Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

паркет занадто сильно всохся :(

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

У вересні поставили паркет. Палуба, мікрофаска. Ширина 10 см, довжина 50-100.

Сьогодні помітив, що між багатьма паркетинами шпари.

В квартирі +19° стабільно. Після отримання, лежав і вкладався за 2 тижні

 

IMG-20190103-212630.jpg IMG-20190103-212710.jpg IMG-20190103-213509.jpg IMG-20190103-213846.jpg

 

 

Які варіанти спасти паркет? Шпари біля 1-1,5 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так шпари заширокі. 1-1,5 мм. Не схоже, що так всохся сильно.

Таке враження, що не досушили на фабриці, або не дотримались технології укладки...

 

 

Які тепер варіанти? Лизивати лаком? Забивати шпари шпаклівкою і перелаковувати все?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так шпари заширокі. 1-1,5 мм. Не схоже, що так всохся сильно.

Таке враження, що недосусили на фабриці, або не дотримались технології укладки...

Друже, не марнайте сили! Щас подтянутся половых дел мастера и всё распишут в процентах влажности и микрометрах деформаций.

Ничё кроме влажности на ваш паркет не влияет...:) Если хотели стабильности размеров надо было ламинат стелить...

И, так на всяк случай, а какая у вас СО (система отопления)?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже, не марнайте сили! Щас подтянутся половых дел мастера и всё распишут в процентах влажности и микрометрах деформаций.

Ничё кроме влажности на ваш паркет не влияет...:) Если хотели стабильности размеров надо было ламинат стелить...

 

З дошкою похожа ситуація

IMG-f0f1e546fdbc2c047ecab68f65a05777-V.thumb.jpg.83c40df33ba0a2ca5c450a31bac7b4f8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене є в іншій квартирі паркет, там всихання мікрони. я не бачив щоб паркет всихався настільки сильно, щоб було неозброєним оком видно фанеру під ним!

система опалення - котел. труби завернуті в подвійну теплоізоляцію. щоб не гріти паркет

під стяжкою 3 см пінопласт. знизу - квартира

IMG-20170601-183520.jpg

 

 

. котел гріє на 30-40°. паркет накритий картоном 3 місяці

яка вологість - не знаю. але підлоги не мив

вікна закриті завжди

 

 

Але я склоняюсь до думки що самі дощечки були куплені недостатньо просушеними.

Ну не вірю я в таке швидке всихання

 

Паркет прибитий цвяхами. Як він міг так деформуватись? При збільшенні вологості він повернеться назад?

 

Він був щільно укладений

IMG-20180829-183453.jpg

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажуть поставити миски з водою біля батарей...

 

И жить с мисками круглогодично.

:lol:

На лицо факт неверной сушки заготовок паркета.

Как по мне только переложить заново.

Но во этот ли?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але я склоняюсь до думки що самі дощечки були куплені недостатньо просушеними

Напевно так воно і є.Покладіть зверху лінійку впоперек,чи не повигинало "коритом"?.Візьміть паркетину що пролежала в хаті і пробийте наскрізь вологоміром в декількох місцях,якщо максимальний показник 12-14 % і при цьому дошка всохлась то висновок напрошується..А хто виробник?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. квартира зачинена, вікна зачинені, батареї гріють. вологість, очевидно, низька

2. паркет так всохся не по всій площі, а там де проходить траса труб

3. виробник місцевий, але божиться, що вологість в нормі. не розумію, чому зміну габаритів паркету не зупинили скоби. він мав би тріснути, але не дати шпарини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. паркет так всохся не по всій площі, а там де проходить траса труб

Ха-ха-ха

3. виробник місцевий, але божиться, що вологість в нормі. не розумію, чому зміну габаритів паркету не зупинили скоби. він мав би тріснути, але не дати шпарини
Трираза Ха-ха-ха! Поставьте вискарик парням!

 

 

История с давними корнями... Одна знаменитая певица СССР (ну знаменитей чем жена Галкина потому шо НАША!!!) Купила в дом в Крыму мебель пр-ва Бельгии из натур дуба... и через некоторое время на филёнках появились некоторые не прокрашенные полосочки. Садовник порекомендовал поставить тазики с водой у радиаторов... Прима с благодарностью отчиталась, что всё вернулось "на круги своя".

Рекомендации - "заменить" тоже звучали!!!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось, ще посмійтесь.

Продавець паркету каже, що це питання виключно вологості. Що можна спробувати герметиком закрити шпари, але при збільшенні вологості герметик видавиться. Каже що 95% при нормалізації вологості паркет стане нормальної форми.

 

IMG-20190104-104952.jpg

 

Укладчики паркету кажуть, що вони взагалі там ні при чому. Рекомендують чекати до весни, а потім шпаклювати місцево ці шпарини, якщо вони залишаться.

Якісь об'єктивні параметри якості пред'явити не маю можливості, треба підключати стороннього спеціаліста.

Не розумію, як тепер коректно вийти з цієї ситуації. Забити таки, чи намагатись примусити переробити 80 м²? Чи переробити місцево? Чи відреставрувати?

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось, ще посмійтесь.

Продавець паркету каже, що це питання виключно вологості. Що можна спробувати герметиком закрити шпари, але при збільшенні вологості герметик видавиться. Каже що 95% при нормалізації вологості паркет стане нормальної форми.

 

Укладчики паркету кажуть, що вони взагалі там ні при чому.

Якісь об'єктивні параметри якості пред'явити не маю можливості, треба підключати стороннього спеціаліста.

