Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зареєстрував у ДАБІ Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (зразок)

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Если мне нужно внести изменения в " Повідомлення про початок будівництва" касательно изменения номера дома (адреса), то как это отразить в Додатке 2? Приладываю "Примітки" до цього додатку, в яких чьорт ногу зламає що теба писати стосовно адреси. Стару , нову, або обидві адреси? Але ж там тільки місця вистачить для однієї адреси. Підкажіть будь ласка. Дякую.

Додаток 2.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, як правильно заповнити декларацію, якщо в технічному паспорті намалювали битовку на території ділянки (підписали як сарай), а в буд.паспорті її немає?

 

 

 

Повідомлення і буд.паспорт тільки на житловий будинок.

 

 

І ще не зрозуміло про вартість основних засобів: мені цю битовку оцінили в 83тис.грн., а вуличний туалет в 14тис.. Це все входить у вартість, чи мені зазначати тільки вартість самого будинку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, як правильно заповнити декларацію, якщо в технічному паспорті намалювали битовку на території ділянки (підписали як сарай), а в буд.паспорті її немає?

 

 

 

Повідомлення і буд.паспорт тільки на житловий будинок.

 

 

І ще не зрозуміло про вартість основних засобів: мені цю битовку оцінили в 83тис.грн., а вуличний туалет в 14тис.. Це все входить у вартість, чи мені зазначати тільки вартість самого будинку?

 

Нехай виправляють техпаспорт.

Загальну вартість треба вносити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня есть адрес земельного участка під забудову, т.е. название улицы и номер. Если номер дома это что то другое ,то у меня его нет на данный момент. Как быть? Онлайн система сейчас временно , как пишут у них на сайте, не работает.

 

Добрый день! Я писал заявление на получение почтового адреса в сельсовет. Они там принимали решение и дали мне справку о присвоении почтового адреса. Это и есть уже настоящий адрес дома, который надо указывать в техпаспорте и других документах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если мне нужно внести изменения в " Повідомлення про початок будівництва" касательно изменения номера дома (адреса), то как это отразить в Додатке 2? Приладываю "Примітки" до цього додатку, в яких чьорт ногу зламає що теба писати стосовно адреси. Стару , нову, або обидві адреси? Але ж там тільки місця вистачить для однієї адреси. Підкажіть будь ласка. Дякую.

 

Якщо є адреса ділянки, і двлянка зареєстрована в ДРРП, то нічого більше присвоювати не потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. В декларации о готовности допущена ошибка в общей и жилой площади. Декларация зарегистрирована. Как внести изменения в декларацию?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. В декларации о готовности допущена ошибка в общей и жилой площади. Декларация зарегистрирована. Как внести изменения в декларацию?

 

Замовник зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дня самостійного виявлення технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) в зареєстрованій декларації або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних подати достовірні дані щодо інформації, яка потребує змін, для внесення їх органом державного архітектурно-будівельного контролю до реєстру шляхом подання особисто або надсилання відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронний кабінет заяви за формою згідно з додатком 6 до цього Порядку, декларації, в якій враховано зміни, за формою згідно з додатками 2, 3 і 5 до цього Порядку (ПКМУ 461).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сейчас ДАБІ регистрирует поданную декларацию, однако на руки заказчику в бумажном виде ее не возвращает с проставленной отметкой о регистрации.

Вместо этого он заносит зарегистрированную декларацию в электронный реестр разрешительных документов, а заказчику сообщает лишь номер декларации в этом реестре.

 

Существует ли возможность получить в ДАБІ заверенную ДАБІ копию зарегистрированной декларации в бумажном виде

с проставленной отметкой о регистрации и номером декларации?

 

Или могут ли в ДАБІ на экземпляре декларации заказчика проставить отметку о регистрации, есть ли такая практика? И в каком порядке это можно получить?

 

Добавлено через 7 минут

ДАБІ зареєструвало декларацію про введення в експлуатацію садового будинку.

