Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

композитна чи бітумна

Alex1

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Цікавить думка спеціалістів з монтажу та експлуатаціїї таких видів покрівлі. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы бы дом свой показали?

 

Дом чи дах? Чи думаєте, що ще один продаван??:D

Стою перед вибором- бітумна покрівля, чи композит. Дах двоскатний, поверх мансардний. Вчора залили перекриття.

Щось прокоментуєте?

 

 

Які плюси і мінуси обох покрівель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом чи дах? Чи думаєте, що ще один продаван??:D

Стою перед вибором- бітумна покрівля, чи композит. Дах двоскатний, поверх мансардний. Вчора залили перекриття.

Щось прокоментуєте?

 

 

Які плюси і мінуси обох покрівель?

 

Я не против продавцов. Некоторые из них очень компетентны.

Я к тому спрашиваю, что выбор кровли диктуется самим домом.

Описывать все и для всех случаев не интересно. Если убрать привязку к дому, то останется только Ваша предрасположенность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не против продавцов. Некоторые из них очень компетентны.

Я к тому спрашиваю, что выбор кровли диктуется самим домом.

Описывать все и для всех случаев не интересно. Если убрать привязку к дому, то останется только Ваша предрасположенность.

 

На сьогоднішній час ще не визначився. Я так розумію, це ваша спеціалізація.

От запитання, наскільки композитна шумніше за бітумку. Ще цікавить питання конденсату на композитній черепиці. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От запитання, наскільки композитна шумніше за бітумку.

Ненаскількі.

Ви хіба почуєте шум дощу с вулиці, ніж з даху.

Це надумані проблеми, коріння яки росте з того, що деякі забудовники полюбляють економити на теплоізоляции перекриття чи даху, або тому, що деякі, як ви казали "продавани", не маючи змоги грамотно та коректно вести свою роботу, несуть усіляку несумітницю, заради продажу.

 

Добавлено через 11 минут

Ще цікавить питання конденсату на композитній черепиці.

А що саме в цьому аспекті вас цікавить?

 

Я так можу сказати: ви акцентуєте увагу не на потрібних дрібницях.

Є більш важливі нюанси.

 

Наприклад, я маючи достатній досвід у роботі з обома ціми та й ще з багатьма іньшими матеріалами, можу вам так доповісти:

 

композитка:

*дуже важко ремонтується

*вельме м'яка та це шкодить у роботі

*має покриття з акрилату, який є полімером, срок експлуатації якого ще не має гарантованих підтверджень

*є деяка проблема з організаціей достатньої підпокривельної вентиляции так як добори до композитці, зокрема вентвиходи та аератори (які пластикові, доречі)

*сквозне кріплення листа

 

бітумка:

*не на усіх архітектурних стилях гарно виглядає. на простих домах - дуже не виразно.

*не така же й дешева, якщо брати якісний комплект доборів

 

Про переваги небуду, так як про це на козному кроці голосять.

 

Добавлено через 8 минут

Доброго дня. Цікавить думка спеціалістів з монтажу та експлуатаціїї таких видів покрівлі. Дякую.

Мені не зовсім приємно зі своїм уставом у чужий монастир, але багато наших покупців відмовлялись від композиту тай навіть бітумки тому що із несуттевою доплатою, вони мали змогу узяти керамічну черепицу. Що саме й рекомендую принаймні обдумати.

 

Але для цього потрібен професійний аналіз кошторисів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берите битумку лимитированную ( трехслоцную) это самый оптимпльный вариант. Композит тоже хороший вариант , только уж доборка к нему очень уж дорогая в сравнении с самим не дешевым композитом , и человеческий фактор при инсталляции выше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если выбирать между битумкой и композиткой, то нужно битумку рассматривать как минимум ламинированную. Композитная черепица хороша, если ее правильно смонтировать. А если подходить правильно, то цементно-песчаная черепица Браас будет служить очень долго, надежно и проверена годами. В монтаже все просто. Срок службы 100 лет.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если выбирать между битумкой и композиткой, то нужно битумку рассматривать как минимум ламинированную. Композитная черепица хороша, если ее правильно смонтировать. А если подходить правильно, то цементно-песчаная черепица Браас будет служить очень долго, надежно и проверена годами. В монтаже все просто. Срок службы 100 лет.

 

Завіз сьогодні композитну, звісно виглядає краще бітумноі.

В порівнянні з бітумною вийшла дорожче на 11%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завіз сьогодні композитну, звісно виглядає краще бітумноі.

В порівнянні з бітумною вийшла дорожче на 11%.

А зря! Эксплуатируемость ведь за битумкой, да и срок в разы.

Ну а если красивее - так каждому свое...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берите битумку лимитированную ( трехслойную)
Как правильно оХА-ХАрактеризовано! Вопрос кто лимитчик? прадавец или покупатель? - Угадали - правильный вариант только один...

Композитку кто купил - тот на качество забил.

Им надёжность ни к чему.. Круто? - Ну её в звезду!!! ))))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...