Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

LED лампочки

mute

Рекомендовані повідомлення

здравствуйте !

 

клиент запросил пару таких светильников

rec.ua/naruzhnoe-osveshchenie/svetodiodnyj-svetilnik-rl-01-dku-50

 

нечто подобное в Киеве можно купить?

 

Добрый день, посмотрите на Радии www.td-radiy.com/shop/category/katalog-svetodiodnyh-svetilnikov/ulichnoe-osveshchenie

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понравилось соотношение цены и качества на ЛЕД Е27 которую купил в поднебесной тыц. На 81 диод (2.09 usd) светит хорошо примерно как 75Вт-100Вт лампа накала, почти не мерцает из минусов греется такую уже покупал ранее работает без нареканий.

IMG_20160926_085920.jpg.72cddb0a8d217c25c28f216fc08c769b.jpg

IMG_20160926_083153.jpg.7dabbbc4104b63ce317d83017f2794ef.jpg

IMG_20160926_083219.jpg.eaa925e719cb6d9b1cbc84b327d888b6.jpg

Змінено користувачем AndyAntonov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tischa,ого! в "кукурудзу" навчились драйвери ставити?!" це може бути цікаво. Ще б термоінтерфейс нормально оргатізували (а не сухий контакт як на дешевих кукурудзах)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tischa Ще б термоінтерфейс нормально оргатізували (а не сухий контакт як на дешевих кукурудзах)

Ну за 2usd все ідеально не буде, а така кукурузка добре підійде в відриті світильники типу бра, отвори для охолодження розміщенні зверху, думаю якщо накрутити більше дірок в колбі можна ставити в любі відкриті світильники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tischa, не факт... Кукурузи масово летять від перегріву, бо їх параметри (струм діодів) завищені були. Самі ж діоди, їх термоінтефейс бів і без пайки і без трмопасти. Аналогічно з підкаладкою - платою. Текстоліт погано розсіює і проводить тепло...

Що з відношенням фактичного і номінального струмів діодів з появою драйвера я не знаю... В руках не тримав, не міряв. Термоінтерфейс же не помінявся. :(

Наприклад, у ЛЕД підстітках брендових ТВ (де діоди теж працюють коло максимуму) основою кріплення є алюмінієва полоса, на котру уже нанесені дорожки підключення.

Якщо нові кукурузки мають розумний струм - то і так працюватимуть значно довше папєрєдніків.

 

Отвори там лише зверху, знизу немає. Одже і циркуляція повітря ніяка...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почти не мерцает из минусов греется такую уже покупал ранее работает без нареканий.

 

Цікаво. Майже? це в порівнянні з іншими, чи просто спостереження? Давно у вас працює? Деградацій не помітно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

_bor_, вони мерехтять на високій частоті. Людське око не сприймає.

Якщо драйвер нормальний, то перепадів яскравості не буде в всьом діапазоні живлень. Котрий може бути навіть від 85 до 250 В. Усе залежить від схемотехніки драйвера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво. Майже? це в порівнянні з іншими, чи просто спостереження? Давно у вас працює? Деградацій не помітно?

В порівнянні з іншими дешевими, купував першу пів року тому, візуально нічого не змінилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tischa, не факт... Кукурузи масово летять від перегріву, бо їх параметри (струм діодів) завищені були

 

И сколько таких вот лампочек

 

13667789_10201963545287478_496814197325082533_o-1024x683.jpg

 

У вас уже массово сгорело?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Вже 10 місяців користуюсь лампами Electrum (і трохи їх бюджетною серією ELM). Сьогодні сів порахував - купив більше 180 лам і 6 прожекторів (собі, батькам, тещі повністю перейшов на LED, ще частково купував родичам, кумам і колегам). Рекламація була поки тільки по 1 лампі - перестала світити в настільній лампі десь місяця за три, по умовам експлуатації нічого не скажу - було не в мене. В експлуатації звичайні LED від 4 до 15 Вт, філаменти на 4 Вт і Т8 на 9Вт як для офіснх світильників (у мене такий вісить в гаражі), прожектори на 10 і 20 Вт...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так за електрум ніхто й не говорить нічого поганого - але ж вони не по 30 грн :( .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И сколько таких вот лампочек

 

У вас уже массово сгорело?

