Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

28.09.2020 подав заявку до нафтогазу через їх сайт. Сьогодні прислали на електронну пошту номер особового рахунку та привітання з тим, що з 02.10.2020 вони мені постачають газ. Сьогодні ж в особистому кабінеті газзбуту пропали вкладки постачальника. Залишився тільки розподіл і транспортування. Тепер чекаю рахунок від газзбуту з боргами за приведення до нормальних умов починаючи з 2015 року.

 

Якщо немає електронного підпису, то заявку слід роздрукувати, підписати, а потім мабуть відпрпвити поштою?

Подивлюсь , якщо до кінця місяця різниця буде 2 грн за куб то перейду, якщо в межах

1 грн то нехочеться заморочуватись.

До речі в кого скільки беруть за транспортування?(в мене 150грн, кожен місяць)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо немає електронного підпису, то заявку слід роздрукувати, підписати, ...

 

... відсканувати і відправити як е-майл.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивлюсь , якщо до кінця місяця різниця буде 2 грн за куб то перейду, якщо в межах

1 грн то нехочеться заморочуватись.

Постачальники зобов'язані оприлюднювати ціни наперед, вже можна дивитись - місячна ціна дійсна до кінця місяця, на наступний буде інша, а річна вже зафіксована.

До речі в кого скільки беруть за транспортування?(в мене 150грн, кожен місяць)

В будинку 209 грн/міс, споживання 2000-2200/рік

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі в кого скільки беруть за транспортування?(в мене 150грн, кожен місяць)

163 grn, потребление 1800/год

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні ж в особистому кабінеті газзбуту пропали вкладки постачальника.

А як бути з історією розрахунків? Скріншотити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так оператор тільки контролює покази і нарахування за транспорт, а коеф постачальник бо це стосується обсягів газу.

Ще кажуть якщо перейти то старий постачальник (облгази) виставлять якісь борги за попередні місяці, ну а ці борги є перешкодою для підписання договору з нафтогазом.

Якщо нульове споживання то неважливо, але якщо газ треба то пока вирішиться зі старими боргами то сидіти на стрій голці невідомо скільки

 

Помилка, саме оперататор нараховує коефф. Перший раз за транспортування, а газопостачальній компанії, оператор скидує данні. Наприклад Нафтогаз отримує в моєму випадку від АТ Київобогаз газотранспортні мережі дані витрати газу. Далі нафтогаз просто множить на тариф і виставляє рахунок.

Саме веселе те,що раніше коли газ постачав мені Київоблгаз збут- це одна контора з АТ КиївоблгазГТМ. То в цьому був сенс, а тепер незрозуміло для чого вони це будуть робити. Щоб заробив Нафтогаз додаткові гроші.

 

 

По транспортуванню газу. До кінця року 2020, нарахування будуть по показникам з жовтня 2018 по вересень 2019. І це буде до тих пір поки НКРЕ не надрукує нову постанву по транспортуванню. Сума за транспортування газу буде така ж як була за вересень 2020.

 

Договір з Нафтогазом підписується не залежно чи є борги перед попереднім постачальником. Мені ніяких додаткових боргів не виставляли. Крім, тих коєф. цо були на кінець серпня 2020 року.

 

 

 

Добавлено через 3 минуты

А як бути з історією розрахунків? Скріншотити?

 

А для чого вони вам? Піти в абонвідділ та помісячно звести всі показники. І отримати від газопостачальної компанії довідку про відсутність заборгованості. Вони так і пишуть на показник такий то, заборгованість відсутня. За виключенням коєфф приведення сума така то.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так если переходить к НГ, то какой тариф сейчас актуальней - "Місячний" c 4.7грн сейчас и хз сколько в самый "сезон" (но, при любых раскладах, вряд ли будет больше, чем у ОблГаза???) или таки "Річний" с 5.24грн фиксированными на год?

 

Как понимаю, в годовом варианте надо будет какой-то "объём" газа "заложить" усредненный и платить каждый месяц 1/12 от суммы объём*5.24? И только когда израсходуешь этот "объём" будешь платить по рынку?

 

По факту - это какая-то рассрочка получается, практически?

 

На сейчас в 104.уа цена стоит 6.81593 грн/м3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так если переходить к НГ, то какой тариф сейчас актуальней - "Місячний" c 4.7грн сейчас и хз сколько в самый "сезон" (но, при любых раскладах, вряд ли будет больше, чем у ОблГаза???) или таки "Річний" с 5.24грн фиксированными на год?

 

Как понимаю, в годовом варианте надо будет какой-то "объём" газа "заложить" усредненный и платить каждый месяц 1/12 от суммы объём*5.24? И только когда израсходуешь этот "объём" будешь платить по рынку?

