Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога по котлу Wolf

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Є змонтований працюючий котел (ссылка устарела). Іструкція по монтажу і експлуатації в pdf (ссылка устарела).

Змонтований рік назад. Пуск зроблений у березні сервісменом, працював кілька тижнів у мінімальних режимах нормально. Гарячої води (ГВС) після пуску котел не давав :(. На жаль, не було можливості бути присутнім під час пуску. Лиш зараз дійшли руки до води і котла, на гарантійному талоні виявив зауваження сервісмена по монтажу. Ось фото (якісні), підскажіть будь-ласка по монтажу, що не так, наскільки критично і скільки коштуватиме усунення у передмісті Києва :beer:

Наперед дякую.

1.thumb.JPG.564db37f776a7a1b10dcd4ff72527ff3.JPG

2.thumb.jpg.f47ba17c88d20fc52457974cd4f7ffcc.jpg

3.thumb.JPG.608b746f07aaeeb4f4acd84e70a11f6f.JPG

4.thumb.jpg.9b79f6e6cb1f8b35b53521a7317321ad.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отсутствует фильтр грубой очистки на входе ХВС перед котлом-мог сервисант это написать...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, про фільтр також є. Цікавить незалежна думка і можливість виправити за $ ці критичні недоліки, якщо вони звісно мають місце :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, про фільтр також є.

 

А если у человека будет стоять два фильтра (колбы) или чего круче где-нить под мойкой, что тогда, тож сервисмен будет писать про отсутствие грубой очистки непоср. перед котлом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці критичні недоліки, якщо вони звісно мають місце :beer:

 

Если уж до.бываться по полной, то фильтр на СО должен стоять горизонтально.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ (колено) запакован фум лентой? Если да, то это категорически запрещено...

Отсутствует газовый фильтр...

А так, с точки зрения сервисника, я ничего особо не заметил критичного..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ (колено) запакован фум лентой? Если да, то это категорически запрещено...

Отсутствует газовый фильтр...

А так, с точки зрения сервисника, я ничего особо не заметил критичного..

Поддерживаю, ну разве что еще можно было с предохранительного клапана сброс куда-то вывести.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме 2 фильтров сервис больше ничего не должно интересовать.Ну разве там какая-то защита между розеткой и котлом.

 

А если у человека будет стоять два фильтра (колбы) или чего круче где-нить под мойкой, что тогда, тож сервисмен будет писать про отсутствие грубой очистки непоср. перед котлом?

Нормальный сервисант писать не будет.

Змінено користувачем fagot68
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фильтр грязевой горизонтально нужно установить, на воду, это как сказать, может он на входе в дом стоит, между металлическим газовым шлангом и входом в котел ставится пластмассовая вставка, защита от блуждающих токов (последнее время у нас газовщики на это особое внимание обращают), а фумлентой можно паковать газтрубу, только для газа желтого цвета.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ (колено) запакован фум лентой? Если да, то это категорически запрещено...

Так это не "территория" сервисников, это хлеб инспекторов из газконторы.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это не "территория" сервисников, это хлеб инспекторов из газконторы.:D

 

Так то оно так, но только бывает такое, что представители газконторы годами не появляются...

 

А в данном случае, как говориться "кто последний тот и папа"... :pardon:

Наши сервисанты в таких случаях оставляют, так называемый "акт №2" в котором прописываются нарушения, и пишут что эксплуатация категорически запрещена.

Клиент подписывает, а сам пусть что хочет, то и делает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за інформацію. На коліні фум стрічки немає, на котел встановлений окремий стабілізатор.

Сервісмен написав:

1. Не отсекается фильтр на обратке отопления

2. Нет слива с котла и предохранительного клапана

3. Нет подпитки с обратным клапаном

4. Нет газового фильтра

5. Нет фильтра на входе хол.воды

 

Можу сказати так:

1. Не знаю, що це таке і де має бути

2. Сервіс сказав, що потрібен стаціонарний злив у каналізацію, але це потрібно або штробитись або чіпляти трубу зверху на кліпси - не по феншую. Чи можна, коли зливатиметься під час техогляду, накручувати шланга?

3. У мене є підпитка вмонтована в котел, на другій фото зліва посередині з рудою плямкою. Але він у мене якийсь поторочений, не впевнений що він працює справно, бо прокапує вода і взагалі в інструкції іде як опція. Сервіс сказав, що ним краще не користуватись бо коштує купу грошей (скільки?), а треба поставити звичайний кран з клапаном і ним користуватись, а той вбудований або не чіпати або запаяти (заглушити) якщо не справний, бо поміняти по гарантії навряд чи вийде, оскільки руда плямка говорить про наявність підвищеного вмісту заліза у воді.

4. Поставлю, хоча є фільтр перед лічильником.

