Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де купити повнотілу цеглу?

blin09

Рекомендовані повідомлення

Зараз з цеглою трошки важко, думаю за місяць може швидше почнуть входити в сезон цегольні, але от що з цінами буде незнати? Я брав з Дідилова але це було ще тамтого року. Беріть Городоцьку не прогадаєте)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Городоцьку не прогадаєте)))

Якраз радили не брати Городоцьку, правда мова йшла про пустотілу. Бачу дійсно залишкі вже порозбирали. Обіцяють що швидше буде пустотіла. Просто ціна майже та сама повнотіла чи пустотіла. А от розчину на пустотіло трохи більше йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пустотіла зате тепліша буде, а так беріть шо пропонують бо ціна кожен день міняється? і поділитесь координатами де брали і по скільки, тут думаю багатьом цікаво буде))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поділитесь координатами де брали і по скільки

Ну що поки ніц не має. Записують у чергу. Кажуть 1-2 тижня будуть відомі дати доставки. На сьогодні вже ціна 2200 за 1 тис. шт то з розвантаженням, з заводу 2050 грн за 1 тис. Як буде далі невідомо, ціна на бензин росте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мостиська цегла хтось брав? Яка по якості? Ще варіант пропонують Вістовичі цеглу, але черга 1-1,5 місяці. Правда Вістовичі пустотіла 3 ряди дірок. А Мостиська тільки 1 ряд дірок, умовно можна вважати що то повнотіла.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мостиська цегла хтось брав? Яка по якості? Ще варіант пропонують Вістовичі цеглу, але черга 1-1,5 місяці. Правда Вістовичі пустотіла 3 ряди дірок. А Мостиська тільки 1 ряд дірок, умовно можна вважати що то повнотіла.

 

Яка сьогодні ціна за тисячку на заводі???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чим керамбудівська погана? не розсипається як повнотілі. порівняв з самбірською - легша і зроблена якіснішне. пустотілість зберігатиме тепло краще.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка сьогодні ціна за тисячку на заводі???

Пустотіла була по 2300 грн за 1 тис то з заводу, з доставкою виходить ~2500 грн. Повтотіла в них десь біля 3000грн за 1тис. але то M150.

 

А чим керамбудівська погана?

А де купити можна? І яка ціна? Так то городоцька? Так майстри радили не брати її, бою буде багато.

Змінено користувачем blin09
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я знайшов по 2 гривні, правда буде десь аж в квітні.

А чий виробник? Черга є всюди, тому ще не привезли. Але що цікаво тиждень тому оголошення в газ. Ваш магазин - пропонували цеглу з Вінницького заводу, ціна 1,07 за 1шт, можуть доставити у Львів, з доставкою 1,27грн без розгрузки. Майстри дивувались так далеко вести і така ціна. Але не ризикнув брати, там потрібно оплатити і тоді привозять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чий виробник?.

 

з Дідилова, я там тамтого року брав і тепер замовив на 2 поверх

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з Дідилова, я там тамтого року брав і тепер замовив на 2 поверх

 

Скиньте тел. в приват. Цегла пустотіла? Фото маєте? На піддоні яка к-ть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скиньте тел. в приват. Цегла пустотіла? Фото маєте? На піддоні яка к-ть?

 

Цегла повнотіла, фото нема якщо будете в районі Малехова підїжджайте подивитесь. Підон поскладений ялинкою 300 цеглин. 063-187-2-999 то мій телефон, дзвоніть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я знайшов по 2 гривні

А то з доставкою? Бо сьогодні поцікавився на рахунок городок цегли пустотілої. Так загнали ціну аж 2,57грн за цеглу з доставкою. Бо в середньому ціна 2-2,2 грн, доставка +0,2грн за 1 шт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то з доставкою? Бо сьогодні поцікавився на рахунок городок цегли пустотілої. Так загнали ціну аж 2,57грн за цеглу з доставкою. Бо в середньому ціна 2-2,2 грн, доставка +0,2грн за 1 шт.

 

в Малехів з доставкою і розгрузкою маніпулятором, я перший поверх вимурував Городоцька і Дідилівська в перемішку, ше просто шо ту шо ту по 1,4 грн з доставкою купляв тамтого року)) стояти буде))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Я брала Мостиську по 2.2 з заводу, же директор Роман. Вона повністю повнотіла. Завжди брали ще теплою. Нам і майстрам дуже сподобалась. Крім цього пробувала на міцність, брали кілька видів і кидали з одинакової міцності об бетонні великі блоки. Іншим антиреклами не робитиму, а мостиську похвалю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мостиську по 2.2 з заводу

А як з геометрією? Рівна? Тел. не підкажете? 2,2 то гарна ціна. Ціна акутальна на зараз? А доставка скільки коштувала?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як з геометрією? Рівна? Тел. не підкажете? 2,2 то гарна ціна. Ціна акутальна на зараз? А доставка скільки коштувала?

 

Ціна - я брала останній раз місяць тому. Телефоном користувалась рідко - не знайду. Доставка не їхня. У них не має аввто з маніпуляторами. Але я зрозуміла що є люди яким вони возили "самоскидами". Таку маніпуляцію цегла витримувала.

 

Добавлено через 2 минуты

Щодо "геометрії" - ні не рівна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
  • 3 місяці потому...
Тема актуальна. Може хтось порекомендувати постачальника. Зараз скинув декільком запит, але відповідь ще не прийшла
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
  • 3 тижні потому...
для димоходів можна пошукати стару австрійську цеглу. Правда ціна там десь 12 грн за штуку
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...