Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто допоможе зі знижкою на Віяр?

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Як і обіцяв, розпишу все що сталося.

 

 

Початок історії є зверху, та коротко повторю.

 

Маю виготовити купу меблів. Дві кухні, два ліжка, всякі там тумби... Хто читає мою тему, ту що в підписі, знає, що руки в мене з плечей і звик все робити сам, бо зроблю краще ніж хтось і зекономлю кошти, яких постійно невистачає (все просто тоне в моєму будинку). Набрав собі замовлення в конструкторі на сайті віяр. Тут, як видно з теми запросив допомоги форумчан увигляді знижки. Два перші що відгукнулися запросили 2000грн і 40% від вигоди відповідно. Що мене не влаштувало. Зайшов на олх і написав знижка віяр - є купа пропозицій. Мені пропонували максимальну знижку за 900грн.

 

Потім мені відписався наш камрад НоваШафа. Запропонував максимальну знижку за просто так. За що я йому дуже вдячний. Та обставини склалися так, що скористатися його знижкою мені не довелося. Та всерівно дякую. :beer:

 

Тепер по факту - що і як вийшло.

 

Коли говорять про максимальну знижку, мається на увазі знижка орієнтовно в розмірі 18%. Але тут виявилося дукілька АЛЕ. Коли говорять про цю цифру - 18%, то мають на увазі знижку від цін, котрі вказані на сайті Віяр - зауважу, на сайті, а не в конструкторі. Коли Ви скидаєте замовлення через конструктор, то на всі роботи, незалежно від наявності чи відсутності будь яких карток та знижок, ви отримуєте 33% знижки. Тому наявність карти дасть Вам знижку лише на матеріали, і там буде вже не 18% а близько 10%. Покрайній мірі в мене так вийшло. Прошу вибачення, але розповісти де і як я взяв максимальну знижку я не можу. Трошки по хитрому вона мені дісталася.

 

Опишу ще одну проблемку, можливо комусь стане в нагоді. Оплатити можна в касі віяр, або по безналу. Я за 100км від києва, тому в касу їхати не хотілося. Я оплатив в ПУМБ, ніяких комісій, платите лише те що в рахунках. Та тут є один нюанс. При безготівковому розрахунку забрати товар зможе лише та людина на яку видана карта віяр, якщо Ви такою користувалися. Власне це й стало причиною, чому я не скористався картою НоваШафа, котрий люб"язно згодився надати мені її.

 

В мене все замовлено, все проплачено. Очікую виготовлення. Продовження історії читайте в моїй темі в підписі. Розкажу про якість виготовлення, порізки, поклейки... Я доречі замовив три види кромкування, звичайне, ПУР і лазерне. Обов"язково в своїй темі опишу всі враження.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження історії читайте в моїй темі в підписі.

 

Чого нипати по темам: пишіть вже тут. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чого нипати по темам: пишіть вже тут. :beer:

 

Ну фотозвіт я ж полюбому викладу в темі про моє будівництво, тому дублювати сюди несхочу. Ви ж підписані - й там побачите :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... дублювати сюди несхочу. Ви ж підписані - й там побачите

 

Розмістіть в цій темі хоча б посилання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Может ли кто поделиться скидкой на вияр в Харькове? Напишите здесь или в личку. Спасибо.

 

Добрый день. Могу предоставить скидку в Киеве и в Харькове. Максимальный прайс. Условия в личке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может ли кто поделиться скидкой на вияр в Харькове? Напишите здесь или в личку. Спасибо.

Зробимо. Пишіть в приват

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А как сейчас со скидками в Вияре на Лепсе? Планирую вскоре фасады и комплектовку у них заказывать...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как сейчас со скидками в Вияре на Лепсе? Планирую вскоре фасады и комплектовку у них заказывать...

Обращайтесь, мы на Лепсе

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Информация для всех клиентов компании ВИЯР. С сегодняшнего дня ограничен свободный вход в демонстрационные залы и офисы ВИЯРа. Вход разрешен только владельцам карт ВИЯРа, тем, у кого сформирован и оплачен заказ через интернет, кто записан на прием к менеджеру. Все остальные службы - склад готовой продукции, подрезка и т.д. работают в штатном режиме. Информация действительна, по крайней мере, для г. Киева. Для остальных городов уточняйте по телефону, что бы напрасно не ехать.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Добрый вечер, также интересует скидка на вияр в Харькове, кто может помочь?

