Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте комерційний пиріжок/або бус

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Постало питання купівлі "пиріжка" для роботи рік 2007-2012, . Розглядаються варіанти:

1. Opel Combo.

2. Citroen Berlingo

3. Fiat Doblo

4. Ford Transit Connect

5. Peugeot Partner

6. Кадді (на метані екофули 2.0..правда не виправдано дорогі...в порівнянні з ін.)

 

Або таки плюнути і купити бусіка:

1 Віваро/Трафік в ідеалі 1,9 100-ка 6ст, але з 2007р майже всі 2,0 (гіморні ***)

2. Транзіт 2.2

3. Дукато/Боксер з 2.2./2,3

 

 

Якщо пиріжки - то брав би бензин/газ...хоча теж купа сумнівів...особливо з заводськими установками на метані...Бо так, економні...але метан - 200Атмосфер...+ хз як щось вийде з ладу..хто його тут буде ремонтувати:(

 

 

Фірма відшкодовуватиме пальне + мастила для планових ТО...все решта - мої проблеми

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задачи, пробег, бюджет?

 

Добавлено через 51 секунду

Або таки плюнути і купити бусіка:
а на що плювати?

 

судячи з того, що написали, Ви дуже "плаваєте" в цьому питанні.

зверніться до того, хто в цій темі давно, і кому довіряєте. Здається тема б/у комерційних авто в Україні (тим більше в західній Україні) давним давно розкрита.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема то розкрита...але, хто що ганяэ - те ы хвалить

 

що означає "плаваю"? більш-менш обізнаний з усіма цими авто..

 

задача - розвозка товару, повсякденні поїздки..пробіг в місяць 3тис км +/-

 

бюджет - до 8 тис.у.е.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що означає "плаваю"? більш-менш обізнаний з усіма цими авто..

 

задача - розвозка товару, повсякденні поїздки..пробіг в місяць 3тис км +/-

 

бюджет - до 8 тис.у.е.

Для таких задач потрібен високий крутний момент, який є тільки у дизеля. Тому дизель, а не бензин/газ.

 

З дизельних особисто я б брав Рено Кенгу. У нас це найбільш масовий пиріжок. Тобто жодних проблем з ремонтом і запчастинами.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема то розкрита...але, хто що ганяэ - те ы хвалить

 

що означає "плаваю"? більш-менш обізнаний з усіма цими авто..

 

задача - розвозка товару, повсякденні поїздки..пробіг в місяць 3тис км +/-

 

бюджет - до 8 тис.у.е.

без образ..

до 8у.е. про буси можна забути, принаймні про неубиті в хлам. Хіба що повезе і довго шукати. Або брати з дефектами і приводити в порядок. Але логіка знову таки неправильна. Якщо вантажу возити небагато - то буси нафіг.

 

ідемо далі - пасажири - вони будуть? скільки їх буде? тобто вантажний пиріжок чи пасажир? якщо є імовірність 2х пасажирів - є варіанти з 3ма місцями (правда компроміс там на грані фолу - далеко не заїдеш), якщо вантаж габаритний, важкий (цемент) або небезпечний (шкло) - тільки вантажний варіант з перегородкою... А якщо пару коробок з ноутбуками, але є сімейні перевезення - то звісно пасажир, а там вже інші нюанси. Вантажний пиріжок за 8000 - та у вас буде великий вибір 2007+, просто завались. Півроку назад свій Кадді 2007 (грузпас) насилу за 6500 продав. Думаю Кангу 2012 легенько за 8000

 

стосовно двигунів - 3000км в місяць і повною (так?) компенсацією пального я б не відкидав би бензин, але враховуючи що за 8000 буде вже далеко не новий варіант і доведеться час від часу вкладати в ремонти - то мабуть таки дізель, бо їх переважна більшість, і їх навчились ремонтувати. Але якщо втрапите на хороший бенз-газ, я б не крутив носом. Адже, пальне вам компенсують, а дорогий ремонт паливної системи - ні. На моїх очах їздить Кадді 2006 бенз газ - проблем масштабних немає (пробіги великі). Але знову таки, якщо питаєте, значить не знаєте нюансів, а тому краще брати як в усіх. За метанові екофули я б навіть не брався.

