Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відкритий камін

bratysko

Рекомендовані повідомлення

Всім велике вітання! Потроху доходить справа до такого бажаного каміну з живим відкритим вогнем. Почитав дану гілку, погортав пару спеціалізованих книжок, проте до остаточного висновку не дійшов. Тож прошу Вашої допомоги шановні форумчани.

Камін має постати на місці старої варочно-опалювальної печі. Над пічкою знаходиться димохід, він же комин, розміром 600х600мм (внутр.розмір димового каналу 300х300мм), який має висоту 7м. Димохід знаходиться в кутку приміщення, тому камін планується (хочеться :)) кутовим.

А тепер питання (точніше їх буде декілька :D). Так як будинок дерев'яний, то власне топку каміна планую викладати від стінок димоходу на існуючий фундамент від печі. Наскільки я зрозумів топка в горизонтальному перерізі має вигляд трапеції, а як її "зістикувати" з квадратним січенням димоходу?

Нижче наведена схема, яка допоможе зрозуміти суть питання, ну я принаймні маю надію. Велике дякую за увагу.

1751468243_.thumb.jpg.fe35c60c549034e42d607d5acdc6cb90.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы бы фото выложили, что там у вас творится на месте и тогда ответ конструктивней будет.. В принципе ничего сложного.. Дымосборник (или дымовую камеру) можно вращать и крутить над зубом, как угодно;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це приємно чути, що нічого важкого в тому немає - так як класти хочу самостійно. А фото я зроблю вже завтра - я про це пізно згадав. Спасибі за допомогу.

п.с. На Вашу думку можна зробити цю роботу власними силами та за допомогою порад та теорії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно. Правда такое не пишут в книжках. Там как правило сферический конь в вакууме Это уже практика
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно. Правда такое не пишут в книжках. Там как правило сферический конь в вакууме Это уже практика

Я це зрозумів, коли почитав парочку книжок, тому вирішив попитати в спеціалістів, бо я не зміг так зразу "вкурити" такий перехід і не тільки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото пічки. Саме на її місці має появитись кутовий камін. Буду вдячний за конкретні поради.

661186193_1.thumb.jpg.732b157fa2f48956be3e2c805257e25d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото пічки. Саме на її місці має появитись кутовий камін. Буду вдячний за конкретні поради.

 

А размер внутри дымохода точно 30х30 см? А что это за прочистные дверцы?

Вы все обдумали? Печь не жалко?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А размер внутри дымохода точно 30х30 см? А что это за прочистные дверцы?

Вы все обдумали? Печь не жалко?

 

Щодо внутрішніх розмірів димоходу, то точно 30х30см. Димохід викладений старою цеглою, розмір якої більший від сучасних параметрів.

По дверцях - поняття немаю (найближчим часом дізнаюсь).

На рахунок потрібності пічки - планується капітальний ремонт приміщення, будинок в місті, система опалення присутня, практичності в даній споруді немає взагалі (принаймні для нас в даних умовах). Якщо б це була дача чи заміський будинок - то однозначно потрібна річ, а так не бачу змісту в даному девайсі, проте коли буду розбирати обов'язково зафіксую порядовки (для майбутнього :) )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, что,.... Тогда вперед.. Разбирайте, демонтируйте плиту.. :)

Фото отчет выкладывайте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, что,.... Тогда вперед.. Разбирайте, демонтируйте плиту.. :)

Фото отчет выкладывайте

 

Розібрати - діло нехитре ! Мене дуже турбує, як з'єднати топку каміна з існуючим димоходом. Ви вже вказували, що димову камеру можна крутити вище зуба, проте я не розумію яким чином звести "трапецію" топки з квадратним січенням димохода, який зміщений навколо своєї осі на 45 градусів (вроді так, ох і нагородив :D). Може наштовхнете на думку, бо я вже і так, і так - але не бачу як це зробити правильно і практично.

А фото-звіт буде по-любому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розібрати - діло нехитре ! Мене дуже турбує, як з'єднати топку каміна з існуючим димоходом. Ви вже вказували, що димову камеру можна крутити вище зуба, проте я не розумію яким чином звести "трапецію" топки з квадратним січенням димохода, який зміщений навколо своєї осі на 45 градусів (вроді так, ох і нагородив :D). Може наштовхнете на думку, бо я вже і так, і так - але не бачу як це зробити правильно і практично.

А фото-звіт буде по-любому.

 

Не переживайте ,объясню:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...