Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите выбрать электрический накопительный бойлер

teonit

Рекомендовані повідомлення

Так можно мыться и черпаком из миски, нагрев при этом на плите:lol: Никто же не запрещает. Мне напоминают такие отзывы, например, людей не имеющих теплых полов, и никогда не пользовавшиеся ими, о вреде, бестолковости таких систем.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После этого принимаю душ при отключенном бойлере.Но от соседских бойлеров твой отключенный не спасёт.
А УЗО, не?:lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
naupv прав, маловато. Drazice OKCE 160 еще можно.

 

А как вообще бойлеры Drazice OKCE: качество, электропотребление, облуживаемость?

 

Смотрю на напольный вариант Drazice OKCE 125 S/2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как вообще бойлеры Drazice OKCE: качество, электропотребление, облуживаемость?
Одни из лучших на нашем рынке (если не лучшие).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одни из лучших на нашем рынке (если не лучшие).

Нет. Они берут ценой и наличием моделей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие тогда лучшие по качеству?

немцы, австрияки, болгары, словаки.

например эти

galmet.com.ua/produktsiya/vodonagrivachi-ta-yemnosti/vodonagrivachi-z-teploobminnym-konturom

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне, Галмет на уровне Дражице, а болгары уступают.

Галмет по богаче в исполнении.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт.

Друзі. Потрібна ваша допомога. Загубився я в цих рекламних слоганах, акціях і т.п.

Потрібен бойлер на 100 л (можливо 120)..

Раніше був Електролюкс EWH 100 Centurio.

Відпрацював він з січня 2012р. За цей час один раз його знімав для заміни ТЕНу. І все. То ліньки було, то ніколи. На даний момент він закапав. Відпрацював він 88 місяців.

Для нього ще на стадії ремонту була зроблена ніша над унітазом з розмірами по висоті 126 на 52 по ширині. Глибина-23 см.

Почав шукати йому заміну. І інет забитий відгуками що нові бойлери Е-люкс не зовсім нормальної якості в моєму форм-факторі. А літраж в 100 л то зовсім інша форма.

Окей, почав шукати інші. Але бойлери Drazice впритик до стіни по ширині бо їхня ширина 52 см. Відпадають.

Дорився до болгарських Tesy. Я так розумію що це те саме що і Hi-Therm тільки з іншим брендом. Та і Бош робить свої бойлери нача на цих потужностях. Вибрав TESY GCV 10047 24D C21 TS2RC. Купити його просто в магазині неможливо, тільки під замовлення і чекати мінімум до 18 травня.

Що то за звір таких недоступний?

Ок, не принципово.

Люди, підкажіть нормальний бойлер. Вай-фай непотрібен в ньому. Нанокристали теж.

Вимоги-100 л, бажано 2 ТЕНи, можливо сухі (але почитавши інет) так і не зрозумів його переваги над мокрим. Можливо електробезпека але в мене лишився кабель з УЗО від Електролюкса туди поставлю, плюс на квартиру і ванну свої УЗО стоять.

Просто щоб він був в наявності, можливо в темі тут сидить власних якогось магазину техніки. Я територіально Ірпінь.

Допишу. Чому нічого не написав про бойлери Атлантік. Дивився на них в Новій лінії. Але з тих що були на вітрині в моїх розмірах лише сухий тен і він один.

Галмет і Дражице не влазять по ширині. До того ж Галмен на Розетці взагалі тільки на 60 л.

Змінено користувачем Alex_79
Допис.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт.

Друзі. Потрібна ваша допомога. Загубився я в цих рекламних слоганах, акціях і т.п.

Потрібен бойлер на 100 л (можливо 120)..

Раніше був Електролюкс EWH 100 Centurio.

Відпрацював він з січня 2012р. За цей час один раз його знімав для заміни ТЕНу. І все. То ліньки було, то ніколи. На даний момент він закапав. Відпрацював він 88 місяців.

Для нього ще на стадії ремонту була зроблена ніша над унітазом з розмірами по висоті 126 на 52 по ширині. Глибина-23 см.

Почав шукати йому заміну. І інет забитий відгуками що нові бойлери Е-люкс не зовсім нормальної якості в моєму форм-факторі. А літраж в 100 л то зовсім інша форма.

Окей, почав шукати інші. Але бойлери Drazice впритик до стіни по ширині бо їхня ширина 52 см. Відпадають.

Дорився до болгарських Tesy. Я так розумію що це те саме що і Hi-Therm тільки з іншим брендом. Та і Бош робить свої бойлери нача на цих потужностях. Вибрав TESY GCV 10047 24D C21 TS2RC. Купити його просто в магазині неможливо, тільки під замовлення і чекати мінімум до 18 травня.

Що то за звір таких недоступний?

Ок, не принципово.

Люди, підкажіть нормальний бойлер. Вай-фай непотрібен в ньому. Нанокристали теж.

 

Вимоги-100 л, бажано 2 ТЕНи, можливо сухі (але почитавши інет) так і не зрозумів його переваги над мокрим.

Можливо електробезпека але в мене лишився кабель з УЗО від Електролюкса туди поставлю, плюс на квартиру і ванну свої УЗО стоять.

Просто щоб він був в наявності, можливо в темі тут сидить власних якогось магазину техніки. Я територіально Ірпінь.

Допишу. Чому нічого не написав про бойлери Атлантік. Дивився на них в Новій лінії. Але з тих що були на вітрині в моїх розмірах лише сухий тен і він один.