 

Особисто я не буду агітувати за конкретну модель, вони там плюс мінус всі нормальні в теорії, а на практиці залежить від конкретного вибору і тих питань які написав вище. Зі спостережень найпопулярніші Кадді та Кангу. Але Партнерів/Берлінгів теж вистачає. Шукайте авто в технічно гарному стані, бо ремонти оплачувати Вам.

 

А.. і ще.. не питайте в тих хто ганяє, питайте в тих хто ремонтує, а краще - експлуатує

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кадді дорожчі в ремонті в порівнянні з французами

 

вантажі...дитячі товари..

 

але по ходу авто буде і в сімї використовуватися...від мішків з бараболями - і до дров з посадки

 

скажемо так..навіть та Калина, яку я зараз маю..практично ніколи порожньою не катається :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вантажі...дитячі товари..

 

але по ходу авто буде і в сімї використовуватися...від мішків з бараболями - і до дров з посадки

 

пасажирську версію пиріжка з легкотрансформуємим салоном. дивіться максіверсії... німці дорожчі завжди були в ремонті, але ж і надійніші, але то таке...

 

удачи у покупці!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
тема то розкрита...але, хто що ганяэ - те ы хвалить

 

що означає "плаваю"? більш-менш обізнаний з усіма цими авто..

 

задача - розвозка товару, повсякденні поїздки..пробіг в місяць 3тис км +/-

 

бюджет - до 8 тис.у.е.

 

Задался таким же вопросом. Надо возить по 300-500кг, иногда просто объемные грузы

Решил Рено дизель Кангу + прицеп "Пал Палыч" на 650 гп

Вот Кангу старый 1.9d или новый 1.5td еще прикидываю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після спілкування з багатьма власниками + вечори читання драйв2...орднозначно газ-бензин....ніякого новомодного б/у дизеля з пробігом 300тис ++
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 8 тис можна Тойоту Хайс пошукати,правда прийдеться їхати в Одесу.Тільки то вже не чобіток а малий бус.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарний варіант..але малорозповсюджений...і боюся, щоб потім яку з/ч не шукати місяцями
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарний варіант..але малорозповсюджений...і боюся, щоб потім яку з/ч не шукати місяцями

 

Чого,в Одессі і знайдете купу з.ч.Там двигуни до "смерті" виїжджають:D.Тут до речі сьогодні бачив Кактус Кадіка продає,там шось з зчепленням,і ціна вроді 3500 правда рік не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після спілкування з багатьма власниками + вечори читання драйв2...орднозначно газ-бензин....ніякого новомодного б/у дизеля з пробігом 300тис ++

 

Может 300+ и многовато, да. Но за 150+ можно и подумать, а вот газ + бензин с пробегом однозначно нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайти пиріжок з-за кордону з реальним пробігом 150тис з розряду нереального..або ціна буде далеко за 10-12тис

 

Добавлено через 46 секунд

а вот газ + бензин с пробегом однозначно нет

обгрунтуйте? я розумію, що все зношується..але з точки зору ціни ремонту таки бензин значно дешевший за електронні форсунки чи турбіну

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З досвіду колег по роботі:

- Кадді 1,9тді - двигун неубиваємий, але проблеми з коробкою (мкпп) - появились майстри. що займаються тільки такими коробками з-за масових відмов;

- Кенгу 1,5 - двигун перебірливий до якості палива і дорогий в ремонті, 1,9 набагато кращий - але де він ще є неубитий? Торсіонна підвіска не любить перегруз, кузов цинкований(+).

