Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Забор з цегли

Vet75

Рекомендовані повідомлення

Розглядаю такий забор як один із варіантів. Висота 2м, прольоти в пів цегли, стовпчики 38х38. Може хтось підсказати як правильно його спроектувати: який повинен бути фундамент, армування, які оптимальні розміри між стовпчиками? Що необхідно передбачити при його будівництві?

 

PS: якщо хтось займається будівництвом таких заборів або може поділитися контактами бригади, пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу лише сказати,що тільки з повнотілої якщо з цегли, пустотіла посипиться, або затрати на якісний захист ну дуже великі, якісна штукарурка, парапети ,якісна фарба і т.д. І ще ,добре дивіться на вітрові навантаження ! Як вітряна сторона і такої висоти паркан то стовби треба порядні залити, і кожні 2.5 а краще 2 метри. Паркан такої ваги без продухів ураганний вітер покладе тільки так з прольотами в 3 метри і стовпцями скажем 40*40. Знаю,що пишу. Тому все просто - стовби 50*50 стінка 3мм ,прольоти від 2 до 2.5 метри, фундамент армуємо найкраще каркасом з 4 ниток можна і 10мм арматурою.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Смотря какая почва - глубина должна быть не менее 1,5-2 метров - а то после 1-й зимы все завалиться может
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря какая почва - глубина должна быть не менее 1,5-2 метров - а то после 1-й зимы все завалиться может

 

Можу лише сказати,що тільки з повнотілої якщо з цегли, пустотіла посипиться, або затрати на якісний захист ну дуже великі, якісна штукарурка, парапети ,якісна фарба і т.д. І ще ,добре дивіться на вітрові навантаження ! Як вітряна сторона і такої висоти паркан то стовби треба порядні залити, і кожні 2.5 а краще 2 метри. Паркан такої ваги без продухів ураганний вітер покладе тільки так з прольотами в 3 метри і стовпцями скажем 40*40. Знаю,що пишу.

Ребята, завязывайте фантазировать и пугать напрасно ТС...

 

 

picture.php?albumid=849&pictureid=74477

Этот забор с пролетами в полкирпича (Кировоградский с 11отв.) мы поставили в 2015г., и до сих пор стоит целехонький, без всяких штукатурок и пр. защитных покрытий...

Глубина фундамента под столбиками 1м, под пролетами - 0.5м...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

А из какого кирпича лучше делать если под штукатурку? Красный полнотелый или силикатный? Или может другой какой кроме фасадного?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Галина Байко сказал:

Привіт... З цегли, огорожа, звісно ж надійна, та я б порадила Вам також подивитися забор компанії zz.in.ua/kontakty/cherkassyi . Фірма реалізує дуже якісне, декоративне, красиве та оригінальне огородження.... Дуже Вам рекомендую... Ознайомтесь з роботами на сайті ... Рекомендую!

Подскажите, какая стоимость самого материала? без услуг монтажа. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...