Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Прислали с очередной платёжкой перерасчёт на 1300. Остальные 3к+ всё никак не «простят». При этом одновременно звонили на мобилу и угрожали за долг с учётом тех 1300, что «списали».
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык заплатите им ужО, жалко что ли? :D

 

П.С. А я знаю кого они могут подрядить выбивать долги :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені відписалися що дія наказу 595 поширюється на населення.

Власне мене то не дуже зачіпає, бо газ за лічильником я споживаю лише влітку, коли коефіцієнт менше 1, тому паперові листи писати не буду.

 

А от в Києві де одна газова плита й двоє прописаних нарахували під 170 грн або більше 18 кубів газу за місяць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от в Києві де одна газова плита й двоє прописаних нарахували під 170 грн або більше 18 кубів газу за місяць.

 

У меня на троих 251 грн насчитали, дал повторно команду хозяйкам жечь нещадно, хоть это против моих принципов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык заплатите им ужО, жалко что ли? :D

 

П.С. А я знаю кого они могут подрядить выбивать долги :lol:

 

А потім новий борг намалюють. І знову заплатити.:D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня повторно занес бумажный вариант уже лично в Абонентский отдел. Зарегистрировали.

Может быть мне тоже лично занести, а то перебрасываемся письмами: я им про то, что не имеют права, они мне - должно быть приведено....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де б ще знайти підтвердження того, що це приведення обсягів закладено в тариф? Бо воно ж таки закладено.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що влада з перевірками? Чи то на словах лише? А антимонопольний?

 

Антимонопольный?:D Он обычно как раз пресует тех кто не выгоден монополиям. В общем с точностью до наоборот. Точно так же как и не признали ДТЭК монополистом на рынке энергетики. У нас только на словах с монополиями борьба, а так продолжают стричь как овец.

Особенно порадовало реформа на рынке электроэнергии на Оператора и Поставщика, по факту просто зарегали еще одну контору, а смысл остается тот же. Даже сайт в стиле ДТЭК компании поставщика , в общем даже не особо заморачивались, так что о каком антимонопольном мы говорим.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що влада з перевірками?

Так мораторій же. Не можна. Треба отримати дозвіл. Мабуть в самого Фірташа. А він же в Австрії...

А антимонопольний?

Монополії не виявлено. Він зайнятий захистом торгових марок Рошен (а саме тортами). Хоча в тортах теж монополії не виявлено, але чомусь приписи виносить по золотих ключиках.

 

Добавлено через 1 минуту

так что о каком антимонопольном мы говорим

Так АМКУ складається з представників монополістів. Це ж бджоли проти меду будуть, чи як?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может быть мне тоже лично занести, а то перебрасываемся письмами: я им про то, что не имеют права, они мне - должно быть приведено....

При отправке письма на сайт ответ дают в течении 14 дней (сами так пишут), если занести письмо, то ждите ответ месяц.

 

 

 

 

Мне интересно какие действия будут у НКРЕКП в ответ на мое письмо-жалобу, мне и облгазу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что там отвечать в течение 14 дней? Ответ присылают абсолютно такой же, как и в прошлый раз, "под копирку": бла-бла-бла, согласно ГОСТа и в соответствии с требованиями.... Просто отписка.

Им приводишь номер постанови, (від 23.11.2018, № 1491 "Щодо заборони ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» приводити об’єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов") в котором запрещено в Днепре пересчитывать - эти газовики как дебилятко: "...згідно з ГОСТом і кодексом і чем-то там ещё - треба перерахувать..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что там отвечать в течение 14 дней? Ответ присылают абсолютно такой же, как и в прошлый раз, "под копирку": бла-бла-бла, согласно ГОСТа и в соответствии с требованиями.... Просто отписка.

Им приводишь номер постанови, (від 23.11.2018, № 1491 "Щодо заборони ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» приводити об’єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов") в котором запрещено в Днепре пересчитывать - эти газовики как дебилятко: "...згідно з ГОСТом і кодексом і чем-то там ещё - треба перерахувать..."

