Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Вот вам для примера, Хуавей 20ктл с панелями мощностью 31кВт за 06 апреля 2020.

За день 185кВт.

У вас виходить

 

по інвертору 185/20=9,25 кВт з кожного кіловата інвертора

по панелях 185/31=5,96 кВт з встановленого поля

У мене

 

по інвертору 239/27,6=8,66 кВт з кожного кіловата інвертора

по панелях 239/36,5=6,55 кВт з встановленого поля

 

 

Цікаво у кого поставлено без перевантаження яка цифра вийде.

 

 

 

Повнітю сонячний день у нас теж.

Знаю що не вірно, але хоч приблизно можна порівнювати цифри "ефективності".

 

Добавлено через 9 минут

Волинь

Березень 2020 - 3289кВт

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Як вирішити цю проблему?

Чи заміна ввідного кабелю на "потужніший" дасть результат?

падіння на 15 метрах СІПа при 30кВт біля 2 вольт

а на 36 метрах міді ще 3 вольта

от і думайте чи допоможе чи ні

але ще крім цього є скрутки як вам вище говорили, а ви міряли напругу до встановлення СЕС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

падіння на 15 метрах СІПа при 30кВт біля 2 вольт

а на 36 метрах міді ще 3 вольта

от і думайте чи допоможе чи ні

але ще крім цього є скрутки як вам вище говорили, а ви міряли напругу до встановлення СЕС?

 

"падіння на 15 метрах СІПа при 30кВт біля 2 вольт"

Я підозрюю що січення СІПа 16 не вистачає саме для повної та своєчасної віддачі згенерованої енергії в загальну мережу...

Бо, з Ваших слів, - 2 вольта, - звичайно ж, нічого не вирішує.

Мідь - так точно замінювати змісту немає.

Скрутки відсутні, - хіба є на стовпі...

Алюм. кабель на кінцях обжатий, контакти візуально - хороші.

До встановлення СЕС, з напругою усе було гаразд,

оскільки ще тоді були змонтовані реле напруги на кожній фазі, і вони ніколи не спрацьовували в межах 180-250В...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я підозрюю що січення СІПа 16 не вистачає саме для повної та своєчасної віддачі згенерованої енергії в загальну мережу...

Бо, з Ваших слів, - 2 вольта, - звичайно ж, нічого не вирішує.

Дивне пояснення.

та мені можна не вірити, перера***те самі.

 

Поставлять 50мм2 у вас буде на один з половиную вольта меньше. не та довжина кабеля щоб заморочуватися.

 

Добавлено через 5 минут

при 5% втраті по напрузі, що в межах допусків. Вам взагалі на 15 метрів достатньо 10мм2 алюмінія.

Скоріш за все напруга у вас не кабелі втрачається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Як вирішити цю проблему?

Чи заміна ввідного кабелю на "потужніший" дасть результат?

 

Повинна дати результат прокладка окремого СИП 35 квадратів від Трансформатора до вашого вузла обліку ...:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді виходить уся проблема в загальній мережі, - вона не збалансована!

Коли у вихідні дні споживання в мережі - менше,

а у мене йде генерація, - отримуємо перенапругу!

То як з цим боротися?

Писати скарги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді виходить уся проблема в загальній мережі, - вона не збалансована!

Коли у вихідні дні споживання в мережі - менше,

а у мене йде генерація, - отримуємо перенапругу!

То як з цим боротися?

Писати скарги?

 

"Вам шашечки или ехать..?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

немного фото навеса ... стола под панели.

IMG_20200408_101058.thumb.jpg.99f05dd386b088b28fdf1759ea14e93f.jpg

 

IMG_20200408_101133.thumb.jpg.2f9df064f239bded99cb7376e588d1a2.jpg

 

IMG_20200408_101310.thumb.jpg.439f0150ea34a30ae4ff056fea5416a8.jpg

 

IMG_20200408_101211.thumb.jpg.840d3175dd118ea1ac2d363bd9320305.jpg

 

IMG_20200408_101439.thumb.jpg.8fc8b6e873ab1c3120d793b2822771d5.jpg

 

IMG_20200408_101453.thumb.jpg.d3418203e2a23387f55b857c31f068d9.jpg

 

IMG_20200408_101516.thumb.jpg.b568d4484a994fd3cf305b7eebc2d2f8.jpg

 

IMG_20200408_101534.thumb.jpg.b1f0c521f3c1432cfcc93055d2e8aaca.jpg

 

IMG_20200408_101544.thumb.jpg.defbf3e29a0ea25fb46ca6487f11a21e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если швеллера не халявные, то зря металл потратили, на стойки, трубы 80х80х4, более чем достаточно.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Вам шашечки или ехать..?"