5. Є колба на вході в будинок, але сервіс сказав дослівно "пофіг що у вас там стоїть, фільтр має бути перед котлом"

 

Коротше, потребую послуг спеціаліста, зробити як мінімум п.1 і 3, і взагалі глянути котла бо немає ГВС. Ще можливо потребую кімнатного регулятора з підключенням, але не знаю чи варто бо куплені термоголовки на радіатори, ще не поставлені. У кімнатному регуляторі подобається що можна програмувати на тиждень.

Скільки орієнтовно буде коштувати, хто і коли зможе приїхати у передмістя? Можна в ЛС. Якщо потрібен окремий приїзд для оцінки - звісно оплачу :beer:

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну раз пошла такая пьянка,вот рекомендации завода -изготовителя по подключению котла...

CGG-1-K.jpg.7a84956ce7832f9c931392e6366a3ab0.jpg

CGG-1-K-1.jpg.9e11ecdfc6ed9ef0929b41cb9bab0f64.jpg

CGG-1-K-2.thumb.jpg.0c75bed211f24ec088b31396cddab6a1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну раз пошла такая пьянка,вот рекомендации завода -изготовителя по подключению котла...

От саме на це я й звернув увагу. А ще вбило що сервісмен сказав, що у воді багато заліза тому гарантія пусте місце, хоч вода з центрального водогону :o

при "немає ГВС" смотрите внимательно на:

А де його шукати і що я маю побачити :oops:

Вода не те що не гаряча, вона взагалі не тече, а не тече бо я перекриваю подачу води після досягнення тиску 1,5-2 оскільки якщо не перекрию то тиск піднімається за межі зеленої зони, боюсь щоб не нашкодило :unknown: Ще й з підпиткою треба щось зробити... Краще б подивився спеціаліст

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сервисанта к ответу!Почему не проверил безконтрольный рост давления в котле?

 

зы:в связи с новыми фактами мой предыдущий пост к теме не относится:oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

fagot68, дякую за поради, спробую так зробити, відпишусь як вийшло :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сервисанта к ответу!Почему не проверил безконтрольный рост давления в котле?

 

зы:в связи с новыми фактами мой предыдущий пост к теме не относится:oops:

 

Давление может рости, потому что открыт кран подпитки. Если заглянете под котел, там снизу белая рукоятка - это кран подпитки. Закройте его.

То что фильтр на отоплении не перекрываеться, это не совсех критично, но при его чистке весь теплоноситель будет вытекать из котла.... Это не совсем удобно...

Фильтр на ХВС нужен, но он у меня в приямке на входе в дом...

Фильтр на газе нужен.

 

Вообще, мое мнение что фильтр на ХВС нужен, ибо в трубах много мусоры (пакомка, песок..) а датчик протока (выложеный несколькими постами выше) стоит не много не мало 100 евро...

IMG_4803.thumb.JPG.16e97d1b24bbdc8d5276532a25f91a76.JPG

IMG_5162.thumb.JPG.0012b169ee172527b4351d314be6e1be.JPG

10102010(002).thumb.jpg.347d1bdcd5d058c997fa42388a9e3931.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а датчик протока (выложеный несколькими постами выше) стоит не много не мало 100 евро...
Если откровенно,то херовей датчика протока не видел.Только на поверхности тензосенсора образуется плёнка из солей,окислов,или какой -нибудь другой лабуды начинаются траблы.Выход один - менять.Ну а по 100 европейских рублей не сильно часто менять будешь....:(

PB300016.thumb.JPG.9b6f36a9f81aeaa40c1eb7f64290d621.JPG

PB300016-1.JPG.f3de2a9fb7ba84497dbe7c3238d710e7.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усі зауваження не критичні. Ми на таке взагалі не звертаємо увагу. Газовий фільтр, звісно, ставити треба.

...

3. У мене є підпитка вмонтована в котел, на другій фото зліва посередині з рудою плямкою. ...

Була б моя воля - взагалі б забороняв експлуатацію котла, коли система не має крану набору та зливу води:D.

Років 10 тому, монтажники фільтри не ставили. Зараз же (років 3-4) пішла тенденція не монтувати кранів набору та зливу води з системи.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К посту № 18

На первой фото я бы кран-американку на подаче развернул, ибо если снимать котел, то СО не перекрывается краном (он остается на котле)

ИМХО, просто для удобства обслуживания:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К посту № 18

На первой фото я бы кран-американку на подаче развернул, ибо если снимать котел, то СО не перекрывается краном (он остается на котле)

ИМХО, просто для удобства обслуживания:)

 

Согласен, но делал сам себе, и как на зло небыло муфты... а один выходной, думал переделаю... короче как всегда )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Років 10 тому, монтажники фільтри не ставили. Зараз же (років 3-4) пішла тенденція не монтувати кранів набору та зливу води з системи.;)

 

Вот здесь трахан не понятно про кран набора воды. Зачем тогда кран подпитки на котлах? А кран слива можно всалапетить в ближайший радиатор вместо заглушки (приборный краник хром, полезно и красиво)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Зачем тогда кран подпитки на котлах?

Для подпитки. Поэтому он так и называется:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...