Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я так розумію, це Ви для тих дорослих, що не перехворіли в дитинстві на безпечні дитячі хвороби і помре від епідемій дитячих хвороб в дорослому віці?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Довелось мне в 1995-2000гг. общаться с одним дедушкой-академиком. Он был весьма известным иммунологом, личным другом Фиделя Кастро (но то уже отдельная история). Академик этот исследовал в рамках Госпрограммы "Поиск" влияние электромагнитных излучений на иммунитет человека и животных. А мне, как конструктору из ВТК "Поиск" и многим другим сотрудникам НИИ "Орион" и НПО "Сатурн" довелось под его опыты создавать некоторые довольно любопытные генераторы СВЧ и КВЧ.

Так вот... этот академик не разрешал вакцинировать никого из своих внуков. И мне советовал не вакцинироваться. Я не особо тогда обращал внимание на его увещевания. Но как-то он позвал меня в лабораторию и показал результаты исследований влияния различных вакцин на иммунитет человека и животных. Я всё-равно не поверил тому, что он мне показал. Сыграла злую шутку вера академика в т.н. "торсионые поля". На то время его "вера" оказалась контраргументом явного вреда вакцинации.

Однако, академик был сторонником влияния на иммунитет с целью уменьшения заболеваемости различными хитрыми препаратами на основе вытяжек из растений, органов животных и т.д. Кстати, эти препараты были официально разрешены к применению в Украине. Но они - не на слухУ и не особо известны. Их нет в аптеках.

В 1995 году он мне дал ампулу с мутным раствором коричевого цвета и рассказал, как его применить. Нужно было просто прополоскать рот и горло содержимым ампулы и потом его выплюнуть. Сказать, что вкус был дерьмовый - значит не сказать ничего. Но! С 1995 до 1999 года я не болел гриппом вобще. В 1999 году я использовал ещё одну ампулу препарата, которую облучил КВЧ и не болел гриппом до 2005 года. С тех пор не принимал данный препарат, т.к. дедушка-академик отошёл от дел и уже не очень хорошо себя чувствовал (возраст). По сегодняшний день все сотрудники кафедры, которую он возглавлял, не делают ни себе, ни своим детям, ни своим внукам никаких прививок. Но не занимаются антивакцинальной пропагандой и не публикуют никаких статей вразрез с официальной линией Минздрава.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

irecommend.ru/content/vaktsina-glaxosmithkline-biologicals-sa-belgiya-prioriks відгуки на КПК Пріорікс Бельгія, там через одного пишуть, что на 10-14 день в дитини температура та висипка (і це на бельгійську, що вже за Індію казати). Але лікарі кажуть, що це в жодному разі не сама хвороба, а просто побічна реакція. Мене цікавить, чи дійсно дитина не заразна в стані "реакції" після щеплення. Чи, може, це таки дійсно сама хвороба і, таким чином, щеплені розповсюджують її ще більше. Адже заразні вони вже за пару днів до висипки, коли ще й не підозрюють.

 

І ось відгук про те, як щеплять дорослих irecommend.ru/content/vovse-ne-belgiiskaya-privivka-ot-kori-dlya-vzroslykh-ukraina-kak-pravilno-delat-kpk-vzroslym Виявляється, є нюанси, але на цей час медсестри вже, мабуть, пройшли інструктаж.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

kurs.if.ua/news/u_prykarpatskomu_seli_de_vyruie_kir_zahvorily_90_shcheplenyh_video_69812.html

У прикарпатському селі на кір захворіли 90% щеплених.

:D :D :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kurs.if.ua/news/u_prykarpatskomu_seli_de_vyruie_kir_zahvorily_90_shcheplenyh_video_69812.html

У прикарпатському селі на кір захворіли 90% щеплених.

:D :D :D

 

Сміху мало - в відео завідуючий амбулаторії розказує що в них сутку світла може не бути що аж ніяк не сприяє збереженню вакцини в потрібному температурному режимі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а як Ви хотіли - відмазувати Святу Вакцину якось же треба. Я дивуюся, як ще не пішли варіанти про "куплені довідки" :D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сміху мало - в відео завідуючий амбулаторії розказує що в них сутку світла може не бути що аж ніяк не сприяє збереженню вакцини в потрібному температурному режимі.

