Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что надо доделать или изменить на Строимдом?

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Вся правда в ДБНах и мануалах по применению технологии/материала.

Вот, якщо цитується і копіпаститься щось чуже, наприклад ДБН, то посилання на джерело обов’язкове а не за бажанням, а то кажуть ДБН а цитують рашагост, навіть по незнанню

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, якщо цитується і копіпаститься щось чуже, наприклад ДБН, то посилання на джерело обов’язкове а не за бажанням, а то кажуть ДБН а цитують рашагост, навіть по незнанню

 

За последние сутки на форуме обновилось порядка 125 тем.

В каждой от 1 до 100 ответов.

Давайте, предположим, среднее арифметическое 25 ответов.

 

Вы готовы бесплатно ежедневно проверять 3125 сообщения и выявлять все цитаты без ссылки на источник, гуглить источник, сопоставлять с цитатой и вносить изменения в сообщение с целью торжества порядка и прозрачности?

 

Если да, то тогда есть смысл всерьёз обсуждать вашу инициативу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За последние сутки на форуме обновилось порядка 125 тем.

В каждой от 1 до 100 ответов.

Давайте, предположим, среднее арифметическое 25 ответов.

 

Вы готовы бесплатно ежедневно проверять 3125 сообщения и выявлять все цитаты без ссылки на источник, гуглить источник, сопоставлять с цитатой и вносить изменения в сообщение с целью торжества порядка и прозрачности?

 

Если да, то тогда есть смысл всерьёз обсуждать вашу инициативу.

Даа.. у вас талант ускладнювати :o

Взагалі-то в інтернетах нормальна практика вказувати джерела копіпаста, навіть правила хорошого тону.

Не потрібно гуглити 100500 повідомлень, співставляти і тим більше редагувати.

Потрібно лиш щоб було в правилах, а всі, як законослухняні форумці, будуть їх сумлінно виконувати щоб за нагоди не отримати гірчичника.

Але якщо раптом хтось не виконає то не думаю що Земля зійде з орбіти, просто опонент скаже "е-е друже, твій аргумент не приймається бо ти його вкрав і джерело не вказав"

 

І да, я готовий допомогти, хоча не знаю в чому має бути допомога :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то в інтернетах нормальна практика вказувати джерела копіпаста, навіть правила хорошого тону.

:lol::lol::lol::fool::fool::fool:

ГДЕ? Сплошная копипаста БЕЗ указания источника. Воруют все - тексты, картинки, технические характеристики с ошибками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ж мова не про картинки чи анекдоти в курилці абощо

Суть у економії часу при споживанні інформації - вказання джерела значно полегшує визначення достовірності, і спонукає людей бути людьми.

 

А втім, наша справа запропонувати, а вносити чи не вносити справа ваша :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо висловлюються власні думки то які посилання треба вказувати?

 

Нічого ви не розумієте. Якщо розрахунок інсоляуії зроблений за формулами "не з того сайту", то треба видаляти такі пости. А якщо ще й користувачем з російським містом в профілі, то банить такого дописувача.

 

Політичку закрили, але й досі дехто співставляє дописи з місцем життя, вказаним користувачем. Може досить руйнувати ресурс, який у 2013 році був найбільшим російськомовним будівельним ресурсом на теренах бівшого СРСР?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось не зрозумів, це мені закиди?

А якщо висловлюються власні думки то які посилання треба вказувати?

Якщо власні то нічого не треба вказувати

Нічого ви не розумієте. Якщо розрахунок інсоляуії зроблений за формулами "не з того сайту", то треба видаляти такі пости.

Це ваша ініціатива, я такого не казав.

Моя пропозиція просто вказувати "за формулами якого сайту" зроблений розрахунок, а далі хай читачі вирішують довіряти цьому джерелу чи ні.

 

А якщо ще й користувачем з російським містом в профілі, то банить такого дописувача.

Це безсумнівно. І настільки очевидно що не потребує пояснень.

 

Політичку закрили, але й досі дехто співставляє дописи з місцем життя, вказаним користувачем. Може досить руйнувати ресурс, який у 2013 році був найбільшим російськомовним будівельним ресурсом на теренах бівшого СРСР?

От не треба політику пхати всує, її закрили коли вас ще тут і не було, а політичка була завжди. Ну то таке.

