Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх!

Хочу будинок на старість.

Повна протилежність будинку в якому зараз живу.

Зараз маю два поверхи, 226 м.кв загальної площі, вбудований гараж, опалення газом.

Хочу 81 м.кв загальної, один поверх, навіс для машини.

Зупинився на варіанті УШП + газоблоки + панелі покриття з газобетону + плоский дах. Опалення або електрокотел, або ТН геотерм.

Проект поки в голові, прямокутник 9*9м з несучою перегородкою в пропорції 3,6+5,4м.

Особливості:

1. УШП без ребер жорсткості, плоска плита з подвійним армуванням, товщина 20 см, на утеплювачі 10 см. Зрозуміло, дренаж, утеплена обмостка.

2. Зовнішні стіни думаю 20 см D400 (50см блок на ребро) + D150 в 10 см в якості утеплювача. Зовні і зсередини штукатурка.

3. Несуча перегородка 30см D400.

4. Верхнього армопоясу не буде. Буде звязуючий армований поясок по зовнішньому краю плит покриття.

5. По плитам покриття утеплювач з розуклонкою, стяжка 7-8см, гідроізоляція з ПВХ або полімерна суміш.

Прошу поради і зауваження.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх!

Хочу будинок на старість.

Повна протилежність будинку в якому зараз живу.

Зараз маю два поверхи, 226 м.кв загальної площі, вбудований гараж, опалення газом.

Хочу 81 м.кв загальної, один поверх, навіс для машини.

Зупинився на варіанті УШП + газоблоки + панелі покриття з газобетону + плоский дах. Опалення або електрокотел, або ТН геотерм.

Проект поки в голові, прямокутник 9*9м з несучою перегородкою в пропорції 3,6+5,4м.

Особливості:

1. УШП без ребер жорсткості, плоска плита з подвійним армуванням, товщина 20 см, на утеплювачі 10 см. Зрозуміло, дренаж, утеплена обмостка.

2. Зовнішні стіни думаю 20 см D400 (50см блок на ребро) + D150 в 10 см в якості утеплювача. Зовні і зсередини штукатурка.

3. Несуча перегородка 30см D400.

4. Верхнього армопоясу не буде. Буде звязуючий армований поясок по зовнішньому краю плит покриття.

5. По плитам покриття утеплювач з розуклонкою, стяжка 7-8см, гідроізоляція з ПВХ або полімерна суміш.

Прошу поради і зауваження.

 

Каждый пункт довольно интересный но наверное у вас есть обоснование и для УШП и для "пояска" и для стен 200 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. УШП без ребер жорсткості, плоска плита з подвійним армуванням, товщина 20 см, на утеплювачі 10 см. Зрозуміло, дренаж, утеплена обмостка.

 

Это не УШП, это DOW плита. Для вашего дома перезаклад по несущей способности больше чем в три раза. По затратам тоже перерасход. Но проще в исполнении чем УШП.

Необходимость дренажа зависит грунтов.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) фундамент надо считать в зависимости от реальной геологии! тем более без ребер. Это где Вы видели УШП без ребер?

2) газобетонных плит перекрытия в реальности не существует

3) обвязочный пояс - не уверен, что работает в варианте легких плит

4) под плиты на газобетоне, тем более при такой тонкой несущей стене - нужен армопояс

5) думаю, вы будете первым на форуме с несущей стеной из газобетона в 200 мм. задумайтесь. опять таки банально, но толщина стены - определяется расчетом на прочность.

 

а где строитесь - сейсмики нет?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый пункт довольно интересный но наверное у вас есть обоснование и для УШП и для "пояска" и для стен 200 мм

 

1. Ваші альтернативи фундаменту для економного будинку ?

2. Для зовнішньої стіни можливий однорідний варіант 30-40см D400.

Але несучої здатності 40см вже занадто, а 30см мають утеплення гірше ніж 20смD400+10смD150.

 

Добавлено через 6 минут

1) фундамент надо считать в зависимости от реальной геологии! тем более без ребер. Это где Вы видели УШП без ребер?

2) газобетонных плит перекрытия в реальности не существует

3) обвязочный пояс - не уверен, что работает в варианте легких плит

4) под плиты на газобетоне, тем более при такой тонкой несущей стене - нужен армопояс

5) думаю, вы будете первым на форуме с несущей стеной из газобетона в 200 мм. задумайтесь. опять таки банально, но толщина стены - определяется расчетом на прочность.

 

а где строитесь - сейсмики нет?

біля Умань, наче тихо у нас з цим

1. Хтось доводив, що конструктивна жорсткість балки УШП порівняно з жорсткістю стіни нікчемна.

2. www.aeroc.ua/produktsiya/armirovannye-peremychki

4. Технологи Аерок пропонують плити класти без армопоясу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвоните и спросите можно ли купить. я звонил

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начните с участка. Проблемные грунты из самого экономного проекта могут сделать самый дорогой.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Технологи Аерок пропонують плити класти без армопоясу.

начните кладку - и посмотрим тогда. я тоже планировал без армопояса (точнее, распределительной подушки), но воткнув ладонью в газоблок гвоздь, передумал. Не стоит эта экономия спокойного сна

 

Добавлено через 40 секунд

Хтось доводив, що конструктивна жорсткість балки УШП порівняно з жорсткістю стіни нікчемна.

у вас стена газобетон, не кирпич. вот и посчитайте ее жесткость по сравнению с бетоном В25

 

Добавлено через 54 секунды

Але несучої здатності 40см вже занадто, а 30см мають утеплення гірше ніж 20смD400+10смD150.

ну вы определитесь с критериями - дешевле или потеплее. И узнайте стоимость работ по утеплению газобетоном D150

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем кулибинство? :-)

Ушп, газик 250 + 150 пенопласт и кровельные фермы. Армопояс по периметру, ребра в ушп по периметру.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем кулибинство?