 

Попросите на самом вияре. Если заказ приличный, это будет выгоднее, чем у посредников.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы непосредственно у менеджера спрашивали, когда заказывали?

 

Да. В поле дополнений заказа при отправке на просчет просто попросите скидку. Если дадут, то пришлют счет уже со скидкой.

На форуме посредники предлагают свои дисконты за 50% от разницы - а это по факту половина от максимальной скидки в 18%, т.е. Ваша экономия составит 9%. На самом вияре могут дать больше, если заказ существенный. Мне на заказе ~20кгрн дали 10%.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
напишите в вайбер дам номер карты, узнаете какая скидка, если устроит, дам карту на пользование - бесплатно.

Не реклама. Хочу порекомендовать Владимира. Нашла его в этой теме, очень помог и безвозмездно поделился картой. Скидка на весь проект получилась около 13%, что даже больше, чем предложил вияр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрый день. Кто может поделиться скидкой на Вияре? В этот раз это будка для кота, сумма не большая, хочу понять процесс.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Мне на заказе ~20кгрн дали 10%.

"Две вещи бесконечны: вселенная и человеческая глупость и я еще не уверен насчет вселенной..." © А. Энштейн.

Так как в большинстве проектов зарплата сборщика/установщика мебели привязана к % от прайса Вияра, вера заказчика в какие-то скидки выглядит абсурдней веры в Деда Мороза.

PS. взрослые, состоятельные люди ведут себя, как наивные гимназистки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Две вещи бесконечны: вселенная и человеческая глупость и я еще не уверен насчет вселенной..." © А. Энштейн.

Так как в большинстве проектов зарплата сборщика/установщика мебели привязана к % от прайса Вияра, вера заказчика в какие-то скидки выглядит абсурдней веры в Деда Мороза.

PS. взрослые, состоятельные люди ведут себя, как наивные гимназистки.

 

А это вы к чему?

Обсудить теорию относительности?

У вияра нет сборщиков, они только режут, и все сборщики это доп цена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Две вещи бесконечны: вселенная и человеческая глупость и я еще не уверен насчет вселенной..." © А. Энштейн.

Так как в большинстве проектов зарплата сборщика/установщика мебели привязана к % от прайса Вияра, вера заказчика в какие-то скидки выглядит абсурдней веры в Деда Мороза.

PS. взрослые, состоятельные люди ведут себя, как наивные гимназистки.

 

Что-то с логикой у вас или у остальных.

Т.е. если я заказываю материал на Вияре со скидкой, то меня обманули и я заплатил больше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый день, для форумчан, Скидка Вияр прайс №7

приехали, взяли карту, попользовались, вернули, БЕСПЛАТНО!:friends:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, для форумчан, Скидка Вияр прайс №7

приехали, взяли карту, попользовались, вернули, БЕСПЛАТНО!

Не подскажите как это вообще работает, допустим я не в Киеве, могу ли я воспользоваться вашей скидкой в филиале Днепра? Просто многие предлагают скидку 50/50 разделить, но там документы выписываются на имя человека со скидкой а не на мое, вот я и думаю какой там подвох может быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не подскажите как это вообще работает, допустим я не в Киеве, могу ли я воспользоваться вашей скидкой в филиале Днепра? Просто многие предлагают скидку 50/50 разделить, но там документы выписываются на имя человека со скидкой а не на мое, вот я и думаю какой там подвох может быть.

 

Добрый день, ехать в филиал и пообщаться с менеджером, он всё расскажет, может Вам дадут хорошую индивидуальную скидку, а если нужно будет наличие карты, Новой Почтой с Вашей оплатой доставок в обе стороны, отправлю карту, (с возвратом пожалуйста). моб.тел.: для связи в подписи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, ехать в филиал и пообщаться с менеджером, он всё расскажет, может Вам дадут хорошую индивидуальную скидку, а если нужно будет наличие карты, Новой Почтой с Вашей оплатой доставок в обе стороны, отправлю карту, (с возвратом пожалуйста). моб.тел.: для связи в подписи.

Как то сложно, а там нельзя указать просто код вашей карты в заказе или нужен именно пластик?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...