Ключове у вашому твердженні "був", про бівшого напевно загнули бо про ФХ, МС мабуть вперше чуєте.

СД став менш активним не по причині україномовності, і не тому що його хтось руйнує. Як раз навпаки, думаю по причині того, що форум зашкарублий і не захотів змінюватись, пішли такі стовпи як Докс, Корні, ВВ, Інсан, які до речі були україновними, та багато інших, завдяки яким СД був таким, яким він був у 2013. Вам ці імена напевно ні про що не говорять.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось не зрозумів, це мені закиди?
Капітан очевидність! Як змогли здогадатися?

 

От не треба політику пхати всує, її закрили коли вас ще тут і не було, а політичка була завжди. Ну то таке.

Ключове у вашому твердженні "був", про бівшого напевно загнули бо про ФХ, МС мабуть вперше чуєте.

СД став менш активним не по причині україномовності, і не тому що його хтось руйнує. Як раз навпаки, думаю по причині того, що форум зашкарублий і не захотів змінюватись, пішли такі стовпи як Докс, Корні, ВВ, Інсан, які до речі були україновними, та багато інших, завдяки яким СД був таким, яким він був у 2013. Вам ці імена напевно ні про що не говорять.

Не зовсім так щоб до мене. Подивіться уважніше дописи то побачите що я пропонував закрити політику.

Ну, на ФХ спілкуюсь з тими, хто пішов в 14-16 роках з СД. Доречі не тільки з закордону України. КМ - також з"їла політика. Доживає без дописувачів.

 

А стосовно того, хто пішов, то дивлюсь на закладку модераторів, то InSAn в списку Super Moderators. ДОКС дописує зрідка. Валєрій Валєетінович читае, але не пише принципово і я навіть знаю чому. Дописує його дружина. Хто і куди пішов?

До речі україномовними всі стали після 14 року. Не складно подивитись якою мовою дописували до того. Доречі, і мої дописи здебільш російською були трохи раніше бо я російськомовний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі україномовними всі стали після 14 року. Не складно подивитись якою мовою дописували до того.

Так раніше мова не була проблемою. А після 2014 чітко показали, що там де російська мова приходить окупант її захищати, тому потрібно розвивати українську мову, щоб навіть думка не виникала приходити захищати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так раніше мова не була проблемою. А після 2014 чітко показали, що там де російська мова приходить окупант її захищати, тому потрібно розвивати українську мову, щоб навіть думка не виникала приходити захищати.

 

Так і наразі мова не є проблемою. На російських ресурсах дописую російською, на українських- українською, на англомовних - англійською. В побуті користуюсь російською, яка майже на 100 відсотків використовується на сході та в центрі України (доречі Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Львів більш російськомовні ніж україномовні міста). На роботі приблизно порівну української та російської. За кордоном користуюсь англійською та італійською.

Чим більше мов людина знає, тим більше вона людина. А потуги зробити так, щоб людина не знала інших мов окрім української, як на мене, ганьба для держави Україна.

 

Доречі, коли вже український ресурс буде з україномовним інтерфейсом (не тільки, частково, форум)?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добавте можливість редагувати свої повідомлення та теми.

Или все же контролируйте, а то в названии темы с ошибками присутствует администрация, но реакции ноль.

Оно же ничего не стоит, но взгляд режет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или все же контролируйте, а то в названии темы с ошибками присутствует администрация, но реакции ноль.

Оно же ничего не стоит, но взгляд режет.

 

Так ведь и кликнуть на "пожаловаться" и подсказать администрации где ошибку они не узрели, тоже ничего не стоит. Не так ли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикалываетесь?

Обязанности модератора

Отслеживание новых тем

Перенос темы, если она не соответствует тематике раздела

Удаление темы, если она нарушает правила

Коррекция заголовка(соответствие заданному вопросу)

Публикация ссылки на ответ и закрытие темы , если вопрос уже задавался

Объединение тем с обсуждением одного и того же

Контроль популярных(горячих) тем

Прикрепление или предложение создания подраздела

Очистка от сообщений, не несущих смысловую нагрузку

На что жаловаться, это ваша обязанность на общественных началах, силком никто никого не тянул.

