Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Внутрішні стіни

Lamaster

Рекомендовані повідомлення

Привіт, потрібна підказка від знаючих людей.

Буду ставити міжкімнатні стіни на 2-поверсі, від ванни цегляну в півцегли - щоб волога не потрапляла, між кімнатами хочу поставити каркас з бруса і обшити OSB або гіпсокартоном.

Будь-ласка підкажіть оптимальну товщину бруса, знайшов варіант правда під нагрузку брус 15*15, але в мене особливої нагрузки і не передбачається, єдине можливе, розприділити частково вагу даху на неї.

Стіна довжиною 4м висота порядка 260-270.

Також цікавить варіант самої конструкції стіни, дивився на каркасні доміки, думаю щось подібне.

Наперед вдячний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ну люди, порадьте щось, можливо якісь свої варіанти???

Ще додаю вигляд в розрізі два варіанти

610938935_.thumb.jpg.da151ef8cc5b992ae127b701dc39194d.jpg

533668984_2.thumb.jpg.d99a34c814a11565e7a79586d20e4920.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і плюс ще одне питання

Є кімната перекриття дошка 70-80 вистелена впиритик, зверху контрбалка 20*15, зроблено давно, ще до мене.

Відповідно перекриття вібрує коли по ньому ходити, не кажучи про постійне проживання, відповідно треба щось робити.

Демонтувати можливості немає внизу нормальна кімната з ремонтом, отже треба укріпити, маю один варіант але не знаю чи цього досить.

799280779_5.thumb.jpg.8d6fe94f72be48d9b389df63828de8e6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт, потрібна підказка від знаючих людей.

Буду ставити міжкімнатні стіни на 2-поверсі, від ванни цегляну в півцегли - щоб волога не потрапляла, між кімнатами хочу поставити каркас з бруса і обшити OSB або гіпсокартоном.

Будь-ласка підкажіть оптимальну товщину бруса, знайшов варіант правда під нагрузку брус 15*15, але в мене особливої нагрузки і не передбачається, єдине можливе, розприділити частково вагу даху на неї.

Стіна довжиною 4м висота порядка 260-270.

Також цікавить варіант самої конструкції стіни, дивився на каркасні доміки, думаю щось подібне.

Наперед вдячний

 

не очень понял,у Вас перегородки будут выполнять опорную функцию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...