Без него - скучно! Плюс есть возможность перехитрить самого себя и всех остальных за одно:)!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это будет интересный домик с 200 мм. несущими стенами и жби перекрытием!:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я конечно еще тот строитель :)

Но из того, что я видел на форуме, УШП все-таки нужно "уметь". Не везде найдешь строителей кто умеет, а если не умеет то качественно научится.

 

А ленту все делать умеют, а дальше или полы по грунту или плита по ростверку.

А если еще б.у. ФБС найти то будет еще более бюджетно - как и написано в заголовке темы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стоимость работ по утеплению газобетоном D150

 

Робота =0 (сам).

 

Добавлено через 4 минуты

это будет интересный домик с 200 мм. несущими стенами и жби перекрытием!:(

 

В таких невеликих розмірах думаєте жорсткість буде істотно іншою ніж будинки на 2 поверхи з 40см D300 ?

... перекриття легкими газобетонними плитами.

 

Добавлено через 2 минуты

А зачем кулибинство? :-)

Ушп, газик 250 + 150 пенопласт и кровельные фермы. Армопояс по периметру, ребра в ушп по периметру.

Конструктив УШП мені не зовсім по душі, хочу справжню плиту.

На пінопласт на стінах алергія.

 

Добавлено через 2 минуты

Начните с участка. Проблемные грунты из самого экономного проекта могут сделать самый дорогой.

 

Ділянка безпроблемна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да позвоните вы узнайте насчёт плит!

Нет их нефига! Друг строится, буквально месяц назад узнавал. Нетути. И бюджетный и аллергия не совсем стыкуются :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка безпроблемна.

 

Песок или гравий? И совсем без ПРС с УГВ 8м?:D

И без уклона естественно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструктив УШП мені не зовсім по душі, хочу справжню плиту.

Сделайте типа защемленную плиту. Лента по периметру и под несущим перестенком толщиной 200-250 мм и плита толщиной 100 мм с армированием в один слой. Заливается всё за один раз, внутри остаётся несъёмная опалубка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

защемленную плиту

толщиной 100 мм с армированием в один слой

 

как-то не очень стыкуется, нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Песок или гравий? И совсем без ПРС с УГВ 8м?:D

И без уклона естественно.

Навкруги стоять будинки на стрічкових фундаментах, 1м заглиблення. Скарг не було. Під плиту з крупного щебеню заб'ю подушку, буде норм.

Води в нас немає, криниці 11-14 м до води.

Розбіжність по висоті на ділянці 10 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навкруги стоять будинки на стрічкових фундаментах, 1м заглиблення. Скарг не було. Під плиту з крупного щебеню заб'ю подушку, буде норм.

Води в нас немає, криниці 11-14 м до води.

Розбіжність по висоті на ділянці 10 см.

 

Смотрите как получается: допустим 80см чернозема, под ним супесь. Лента с заглублением 1м вопросов не вызывает. А чтобы на этом грунте сделать плиту, нужно сначала 100м3 чернозема вынуть. А потом 110-120 кубов песка насыпать. Чувствуете разницу? А если коренной грунт какая-нить глина, то под этим всем еще и дренаж нужен.

Я не берусь Вас чему-то учить, просто УШП фундамент ну очень специфический, и раскрывает себя только в определенных условиях.

 

Добавлено через 2 минуты

Хотя, видел, строили и на черноземе УШП и на торфе. Но щебня нужно много...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таких невеликих розмірах думаєте жорсткість буде істотно іншою ніж будинки на 2 поверхи з 40см D300 ?

... перекриття легкими газобетонними плитами.

вопрос в прочностных нагрузках.

вы их сначала купите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем кулибинство? :-)

Ушп, газик 250 + 150 пенопласт и кровельные фермы. Армопояс по периметру, ребра в ушп по периметру.

 

А где почитать о практике строительства такого пирога стен? Єто у вас? Дайте ссылку! Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чувствуете разницу?

Плита подобається якраз меншою усадкою в часі.

Будинки на стрічковому фундаменті бачу як з роками тонуть в землі.

Через це хочу легший і на більш стійкій основі.

В грунті на 60 сантиметрах починається глиняний доміс, на 80см вже майже чиста глина, тверда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плита подобається якраз меншою усадкою в часі.

Будинки на стрічковому фундаменті бачу як з роками тонуть в землі.

Через це хочу легший і на більш стійкій основі.

В грунті на 60 сантиметрах починається глиняний доміс, на 80см вже майже чиста глина, тверда.

 

Дома тонут не от того, что стоят на ленте.

А от того, что ширина ленты взята наобум, а не расчетная. От того, что с отмосткой не заморачивались и вода идет под ленту. А [супертвердая, как камень, аж синяя, топором рубили - искры летели] глина, при добавлении воды становится киселем и теряет несущую способность.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звонив за щебінь 20-40 і пісок на подушку, в районі 50 т.грн закидають 130тон., має вистачити. Бетону піде близько 16 м.куб., хочуть по 2т.грн., =32т.грн.

Плити покриття наші дилери возили з Аерока, радять брати не покриття а перекриття. Несуча здатність перших 300, других 500. В мене крім снігу і сонячних панелей там нічого не буде, навіть і не знаю які брати.

По стіні бачу найбільше переживань. Можна взяти 40см D300-400 без утеплення, просто математична і фізична частина моцку не можуть зрозуміти, нащо така товста стіна, якщо плита буде опиратися тільки на 15см її краю..

Ті ж вікна і двері в четверті 10см будуть мати 23см внутрішніх откосів. Для чого в наш час така товщина стіни..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...