Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект Sezamek в Ямельні

donpedro

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...
11 м.куб. дерева на дах. Брав із Старого Самбора. 2500 за куб плюс 2200 за доставку.

 

А чому звідти брали дерево? У Львові на той час можна було по 2600-2700 грн за куб, доставка в межах 300 грн, на ті ж гроші би вийшло. Дерево на обрешітку вже купили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
А чому звідти брали дерево? У Львові на той час можна було по 2600-2700 грн за куб, доставка в межах 300 грн, на ті ж гроші би вийшло. Дерево на обрешітку вже купили?

Пізновато побачив. Дерево на той час було в основному по 2900, але стропил з необхідним січенням(200х50) не було впринципі. Були тільки 200 х 70. Знайшов в одному місці 2800 але вибір був взагалі поганий і також не такі січення стропил.

 

Добавлено через 21 минуту

Продовжу з фотозвітом що зроблено на даний час:

picture.php?albumid=7322&pictureid=89472

picture.php?albumid=7322&pictureid=89473

picture.php?albumid=7322&pictureid=89474

picture.php?albumid=7322&pictureid=89475

 

Ось "розперло" по довжині несучу перегородку. Змістило пів ряду від дверей і до краю по шву (клею) десь на 1мм і на самомоу краї клей втримав і відкололось кавальчик блоку.

Причин досі не розумію. Спочатку грішив, що від дощів намокли верхні два ряди і розбухли по довжині, але вже місяць як блоки сухі але тріщина не закрилась. Отож так і залишається загадкою.

 

picture.php?albumid=7322&pictureid=89476

 

 

picture.php?albumid=7322&pictureid=89477

picture.php?albumid=7322&pictureid=89478

picture.php?albumid=7322&pictureid=89479

 

На завершення коминів довелось наймати "архарівців" з села

picture.php?albumid=7322&pictureid=89480

Домурування коминів висотою 2.8м обійшлось в 3500грн. :o

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продовження..

picture.php?albumid=7322&pictureid=89481

picture.php?albumid=7322&pictureid=89482

picture.php?albumid=7322&pictureid=89483

picture.php?albumid=7322&pictureid=89484

 

Фотку з закінченою обрешіткою не зробив.

З обрешіткою накосячив. На одному схилі другий ряд обрешітки відступив від першого на надто коротку відстань. Кароч буде виступати МЧ за карніз на 120мм (по горизонту на ~80мм) :( . Можливо треба буде зрізати зайве... І незнаю як стануть конькові накладки бо МЧ на одному схилі буде нижче на 70мм від протилежного.

Підняв зі старшим своїм 23 із 24 менших листів МЧ на верх і склав на дві купки на двох схилах. Ось вже тиждень там зберігається. Знаю що не можна складувати на обрешітці листи МЧ, але чому - не розумію. Думаю в дві руки змонтувати нижній ряд на кожному схилі коротшими листами, а довші вже буду брати когось на допомогу і піднімати вже по мірі монтажу другого ряду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому комин з різними висотами ?

Конькова має закрити 70мм, вона доволі велика. А лобову можете товстішу набити і теж буде норм для водостоку. Тільки візуально може бути видно - хоча і високо.

Певно наверху не можна складати щоб не сдуло )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відкололось кавальчик блоку

 

Похоже стропило крутануло пропеллером и придавило угол. Тот и откололся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому комин з різними висотами ?

Ось відповідь:

picture.php?albumid=7322&pictureid=89488

та і в проекті у мене так. Розраховував конструктор.

 

Добавлено через 3 минуты

Конькова має закрити 70мм, вона доволі велика. А лобову можете товстішу набити і теж буде норм для водостоку. Тільки візуально може бути видно - хоча і високо.

ну то по одному схилу +70мм, по другому стандартно має вийти 50мм. Тобто сумарно 70 + 50 + 50 = 170мм причому з перекосом на одну сторону 70мм. Ну але то вже коли МЧ ляже , тоді й видно буде що і як.

 

Добавлено через 1 минуту

Певно наверху не можна складати щоб не сдуло )

Та ну. Закріпити не проблема, що і зробив. Хіба що ураган не дай Боже. Але тоді й відкрита мембрана не витримає.

 

Добавлено через 1 минуту

Похоже стропило крутануло пропеллером и придавило угол. Тот и откололся.

Ні, стропило 10-20 мм не дістає до стіни та і тріщина не від нахилу стіни а від повздовжнього зусилля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав сьогодні монтувати раніше підняті коротші листи МЧ.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89504

picture.php?albumid=7322&pictureid=89505

Наловчився акуратно знімати з купки раніше піднятих листів МЧ верхній лист. Просто спочатку під лист підпихаю бруски, а потім по них як по направляючих знімаю верхній лист. Якщо не враховувати перші три листи які спочатку зкріпив між собою і прикрутивши на один шуруп до обрешітки щоб виставити паралельно карнізу, то в приципі не так і важко одному. Шість листів на стартовий день думаю не погано. Щоправда не всі шурупи закручую, бо листи кладу не в накладку, а підсуванням під попередній. Виходить що попередній лист зі сторони наступного не прикручений , бо під нього підпихаю наступний лист. Отож не дістаю рукою з боку щоб попередній лист після встановлення наступного докрутити. Вибрав такий спосіб (підпихання) тому, що вважаю для мене одного так легше монтувати МЧ. Підіпхав лист і він сам тримається притиснутий попереднім листом і по схилу не зїзджає. Спорядження наразі не маю, тому по листах ще не ходжу. Хоча думаю може краще драбинку покрівельну змайструвати, і по ній вже добиратись до потрібних місць по листах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Процес повільно але просувається