- Комбо 1,7 - найкращий двигун (теж з розряду невбиваємих), але Опелі всі схильні до гниття.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кадді 1,9тді про невбиваємість двигуна...з 4-х авто в знайомих в двох поломило колінвали і т.д....результат - заміна двигунів на донори..а от з коробками навпаки на 1,9 проблем не чув

 

катався на Каддіку 2,0 Екофул..приємненько..але от 205 атмосфер метану під днищем - ну явно спокою не додають

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из самых простых и дешевых вариантов - пригнать кенгу 1,9 дти 2000-2004 на бляхах. Они еще есть в польше не шибко усталые, а цена вопроса около 1куе. Если прижмут законы - сдать в лом.

 

Либо поискать 1.9 дти в нормальном состоянии здесь - их еще продают, даже пассажиром.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из самых простых и дешевых вариантов - пригнать кенгу 1,9 дти 2000-2004 на бляхах. Они еще есть в польше не шибко усталые, а цена вопроса около 1куе. Если прижмут законы - сдать в лом.

 

Просвятите, плиз, как это происходит? Обычно посредническая контора за комплекс услуг сделать вас "сотрудником" просит чуть ли не столько.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просвятите, плиз, как это происходит? Обычно посредническая контора за комплекс услуг сделать вас "сотрудником" просит чуть ли не столько.

 

Так і є! Звели мене з надійними людьми. Схема така: ціна на ru.autoplius.lt і +1000$ за послуги по доставці і оформленню "сотрудником". Взагалі вартість послуг коливається в межах 800-1000$.

 

P.S. В останню хвилину "дав задній хід" після виступу Южаніної, що по закону, який готується, дозволять розмитнити всі "бляхи" при умові, що вони по-новому заїдуть в Україну - тобто, щоб узаконити авто, потрібно його вигнати назад в Європу, оформити нормально "купівлю-продаж" і знову загнати...а це ще +1000 намалюється.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прокатався на Форд Трансыт Коннект 1,8 ТДСІ

 

перші враженн - нічого так..на ресорах, в/п 825 по паспорту

 

2010р (після рейстайлінгова) пасажир за 6700 віддавали

 

Єдине що лякає - це ці модні паливні дизеляки ((((((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перекатався за 3 неділі майже на всіх видах пиріжків...не лежить душа до дизелів і все (((((

 

а на бенз-газ вибір дуже малий та і ціни часто вищі за аналогічні дизельні :((((

 

не знаю, що робити:sad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перекатався за 3 неділі майже на всіх видах пиріжків...не лежить душа до дизелів і все (((((

 

а на бенз-газ вибір дуже малий та і ціни часто вищі за аналогічні дизельні :((((

 

не знаю, що робити:sad:

 

По "бензин-газ" ще потрібно відсіяти двигуни без гідрокомпенсаторів, тож вибір буде ще менший.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, що робити

 

купити новий на бензині

ринок б/у автомобілів означає що за значно нижчу ціну ви одержуєте те що є в наявності... і треба розуміти, що вдалі та безпроблемні авто власники продають нечасто.

 

а чому саме душа противиться? звуку? прогріву? запаху ? :-)

взагалі якось дивно про це питати людину яка шукає "роботяжку"

для душі купляють автівку іншого плану і кошторису.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в нових дизелях все подобається..крім вартості ремонту того дизеля ((((

 

дизеля не дуже хочу: бо турбо, бо дорогі форсунки, насос...та і якщо чесно признатися, відсутність майстрів для їх ремонту (перекинути двигун в зборі - то не вища степінь майстерності ((()

 

бо як кажуть - "дизель економить паливо, але не гроші"...хоча багато хто добре катається і навіть не знає, як там той насос в нього працює і якої марки система вприску чи який надув дає турбіна..бо йому це не потрібно :oops:

 

Добавлено через 1 минуту

для душі купляють автівку іншого плану і кошторису.

 

душа душею..а тут завжди машина щось возить..від мішків з полів і розвозки продуктів по замовниках .. до дров з посадки (сухолому, який впав і т.д.)...ну скажем так..бензопилка. лопата і 10 мішків завжди в машині ))

 

тому щось легкове не розглядаю...вистачає калини, яка їздить постійно без задніх сидінь..але ж то не робота (((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...