Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТН повітря-вода з кондиціонера своїми руками? (MTA-26HR).

porterlv

Рекомендовані повідомлення

Вопрос, не по теме, а не сталкивались с самоделкиными которые процесс переделки поставили на поток ?

Ну или сколько по вашему мнению может стоить такая работа ?

 

 

В этом сезоне начал обогреваться воздух\воздух пока нравится за первую неделю октября 13 кВт*ч потребление, но приходится еще греть теплый пол каждую ночь по 8кВт*ч

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На потік як то ставити - ціна наблизиться до ринкової... А за пиво ніхто чужому робити не стане.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Здравствуйте . Могу поделится своими данными касательно моего теплового насоса воздух вода из кондиционера. Сделан на базе осаки 24000ВТU, работает на ПТО IMS B3-014-20, площадь теплообмена 0,3м2, скорость воды в системе 13л/мин. на выходе ПТО стоит воздушный переохладитель ( не большей теплообменник обдуваемый двумя вентиляторами с компа. Температура переохлажденной жидкости 38-41градус , в зависимости от заданной температуры. На тепло все устраивает, а вот режим разморозки пугает. Леденеет даже корпус вокруг фреоновой трубки. Приходится термостатом останавливать компрессор, и снова запускать с задержкой. Ис другим сделанным мной (только меньше) тепловым насосом такая же проблема. Думаю не я один с ней столкнулся, если у кого то было подобное , ответьте.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо 4587derek. Я искал информацию по подбору , пытался сам по считать.

Потом посоветовался с продавцами , и купил, но характеристик на этот теплообменник я так и не нашел. Меня заверяли , что он до 30 кВт , это при какой дельте интересно? А когда получил на Новой почте, то немного удивился.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на 0,2 квадрата стоит предконденсатор и 1,2 основной. Тоже немного покрывается инеем. Думаю проблема в слишком зажатой капилярной трубке на разморозку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за данные 4587derek .

На счет капилярки это вопрос, т.к у меня есть еще инвертор Баллу, и когда он идет на разморозку у него обе трубки и внутренний блок покрываются инием, и даже не совсем инеем, а льдом около 1-го милиметра. Думаю при переделке кондиционера в чиллер или тепловой насос фреон - вода с ПТО, родная капилярка становится не актуальна из за низкого сопротивления испарителя по гидравлике (по фреону). так же и со стороны наружного блока, в некоторых режимах она сильно заливает испаритель, что компрессор получает парожидкостную среду и на ютубе много видео где при конструировании теплового насоса компрессор быстро выходил из строя из за обмерзания и как следствие гидроударов. В итоге я думаю надо наоборот увеличивать сопротивление дросселя, и на тепло и на холод, а лучше ставить ТРВ, хотя бы в одну сторону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

@bogdan_uzh, не ганяв. Ще не підключив. Ніяк руки не дойдуть... Тре вивішати зовн блок і підключчити трасу та внутр блок.

А що відбуватиметься при нижче -5 відомо: різко впаде ефективність і температура теплоносія падатиме нижче 35 градусів. Чого уже буде малувато для опалення повноцінного.. Звичайний ТН може забезпечити дельту до 40 градусів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.forumhouse.ru/threads/515599/ можете зайти і подивитись. Запущено ще один тепловий насос. Як раз в -10, єфективність була 2,5
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@4587derek, по перше там інвертор. По друге, зверніть увагу на робочу фактичну теплову потужність при -5. Радіатор 24 кбту з компресором 18 кбту дає 4,3 квт.

СОР 2,5 мало тішитиме коли ТН покриватиме вам 50% тепловтрат :)

 

У мого контролера є підтримка eev. От ніяк не можу зрозуміти, варто чи ні його вварювати в систему для старт/стопника.

Би хто толковий у Львові допоміг то за гроші доробити... Бо мої знайомі зависли на теорії і по факту дуже зайняті іншим :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от для ГВП ТН повітря-вода - от як вирішується проблема з легіонеллою? він же до більше +55 не гріє воду.