Однак при внесення декларації до електронного реєстру дозвільних документів ДАБІ припустилось помилки та внесла до реєстру адресу будинку, що є частково відмінною від адреси, яка вказана мною у декларації.

Будинок знаходиться за межами населенного пункту, про що і вказано в декларації, а ДАБІ помилково вписало в реєстрі в адресу назву найближчого села.

 

Це стало підставою для відмови у реєстрації права власності на будинок, оскільки реєстратор дивиться на помилкову адресу, вказану у електроному реєстру ДАБІ, а самої декларації з правильною адресою, яка вказана мною, в реєстрі не бачить.

 

Яким чином спромогтися від ДАБІ виправлення помилки в електронному реєстрі дозвільних документів, щоб ДАБІ внесло туди саме адресу, зазначену у декларації?

Змінено користувачем amatorodessa
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас ДАБІ регистрирует поданную декларацию, однако на руки заказчику в бумажном виде ее не возвращает с проставленной отметкой о регистрации.

Вместо этого он заносит зарегистрированную декларацию в электронный реестр разрешительных документов, а заказчику сообщает лишь номер декларации в этом реестре.

 

Существует ли возможность получить в ДАБІ заверенную ДАБІ копию зарегистрированной декларации в бумажном виде

с проставленной отметкой о регистрации и номером декларации?

 

Или могут ли в ДАБІ на экземпляре декларации заказчика проставить отметку о регистрации, есть ли такая практика? И в каком порядке это можно получить?

 

Добавлено через 7 минут

ДАБІ зареєструвало декларацію про введення в експлуатацію садового будинку.

Однак при внесення декларації до електронного реєстру дозвільних документів ДАБІ припустилось помилки та внесла до реєстру адресу будинку, що є частково відмінною від адреси, яка вказана замовником у декларації.

 

Це стало підставою для відмови у реєстрації права власності на будинок, оскільки реєстратор дивиться на помилкову адресу, вказану у електроному реєстру ДАБІ, а самої декларації з правильною адресою не бачить.

 

Яким чином спромогтися від ДАБІ виправлення помилки в електронному реєстрі дозвільних документів, щоб ДАБІ внесло туди саме адресу, зазначену у декларації?

 

Якщо декларація була подана в паперовому вигляді, то після реєстрації можна отримати її копію в ДАБІ + супровідний лист до неї (потрібно подати запит).

Але навіщо Вам це??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо декларація була подана в паперовому вигляді, то після реєстрації можна отримати її копію в ДАБІ + супровідний лист до неї (потрібно подати запит).

Але навіщо Вам це??

 

Для того, щоб довести, що у поданої мною декларації вказаний правильний адрес, а ДАБІ зробило помилку при перенесенні даних в адресі із декларації в електроний реєстр дозвільних документів ДАБІ.

 

 

ДАБІ зареєструвало декларацію про введення в експлуатацію садового будинку.

Однак при внесення декларації до електронного реєстру дозвільних документів ДАБІ припустилось помилки та внесла до реєстру адресу будинку, що є частково відмінною від адреси, яка вказана замовником у декларації.

 

Це стало підставою для відмови у реєстрації права власності на будинок, оскільки реєстратор дивиться на помилкову адресу, вказану у електроному реєстру ДАБІ, а самої декларації з правильною адресою не бачить.

 

Яким чином спромогтися від ДАБІ виправлення помилки в електронному реєстрі дозвільних документів, щоб ДАБІ внесло туди саме адресу, зазначену у декларації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того, щоб довести, що у поданої мною декларації вказаний правильний адрес, а ДАБІ зробило помилку при перенесенні даних в адресі із декларації в електроний реєстр дозвільних документів ДАБІ.

 

ООО!! Я вже місяць змушую їх виправити подібну помилку.... поки безрезультатно....

 

Але я подавав в електронному вигляді, тому це складно так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ООО!! Я вже місяць змушую їх виправити подібну помилку.... поки безрезультатно....

