Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одностворчате вікно 1200*1600(h) можливо?

lesha4ever

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, шановні форумчани.

 

Вже тиждень лупаю стіну "не можна, можемо без гарантії, такого не буває і т.д." Вже з багатьма балакав (деякі з цього форуму) і вирішив таки винести на загальне обговорення:

 

Хочу зробити одностворчате біле ПВХ вікно 1200*1600(h) з подвійним склопакетом (Два скла Low_e і обидві камери з аргоном)

 

Я розумію, що стандартний підхід тут не спрацює, воно провисне і стандартна фурнітура не дожме. Але хіба не існує технічних рішень щоб дану конструкцію реалізувати, щоб вона працювала і дати гарантію.

 

Відкриваю наприклад техкарту Rehau і бачу що можна, просто треба армування 2мм а не 1.5мм. Кажу виробникам/ділерам - в відповідь тиша і мабуть "очі какаючої мишки" (копірайт на фразу здається когось з сантехників, коли вони питають "а де ваша фанова труба?")

 

Що треба зробити, щоб дана конфігурація працювала?

1) Вклеїти склопакет?

2) Особливий склопакет?

3) Армування профілю 2мм?

4) Особливий склопакет? (орінтуюсь на 70мм пакет, наприклад Rehau Ecosol 70 або KBE Optima)

5) Якась особлива, може більш дорога фурнітура? (хочу МАКО)

6) Щось інше?

 

Ось приклад діалогу з "Атестований фахівець

академії REHAU" від відомого сертифікованого дилера (є на сайті REHAU):

 

я) Найбільші вікна 1200*1600(h) завеликі для стандартних одностворчатих, якщо стандартне виконання. Але я впевнений що є якісь механізми посилення, якісь технологічні моменти які дозволять його зробити одностворчатим. Для нас це критично.

 

менеджер)

Стосовно Ваших побажань: вікна мають такий розмір, що одностворчатими робити їх дуже проблематично з двох причин

- при таких розмірах може "зклеїтися" склопакет, що буде призводити до тріщин (можна вирішити, використавши в склопакеті скло тріплекс або калене скло 6мм, або поєднати їх). Це вирішить проблему "склеювання", але призведе до того, що створка стане значно важчою, і виникне друга проблема

- некоректна робота фурнітури. При таких розмірах і вазі створки ми не зможемо дати гарантію на фурнітуру.

Рекомендуємо робити дані конструкції двухстворчатими.

 

 

я) Щодо широких вікон. А якщо вклеїти склопакет (це дає жорсткість конструкції і дозволяє збільшити розміри) і посилити армування до 2мм - що теж не можна однією створкою 1200*1500? І прокоментуйте тоді чому в технологічній карті Рехау таке можна! Я особисто прочитав техкарту де сказано що білий профіль 1200 на 1500 можна робити одностворчате поворотно-відкідне але з 2мм армуванням.

 

 

А можна детальныше про склеювання?

 

 

От в мене зараз вдома, вже 8-й рік підряд стоїть вікно 1300*1500 одностворчате!!!!!!!!! Rehau Euro 60 з майже базовим звичайним склопакетом (4-10-4-10-4і) і воно ніразу не склеювалось і не тріскалось. Фурнітура Мако. І це вікно в день по пару разів щодня відкриваємо закриваємо - і норм. Так є проблема з провисання створки, але воно відкривається, трошечки тіки чіпляє знизу .Але я впевнений що там 1.5мм армування, нема вклеювання яке б цьому запобігло. По фурнітурі - вона прекрасно дотягує все вікно, з єдиною особливість - треба притискати створку двума руками щоб простіше дожати ручкою - але це не проблема і нас влаштовує.

 

менеджер) Вклеювання склопакету принципово не вирішить питання некоректної роботи фурнітури. Принципово таку конструкцію виготовити можна, але вона буде без гарантії.

 

На цьому я здався лупати скелю... про склеювання вона вже чомусь забула і не відповідає, коли я сказав як можна вирішити провисання, то це вже не проблема.. а от проблема з фурнітурою. Мені ще і фурнітуру підібрати? навіщо тоді такі менеджери...

 

Ох і важко в нашій країні людям які хочуть хоть трошки вліво вправо від "стандарта". Ну не вірю я що не можна зробити... чи таки не можна?:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам правильно все ответили.

И металл 2.0 это не такая уж и , во 1х редкость, во 2х панацея, при ширине 1200 мм.

