Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи хотіли б ви мати можливість вибору інтерфейса форуму українською

Дощ

Чи хотіли б ви мати можливість вибрати інтерфейс українською?  

189 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Намітились нововедення, ось створив опитування щоб більш предметно звучала пропозиція. Голосуймо :beer:
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не важко ,то добавити Правила Форуму Українською (Державною) мовою.

Чи винести це на окреме обговорення ? ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інтелигентна людина вчить мову країни перебування, невіглас - не змінюється ні в чому...Ж-)
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Намітились нововедення, ось створив опитування щоб більш предметно звучала пропозиція. Голосуймо :beer:

 

А вот интересно, те кто уже проголосовал НЕТ, против даже возможности выбирать язык или тупо( не прочитав внимательно названия) украинофобят?

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем такой опрос, если будет выбор интерфейса на каком языке надписи это только лучше, я бы и английский добавил.

Посты то писать будем каждый на своём бытовом.

 

Добавлено через 25 минут

Інтелигентна людина вчить мову країни перебування, невіглас - не змінюється ні в чому...Ж-)

Страна пребывания это для приезжих, трудовых мигрантов в Украине пока нет или по крайней мере их мало. У нас в стране сотни тысяч людей здесь родившихся и выросших, но родной язык (бытовой) у них русский, болгарский, греческий и т.д. и их надо понимать и тоже уважать, учить государственный язык обязан каждый гражданин, а общаться можно на любом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если будет выбор интерфейса на каком языке надписи это только лучше

Тоді чому Ви проти?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страна пребывания это для приезжих, трудовых мигрантов в Украине пока нет или по крайней мере их мало. У нас в стране сотни тысяч людей здесь родившихся и выросших, но родной язык (бытовой) у них русский, болгарский, греческий и т.д. и их надо понимать и тоже уважать, учить государственный язык обязан каждый гражданин, а общаться можно на любом.

 

Дуже багато іммігрантів з колишнього СРСР до США так і не вивчили мову країни перебування. Ця ж сама ситуація і в Україні - приїхали, а мову вчити не хочуть. До речі, діти їхні народились вже в Україні. Я особисто всю свою чималу освіту отримував на російській мові, але рідною вважаю українську. Тому і хочу мати інтерфейс в своєму комп'ютері українською мовою. Хоча можу спілкуватись і російською і англійською, що і роблю на других форумах - люди там не розуміють українську.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не важко ,то добавити Правила Форуму Українською (Державною) мовою.

Чи винести це на окреме обговорення ? ...

 

 

Якщо не важко,то добавити Правила Форуму Українською (Державною) мовою!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берите, переводите все интерфейсы.

О, це тільки в цьому була затримка.. :confused:

 

IEC 60364, який розділ за Вами? Беру не себе все що залишиться.

 

FLASH, в якому вигляді має бути переклад? Ну наприклад, у вигляді таблиці чи скріни з альтернативними написами

 

Найшвидше і найпевніше буде використати google перекладач

translate.google.com.ua/translate?hl=uk&sl=ru&tl=uk&u=http%3A%2F%2Fwww.stroimdom.com.ua%2Fforum%2F&sandbox=1

потім залишиться лиш перевірити - це нескладно, ми будемо дуже уважними :beer:

 

Для більш повного перекладу варто використовувати перекладач в Гугл Хром а то в інших браузерах з використанням гугл-перекладача можливе обмеження за розміром тексту

Ось так він перекладав правила, як на мене досить якісно, помилки практично відсутні

translate.google.com.ua/translate?hl=uk&sl=ru&tl=uk&u=http%3A%2F%2Fwww.stroimdom.com.ua%2Fforum%2Fannouncement.php%3Ff%3D5

 

 

Тут основне завдання внести текст у форму форуму - у рядових користувачів немає прав. Або як варіант зробити яке дзеркало і дати нам права для перекладу інтерфейсів, потім об’єднати. Згоден бути "відповідальним редактором", або призначити когось з лінгвістів - певен тут такі є :beer:

 

 

З.І. якщо ще хтось хоче долучитись - відписуйтесь, гуртом добре й батька бити :beer:

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую звичайно, основний "движок" перекладений практично повністю, але дуже багато неперекладеної іншої статичної інформації. І трохи помилок. Як би їх поправити, чим зможу - допоможу :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот предлагаю тем, кто принципиально голосовал за, поставить только один язык в интерфейс- Украинский. Пусть наслаждаются.

 

Я уже не сдерживаюсь- вы представляете какой это бред укр интерфейс на форуме где 95% пишут на русском.

 

Могу включить желающим попробовать, как это выглядит.

ukraina-karta-yazykov.jpg.031ac259a72cc08e4b31a1e818cdd164.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот предлагаю тем, кто принципиально голосовал за, поставить только один язык в интерфейс- Украинский. Пусть наслаждаются.

 

Могу включить желающим попробовать, как это выглядит.

 

Я згоден! Мені вмикайте. Бажано ще залишити ще англйську версію.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже не сдерживаюсь- вы представляете какой это бред укр интерфейс на форуме где 95% пишут на русском.

извини Сергей ...но кажеться наше государство называеться :Украина( и как кажеться мне очень толерантное в языковом вопросе)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

извини Сергей ...но кажеться наше государство называеться :Украина( и как кажеться мне очень толерантное в языковом вопросе)

 

Да я не спорю. Просто мне кажется само требование бессмысленное. Пишут ведь все на русском и это не поменяется уже. Это раз. А второе поймите и меня. Есть 150 000 форумчан и тут 70 человек просят сделать для них красный дизайн форума. Для этого мне надо месяц работать над кастомизацией. Буду я это делать?

Нет такого понятия, как табличка перевода, нужно сидеть программистам и в коде вручную менять слова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Пишут ведь все на русском и это не поменяется уже. Это раз. А второе поймите и меня. Есть 150 000 форумчан и тут 70 человек просят сделать для них красный дизайн форума. ..

Перепрошую, не всі. Тут цікаво, але буде ще цікавіше для людей з Західної України. І з ними тут теж буде цікавіше.:beer:

Дякую.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этого мне надо месяц работать над кастомизацией. Буду я это делать?

 

Замість дати, відображаються довільні відсотки. Можливо виправить?

 

Чі це теж за межами доцільності з Вашої точки зору?!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замість дати, відображаються довільні відсотки. Можливо виправить?

 

Чі це теж за межами доцільності з Вашої точки зору?!

 

Вы о чем?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы о чем?:)

 

Додав скріншот.

 

Перше та друге - довільні відсотки.

Третє - відсутність перекладу.

Screenshot - 12162013 - 07:24:43 PM.xcf.zip

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую адміністрації форуму за український інтерфейс!

А чи не важко, ще закріпити поруч з правилами російської,ще й українською (державною) мовою?

Велике дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...