 

В этой ситуации соседи на линии могут быть очень недовольны.

Особенно когда у них горит техника и отключается электричество.

Так что здесь надо и к умным и к красивым , причем сразу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

немного фото навеса ... стола под панели.

[ATTACH]688276[/ATTACH]

 

[ATTACH]688277[/ATTACH]

 

[ATTACH]688278[/ATTACH]

 

[ATTACH]688279[/ATTACH]

 

[ATTACH]688280[/ATTACH]

 

[ATTACH]688281[/ATTACH]

 

[ATTACH]688282[/ATTACH]

 

[ATTACH]688283[/ATTACH]

 

[ATTACH]688284[/ATTACH]

 

Цікаво,який буде кут та який профіль ви будете ставити на направляючи під панелі? Я собі ставив 40*40*2,його досить на міцність та легше свердлити отвори для кріплення панелей......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если швеллера не халявные, то зря металл потратили, на стойки, трубы 80х80х4, более чем достаточно.
Брал, как металлолом, на работе столько добра сдали в металлолом выпросил у начальства. сдавали по 3.9 грн. забрал по 5грн. за кг.

 

 

Цікаво,який буде кут та який профіль ви будете ставити на направляючи під панелі? Я собі ставив 40*40*2,його досить на міцність та легше свердлити отвори для кріплення панелей......
там плохо видно там почти до спутниковой антенны опоры будут там выше, нужно доварить ещё 90 см., 35 градусов угол, труба профильная 40*40*3 у меня пролёт 3 метра , на 80*40*3. Поже ещё фото добавлю. Змінено користувачем Джуль Барс
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этой ситуации соседи на линии могут быть очень недовольны.

Особенно когда у них горит техника и отключается электричество.

Так что здесь надо и к умным и к красивым , причем сразу

 

Я порадив, що реально треба зробити -

Повинна дати результат прокладка окремого СИП 35 квадратів від Трансформатора до вашого вузла обліку ...

 

Після цього "соседи на линии" своє недовольство і претензіїї нехай адресують напряму до РЕМу...

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

труба профильная 40*40*3 у меня пролёт 3 метра ,

 

Тоді зрозуміло,в мене між стійками 2.5 метра.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите. Чтото я не въеду как они считают, кто может разъяснить?

За март сгенерировала 4304кВт (показывает инвертер)

В отчете полученом от обленерго показывают что отдано 4040кВт.

Во второй колонке написано что потреблено нами 841кВт

Итого оплатят они нам за 3199кВт

 

Хоть убей непойму куда делась разница между 4040 и 4304, а так же что это за вычет 841квт?

 

СЭС 30кВт, инвертер Huawei 33ktl Дом не жилой с электрокотлом, настроен на включение только ночью после 23:00. Днем не работает котёл совсем. Только видеонаблюдение и охрана. Если тариф день/ночь, чего они вычитают 841квт из общего, если потребил ночью, а отдаю только днем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня свой счётчик отдельно на дом на потребление, все сходится по выработке и отдаче киловатт в киловатт. Инвертор хаувей 33
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А счётчик что показывает ? Надо по нему ориентироваться, а то бывает что показания на день раньше считывают.

По поводу ночного тарифа так это правило действует только тогда если у вас потребление больше чем генерация, так что здесь нормально они считают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто повесил счётчик чтоб видеть сколько мой лом употребил, по общему счетчику потребление когда работает сэс не посчитать. Снимаю для себя показание в последний день месяца в 18. Все четенько.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть убей непойму куда делась разница между 4040 и 4304
Цю різницю Ви спожили коли інвертор генерував(по простому, коли сонечко світило), просто, електроенергія одразу споживалася з інвертора, а не з мережі, а тому не могла бути врахована лічильником.

а так же что это за вычет 841квт?
А це вирахували вже те, що було срожито Вами з мережі тоді, коли була відсутня генерація. Лічильник рахує споживання з мережі, тільки тоді, коли відсутня генерація, або вона менша за споживання.