закінчив нижній ряд

picture.php?albumid=7322&pictureid=89526

Витяг із братом частину більших листів для верхнього ряду

picture.php?albumid=7322&pictureid=89557

Ось почав вкладати верхній ряд

picture.php?albumid=7322&pictureid=89558

picture.php?albumid=7322&pictureid=89559

picture.php?albumid=7322&pictureid=89560

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закінчив перший схил. Верхній крайній лист ще не затягнутий але по факту все готово. Також почав прикручувати вітрові планки але довжина драбини поки що не дістає до самого низу схилу. Треба її видовжити.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89564

Також почав стелити другий схил. Поклав три нижніх листи з чотирьох до коминів. Докладу четвертий нижній, потім чотири великих верхніх і тоді буду майструвати нижній фартух комина і тільки після цього можна буде продовжувати накривати МЧ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читав, що вітрову краще кріпити зверху вниз для того щоб зверху була ціла не різана планка. Так естетичніше. Нижню звичайно ж підставляю під верхню, щоб вода стікала. У мне з вітровими інший прікол, вірніше зі звязкою вітрова-конькова. У мене верхні листи МЧ закінчуються без сходинки і виходить що на коньку щоб листи геометрично сходились в верхній точці трикутника треба було останню (верхню) дошку обрешітки робити вищою на 20мм (висота сходинки МЧ). А я цього не зробив. Тепер в коньку у мене вітрові планки сходяться вище ніж МЧ. І не знаю як правильніше тепер викрутитись із ситуації :(. Конькову ще не ставив. Прийдеться ламати голову по факту встановлення.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так один схил вже покритий МЧ. Хіба що відкручувати і підставляти якісь планочки на 20 мм. Та й шурупи напевне тоді треба якісь довші, щоб зкріпити ці планочки ними ж. Ну то буде крайній варіант. Спочатку попробую викрутитись без кардинальних кроків. Якщо б конькова планка була звичайної трикутної форми, то просто лягла б під вітрову, а у мене півкругла і явно вниз не ляже. Ще як варіант думав вірізати смужки на коньковій в місцях дотику вітрових. Кароч варіанти є , але який буде найкращим ще незнаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накриваю другий схил

picture.php?albumid=7322&pictureid=89612

Листи брудні. отож така мозаїка. Самий брудний ще й з пропущеним одним шурупом. Пізніше постараюсь з драбини той шуруп докрутити. Не обійшлось й без втрат. Один лист вітер скинув з даху. З купки поскладаних. Мій косяк. Погано привязав і шнурок розвязався. Вчора був жахливий вітер. Лист погнуло але сподіваюсь його використати на обхід комина. Там всерівно багато порізки має бути. Відміряв відстанф до комина. Буду замовляти готові планки на нижній фартух комина.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілий день у мене пішов на монтаж нижнього фартуху комина. Метал взяв корейський 0.45мм , 175г\м2 цинку в тому ж кольорі що й основний. Колір такий ж бо залишилась невеличка смужка з двох двометрох листів з якої я попросив зробити ще одну лобову планку бо основні у мене в притик і боюсь що може не вистачити. Щоправда на корейці візерунок мату дещо інший, більш грубий, але з відстані метер вже не розрізниш.

Не обійшлось і тут без косяків. Прорахувався з розмірами і вся ліва сторона у мене вийшла на 35мм вужчою. Бортик доведеться дещо нагинати. Незнаю чи достатньо його буде для утримання води. Але то видно буде вже коли буду класти зверху МЧ. Фартух обійшовся в 850 грн. , це два двометрові листи що під МЧ.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89714

picture.php?albumid=7322&pictureid=89715

Погода зараз зовсім зимова. Незнаю коли зможу продовжити з накриттям. Сніг валить і валить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По галстуку. Він йде під МЧ і вийде на цю ж ринву. Робив по інструкції монтажу МЧ.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89726

Також інтенсивно користуюсь ось цією темою: Строю в Белогородке на Свiтанковiй

Змінено користувачем donpedro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам робили цей галстук на всю ширину фартуха (це на батьківській)

У себе вже робив так, як роблять на дахах з кераміки. Не тече і там і там, з часом побачимо що вийшло надійніше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну у мене на всю ширину було б фінансово накладно. Ширина комина 700мм + виступи, десь би лист понад один метер шириною був. Змісту немає. А так ширина 216 мм + 2х20мм бортики. Довжина 2.2м.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось зробив фоткунижньго фартуху комину перед накриттям зверху листом МЧ.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89798

 

Цей лист що злетів з даху був розрізаний повздовж і використаний навколо комина. З негативу - він в результаті падіння видовжився десь на 10мм і не дуже добре наклався з сусіднім листом.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89799

 

picture.php?albumid=7322&pictureid=89800

 

Ось друга половинка лежить з іншої сторони комину. Зєднаю їх зверху вирізаними частинами із середини листа.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89801

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Залишилось накрити один лист. Він напевне буде самим важчим. Навіть незнаю як його туди підняти. Буду завта з братом щось вигадувати.

picture.php?albumid=7322&pictureid=89901

 

picture.php?albumid=7322&pictureid=89903

 

picture.php?albumid=7322&pictureid=89902

 

Ну і ще потім планочки всякі подобивати. Комин залишу напевне вже на весну.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...