 

А продолжать колоть то, что нормально не сберегается, это как???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А продолжать колоть то, что нормально не сберегается

Та нормально там все зберігалося, нормально. Там є температурний датчик, який реагує на зміну температури. Показало би, що все вже - не кололи б.

То просто намагаються відмазати Святу Вакцину. Бо ж якщо визнати, шо таки да - то виникає ну дуже резонне питання, якого ту вакцинацію робити, коли вона навіть не взмозі перенести дитячу хворобу на дорослий вік?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо ж якщо визнати, шо таки да - то виникає ну дуже резонне питання, якого ту вакцинацію робити, коли вона навіть не взмозі перенести дитячу хворобу на дорослий вік?

 

Питання резонне і має резонну відповідь - перебіг хвороби буде в набагато легшій формі з мешою кількістю ускладнень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует мнение родителей девочек, которым родители осознанно не делают прививки. Планируеться ли когда нибудь им делать прививки? Как думаете уберечь их всю жизнь от возможного заболевания, особенно во время беремености?

 

У всех знакомых деток привитых в 2018 году индийской вакциной побочных эффектов не было и температуры тоже не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перебіг хвороби буде в набагато легшій формі з мешою кількістю ускладнень.
Та шо Ви таке кажете? У всіх 90% перебіг хвороби буде легший? А порівняно з чим? Чи проводилися дослідження на близнюках, один з яких був вакцинований і захворів, а другий не був вакцинований і теж захворів? Тому що тільки і виключно при такій ситуації можна теоретично десь вирахувати, в кого була легша хвороба. Ну, звісно, десь дуже приблизно, тому що навіть у близнюків організми не ідентичні.

То як, дасте посилання на такі дослідження? Ну, проведені звісно по всим критеріям доказової медицини.

Бо інакше слова про легший перебіг хвороби - вибачте, але це феєрична дурниця.

 

Добавлено через 8 минут

Планируеться ли когда нибудь им делать прививки?

Звісно ні. А нащо? Дитячі хвороби є надзвичайно корисними для формування повноцінного імунітету, зменшують ризик захворіти на онкологічні хвороби. Я - відповідальний батько, я готовий жертвувати своїм часом і спокоєм в обмін на здоров"я моїх дітей у дорослому віці. Да-да, я з тих батьків, хто дітей до пенсії глядіти буде :D

Как думаете уберечь их всю жизнь от возможного заболевания, особенно во время беремености?
Отримають в дитинстві пожиттєвий імунітет після хвороби - і ніяких проблем. Альтернатива - кожні 5-7 років після 15 років колоти вакцини мене ніяк не влаштовує. Реактогенність і низька ефективність вакцинації, знаєтє лі...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в відео завідуючий амбулаторії розказує що в них сутку світла може не бути що аж ніяк не сприяє збереженню вакцини в потрібному температурному режимі.

Яка несподіванка... Виявляється, холодові датчики показали, що вакцина зберігалася нормально. Чого ж не спрацювала Свята Вацина? Виявляється, кололи не під тим кутом! не зовсім туди! :D

МОЗ реально здуріло вже такі відмазки ліпити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует мнение родителей девочек, которым родители осознанно не делают прививки. Планируеться ли когда нибудь им делать прививки? Как думаете уберечь их всю жизнь от возможного заболевания, особенно во время беремености?

 

У всех знакомых деток привитых в 2018 году индийской вакциной побочных эффектов не было и температуры тоже не было.

 

Вот, кстати, хороший вопрос к вакцинаторам. Если уже известно, что вакцинного иммунитета хватает на 5-10 лет, почему не сместить КПК для девочек к 16-20 годам, +10 лет защиты на наиболее вероятный период для беременности, когда опасна корь-краснуха.

 

И уже лично мой вопрос - зачем колоть переболевшим корью или краснухой полный коктейль КПК повторно, почему не завезти моновакцины на такой случай? Вот у меня по анализу иммунитет от краснухи есть, а от кори нет. В детстве кололи все, что нужно. Я бы может и уколола моновакцину от кори. А все вместе как-то страшновато. 3-й раз нигде в мире не колят. А у нас, читаю, начали вовсю внедрять мысль, что можно и нужно. На многих родительских форумах. Видимо, забыли уже про Антона Тищенко и неудачный эксперимент в Украине в 2009-м.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, кстати, хороший вопрос к вакцинаторам. Если уже известно, что вакцинного иммунитета хватает на 5-10 лет, почему не сместить КПК для девочек к 16-20 годам, +10 лет защиты на наиболее вероятный период для беременности, когда опасна корь-краснуха.