 

Повторяется история с поверкой водяных счетчиков, закон о метрологии говорит за счет поставщика услуги, а водоканалы понаписывали своих подзаконных актов где указано за счет потребителя, но при этом явно заложили в тариф. Как то киевводоканал выложил (потом исчез документ) с чего состоит тариф, так там даже новогодние и другие корпоративы были вписаны, а также машины жоповозки для начальства и т.п. хотя такие затраты только с прибыли должны оплачиваться, но они ж убыточны все эти конторы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, допоможіть порадою.

Була неприємно здивована рахунком на газ (бакатоквартирний будинок, відсутній лічильник газу, немає газового котла, 2 зареєстровані в квартирі людини)

Минулий місяць заплатила за зрозумілим тарифом: 5,04 м.куб*1людину на 8,55 грн=92,34 грн.

Цього місяця отримала: 18,3 м.куб*1людину на 8,55 грн=312,88 грн

 

Збільшення тарифу до 18,3 м.куб*1людину київгаз на своєму сайті пояснює тим, що вони взяті із першої редакції постанови КМУ №619 від 8 червня 1996 р. Але коли я пішла на неї подивитись, то побачила, що постанова в цілому втратила чинність, на підставі постанови КМУ №204 від 23 березня 2016 року, але своє рішення брати нормативи споживання газу із недійсної постанови київоблгаз обгрунтовує рішенням суду на корсить ПАТ «Хмельницькгаз» який скасовує постанову №204.

Якщо постанову № 204 скасовано (але на офіційному сайті ВР постанова чинна!), то чому облгаз апелює до першої редакції Постанови №619, а не до останньої (зі змінами від 2015 року), особисто мені не дуже зрозуміло.

 

Порадьте, шановні, що робити: платити 312,88грн і починати процес відшкодування надмірно сплаченого, платити як раніше (92,34грн), і чекати, поки КМУ із Облгазом досягнуть згоди (чи досянуть - не зрозуміло).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что самый Верховный суд отменил действие всех постановлений после. Якобы из-за нарушения процедуры принятия. Но Вы радуйтесь, что только с января 2019-го. Другие *газы настаивают на на гораздо бОльших суммах, да ещё и задним числом.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

київоблгаз обгрунтовує рішенням суду на корсить ПАТ «Хмельницькгаз» який скасовує постанову №204.

Якщо постанову № 204 скасовано (але на офіційному сайті ВР постанова чинна!), то чому облгаз апелює до першої редакції Постанови №619, а не до останньої (зі змінами від 2015 року), особисто мені не дуже зрозуміло.

 

 

К сожалению www.reyestr.court.gov.ua/Review/78159531.

Вообще-то они должны были до 2018 года всем установить счетчики! Потом внесли изменения и продлили до 2021. Теперь коллективно можно оспаривать эти изменения в суде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что самый Верховный суд отменил действие всех постановлений после. Якобы из-за нарушения процедуры принятия. Но Вы радуйтесь, что только с января 2019-го. Другие *газы настаивают на на гораздо бОльших суммах, да ещё и задним числом.

 

Виникає запитання.

А з серпня не можна було зменшити норму без порушень процедури?

Просто щоб далі не малювали суми в платіжках.

Про встановлення лічильників я мовчу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з серпня не можна було зменшити норму без порушень процедури?

Мабуть що можна, але ще не час. Може під вибори зроблять. Власне цілком можливо що й підвищення це теж не просто так, бо ж щось за газ люди мало платять й не дуже адекватно реагують на пропозицію деяких кандидатів знизити ціни на газ в 4 рази. А тепер будуть більш вмотивованими підтримати таких кандидатів.

Про встановлення лічильників я мовчу.

Шкода. Бо за їх встановлення кожнийи споживач вже сплатив чималу суму, яку йому ніколи не повернуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Шкода. Бо за їх встановлення кожнийи споживач вже сплатив чималу суму, яку йому ніколи не повернуть.

Скажу більше.

В тариф закладено встановлення лічильника. Я собі поставив його за власний кошт.