Галмет і Дражице не влазять по ширині. До того ж Галмен на Розетці взагалі тільки на 60 л.

 

вроді перевага сухого тену в тому що його можна замінити незливаючи воду з баку, хоча на мій погляд така перевага незовсім перевага, вже при заміні тену все таки прийдеться замінити магнієвий-анод і заодно почистити бойлер всередині.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для нього ще на стадії ремонту була зроблена ніша над унітазом з розмірами по висоті 126 на 52 по ширині.
hotline.ua/remont/bojlery-kolonki-vodonagrevateli/cmp/?s=3795829-1717220-5074598-9090314-1342325-13170247-13170252-4182825-16033331-4013476
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придбав бойлер Gorenje OGBS100ORV9.

Повісив. Якось ссикотно що 140 кг висить над головою на двох болтах. Але виробникам видніше.

Тепер є питання на які не знайшов відповідь.

Який робочий тиск номінальний/ максимальний допустимий в ньому? В інструкції на це питання є відповідь однтм рядком, а саме- номінальний тиск 0.6(6)/0.9(9). І як це розуміти? Від 0.6 до 0.9???

На запобіжному клапані написано 0.9 мРа.

Купив ще 2 манометри. Повісив на штуцери бойлера хол і гар води. Замінив фільтр вхідний. В системі у мене тепер 4.5 кг. Так показують обидва манометри. Я думав що 3 кг. Не забагато? Редуктор є і його можна підкрутити. Скидати до 2-3 кг в системі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В системі у мене тепер 4.5 кг. Так показують обидва манометри. Я думав що 3 кг. Не забагато? Редуктор є і його можна підкрутити. Скидати до 2-3 кг в системі?
Я бы до 3 уменьшил.

 

Добавлено через 7 минут

Який робочий тиск номінальний/ максимальний допустимий в ньому? В інструкції на це питання є відповідь однтм рядком, а саме- номінальний тиск 0.6(6)/0.9(9). І як це розуміти? Від 0.6 до 0.9???

На запобіжному клапані написано 0.9 мРа.?

На одних и тех же моделях Горение у нас пишут 9 бар, в Раше - 6. Комплектные ПК соответствующие. 9 - это очень много. При нагреве воды скорее бак "надуется" (что для эмали не айс), чем такой ПК начнет "сопливить". Я бы поставил или регулируемый ПК, или РБ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло.

Подивився на свій редуктор. Виявився італійський або "італійський" ICMA. Пішов на ринок до знайомого. Він говорить що цей редуктор ще те гуано. Але 7 років тому він був кращим з того що було. Буду міняти той редуктор. Понижу тиск в хододній магістралі до 3 кг. Потім буду можливо РБ на бойлер ставити. На 8 л думаю вистачить, в інструкції на бойлер написано 5% від літражу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло.

Подивився на свій редуктор. Виявився італійський або "італійський" ICMA. Пішов на ринок до знайомого. Він говорить що цей редуктор ще те гуано. Але 7 років тому він був кращим з того що було. Буду міняти той редуктор. Понижу тиск в хододній магістралі до 3 кг. Потім буду можливо РБ на бойлер ставити. На 8 л думаю вистачить, в інструкції на бойлер написано 5% від літражу.

www.leon.ua/ua/cat/79.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду міняти той редуктор.
Зачем, если он работает?:confused: Потому что знакомый сказал? Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замінив редуктор. Через те що новий редуктор ширший прийшлося перепаяти обв'язку фільтра. Тепер в мережі ХВ тиск 3 кг. При нагріванні бойлера з 40 гр до режиму Еко (наче 57гр) тиск вище 5.5 кг не піднявся. Поки красота, далі побачимо.

ПиСи. Тепер зрозуміло, що мій бойлер старий вмер не через термін в 88 місяців експлуатації а через мою халатність, забитий редуктор і можливо несправний клапан.

Змінено користувачем Alex_79
Допис
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер зрозуміло, що мій бойлер старий вмер не через термін в 88 місяців експлуатації а через мою халатність, забитий редуктор і можливо несправний клапан.
Из этого - скорее, халатность, вовремя не поменяли анод. Вообще, как для этой модели - долго он проработал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бак в старому бойлері нержавійка. Коли я витягнув тени і анод то він, анод, мав пористу структуру але був. Тому виню редуктор. Ну і себе що не поставив відразу манометри.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Помогите определиться с бойлером.:beer:

 

Как определить нужный объем?

 

Точно знаю, что когда-то 50л мне было мало. Сейчас смотрю на 150л (два человека + ребенок).

 

220 или 380 вольт?

 

есть смысл брать трехфазный?

 

 

Пока загорелся идеей напольного, 3ф 150л. Атлантик или Титан, но почитав форумы, склоняюсь к Атлантику.

 

 

P.S. читал отзывы на розетке по бойлерам электролюкс и расстроился. Текут, ломаются... 18 лет назад в двух квартирах были установлены 50 литровые электролюксы. Бросайте в меня тапками, но за это время их никогда не выключали и ни разу не чистили, клапана не меняли и вообще не трогали. Видимо, качество, мягко говоря, уже не то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эт точно. На какую сумму рассчитываете?

 

так как я одессит (хоть и бывший), отвечу вопросом - а какие есть варианты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так как я одессит (хоть и бывший), отвечу вопросом - а какие есть варианты?
Их немного, но они есть: hotline.ua/remont/bojlery-kolonki-vodonagrevateli/cmp/?s=10494402-1950832-4894100-4165699-152455
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...