 

Але я подавав в електронному вигляді, тому це складно так.

 

Цікаво, яким нормативно-правовим актом врегульовано ведення даних електроного реєстру дозвільних документів ДАБІ, зокрема, внесення даних до нього, перенесення даних із паперових декларації, та виправлення помилок, які виникли під час перенесення даних?

 

Щоб примусити обласний департамент ДАБІ виправити помилку у реєстрі,

краще звертатися із заявою в порядку закону про звернення громадян до обласного департаменту ДАБІ?

 

Або із скаргою на дії департаменту ДАБІ до органу вищого рівня, тобто, головного ДАБІ ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, яким нормативно-правовим актом врегульовано ведення даних електроного реєстру дозвільних документів ДАБІ, зокрема, внесення даних до нього, перенесення даних із паперових декларації, та виправлення помилок, які виникли під час перенесення даних?

 

Щоб примусити обласний департамент ДАБІ виправити помилку у реєстрі,

краще звертатися із заявою в порядку закону про звернення громадян до обласного департаменту ДАБІ?

 

Або із скаргою на дії департаменту ДАБІ до органу вищого рівня, тобто, головного ДАБІ ?

 

Може якимось внутрішнім...

Писати однозначно на ДАБІ України, ДАБІ області та місцеве ДАБІ (Якщо створено).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, яким нормативно-правовим актом врегульовано ведення даних електроного реєстру дозвільних документів ДАБІ, зокрема, внесення даних до нього, перенесення даних із паперових декларації, та виправлення помилок, які виникли під час перенесення даних?...

 

Если я Вас правильно понял, то Вас интересует этот приказ № 92 от 24.06.2011 ПОРЯДОК ведення єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0885-11

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если я Вас правильно понял, то Вас интересует этот приказ № 92 от 24.06.2011 ПОРЯДОК ведення єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0885-11

 

От тільки після створення місцевих ДАБІ, починається "футбол", бо ДАБІ України каже, що інформацію вносить в Реєстр людина, яка сидить в місцевому ДАБІ, а в місцевому кажуть, що це робить ДАБІ України, згідно вказаного порядку...

В принципі, якщо повноваження передано на місця, то саме в місцевому ДАБІ має бути той, хто дані передає для внесення в Реєстр, і передавати він їх має саме ДАБІ України, яка відповідає за ведення Реєстру... але...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того, щоб довести, що у поданої мною декларації вказаний правильний адрес, а ДАБІ зробило помилку при перенесенні даних в адресі із декларації в електроний реєстр дозвільних документів ДАБІ.

 

А Вы пробовали просто сделать запрос, чтобы в ДАБИ исправили ошибку? У меня была такая же ситуация, но ошибку допустили в адресе, когда вносили уведомление о начале строительства. Я написала письмо на адрес dabi@dabi.gov.ua с просьбой исправить ошибку, мне пришел ответ через 10 рабочих дней - данные в реестре исправили.

 

P.S. Изначальное уведомление о начале строительства я подавала в эл. виде

1278151304_.thumb.jpg.0ecdc17c4b661aa26a0d64ea77658b67.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Если я Вас правильно понял, то Вас интересует этот приказ № 92 от 24.06.2011 ПОРЯДОК ведення єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0885-11

 

Да, это он, спасибо. приказ № 92 от 24.06.2011

На него и ГАСК ссылается.

 

Screenshot_1.jpg.1fd4bf0ec85ca6c76b99da27287208ea.jpg

 

Screenshot_2.thumb.jpg.b324047add1f4470e25eee93ff328458.jpg

 

Screenshot_3.thumb.jpg.dc89b3a12c47b9d513b7df24b44bf0f8.jpg

 

 

Я ответ понял так, что бумажную копию зарегистрированной декларации они выдают только в случае, если она подавалась заказчиком в электронном виде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы пробовали просто сделать запрос, чтобы в ДАБИ исправили ошибку? У меня была такая же ситуация, но ошибку допустили в адресе, когда вносили уведомление о начале строительства. Я написала письмо на адрес dabi@dabi.gov.ua с просьбой исправить ошибку, мне пришел ответ через 10 рабочих дней - данные в реестре исправили.