 

А где такую можно купить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж вони не по 30 грн

І навіть не по 500.

В мене є одна коштувала близько 50 дол(!).Подарували на роботі.Я її аж боюся десь закручувати,так і лежить на шафі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Я її аж боюся десь закручувати,так і лежить на шафі.

Подари мне ,

я её на даче повешу , для прикола . :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Собственно вопрос- есть китайская маленькая капсульная светодиодная лампочка(light master lb-608) на 12 в 3 Вт(говорят переменний ток), как будет отличатся ее работа на постоянном токе 12 в. ? При подключении в автомобильную сеть потребляет 0,126А ( при 12,5 В выдает 1,5-1,6 Вт, сколько на переменном не знаю...)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже 10 місяців користуюсь лампами Electrum (і трохи їх бюджетною серією ELM). Сьогодні сів порахував - купив більше 180 лам і 6 прожекторів (собі, батькам, тещі повністю перейшов на LED, ще частково купував родичам, кумам і колегам). Рекламація була поки тільки по 1 лампі - перестала світити в настільній лампі десь місяця за три, по умовам експлуатації нічого не скажу - було не в мене. В експлуатації звичайні LED від 4 до 15 Вт, філаменти на 4 Вт і Т8 на 9Вт як для офіснх світильників (у мене такий вісить в гаражі), прожектори на 10 і 20 Вт...

У мене половина накрилась до закінчення гарантії.Гроші повернули.Марку не пригадую.Але купляв в епіку.Заявлена яскравість зовсім не відповідає дійсності,її мінімум в два рази завищують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно вопрос- есть китайская маленькая капсульная светодиодная лампочка(light master lb-608) на 12 в 3 Вт(говорят переменний ток)

Внутри неё стоит драйвер, будет работать и с постоянным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подари мне ,

я её на даче повешу , для прикола . :)

 

Вот не надо разевать рот на мою лампочку. На даче она вам будет только комаров собирать. А мне надо для охоты. Мы с друзьями иногда на вампиров по старым сельским цвинтарям охотимся. Врубаешь ее и вампир на пепел за полсекунды рассыпается. Кстати пепел для удобрения очень даже :)

Кому интересны детали можете посмотреть тут. Не для слабонервных:

mexanik.net/travel/bajkovoe-kladbishhe-i-bezumnye-shlyapniki/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, буду делать из этих ламп замену бесцокольной двухнитевой в ДХО ( постоянно перегорает одна спираль).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот к своему стыду до сих пор не сталкивался с заменой ламп дневного света (люминисцентных трубок) на ЛЭД лампы. Тип называется Т8. По размерам есть для любых светильников. Только светильники нужно переделывать. Выбрасывать дроселя и стартера. И пускать напряжение напрямую на одно гнездо лампы. Второе остается неактивным. Кароче можно сделать меч как у Дар Вэйдера из Звездных варов.

 

led-t8_1.jpg

 

12podkl.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И пускать напряжение напрямую на одно гнездо лампы. Второе остается неактивным.

Есть ещё с двух сторон на оба контакта, или на один. При замене, если старая фурнитура, часто от пересыхания разваливается. Не помешает иметь запасные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Ну, вот и сгорела одна из шести Максусин, купленных 13 месяцев назад. Гарантию на них намалевали три года, пойду менять.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

купленных 13 месяцев назад

 

что то ледки живут меньше компактных люминисцентных (экономок )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что то ледки живут меньше компактных люминисцентных (экономок )

Дольше. Экономок за это время продавану возвращается половина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...