 

Добавлено через 1 минуту

СОР 2,5 мало тішитиме коли ТН покриватиме вам 50% тепловтрат :)

Беріть ще один або потужніший і буде вам щастя. 2.5 це хороший результат.

 

Добавлено через 11 минут

хто толковий у Львові допоміг то за гроші доробити...

Може проще відправити його куда треба перевізником?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як вирішується проблема з легіонеллою? він же до більше +55 не гріє воду.

Просто, так само як у всіх і кругом - тен + контролер. Раз в тиждень "прокип'ятити" :)

 

Беріть ще один або потужніший
Можна все, не все доцільно. Питання окупності і затрат. Якби зараз з нуля - брав би потужніший і не підводив газ. А так стоїть завдання пристроїти за мінімум халявне залізо.

Коли починав будуватися, на ТН у нас хіба дроняли а ціна була як у Боїнга. І коштів, звісно, бракувало...

 

 

відправити його куда треба перевізником

з будинком? Щоб назад прислали із змонтованою фреоновою трасою між зов/внутр блоком? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Система опалення повинна бути розділена на Теплу підлогу та радіатори з термоголовками. На теплу підлогу працює ТН. На радіатори - все інше. Тоді не треба брати перерозмірений ТН.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Система опалення повинна
кому ж вона винна? Навіщо тут ваші обмежені поняття? Навіщо ви пишете не читаючи?

Ой лишенько! То ж мені тепер треба доставляти радіатори і змішувальні вузли, тягти труби... І нащо я робив низькотемпературне опалення підлогами? :)

Чи, мо ви не чули про 33 клас батарей та про те, що батарея має бути великою і теплою а не маленькою і гарячою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з будинком? Щоб назад прислали із змонтованою фреоновою трасою між зов/внутр блоком? :)

я думав вам треба щось всередині внутр або зовн блока, ну а спаяти траси чи провакумувати - це ж майже всі монтажники кондюків тіпа вміють, за гроші)) в чому особливість, чим не підходять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@bogdan_uzh, відсутність бажання та знать виконавців робити що-будь, що відходить від стандартного підключення спліту. Також ціна питання. Вона стандартна і край.

І пох, що блоки уже висять, що отвір в стіні готовий, що електрика підключена.

Таки, мабуть, куплю вальцовку і без вакуумування (як у стандартному монтажі) сам то діло запущу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@bogdan_uzh, відсутність бажання та знать виконавців робити що-будь, що відходить від стандартного підключення спліту.

ну тоді як варіант чітке розуміння що і як треба робити вами - а далі монтажник попроще який тупо робить то що кажете під вашу відповідальність тіпа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Від скуки поліз знову до саморобного ТН. Уже є 1,5 м самогріючого кабелю для монтажу в піддон. Потрібно придумати коли і як його вмикати разом з підігрівом картера компресора. В оригіналі цим займався внутрішній блок кондиціонера)

Змонтував плату у зовн блоці почав підключати і свіжі сюрпризи...

Виявилося, що вентилятор двошвидкісний і це круто але китайський контролер так не вміє... Спочатку увімкну одну швидкість. Згодом, мабуть тре додаткове термореле, котре мінятиме швидкість в залежності від зовн. температури чи системи ТН.

 

Додаткове реле в комутації конденсаторів компресора. По замовчуванню підключено 50 мкФ, доп реле (NO) накидує ще 60 мкФ. Це для пуску компресора чи зміна режиму? Компресор точно однофазний. Китаєць теж так не вміє... Ставити додатковий таймер на пару секунд? На скільки?

Китайський контролер має контроль низького і високого тиску. MTA-26HR має один датчик тиску і послідовно з ним термічку по виходу з компресора.

Думаю. це датчик перевищення тиску. Вірно?  Контроль пониження просто закорочу.

Дивно, що не можу найти сервісмануал та інструкцію монтажника на MTA-26HR. Невже їх нема в загальному доступі?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 16.12.2020 в 13:02, porterlv сказал:

 

Таки, мабуть, куплю вальцовку і без вакуумування (як у стандартному монтажі) сам то діло запущу...

Я перепрошую, але де то Ви бачили стандартний монтаж без вакуумування?

Змінено користувачем Babay13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...