Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прогрів будинку

Igor..R

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.Суть питання в наступному:маємо будинок що має газ,але переважно опалюється дровами.ТТ котел класичний типу СТ 25,алгоритм опалення напрацьований вже багато років,дрова готуються весною тому на момент їх спалювання вони мають відповідну однакову вологість.Проблема в незрозумілій інертності вистигання а потім прогріванні будинку що не піддається ніякій логіці.Наприклад:вчора було -7 градусів,вологість-не знаю,я спалив 60 кілограм дров за добу а в будинку не більше 21 градуса,декілька днів тому було -13 градусів я спалив 45 кг дров а в будинку 23 градуси...я не розумію фізики того процессу.Котел працює через ТА,середня температура в якому 60 градусів.Палю котел завжди в той самий час і при одинакових режимах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.Суть питання в наступному:маємо будинок що має газ,але переважно опалюється дровами.ТТ котел класичний типу СТ 25,алгоритм опалення напрацьований вже багато років,дрова готуються весною тому на момент їх спалювання вони мають відповідну однакову вологість.Проблема в незрозумілій інертності вистигання а потім прогріванні будинку що не піддається ніякій логіці.Наприклад:вчора було -7 градусів,вологість-не знаю,я спалив 60 кілограм дров за добу а в будинку не більше 21 градуса,декілька днів тому було -13 градусів я спалив 45 кг дров а в будинку 23 градуси...я не розумію фізики того процессу.Котел працює через ТА,середня температура в якому 60 градусів.Палю котел завжди в той самий час і при одинакових режимах.

 

Всё у Вас нормально!Это дом тугодумный тупит.На улице потеплело,а стены ещё промерзшие и нужно 1-3 суток что б они опять набрали свою теплоёмкость.Так же и перед похолоданием происходит аналогичный процесс,но наоборот.Вроде как на улице похолодало,а расход всё еще как при болие теплой t° на улице.Проходит день-два и только тогда начинается увеличиваться расход.Так же и при потеплении.Только на 2-3 сутки начинает палать расход.Теплоемкость дома одним словом.Был бы каркасник таких зехеров бы не было.Он быстро выстуживается и быстро набирает t°.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад:вчора було -7 градусі

мені здається дуже сильно на витрати впливає ще швидкість вітру

принаймні по мому будинку залежність відчувається

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається дуже сильно на витрати впливає ще швидкість вітру

принаймні по мому будинку залежність відчувається

 

Аналогично!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё у Вас нормально!Это дом тугодумный тупит.На улице потеплело,а стены ещё промерзшие и нужно 1-3 суток что б они опять набрали свою теплоёмкость.Так же и перед похолоданием происходит аналогичный процесс,но наоборот.Вроде как на улице похолодало,а расход всё еще как при болие теплой t° на улице.Проходит день-два и только тогда начинается увеличиваться расход.Так же и при потеплении.Только на 2-3 сутки начинает палать расход.Теплоемкость дома одним словом.Был бы каркасник таких зехеров бы не было.Он быстро выстуживается и быстро набирает t°.

 

Дякую Вам за роз'яснення.Тепер буду вносити синоптичні поправки при палінні котла.Скоріше би весна бо дрова закінчуються:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Вам за роз'яснення.Тепер буду вносити синоптичні поправки при палінні котла.Скоріше би весна бо дрова закінчуються:D.

 

С такой поправкой отлично работает погодазависимая автоматика.Простым языком там задаётся не только желаемая t° в доме в зависимости от уличной,а и задержка на понижение или повышение t°.То есть Вы сами вносите корекцию задержки исходя из теплоёмкости дома.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С такой поправкой отлично работает погодазависимая автоматика.
и как она управляет загрузкой дров? или выводит на табло нужное количество дров, которые следует загрузить в котёл?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и как она управляет загрузкой дров? или выводит на табло нужное количество дров, которые следует загрузить в котёл?

 

Програматор керує трьох ходовим краном з сервоприводом що стоїть після ТА.В програматорі вже прописаний алгоритм інерції,наприклад наружний датчик прочитав потепління але кран ще деякий час буде відкритий доки температура в будинку не збільшиться...Ну це мені так пояснювали але воно для мене дуже складно тому я відмовився від того програматора і від крана за 200 євро,поставив простіший кран і кручу його вручну,мені не важко :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...