Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Примикання ломаного даху з металочерепиці

Offroad

Рекомендовані повідомлення

Будую гараж з навісом. Гараж під двоскатним симетричним дахом (кут 47'), з одного боку примикає навіс (кут 15'), покриватись буде металочерепицею. Як правильно виконується це примикання?

Dah.jpg.2e72c9442e76d6fd2da62c305f67ec4f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 Вариант - Замок в замок (при соответствующей геометрии скатов).

2 Вариант - Устанавливается планка внутреннего угла с уплотнителями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 - не варіант, а от 2 мені і пропонували майстри. Але пояснили на пальцях (і про ущільнювач не говорили), а готових рішень я не знайшов (тобто, який саме має бути підйом вверх і випуск над нижнім листом). Не дасте посилання?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 - не варіант, а от 2 мені і пропонували майстри. Але пояснили на пальцях (і про ущільнювач не говорили), а готових рішень я не знайшов (тобто, який саме має бути підйом вверх і випуск над нижнім листом). Не дасте посилання?

 

Подъем вверх не менее 150 мм, расстояние выпуска над нижним листом желательно рассчитать пропорционально верхнему тайлу , чтобы планка нормально смонтировалась. Субъективно - тоже не меньше 150 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

@#roofinspector, Благодарю, вроде бы разобрался. Мастер благополучно послан на ***, делать будем сами.

Вот только у меня получается так, что нужно подрезать верхний лист, тот который со ската. Правильно ли это?

Ещё раз спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот только у меня получается так, что нужно подрезать верхний лист, тот который со ската. Правильно ли это?

Ну если у вас уже набита обрешётка, и поднять выше лист не поучится, то:

а) или обрезать лист

б) снять обрешётку и набить заново

в) набить чуть выше ещё обрешётку

 

Я бы не резал, но в отрезании ничего смертельного нет, если делать это согласно инструкции

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если у вас уже набита обрешётка, и поднять выше лист не поучится, то:

а) или обрезать лист

б) снять обрешётку и набить заново

в) набить чуть выше ещё обрешётку

 

 

Обрешётка не набита ещё, а поднять лист выше не получается по причине того что примыкание навеса на половину ширины крыши, соответственно поднять не выходит, так как обрезать нужно см 13-15.

Буду резать, акуратно... Ничего не поделать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Буду благодарен!

 

Зробив, все розрахував, але сторонні підказки трохи зіпсували. Якщо недалеко можете підїхати покажу розповім, або можу по відео.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив, все розрахував, але сторонні підказки трохи зіпсували. Якщо недалеко можете підїхати покажу розповім, або можу по відео.

 

Велике дякую!!! Вже змонтували, замовив мч, по факту будемо робити зміни, при потребі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...