Никто Вам гарантию не даст, а если и даст, то сам себе "буратино", потому как придется ездить туда часто и ругулировать, регулировать, регулировать...Ну или появится тема : " Производитель..."такой то" не исполняет свои гарантийные обязательства.":lol:

 

Опять же если бы это был заказ на 100 окон ( к примеру), а одно головняковое, то может кто то бы и повелся, но из за одного окна никому оно не надо.

Правда жизни:beer:.

 

п.с. я делал такое окно куму ( боковушка на балкон), ему через него кондиционер чистить, ну и мыть иногда. Провисло, но никто не парится, раз в год со скрежетом открывает, моет, закрывает:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бачу нічого неможливого. Звичайно, є нюанси, але вони вирішуються і без вклеювання склопакетів. В 70-ій серії потрібно використовувати не 54-у, а більш потужну 60-у стулку з відповідним армуванням. В Генео взагалі проблем не бачу, в мене в самого стоїть вікно майже таких розмірів. Є ще технологія армування кутів стулок у віконних системах, але вона поки що сертифікована лише для 60-ї серії.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Элементарно возможно сделать такую створку и получить на нее стандартную гарантию. Наша компания специализируется на изготовлении подобных конструкций.

А для тех кто не понимает, как это возможно сделать, учите мат. часть.

IMG.thumb.jpg.9458a47c2bd39cec39bd847d34e2d5a5.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, шановні форумчани.

 

Вже тиждень лупаю стіну "не можна, можемо без гарантії, такого не буває і т.д." Вже з багатьма балакав (деякі з цього форуму) і вирішив таки винести на загальне обговорення:

 

Хочу зробити одностворчате біле ПВХ вікно 1200*1600(h) з подвійним склопакетом (Два скла Low_e і обидві камери з аргоном)

 

Я розумію, що стандартний підхід тут не спрацює, воно провисне і стандартна фурнітура не дожме. Але хіба не існує технічних рішень щоб дану конструкцію реалізувати, щоб вона працювала і дати гарантію.

 

Відкриваю наприклад техкарту Rehau і бачу що можна, просто треба армування 2мм а не 1.5мм. Кажу виробникам/ділерам - в відповідь тиша і мабуть "очі какаючої мишки" (копірайт на фразу здається когось з сантехників, коли вони питають "а де ваша фанова труба?")

 

Що треба зробити, щоб дана конфігурація працювала?

1) Вклеїти склопакет?

2) Особливий склопакет?

3) Армування профілю 2мм?

4) Особливий склопакет? (орінтуюсь на 70мм пакет, наприклад Rehau Ecosol 70 або KBE Optima)

5) Якась особлива, може більш дорога фурнітура? (хочу МАКО)

6) Щось інше?

 

Ось приклад діалогу з "Атестований фахівець

академії REHAU" від відомого сертифікованого дилера (є на сайті REHAU):

 

я) Найбільші вікна 1200*1600(h) завеликі для стандартних одностворчатих, якщо стандартне виконання. Але я впевнений що є якісь механізми посилення, якісь технологічні моменти які дозволять його зробити одностворчатим. Для нас це критично.

 

менеджер)

Стосовно Ваших побажань: вікна мають такий розмір, що одностворчатими робити їх дуже проблематично з двох причин

- при таких розмірах може "зклеїтися" склопакет, що буде призводити до тріщин (можна вирішити, використавши в склопакеті скло тріплекс або калене скло 6мм, або поєднати їх). Це вирішить проблему "склеювання", але призведе до того, що створка стане значно важчою, і виникне друга проблема

- некоректна робота фурнітури. При таких розмірах і вазі створки ми не зможемо дати гарантію на фурнітуру.

Рекомендуємо робити дані конструкції двухстворчатими.

 

 

я) Щодо широких вікон. А якщо вклеїти склопакет (це дає жорсткість конструкції і дозволяє збільшити розміри) і посилити армування до 2мм - що теж не можна однією створкою 1200*1500? І прокоментуйте тоді чому в технологічній карті Рехау таке можна! Я особисто прочитав техкарту де сказано що білий профіль 1200 на 1500 можна робити одностворчате поворотно-відкідне але з 2мм армуванням.

 

 

А можна детальныше про склеювання?

 

 

От в мене зараз вдома, вже 8-й рік підряд стоїть вікно 1300*1500 одностворчате!!!!!!!!! Rehau Euro 60 з майже базовим звичайним склопакетом (4-10-4-10-4і) і воно ніразу не склеювалось і не тріскалось. Фурнітура Мако. І це вікно в день по пару разів щодня відкриваємо закриваємо - і норм. Так є проблема з провисання створки, але воно відкривається, трошечки тіки чіпляє знизу .Але я впевнений що там 1.5мм армування, нема вклеювання яке б цьому запобігло. По фурнітурі - вона прекрасно дотягує все вікно, з єдиною особливість - треба притискати створку двума руками щоб простіше дожати ручкою - але це не проблема і нас влаштовує.