 

И уже лично мой вопрос - зачем колоть переболевшим корью или краснухой полный коктейль КПК повторно, почему не завезти моновакцины на такой случай? Вот у меня по анализу иммунитет от краснухи есть, а от кори нет. В детстве кололи все, что нужно. Я бы может и уколола моновакцину от кори. А все вместе как-то страшновато. 3-й раз нигде в мире не колят. А у нас, читаю, начали вовсю внедрять мысль, что можно и нужно. На многих родительских форумах. Видимо, забыли уже про Антона Тищенко и неудачный эксперимент в Украине в 2009-м.

 

Я не специалист, но вот мне как раз кололи вакцину только от кори дважды.

От краснухи повторно колоть каждые 5-10 лет не надо, только от кори и то по желанию или необходимости.

Кстати о детках без прививок: в паралельном классе мальчик заболел корью. Всех кто был в контакте и без прививок в срочном порядке вакцинировали или сделали укол чего то другого (не знаю что кололи). Родителей захотевших оставить своего ребенка без прививки не нашлось.

Те детки что без прививок с других классов сидят месяц дома. Могут в школу ходить под ответственность родителей, но почему то не ходят.

В прошлом году было то же самое, но весной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я волочусь від політики по принципу "в класі хтось захворів, можливо моє інфіковане, тре відразу привити".

 

Тобто є ризик що організм уже заражений а ми йому ще додаткову дозу бацили. Мол, на, борись...

 

Якось воно не логічно...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От краснухи повторно колоть каждые 5-10 лет не надо, только от кори и то по желанию или необходимости.

Потрібно. www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11803074 Повторная прививка MMR приводит к увеличению уровня антител от кори и краснухи, но через 2-3 года он понижается на допрививочный уровень. Похожие результаты зафиксированы в других исследованиях в Финляндии и в других странах.

Авторы заключают, что уровень антител в крови плохо коррелирует с уровнем защиты от болезни.

 

Кстати о детках без прививок: в паралельном классе мальчик заболел корью. Всех кто был в контакте и без прививок в срочном порядке вакцинировали или сделали укол чего то другого (не знаю что кололи). Родителей захотевших оставить своего ребенка без прививки не нашлось.
Тому що по телевізору йде тупо залякування. А більшість батьків - овочі, на жаль. Теж мені страшну смертельну хворобу знайшли - кір...

 

Добавлено через 48 секунд

Я бы может и уколола моновакцину от кори.

Третя вакцинація дає захист на 1 рік.

 

Добавлено через 35 минут

Якось воно не логічно...

Вакцинація - то така штука, в якій логіки немає В ПРИНЦИПІ.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

moz.gov.ua/article/news/moz-rozpochne-vakcinaciju-doroslih-u-grupi-riziku-zahvorjuvanosti-na-kir

 

Я так розумію, що це і буде для частини дорослих третя вакцинація.

З 1998-го року КПК почали робити двічі. Медики, освітяни, військові - вони і так повністю щеплені, зазвичай.

За відсутності достовірних даних (медична картка з дитинства?) особа вважається нещеплена. Ну от моя дитяча картка осіла вже давно в якійсь із поліклінік, батьки не пам"ятають, де саме. В нашому місті раз в тиждень друкують статистику, і практично до всіх дорослих, які захворіли, пишуть "нещеплений". Як таке можливо? Хіба наше покоління так масово відмовлялось?

 

Нещодавно на одному з сайтів зустріла твердження, що відсутність антитіл після щеплення не означає, що імунітет не виробився. Начебто все одно діє, і антитіла з"являться у випадку захворювання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем временем, у тупых пендосов:

 

Федеральний уряд США оприлюднив дані, які підтверджують шкоду від вакцинації

 

www.ar25.org/article/federalnyy-uryad-ssha-oprylyudnyv-dani-yaki-pidtverdzhuyut-shkodu-vid-vakcynaciyi.html?fbclid=IwAR13EcG48hjra6fNl_W5qTYfb_RLq4eJ3hoF2JEGuYQg4bsYRvYRUnfpEiY

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Федеральний уряд США оприлюднив дані, які підтверджують шкоду від вакцинації

ПФФФ...