Не розумію, як тепер коректно вийти з цієї ситуації. Забити таки, чи намагатись примусити переробити 80 м²? Чи переробити місцево? Чи відреставрувати?

 

Ну тоді поки не рухайте.Виробник не буде нічого відшкодовувати,труби опалення-вагомий аргумент,друге питання що монтажники мали попередити що це на ваш ризик...але тоді вони залишились без заробітку..Ви не питали а вони промовчали.Попробуйте на зиму зволожувач повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот теперь я точно определился на том, что буду покупать добротный ламинат вместо доски, не смотря на многие преимущества последней,

хоть и сам занимаюсь продажами стройматериалов но с нюансами послепродажными ещё не сталкивался.

 

 

 

- по теме спасибо всем форумчанинам за ответы, помогли мне с выбором напольного покрытия.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якісь об'єктивні параметри якості пред'явити не маю можливості, треба підключати стороннього спеціаліста.

Не розумію, як тепер коректно вийти з цієї ситуації. Забити таки, чи намагатись примусити переробити 80 м²? Чи переробити місцево? Чи відреставрувати?

ТС ваша проблема в том, что вы не проинформировали производителя/продавца/монтажников о СО. Вам, как придумщику всего пирога и отвечать! Вот вам пример... половых дел мастера с форума даже не поинтересовались и не пытались вникнуть в причины проблемы... сразу "наехали" на производителя. Они видят стяжку(некое основание) и КАЧЕСТВЕННО монтируют пол! Какие к ним претензии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tansss, a як я мав проінформувати? Я їм на стяжці намалював крейдою де йдуть траси труб опалення і теплої підлоги. Кордони трас +-10 сантиметрів.

Щоб не пробили мені труби, прибиваючи фанеру.

 

 

 

IMG-20190104-181658.jpg

 

знайшов найгірше місце всихання свого паркету на іншій квартирі. але тут і габарити паркету менші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я їм на стяжці намалював крейдою де йдуть траси труб опалення і теплої підлоги.

А кто принял решение при такой СО сделать паркет? Вы наняли работников по укладке паркета.... или спросили мнение подрядчика, какой тип пола будет работать найлучшим образом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рішення прийняв я. я всі траси труб, які проходять під паркетом (в т.ч. труб теплої підлоги) вдягнув в подвійний теплоізолятор

 

IMG-20170601-201925.jpg IMG-20170601-201934.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рішення прийняв я.

Выбачайте...:friends: Теперь и вам решать... поставить тазики или таки заменить пол.(но думаю, что формат паркета таки не совсем подходит вам)

Не стОит ругать производителей и монтажников... ИМХО!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбачайте...:friends: Теперь и вам решать... поставить тазики или таки заменить пол.(но думаю, что формат паркета таки не совсем подходит вам)

Не стОит ругать производителей и монтажников... ИМХО!

Думаєте, все настільки критично, що підлогу доведеться замінити?

Формула : "почекати до весни чи до нормалізації вологості + зашпаклювати шпаринки, якщо такі ще будуть" - не спрацює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формула : "почекати до весни чи до нормалізації вологості + зашпаклювати шпаринки, якщо такі ще будуть" - не спрацює?

Та хтож его знает... для начала - тазики! (или по совету ... увлажнители воздуха) Дело конечно личное но на самом деле - ничего критичного у вас нет. Уж точно шпаклевать не стОит!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, дерево оно такое. У меня мансардный этаж весь в вагонке, так я каждую зиму наблюдаю появление щелей. И каждую весну смотрю, как они уменьшаются практически до нуля.

 

Чтобы дерево не "играло" надо учитывать пару моментов:

1. Влажность - самое главное, когла начинается отопление оно сильно падает. Так же надо учитывать момент здоровья, так как для носоглотки ОЧЕНЬ важно не допускать понижения улажности ниже 40%.

 

2. Финиш дерева (чем вскрывали). Чем качественней оно, тем меньше дерево набирает и отдает влаги (меньше расширяется/высыхает).

 

Для ТС - как минимум купите гидрометр, он стоит копейки. Чтобы понимать что у Вас с главным параметром. А уже потом можно будет думать, тазики или шмазики.

 

Вдруг у Вас сейчас влажность на уровне 20%, а весной она вернется в 50% и все будет как изначально? Я бы не стал что-либо сейчас делать, не зная влажности и не понимая всех нюансов.

Змінено користувачем Dex-paketa
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте як уникнути ситуації як у автора теми.

Так сталося що паркет масив вже закуплений, зберігається в одній з кімнаи квартири. Покриватися лаком чи маслом буде по місцю, після шліфування.

Паркет робили на замовлення, при прийомці перевіряли вологість, була в межах 7.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте як уникнути ситуації як у автора теми.

Так сталося що паркет масив вже закуплений, зберігається в одній з кімнаи квартири. Покриватися лаком чи маслом буде по місцю, після шліфування.

Паркет робили на замовлення, при прийомці перевіряли вологість, була в межах 7.

 

Розкласти з пачок,добавити опалення трошки,нехай так полежить з місяць,відсортувати і монтувати,не надіятись на чудо бо це дерево.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте як уникнути ситуації як у автора теми.

Так сталося що паркет масив вже закуплений, зберігається в одній з кімнаи квартири. Покриватися лаком чи маслом буде по місцю, після шліфування.

Паркет робили на замовлення, при прийомці перевіряли вологість, була в межах 7.

 

Ну если с влажностью паркета все ок.Остается размер паркета,основание,химия,монтажники,влажность воздуха,уход за покрытием.От всех этих факторов будет зависеть то,как будет себя вести Ваш пол.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...