 

менеджер) Вклеювання склопакету принципово не вирішить питання некоректної роботи фурнітури. Принципово таку конструкцію виготовити можна, але вона буде без гарантії.

 

На цьому я здався лупати скелю... про склеювання вона вже чомусь забула і не відповідає, коли я сказав як можна вирішити провисання, то це вже не проблема.. а от проблема з фурнітурою. Мені ще і фурнітуру підібрати? навіщо тоді такі менеджери...

 

Ох і важко в нашій країні людям які хочуть хоть трошки вліво вправо від "стандарта". Ну не вірю я що не можна зробити... чи таки не можна?:o

Добрый день!

Большинство компаний при изготовлении окон пользуются стандартным методом крепления стеклопакета в створку окна - расклиниванием пластиковыми пластинами, которое приводит к максимальным нагрузкам в местах их сопряжения. В момент эксплуатации створки возникают силы, которые предельно воздействуют на угловые соединения профиля и фурнитурные элементы. Стеклопакет придает створке прочность и жесткость. Но эта прочность из-за установки стеклопакета посредством пластиковых подкладок приводит к тому, что все силы давления сосредотачиваются в местах подкладок и переходят через них на стеклопакет, что в результате приводит к максимальным нагрузкам на него.

 

В окнах с вклеенными стеклопакетами значения пиковых нагрузок снижаются на 70%, так как силы воздействия распределяются равномерно по всему периметру линии вклеивания. Таким образом существенно минимизируется риск деформации конструкции и сокращается риск боя стеклопакетов во время остекления конструкции, транспортировки, монтажа, и особенно во время эксплуатации окна.

Кроме того, существенно повышается взломостойкость благодаря склеиванию по всему периметру - стеклопакет невозможно выдавить из створки, даже если выломать штапик.

 

Конструкцию таких габаритов можно изготовить и с гарантией!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам правильно все ответили.

И металл 2.0 это не такая уж и , во 1х редкость, во 2х панацея, при ширине 1200 мм.

Никто Вам гарантию не даст, а если и даст, то сам себе "буратино", потому как придется ездить туда часто и ругулировать, регулировать, регулировать...Ну или появится тема : " Производитель..."такой то" не исполняет свои гарантийные обязательства.":lol:

 

Опять же если бы это был заказ на 100 окон ( к примеру), а одно головняковое, то может кто то бы и повелся, но из за одного окна никому оно не надо.

Правда жизни:beer:.

 

п.с. я делал такое окно куму ( боковушка на балкон), ему через него кондиционер чистить, ну и мыть иногда. Провисло, но никто не парится, раз в год со скрежетом открывает, моет, закрывает:).

 

А хто сказав що вікно одне? Треба засклити весь приватний будинок, 25м2 загальної площі засклення в 11 вікнах. Як на мене звичайне нормальне замовлення. Тим паче я замовляю далеко не саме базове а нормальні енергоефективні склопакети, протизламну фурнітуру, вхідний блок і т.д... і з усього цього тільки 3 вікна 1200 шириною з яких умова що бажано три одностоврчатиз їх зробити, але мінімум одне хочу полюбому одностворчате. І як людина, яка трохи розуміється в інженерії, яка пару днів перечитала інтернет і документації(техкарти), я розумію що це можна, а компанії які кажуть що не можна - вони для мене "слабі" і я їх викреслюю зі свого списку. Бо якщо вони не розуміють тех процес і всіх нюансів - то в мене одразу сумніви щодо якісного виконання інших вікон взагалом!!!

 

Канталь, Алік, Менеджер окной компании - дякую Вам, ви підтвердили мої припущення, а то я вже параноїком почав себе почувати.

 

Тепер, шановні форумчани, можна більш детальніше описати які мають бути виконані технологічні рішення і яка фурнітура. Тобто, розуміючи складність, мені не достатньо почути від компанії що вони беруться і навіть дають гарантію (лови і визивай їх) - а я хочу чітко розуміти як воно повинно бути зроблене і проконтролювати це (внести в договір і перевірити по факту вікно).