Вот подобная мелочь

 

bea44f24f519.jpg

 

И таких очепяток более чем, разве для этого нужна жалоба?

Впрочем, чего я лезу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикалываетесь?

 

Нет, вполне серьёзно.

 

Я вам вопрос задал: вам что, трудно?

 

Обязанности модератора

 

Отслеживание новых тем

Перенос темы, если она не соответствует тематике раздела

Удаление темы, если она нарушает правила

Коррекция заголовка(соответствие заданному вопросу)

Публикация ссылки на ответ и закрытие темы , если вопрос уже задавался

Объединение тем с обсуждением одного и того же

Контроль популярных(горячих) тем

Прикрепление или предложение создания подраздела

Очистка от сообщений, не несущих смысловую нагрузку

 

Это цитата с правил нашего форума?

 

Добавлено через 3 минуты

Вот подобная мелочь

Вполне незаметная мелочь.

 

Когда кто-то из модераторов замечает, то обязательно исправляет.

 

У адекватных юзеров не отсыхает рука помочь модераторам сделать форум лучше, если кто-то что-то не заметил.

 

А те, кому все вечно что-то должны и обязаны, могут и в профилактически-лечебный бан полететь за публичное обсуждение модерации.

 

Когда вернётесь, перечитайте, пожалуйста, правила форума. Этого форума, разумеется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот форумчанину @Игорь&Ира благодарность от форума.

Человек не поленился и в течении 5 минут выявил несколько ошибок в названиях тем и соответствующим образом поступил: нажал "пожаловаться", с указанием где именно была ошибка и как её иправить.

 

Друзья, администрация и модераторы - не всевидящие боги а такие же как вы люди, зачастую занятые своими делами и не имеющие возможности мониторить на предмет ошибок тысячи новых сообщений и десятки новых тем.

Для нас очень важна небезразличная позиция обычных юзеров, которые хотели бы видеть форум более лучшим.

 

За что вам большое спасибо :Rose:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или все же контролируйте,

ну а якщо пропустив, ну різне буває. Думаю це нічого страшного що можна відредагувати повідомлення через деякий час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вопрос в некоторых темах, есть несколько неадекватов которые постоянно переходят на личности или пишут бессодержательные сообщения (причем уже неоднократно просил вообще меня не цитировать, но до них не доходит и видимо никогда не дойдет). Где здесь опция игнорирования (как на форумхаусе, чтобы вообще не тратить свое время на чтение того, что они пишут)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вопрос в некоторых темах, есть несколько неадекватов которые постоянно переходят на личности или пишут бессодержательные сообщения (причем уже неоднократно просил вообще меня не цитировать, но до них не доходит и видимо никогда не дойдет). Где здесь опция игнорирования (как на форумхаусе, чтобы вообще не тратить свое время на чтение того, что они пишут)?

 

Мой кабинет/Список игнорирования

 

 

8QYW2la.png

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И таких очепяток более чем, разве для этого нужна жалоба?

Удивительно, наверное, но модераторы не перечитывают все стопиццот тем форума, и даже их заголовки. Это невозможно физически.

 

Добавлено через 1 минуту

Думаю це нічого страшного що можна відредагувати повідомлення через деякий час.

Стучитесь, исправим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Исправьте название темы.

«Приток воздыка для печи с выносной топкой»

Не знаю как это указывать в самой теме, чтоб сообщение попало из темы модератору раздела

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удивительно, наверное, но модераторы не перечитывают все стопиццот тем форума, и даже их заголовки. Это невозможно физически.

Вы только мне это больше не говорите! Не смешно! :)

Бо Сарочка вон перечитала все стопицот тем форума. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@FLASH, можно как то все же добавить возможность игнорирования модераторов, ну или как то Максима изолировать в его профильной теме, это даже лучше ибо во всех темах где я подписан и появляется флуд не имеющий никакого отношения к реальности инициатором является Максим, скоро на мышке колесико сотрется
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может не совсем по теме. В сентябре интересовался вопросом по замене вибрационного насоса в колодце. От гуру получил ответ с конкретным ответом. Сейчас перелопатил всё за тот период +/- месяц (темы, сообщения в темах, приватные сообщения, закладки) и не нашёл ответа. Возможно, что он был удалён?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...