Шкоду від вакцинацї може зрозуміти кожен, в кого є навички логічного мишлення. Візьмемо кір. Раніше, до початку масової вакцинації, на кір хворіли всі чи майже всі дітки, отримували пожиттєвий імунітет і не парилися за той кір в дорослому віці. Потім почали всіх вакцинувати, діти перестали масово хворіти, але сама хвороба нікуди не ділася (а куди б вона ділася, якщо вакцина не дає 100% результат?). Вона просто трошки зачекала, поки згасне вакцинний імунітет у основної маси дітей, які трохи підросли і знову до них прийшла. А імунітету вже нема! Почали колоти другу дозу - все одно, пожиттєвого імунітету нема! Третя вакцинація - а імунітет тільки на рік!

І тепер маємо ситуацію, коли під час періодичних епідемій чи спалахів кору, від третини до двох третин - дорослі.

Тепер логічно - нашкодила вакцинація від кору здоров"ю людства чи ні? Я навіть не буду приводити факти того, що кір є АБСОЛЮТНО необхідним елементом формування повноцінного імунітету, ті, хто перехворів на кір - мають менше шансів отримати онкологію в тому числі.

Де профіт, Джонні?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раніше, до початку масової вакцинації, на кір хворіли всі чи майже всі дітки, отримували пожиттєвий імунітет і не парилися за той кір в дорослому віці.

Не буду дискутувати про користь чи шкоду кору, а наведу лише цифри що до вакцинації помирало від кору в світі орієнтовно 7 - 8 мільйонів дітей за рік. В 2012-му, на фоні зменшення охоплення вакцинам - 122 тисячи всіх разом.

doi.org/10.1002%2Fpath.4457

 

Так само на фоні такого порядку чисел, наведені в попередньому пості 5353 виплати за доведений зв'язок між прививками і негативними наслідками для здоров'я за 30 років в США - це фактично на рівні похибки, в перерахунку на рік від шкільного і спортивноно приладля від нещастниз випадках більше гине дітей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до вакцинації помирало від кору в світі орієнтовно 7 - 8 мільйонів дітей за рік

Це в якому році і в якій країні? Це перше питання. І невеличке уточнення. Коли Вам кажуть, що від кору помирають - вдарте цю людину в носа. Від кору помирають і помирали надзвичайно рідко. НАДЗВИЧАЙНО. Якщо взагалі помирають.

Так само на фоні такого порядку чисел, наведені в попередньому пості 5353 виплати за доведений зв'язок між прививками і негативними наслідками для здоров'я за 30 років в США - це фактично на рівні похибки,
Але уточнюйте, що для отримання компенсації в США справи не розглядаються в порядку звичайного судочинства. Там створений спеціальний вакцинний суд, який з судочинством не має нічого спільного. Ну, така от метаморфоза сталася ЧОМУСЬ...

 

Добавлено через 12 минут

Не буду дискутувати про користь чи шкоду кору, а наведу лише цифри що до вакцинації помирало від кору в світі орієнтовно 7 - 8 мільйонів дітей за рік.

До речі, в Штатах смертність ДО початку вакцинації в 1961 році складала 2 людини на один мільйон населення. При цьому, за 50 років (з 1910 року) смертність зменшилася в 25! разів без всякої вакцинації. Санітарно-гігієнічні умови та покращення харчування, знаєтє лі...

 

Добавлено через 9 минут

По кору раджу прочитати цікавий огляд amantonio.livejournal.com/25466.html Там є посилання на дослідження. Власне, то є просто перелік досліджень з невеликими висновками.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 9 минут

По кору раджу прочитати цікавий огляд amantonio.livejournal.com/25466.html Там є посилання на дослідження. Власне, то є просто перелік досліджень з невеликими висновками.

 

После того, как почитаете этот обзор, почитайте еще вот этот разбор.

"Якшо після прочитаного такі "разоблачєнія" все ще викликають захват, то голова у вас не для мислення.

Їжте в неї. Не переплутайте отвєрстія." (С) MED GOblin

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...