 

Візьмемо за базу те, що скоріше за все буде: Rehau Ecosol-70 4i-14ar-4(шліфоване)-14ar-4i

 

Поки я бачу наступні моменти

1) Вклеїти склопакет (не така велика ціна за вклейку, проте жорсткість конструкції очевидна)

2) потужна 60-у стулку з відповідним армуванням (дякую Алік) - а можна точніше яке армуваняя і т.д.

3) Я так розумію маючі 1 і 2 армування 2мм вже не потрібно?

4) Яка серія фурнітури Мако потягне це вікно? Поки 90% пропонують просто "Фурнітура Мако", і тільки одні уточнили Maco Multi-trend

 

п.с: про "злипання" склопакет в даних умовах то мені вже реально навішали на вуха??

п.п.с: тендер на мій будинок досі відкритий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це буде не зовсім Екосол70, 60-а стулка - це вже Брільянт. Зрештою, це все ділення на Екосол70, Євро70, Термо70 та Брільянт досить умовне - це все 70-а серія. Армування має бути 35 x 28 x 2 Рехау арт. 244536. Тоді вклейка не потрібна.

Фурнітура, в принципі, люба має витримати таку стулку, але радив би щось з європейських брендів не економверсію і бажано антизламну версію.

обмеження.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це буде не зовсім Екосол70, 60-а стулка - це вже Брільянт. Зрештою, це все ділення на Екосол70, Євро70, Термо70 та Брільянт досить умовне - це все 70-а серія. Армування має бути 35 x 28 x 2 Рехау арт. 244536. Тоді вклейка не потрібна.

Фурнітура, в принципі, люба має витримати таку стулку, але радив би щось з європейських брендів не економверсію і бажано антизламну версію.

 

А в Екосол70 можна цю 60-у стулку?

Просто я точно не буду ставити Брільянт на інші вікна і не дуже хотілося б одне вікно з іншого профілю - Брільянт від Екосол70 візуально відрізняється формою і буде вно кидатися в очі. І через одну створку брати н авсі вікна дорощий Брільянт теж не логічно.

 

А фурнітура буде Maco MULTI чи MULTI-TREND - обидві позиціюються як антивзламні. А от економ вона чи ні - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

60-та вона не по ширині, а по висоті. По формі є такі, що відрізняються, але є і такі, що не відрізняються - практично в кожному типорозмірі є плоска стулка, заокруглена і т.з. "софт". Різниця в ціні не є критичною. Можна, звичайно, застосувати і 54-ту Е70, але тут, на мою думку, масло каші не зашкодить. :)

Мако - хороша фурнітура, економки в ній, здається, немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

60-та вона не по ширині, а по висоті. По формі є такі, що відрізняються, але є і такі, що не відрізняються - практично в кожному типорозмірі є плоска стулка, заокруглена і т.з. "софт". Різниця в ціні не є критичною. Можна, звичайно, застосувати і 54-ту Е70, але тут, на мою думку, масло каші не зашкодить. :)

Мако - хороша фурнітура, економки в ній, здається, немає.

 

Розібрався і зі стулками. В Rehau Euro Design 70 є два варіанти стулок - 54 (ecosol) і звичайна 60.

 

Також пройшовся по декількох офф представниках, побалакали вживу, обсудили, висновок такий

 

Фірма №1: береться його зробити - буде армування 2мм + вклеювання. Фурнітура Winkhause ActivePilot

 

Фірма №2 (представник Корса): береться його зробити, два можливих варіанти

а) армування 2мм + вклеювання

б) армування 2мм + фірмова фішка Корси підсилення кутів створки

виберу варіант по ціні. Якщо різниця не дуже критична - то пріорітет "а"

 

Стулку побажав 54, але якщо буде невпевненість щодо міцності то 60

Фурнітура GU Uni-Jet

 

Смети будуьт після свят, тож чекаю

 

взагалом все реально, тільки за умови що ти сам розберешся.. все як завжди в нашій країні...

п.с: вітаю всіх з Новим Роком і Різдвом Христовим

п.п.с: знайомий приїхав з Німеччини, де у друзів зустрічав Новий рік. І у нього в будинку є одностворчате вікно розміром 2000 ширина !!!! на 1500 висота. Тобто навіть пропорції за які у нас взагалі не беруться. А там значить воно з ПВХ, і норм відкривається працює вже більше 10 років. На питання друга мов де та як, а то у нас в Укр людина не може добитися друг відповів "А звідки я знаю. я сказав хочу, мені зробили і все. Ніхто не казав що це якось неможливо чи складно... А що там якісь нюанси є???" Ось вона різниця....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникло ще одне питання щодо конструктивних обмежень і зауважень.

Тепер щодо комфортного і безпечного розміру звичайного склопакету.

