Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Monsanto - производитель раундапа - проиграл первый иск на 80 млн. долл

Koskos

Рекомендовані повідомлення

www.yahoo.com/news/man-awarded-80m-lawsuit-claiming-224757895.html

 

Ну, что, понеслось, первый пострадавший от побочных действий раундапа онкобольной выиграл суд против гигантов Monsanto\Bayer...дальше, как ожидается, компанию завалят сотнями таких исков в разных странах.

 

Чем же кропить сорняки теперь...?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие проблемы, всех перемкнуло на этом глифосате. Примените Зенкор, он при довсходовом применении требует меньшей концентрации , чем его же вносить при послевсходовом и, в зависимости от погодных условий надежно блокирует прорастание сорняков на срок от месяца до 4 месяцев. Он гасит сорняки в момент их попытки прорасти из почвы. Очень удобно применить его как можно раньше на почве подготовленной к засеву и выдержать месяц, чтобы там все загнулось и через месяц, взрыхлив почву, засеять газон. Есть еще Прима. В интернете много чего найдете. Написал про Зенкор, потому что я с ним работал и остался доволен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Урага-Форте от Сингента.

В ураган Форте -діюча речовина -глифосат. Через яку байер і програв суд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Але Сингента ніяких судів не програвала!

Так,бо постраждалий користувався продукцією Монсанто впродовж 30 років. Але якщо в США і Європі почнуть забороняти глифосат,то і ураган заборонять. Хоча в Україні це буде нешвидко ,якщо взагалі буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дико вибачаюся, але шановне панство, вам не здається трошки зовсім геть абсолютно не логічним продовжувати користуватися препаратом з гліфосатом, який викликає (і це доведено в суді і не нашому, що теж важливо) рак? Нічого не напружує? Чи сподіваєтеся, що якось воно буде, пронесе і т.д.?

Нє-нє, мені справді цікаво, яка логіка в тому?

А, ну і гліфосат є в вакцинах, які колять дітям. Дрібниця, звісно...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логіка - не будемо використовувати препарат виробництва Монсанто. Буду й далі використовувати Сингенту. Саме літр стоїть чекає свого часу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду й далі використовувати Сингенту

Я так розумію, там в складі зовсім інший гліфосат, який рак не викликає?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки мені відомо - так, там дещо інший гліфосат (інша сіль). Ніяких доказів або судових рішень, що він викликає рак, немає.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я ж ним не обливаюся і не вмиваюся. А обробляю бур’ян. Там де нічого їстівного не вирощую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, там в складі зовсім інший гліфосат, який рак не викликає?

 

Сіль виклакає розсіяний склероз. А-а-а!!!

Цукор спричиняє рак та викликає залежність. А-А-А-ААА!!!!!

Газовані напої викликають рак стравоходу. ААА!!

Ми всі помремо!!!

 

PS: 30 років розбризгувати гліфосат!!! :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 років розбризгувати гліфосат!!!

Ще й, мабуть, в промислових масштабах без індивідуальних засобів захисту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

PS: 30 років розбризгувати гліфосат!!!

Так а що такого? Он же вище Максим написав, що буде і далі використовувати препарат, що в складі має гліфосат, але другого виробника, проти якого немає судових рішень.

Ну і? Ось це не дивує?

А людина розбризкувала гліфосат 30 років, бо їй з усіх шпарин розказували, що то - абсолютно безпечно і навіть корисно. Ну, приблизно як зараз про вакцинацію.

Але да, треба завжди вірити тому, що каже реклама і не мати жодних сумнівів.

 

Добавлено через 1 минуту

Там де нічого їстівного не вирощую.

Він не розкладається в землі, потрапляє в воду, отруює навіть там, де Ви його не бризкали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А людина розбризкувала гліфосат 30 років, бо їй з усіх шпарин розказували, що то - абсолютно безпечно і навіть корисно.

 

Ви ж просто заради "красного сліва" це сказали? Й докази є, що "з усіх шпарин розказували, що то - абсолютно безпечно і навіть корисно"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Й докази є, що "з усіх шпарин розказували, що то - абсолютно безпечно і навіть корисно"?

Пфф... На форумах рекомендації давали аж бігом, розказували, що то все брехня, що воно шкідливе і викликає рак. Я особисто неодноразово слухав поради селян перед тим, як садити, пройти все раундапом. Осьо гугля https://www.google.com/search?q=%D1%80%D0%B0%D1%83%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BF+%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%96%D0%B9&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

Та що там гугл, подивися по нашому форуму, як тут народ розказує про раундап. Я навмисне не ставлю цитати, бо знову почнеться. Але і про додавання в воду для поливу, замість добрив, і про те, що воно розкладається швидко і не несе ніякої нікому загрози... Це взагалі не тма для дискусії - раундап позиціонувався виробником як абсолютно безпечний препарат. І всі ЧОМУСЬ цьому свято вірили, як зомбі, а тих, хто скептично ставився до такого твердження - вважали, як там тепер про вакциноскептиків кажуть? Печерними людьми? Чи ретроградами? Чи як ще?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо їй з усіх шпарин розказували, що то - абсолютно безпечно і навіть корисно

Жодного разу не чув такої інформації. Навпаки пишуть, що не допускати потрапляння на шкіру, оскільки це впливає на стан епідермісу. Але якщо хтось обливався раундапом - то хто ж йому лікар?

раундап позиціонувався виробником як абсолютно безпечний препарат.

Безпечний для чого і для кого? Для зовнішнього середовища - так. Але зовсім не як бальзам для нанесення на тіло людини. То ви щось сплутали.

І всі ЧОМУСЬ цьому свято вірили, як зомбі

Не знаю щодо всіх, але я ніколи не наносив раундам на тіло і завжди вживав заходів по недопущенню його потрапляння на шкіру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максиме, нащо Ви придурюєтеся? Хто і де казав, що людина, яка отримала рак внаслідок використання "безпечного" раундапа - обливалася ним, втирала в шкіру чи приймала перорально? Він використовував препарат відповідно до інструкції виробника - і отримав рак.

Все.

Хто хоче використовувати гліфосати - уперед і з піснею, хто ж проти? Я так і взагалі вважаю, що якщо людину попередили про небезпеку, але вона все-одно використовувала - вона повинна використовувати препарат більше і активніше. В ідеалі - от як Ви і казали: обливатися, втирати в шкіру, пити...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто і де казав, що людина, яка отримала рак внаслідок використання "безпечного" раундапа - обливалася ним, втирала в шкіру чи приймала перорально?

А від чого тоді захворювання? Це ж очевидно, що людина не дотримувалася індивідуального захисту. І раундап потрапляв на шкіру.

Він використовував препарат відповідно до інструкції виробника - і отримав рак.

Звідки ви це знаєте? Від наявності препарату на рослинах людина рак отримати не може. Це можливо ВИКЛЮЧНО при потраплянні препарату на людину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби Монсанто могли довести, що препарат використовувався неналежним чином - фігу б пострадавший отримав, а не 80 (ВІСІМДЕСЯТ!!!) МІЛЬЙОНІВ!!! баксів. Повірте, там адвокати вивернулися, щоб це довести, але не змогли. Тому що це - прецедент, і зрозуміло, які будуть наслідки для виробника.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому я не використоватиму неякісний препарат від Монсанто, а буду використовувати якісний від Сингенти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто Ви можете навіть внутрішньовенно.

 

Ви хотіли написати "інтракардіально"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...