 

По факту - это какая-то рассрочка получается, практически?

 

На сейчас в 104.уа цена стоит 6.81593 грн/м3.

Я ж вище посилання давав :beer:

По-перше не до НГ, а до 31 жовтня потрібно визначитись бо потім будуть інші тарифи, "зимові".

Об’єм не якийсь, а історичний, наприклад за минулий рік.

По договору в кінці 12 місяця буде звіряння показників, і якщо використано більше ніж замовлено то доплачується по річній ціні (5,24), якщо менше то зараховується у платіж за наступний період або по заяві повертається на рахунок.

Так, розстрочка, в цьому також плюс.

Це все є у договорі на сайті gas.ua/Content/Entities/Tariff/19/details_document

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше не до НГ, а до 31 жовтня потрібно визначитись бо потім будуть інші тарифи, "зимові".

 

То я не Новый Год имел в виду, а НафтоГаз :)

 

Об’єм не якийсь, а історичний, наприклад за минулий рік.

 

Но его я указываю самостоятельно или НГ берет данные за прошлый год (как это делалось для расчета стоимости доставки газа)?

 

Так, розстрочка, в цьому також плюс.

Да, вполне удобно. Но надо прикидывать исходя из соотношения летнего объема потребления к зимнему (т.к. летом цены у нас были в 2 раза ниже, чем фиксируется сейчас).

 

Надо посчитать вдумчиво.

 

А, кстати, как дела обстоят у тех, кто в прошлом году участвовал в "акции" аналогичной этой про "фиксированную цену"? Что в итоге вышло за год в плане экономии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, кстати, как дела обстоят у тех, кто в прошлом году участвовал в "акции" аналогичной этой про "фиксированную цену"? Что в итоге вышло за год в плане экономии?

 

У меня экономии не вышло - текущие цены были ниже акционных. Вся выплаченная наперед сумма осталась. В конце отопительного сезона предложили варианты: вернуть мне на счет или оставить на балансе и списывать в счет оплаты за потребление весной-летом. Выбрал второе. То, что осталось, опять запулил в счет акции «Твоя енергонезалежність».

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но его я указываю самостоятельно или НГ берет данные за прошлый год (как это делалось для расчета стоимости доставки газа)?

Тут мені також непонятно, нафтогаз зацікавлений підписати угоду тому по ідеї має бути самостійно, але низька також не може бути бо тоді нг немає інтересу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене при реєстрації просто запитали який ви прогнозуєте об єм?

До речі в Річному тарифі є опція відмови і переходу на тариф Місячний. Я так розраховую, що десь в квітні або травні буду переходити на звичайний тариф.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если так очень-очень грубо прикинуть, то выходит у меня вот так:

 

Потребление за год (брал с 11/2018 по 10/2019 включительно, т.к. зима 19-20 была слишком теплая) вышло, примерно, 2623 м3.

 

Из них на период март-август пришлось порядка 749 м3. Соответственно, на "отопительный сезон" пришлось 1874 куба.

 

Если взять цену на отопительный сезон как сейчас ОблГаз выставляет 6.82 грн/м3 (а она-то наверняка подрастет еще хотя бы на период ноябрь-январь) и среднюю за нынешнюю весна-лето порядка 3.55 (очень грубо), то выходит:

 

1. 2623 * 5.24 (цена НГ на "Річний") = 13745 грн.

2. 749 * 3.55 + 1874 * 6.82 = 2659 + 12781 = 15440 грн.

3. 15440 - 13745 = 1695 грн разница.

 

Но это плюс/минус трамвайная остановка, т.к.:

а) в "низкий" сезон включен Март и Апрель (отопительные месяцы, но в этом году цена начала падать именно с Марта значительно, вроде).

б) цена за "высокий" сезон взята нынешняя, за Октябрь 2020, но в Ноябре 2019 цена была выше, чем в Январе 2020 (с учетом + 0.66 грн/м3 за доставку в Январе) и хз как будет в 21 в итоге

в) не учтена возможность перейти на "Месячный" по окончании отопительного сезона и не переплачивать за "низкий" сезон

 

Пока "экономия" туманна :unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, почала вона падати по причині корони, коли впав попит на газ, зазвичай падає в травні після оп тому правильніше рахувати по квітень включно, а дешевше тільки в літні місяці травень-вереснь коли витрата 20-30м3/міс або до 150м3

 

Крім того слід врахувати що ціна фіксується в гривнях незалежно від курсу, що також важливо.

А оскільки різниця ціни за 150м3 не особливо вплине на загальну суму, яку компенсує курс гривні + розстрочка то можна брати різницю від усієї кількості кубів.