 

Є в планах вихід на терасу розміром 3600*2350. Буде поділений на 4 секції по 900мм шириною кожна. Дві бокові глухі, дві центральні - розпашні на зовні штульпові двері з профілю для вхідного блоку.

 

І звісно хочеться щоб кожна створка (глуха і в дверях) мала суцільний склопакет на всю висоту без горизонтального імпосту.

 

Склопакет 4і-16ар/кр-4-16ар/кр-4і

 

Щодо розміру 900*2300 то склопакет таких розмірів обмежень не має наче. Але от питання наскільки безпечно такий склопакет? як він легко може розбитись якщо хтось випадково буде іти і "влупиться" в нього головою/плечем що приблизно попадає на середину по висоті.

 

Як варіант закалити скло, але питання внутрішнє чи зовнішнє? небезпека з обох боків. А якщо закалити обидва, то взагалом це буде дуже дорого коштувати, та і деякі не закалюють "і" скло. Тому закалку відкинув. Тріплекс ще дорожче буде з обох боків...

 

Тому або суцільний звичайий склопакет чи все таки пожертвувати красотою і поставити горизонтальний імпост на висоті 700мм від низу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановили не одні такі двері, сам користуюся вже років п'ять - політ нормальний. :)

Розбити, звичайно, можна при бажанні, випадкового розбиття мною не зафіксовано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановили не одні такі двері, сам користуюся вже років п'ять - політ нормальний. :)

Розбити, звичайно, можна при бажанні, випадкового розбиття мною не зафіксовано.

 

Ооо, оце добра новина. Тобто суто в теорії воно менш стійке до розбиття, але на практиці в такі ставлять і поки все добре. Бо візуально воно значно краще.

 

А от є ще менший вихід на балкон.

1300*2100 з розбивкою 800*2100 двері і 500*2100 глуха створка. І от саме цей блок буде в дитячій. От там мабуть все таки варто розділити, так як ризик що дитина заїде чимось в вікно теоретично більший, хоча розміри створки ще менші...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ооо, оце добра новина. Тобто суто в теорії воно менш стійке до розбиття, але на практиці в такі ставлять і поки все добре. Бо візуально воно значно краще.

 

А от є ще менший вихід на балкон.

1300*2100 з розбивкою 800*2100 двері і 500*2100 глуха створка. І от саме цей блок буде в дитячій. От там мабуть все таки варто розділити, так як ризик що дитина заїде чимось в вікно теоретично більший, хоча розміри створки ще менші...

 

За моєю власною статистикою за 12 років у вікнах діти ні разу не розбивали скло. Тільки неадекватні дорослі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Решил не делать новой темы. Мой случай довольно схож.

 

Есть панорамное окно на мансардном этаже: размеры проема 3.300 ширина и 2.20 м высота. Я хотел бы сделать либо:

 

а) три равных по ширине створки (получается 1.1 м) во всю высоту

б) четыре равных по ширине створки (получается по примерно 85 см) во всю высоту, если вариант (а) не возможент/значительно превышает по стоимости вариант (б)

 

двухкамерные (три стекла) окна, одно/или два и-стекла, с аргоном. Окна не белые (ламинированные) с двух сторон.

 

Это реально? Кто-то может взяться за такую работу? Широко распространено мнение, что при таких размерах окно будет вести, трудно будет открывать/закрывать створки и тд. Но прочитав эту тему я вижу вроде что вполне возможно это сделать. Мой дом в Киевской области.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципе, возможно. Но конструкцию придётся разделить термокомпенсаторами на две или (для лучшей симметрии) три части.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решил не делать новой темы. Мой случай довольно схож.

 

Есть панорамное окно на мансардном этаже: размеры проема 3.300 ширина и 2.20 м высота. Я хотел бы сделать либо:

 

а) три равных по ширине створки (получается 1.1 м) во всю высоту

б) четыре равных по ширине створки (получается по примерно 85 см) во всю высоту, если вариант (а) не возможент/значительно превышает по стоимости вариант (б)

 

двухкамерные (три стекла) окна, одно/или два и-стекла, с аргоном. Окна не белые (ламинированные) с двух сторон.

 

Это реально? Кто-то может взяться за такую работу? Широко распространено мнение, что при таких размерах окно будет вести, трудно будет открывать/закрывать створки и тд. Но прочитав эту тему я вижу вроде что вполне возможно это сделать. Мой дом в Киевской области.

 

 

Да, возможно. Мы изготавливаем конструкции со створками таких размеров, применяя технологию bonding ( вклейки) стеклопакетов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...