Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яке дерево любить залізо?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

В саду планую ставити каркасний басейн, ну я ж куркуль, воду як буду зливати - все під дерева. Так от вода зі свердловини у мене з великим вмістом заліза, воно випадає в осад. От і була думка, посадити якесь деревце неподалік і туди той осад залізний зливати.

Тому і питання - яке дерево любить залізо? Може хтось щось знає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В саду планую ставити каркасний басейн, ну я ж куркуль, воду як буду зливати - все під дерева. Так от вода зі свердловини у мене з великим вмістом заліза, воно випадає в осад. От і була думка, посадити якесь деревце неподалік і туди той осад залізний зливати.

Тому і питання - яке дерево любить залізо? Може хтось щось знає?

 

У нас так же в воде много железа и бассейн мы сливаем просто на газон , а там растут разные деревья и все хорошо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В саду планую ставити каркасний басейн, ну я ж куркуль, воду як буду зливати - все під дерева. Так от вода зі свердловини у мене з великим вмістом заліза, воно випадає в осад. От і була думка, посадити якесь деревце неподалік і туди той осад залізний зливати.

Тому і питання - яке дерево любить залізо? Може хтось щось знає?

 

А чем сейчас деревья поливаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Водою з копанки.

Нє, питання не в тому, що залізо зашкодить. Просто може є така рослина, яка дуже любить багато заліза.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Водою з копанки.

Нє, питання не в тому, що залізо зашкодить. Просто може є така рослина, яка дуже любить багато заліза.

мне кажется яблоня любит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Водою з копанки.

Нє, питання не в тому, що залізо зашкодить. Просто може є така рослина, яка дуже любить багато заліза.

 

А може в металолом вигідніше ? ):

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ваше залізо випало в осад - то воно вже не дуже доступне рослинам - то вже закис заліза наче Fe2o3. Вам треба трохи доступнішу іонну форму як у залізного купоросу наприклад, та і кількість заліза необхідна мізерна, бо то не основний елемент живлення а мікроелемент.Колись чудили метал кидали в городі...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
У меня у родителей такая ситуация с яблонями и хорошо себя чувствуют и плодоносят каждый год!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...