 

Але тут є момент що постачальники повинні оголосити ціни до початку місяця, і я так розумію вони не можуть її змінити в процесі, а лише на наступний місяць. Враховуючи це ціна може вирівнятись, або принаймні відрізнятись не так суттєво.

Зараз облгази користуються незрозумілістю на ринку, пока люди чохли знімуть то вони за місяць непогано урвуть, ну а потім вже їх цифра не буде такою страшною бо у того ж нафтогазу зимова місячна ціна напевно зросте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто переходил к Нафтогазу - в итоге, показатели счетчика где-то кто-то требовал/фиксировал (фото/вживую)? или это чисто функция оператора, а не поставщика? и что с "долгами" по "приведению к.."? а то есть переплата, но хочется поменять поставщика
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто переходил к Нафтогазу - в итоге, показатели счетчика где-то кто-то требовал/фиксировал (фото/вживую)? или это чисто функция оператора, а не поставщика? и что с "долгами" по "приведению к.."? а то есть переплата, но хочется поменять поставщика

 

При регистрации просят последний счет. Там есть показатели. Еще оператор гтс пытались прийти и сделать акт. Але были посланы бо карантин.

И моих наблюдений, нафтогаз всячески дистанциируется от учета показателей. Пишет, что это дело оператора гтс. Так, что коэфф. будут, поскольку инфо нафтогаз получает от оператора гтс.

Либо мутить. Например так. В пакете Ричный платишь нафтогазу 1/12 планируемого расхода ежемесячно, а оперетору гтс показываешь нулевой расход. В первый месяц когда коэфф будет 1, списываешь весь расход за зиму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер ясно чому нафтогаз стабілізує ціну на рік.

Думка мінфіну thepage.ua/ua/interview/intervyu-z-ministrom-finansiv-sergiyem-marchenkom

- До речі, про ці маяки. У нас уже діє повноцінний ринок газу. Влітку ціна була низькою, а зараз люди почнуть сплачувати за новою системою. Багатьом буде важко. Що пропонує держава для того, щоби людям було легше пройти опалювальний період?

 

- Гадаю, що з опалювальним періодом немає складнощів. На ринку з’явилося більше постачальників газу, є можливість вирішувати, з ким краще працювати. Зокрема, одним із таких постачальників є НАК «Нафтогаз України». Тому я сказав би, що на ринку газу немає монополії, а є можливість вибирати. Є ринок і є ринкова ціна. Але зараз ринкова ціна на газ є нижчою, ніж була минулого опалювального сезону.

 

- Це зараз. Але ж вона підвищиться.

 

- Це ваші прогнози. Чому вона має підвищитися?

 

- Ви гадаєте, ні? Я вважаю, підвищиться.

 

- Ми на цей опалювальний сезон прогнозуємо нижчий рівень цін — нижче, ніж минулого року, якщо рахувати загалом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9ae45cc98b117ab13af0f53c4886b85b2ed34a385790662.png

 

Насчитали чтото умное. помогите пожалуйста разорбатся. Сколько платить доставку на следующий год?

 

мощн. для ежем-й оплаты на след.год: 85.833 м3 х Тариф на розподіл газу: 0.840000 грн/м.куб = 72,09 грн в месяц?

1129776834_.png.7030444b1bc367c857bef372b1186a05.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот такое дадзыбао еще никто на получал? :evil:

 

Да вижу газуны никак не угомонятся, дальше может мальчика к газовой плите навяжут, чтоб он газ поджигал. А если газовое хозяйство в образцовом состоянии премию дадут?

У нас пока такого не приходило, может после выборов пришлют.

Вот доиграются они, что народ начнет масово писать отказ от газа и трубу пусть свою с квартиры забирают.

Мне к примеру 5 кВт договорной по электричеству хватит с запасом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в квартире ГВС на газу, а в доме отопление — не повыёживаешься особо.

Мне тоже не приходило. Хотя счёт на газ принесли вчера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот такое дадзыбао еще никто на получал? :evil:

 

Почитал немного нормативку - zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0674-15/paran15#n15 читаем пункт 1.1 на кого распространяются эти правила.

Дальше ищем себя здесь - uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%B1%27%D1%94%D0%BA%D1%82_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F , если готовите на плите на продажу то можно конечно Вас натянуть как сову на глобус.

Я не нашел.:hlop: газунам, без лоха и жизнь плоха.

РС слать их на юх, или пройти обучение по всем требованиям этих правил и не забыть назначить себя приказом отвественным за газовое хозяйство.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы они могли - они бы не предлагали, а молча включили строчку еще одну в счет. А так только с доброй воли запуганного абонента.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...