Если тариф день/ночь, чего они вычитают 841квт из общего, если потребил ночью, а отдаю только днем?
За тариф день/ніч, можете не згадувати до тої пори, поки місячний обсяг генерації, яку буде показувати лічильник, буде більшим за споживання з мережі. Іншими словами по даному тарифу будуть рахувати, тільки тоді, коли Обленерго буде хотіти за електроенергію грошей від Вас, а не навпаки.) Але всім нам бажаю, щоб такого не було.)

Якщо все підсумувати і коротко, то рахують вони правильно. Просто, треба змиритися з тим, що купувати вночі дешевше, а продавати вдень дорожче не вийде. Ви не одні на це розраховували, але не все так солодко.)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, разъяснили. Тоесть смысла в моих ночных настройках почти нет.

Какие есть способы оптимизации и увеличения продаваемых кВт?

У меня панелей на 36кВт, есть еще место под 24шт. А так же на гараже крыша плоская 112м2.

Вот думаю поставить еще панелей, аккумуляторы и инвертер, контроллер. Может кто думал об этом, ставил чтото?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие есть способы оптимизации и увеличения продаваемых кВт?

Основной способ, кроме увеличения мощности - это сократить собственное потребление. По максимуму отключать всех потребителей электроэнергии, установить ЛЕД лампочки и кроме них желательно больше ничего не включать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот думаю поставить еще панелей, аккумуляторы и инвертер, контроллер. Может кто думал об этом, ставил чтото?

Панелей поставить можно, но только добавив их к этому инвертору, потому как ставить ещё один сетевой то будет превышение разрешённой допустимой мощности.

Как вариант для компенсации собственного потребления отключить потребление дома от сети и перевести его на автономный или гибридный инвертор с работой без сети, но учтите что котёл должен работать днём когда светит солнышко, иначе аккумуляторы долго не проживут, но летом когда выключите котёл это всё не актуально, поскольку потребления почти нет и автономная система будет простаивать.

Как посоветовали выше самый лучший вариант это оптимизировать собственное потребление.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня все лампы LED, так же много чего на ewelinke, насосы, рециркуляция, освещение и тд.

Я как раз и имел ввиду гибридный инвертор с работой без сети. Подкинуть на него панели и питать дом днем от солнца, немного накапливать, а когда акб садятся, переключается пусть на гордскую сеть.

Это не дело, тратить столько мимо кассы:)

 

Так же еще думал часть панелей повернуть на запад и часть на восток. Чтоб утром и вечереом поднять выработку. Инвертер то умный, стрингами управлять умеет, насолько я понимаю.

Кстати, есть профильные форумы по этим моментам? Я только поставил сэс, 124 панели amerisolar 285вт на юг. У меня есть куча вопросов, а не могу найти где это уже обсудили стопицот раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не дело, тратить столько мимо кассы:)

Вкладення на автономку значні й це всеодно можна частково вважати, що гроші "підуть поза кишеню", оскільки Ви будете так чи інакше споживати "зелені кіловати" тільки ще дорожчі бо гібридний інвертор вартує більше ніж звичайний та й акумулятори дорогі.

Якщо питання стоїть саме в автономності, то варто подумати на рахунок гібридного інвертора разом із акумуляторами. А якщо ж є бажання просто трохи більше мати доходу, то додайте ще трішки панелей до даного інвертора та й все на тому.

 

Добавлено через 13 минут

Кстати, есть профильные форумы по этим моментам?

Ось саме тут ми всі це й обговорюємо. Тут сидять як любителі, так і ті що заробляють цим на хліб. Почитайте дану тему, на кількасот сторінках, я думаю, знайдете відповіді на багато запитань.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я как раз и имел ввиду гибридный инвертор с работой без сети. Подкинуть на него панели и питать дом днем от солнца, немного накапливать, а когда акб садятся, переключается пусть на гордскую сеть.

Это не дело, тратить столько мимо кассы:)

Иметь еще одну маленькую станцию на собственно потребление?

Может в этом и есть смысл ведь каждый потребленный кВт из сети можно сказать стоит 5 грн. :)

Возможно можно обойтись и без АКБ есть инверторы и без сброса излишек в сеть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...