 

Позвонил на “гарячу лінію” Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

 

dabi.gov.ua/gromadska-pryjmalnya/garyacha-liniya/

 

ФІЛОНЧУК

Валерій Васильович

 

Перший заступник Голови

Перша середа місяця

з 11.00 до 13.00

 

291-69-74

 

Продиктовал номер декларации и объяснил, где ошибка.

За пару дней ошибку в реестре исправили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за допомогу! Моя декларація з'явилась в реєстрі ДАБІ!

 

 

Можливо комусь буде корисно:

- при складанні декларації найважливішим є її відповідність данним, вказаним в повідомленні про початок робіт і будівельному паспорті;

- по Київській області можна подати декларацію лише в двох ЦНАПах Києва: на Суворова і на Дніпровській набережній; можна персонально, а можна надіслати рекомендований лист з описом до одного з цих ЦНАПів;

- мені смс про реєстрацію декларації не прислали, сама шукала в реєстрі на сайті ДАБІ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за допомогу! Моя декларація з'явилась в реєстрі ДАБІ!

 

 

Можливо комусь буде корисно:

- при складанні декларації найважливішим є її відповідність данним, вказаним в повідомленні про початок робіт і будівельному паспорті;

- по Київській області можна подати декларацію лише в двох ЦНАПах Києва: на Суворова і на Дніпровській набережній; можна персонально, а можна надіслати рекомендований лист з описом до одного з цих ЦНАПів;

- мені смс про реєстрацію декларації не прислали, сама шукала в реєстрі на сайті ДАБІ.

 

Спасибо. Предстоит. Буду знать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Сегодня подали документы в БТИ. После получения тех паспорта на дом, будем подавать в электроном виде в даби. В БТИ начало строительство отметили 10,09,2012 г. строительный паспорт получили 28,08,2012г. заявления сільському голові о начале строительства подали 10,09,2012р. Тут вопрос возникает, реестре в электроном строка где отмечается дата (начало строительства, получения строительного паспорта), ставится только год, без месяца и числа)) ???. Могут ли возникнуть вопрос у работников даби, что строительство началось раньше получения паспорта. или дату о начале строительства в бти перенести на 2013 г. Спс .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В электронном виде сейчас не работает. В техпаспорте БТИ у Вас должна стоять дата окончания строительства.

1196891624_.thumb.jpg.09feb50423971106597cf35fcd1d1232.jpg

146129250_1.thumb.jpg.872f0834f71d56d0069d11a6f1548918.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В бланке "Дата подання повідомлення"- точное число (в Запорожье-дата регистрации уведомления, в Киеве :unknown: ...где то в темах на форуме было, в том числе как узнать)например,https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=3800776&highlight=%E4%E0%F2%E0+%EF%EE%E4%E0%ED%ED%FF#post3800776

Для меня по амнистии заполнять декларацию проще)). Но дата постройки в техпаспорте должна быть до 2015 года+морока с отметкой о техобследовании

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В бланке "Дата подання повідомлення"- точное число (в Запорожье-дата регистрации уведомления, в Киеве :unknown: ...где то в темах на форуме было, в том числе как узнать)например,www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=3800776&highlight=%E4%E0%F2%E0+%EF%EE%E4%E0%ED%ED%FF#post3800776

Для меня по амнистии заполнять декларацию проще)). Но дата постройки в техпаспорте должна быть до 2015 года+морока с отметкой о техобследовании

 

 

Мені точну дату подання повідомлення повідомили по телефону в ДАБІ, без проблем.

В мене вона співпала з датою отримання ними мого рекомендованого листа з повідомленням. Але краще передзвонити, там вічливі приємні жіночки, без питань допомагають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...