 

 

Але після таких приколів з намальованими цифрами люди можуть самі знову почати ставити їх. В мене знайомий поставив лічильник при тому що в нього 1 плита. Після зниження норм сенсу ставити лічильник не було. Після підвищення знову є.

А там дивишся люди й проти загального на будинок протестувати не будуть.

Самі плюси для різних газів.

 

Добавлено через 11 минут

Мне, на мое письмо о перерасчете оплаты за газ без коэф., которое я отправил в электроном виде через "Особистий кабінет" прислали отписку тоже через "Особистий кабінет" с таким же смыслом как приводилось выше.

 

 

То есть они тупо не хотят принимать, что коэф. не касается физ.особ.

 

 

Сегодня повторно занес бумажный вариант уже лично в Абонентский отдел. Зарегистрировали.

 

 

Пока дело не решится, платить не буду. Субсидии нет. Так что пусть рисуют долги.

 

 

Заодно сразу через "Особистий кабінет" отослал копию постанови от 23.11.2018 № 1522 касательно "Чернівцігаза" с требованием пересчитать. Ждем

 

 

П.С. На почту НКРЕКП тоже кидал письмо по общему образцу.

Дивно зайшов в кабінет.

ЦІНА / грн за 1 м3 / 8.54892

 

Рекомендований платіж (січень) 124.7 м3

1065.88 грн

 

1065,88/124,7=8,5475541

Виходить навіть менше за тариф....

 

Добавлено через 3 минуты

Скачав рахунок за грудень

Коефіцієнтів теж немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про встановлення лічильників я мовчу.
Ичо? У мну счётчик с 4 января (всего через 8 месяцев после заявления, и то — после жалобы от тёщи нардепу). Списали аж 1300грн. виртуального «боргу» из примерно 4к. И продолжают звонить (на мобилы, т.е. у них все координаты есть, но когда к ним придёшь, они типа ничего не знают) с угрозами за тот «борг».

 

В тариф закладено встановлення лічильника. Я собі поставив його за власний кошт.
Вам повинні врахувати цю суму в вартість постачання газу, за угодою з *газом. Я в ці ігри грати навіть не звирався, і лічильник ця .ядська контора ставила за свій рахунок. До речі, на місце ще радянського лічильника, замість якого кілька десятиріч жила «спеціально навчена перемичка».
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажу більше.

Скачав рахунок за грудень

Коефіцієнтів теж немає.

 

Их не у кого нету..

Но количество кубов к оплате БОЛЬШЕ количества переданных как раз на этот коэффициент.

Проверьте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опа, всё гораздо интереснее начинается. Лучшая защита - это нападение. Теперь ужо с 2015 года хотят прилепить разницу приведения к стандартным условиям, типа раньше органы власти выставлять её не давали.

"Приведение к стандартным условиям предусмотрено нормативными документами, поскольку все взаиморасчеты, в том числе с потребителями, проводятся за 1 куб.метр природного газа, приведенный к стандартным условиям: температура (t) = 20 ° С, давление (P) = 760 миллиметров ртутного столба (101,325 кПа).

В связи с решениями органов власти было невозможным выставление счетов населению с приведением объемов потребленного газа к стандартным условиям. Как следствие, за период с 1 декабря 2015 по 30 сентября 2018 по Вашему лицевому счету разница в объемах потребленного газа в стандартных и рабочих условиях составляет 305,84 куб.м. Вопрос по оплате задолженности, возникшей у потребителей из-за такой разницы, не урегулирован. Мы будем информировать Вас по этому вопросу.

В текущем балансе и квитанциях за ноябрь, сумма к оплате будет выставлена за объем газа приведенный к стандартным условиям."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Romcheg, подскажите, где можно почитать полную версию (или это у Вас в кабинете)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Их не у кого нету..

Но количество кубов к оплате БОЛЬШЕ количества переданных как раз на этот коэффициент.

Проверьте

В мене взагалі показники не сходяться. В рахунку лічильника немає. Є куби які нарахував компутер. А також переплата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите, где можно почитать полную версию (или это у Вас в кабинете)?
Я давал скан своего счёта здесь. Там такая же простыня.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...