Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Екстримальні погодні умови.

Дельфін

Рекомендовані повідомлення

Ой, не поверите. Мне тоже прохладно :). Но я держу 20 и просто одеваюсь чуть теплее. И экономия при отоплении, и вероятность проблем со здоровьем чуточку меньше, что гораздо важнее экономии.

 

А так да, они там все дЭбилы в развитом мире и не знают, что нашему здоровью лучше...

 

И медицина у них там в одном месте. От нефиг делать заботятся о народе и вдалбливают, что для него лучше. Странно, что люди живут там гораздо дольше, чем у нас. Видимо случайность.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуваки не парьтесь по леднику. Нам до него не дожить. А через 6 млрд років і Земля з Сонцем зустринеться. А так утеплюйтесь.Газуйтесь. Електривікуйтесь.Камінуйтесь. Запасайтесь енергетичним відтворювачем. Живіть в задоволення.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откуда возьмутся эти экстремальные погодные условия? Какой год нормальной зимы нет.

Так я вище наводив цитату - вчені говорять про ймовірність нового малого льодовикового періоду по причині зменшення активності Сонця. Повторення того, що було в 16-му столітті. Прогноз на 2040-2060 роки. Ви не читали всі пости? От я і запитую, якщо прикинути, що вони праві, то...?

 

Може російською перекласти? Таке враженя, що мене просто не розуміють...

 

Добавлено через 44 секунды

Правильно, надо менять норму в головах. Пошел он На....... весь этот развитой мир. Лично мне при 20 холодно.
А якщо штани і носки одягнути в домі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В гостиной и кухне 19-20 (на уровне головы), в спальне 16-17, в ванной 24-25.

 

Жена сначала возмущалась, потом привыкла, теперь сама жалуется на жару и духоту, к которой до этого была привычна.

 

К экономии не имеет никакого отношения, если что)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прогноз на 2040-2060 роки
Особисто у мене мало шансів дожити до першої дати, а до другої - майже 0. Ж-)

якщо прикинути, що вони праві, то...?
...треба їхати жити ближче до екватора. ;)

 

PS: кажуть, колись льодовик доходив до лінії Запоріжжя. Тобто все, що на північ - було вкрито шаром льоду товщиною до 100 метрів. За таких умов абсолютно неважливо, з чого зроблено хату.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це було 1000 років тому.

А ми кажемо про аналог www.telegraph.co.uk/news/science/11733369/Earth-heading-for-mini-ice-age-within-15-years.html

З датами трохи помилився. :oops:

І не так далеко то воно.

У період між 2020 і 2030 роками сонячні цикли можуть нейтралізувати один одного, що призведе до явища, відомого як Мінімум Маундера.

 

У результаті, як повідомляє агентство Reuters, на Землі може настати малий льодовиковий період.

Нова модель сонячної активності показує порушення 11-річної циклічності. Вона описує динамо-ефекти в двох шарах Сонця, один з яких розташований ближче до поверхні, інший — глибоко в конвектованій зоні.

Згідно з прогнозом, зробленим професором Валентиною Жарковою, до третього десятиліття цього століття сонячна активність знизиться на 60 відсотків, що призведе до малого льодовикового періоду. Результати дослідження були представлені на зборах астрономів в Лландідно в Уельсі.

Дослідник говорить, що в 26-му сонячному циклі, який припадає на період між 2020 і 2030 роками, дві хвилі зі взаємним дзеркальним відображенням, що знаходяться в протилежних півкулях Сонця, нейтралізують одна одну. В результаті їх руйнівної взаємодії відбудеться значне зниження сонячної активності і настане новий Маундеровский Мінімум.

Мінімум Маундера — явище довготривалого зменшення кількості сонячних плям з 1645 по 1715 роки. Тоді замерзла річка Темза в Лондоні.

vgolos.com.ua/news/do_2030_roku_zemlyu_ochikuie_malyy_lodovykovyy_period__vcheni_211889.html

 

гуглиться - "малий льодовиковий період 2030" і інфи вагон...

 

Інтервью хороше із автором досліждення:

«Ракурс» не міг не скористатися нагодою зустрітися з В. Жарковою під час її приїзду до Києва і почути з вуст автора про дослідження.

— На нас чекає ще один малий льодовиковий період, як у XVII–XVIII ст., коли по Темзі, Дунаю, каналах в Амстердамі можна було кататися на ковзанах, замерзали Босфор і Адріатичне море?

 

— Мінімум Маундера почнеться буквально за п'ять-шість років. Літо буде трохи холоднішим, зима морознішою і тривалішою. Сонячна активність зменшується вже кілька циклів поспіль. Пік похолодання припаде на 26-й сонячний цикл (2030–2040 роки). Наступаючий малий льодовиковий період буде вдвічі коротше того, що стався 400 років, тому займе не 60, а 30 років

racurs.ua/ua/911-malyy-lodovykovyy-period-sonce-daie-ludstvu-sche-odyn-shans

 

і так далі... Є інфа, яку активно обговорюють. Правда-не правда не знаю. Але варто врахувати, а раптом?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якже боротьба з глобальным потеплінням? чи перестаралися? і озонові дірки затянуться?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правда-не правда не знаю. Але варто врахувати, а раптом?

 

Да, надо. Стены кирпич 380 мм и на него 500 мм пенопласта. В каждую комнату по 2 кондиционера ... ибо не понятно что дальше будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

— Мінімум Маундера почнеться буквально за п'ять-шість років. - кажете, лижі продавати ще рано? :) Ура!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

весело тут... послухаю ще думок... може чогось таки навчусь врешті, окрім, як будувати енергоефективні будинки...

поп корн...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В гостиной и кухне 19-20 (на уровне головы), в спальне 16-17, в ванной 24-25.

 

Жена сначала возмущалась, потом привыкла, теперь сама жалуется на жару и духоту, к которой до этого была привычна.

 

К экономии не имеет никакого отношения, если что)

 

А как одеваетесь, если не секрет? Я люблю босиком, по дереву-теплому полу, максимум майку могу одеть

 

Добавлено через 50 минут

весело тут... послухаю ще думок... може чогось таки навчусь врешті, окрім, як будувати енергоефективні будинки...

поп корн...

 

Думка: Когда я слышу про энергоэффективный дом, я хватаюсь за пистолет я спрашиваю про кратность воздухообмена :D. Юзаю анализатор СО2, из того что видел - если настроить систему вентиляции на приемлемый воздухообмен, несмотря на рекуперацию, энергоэффективный дом перестает быть таковым :D

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думка: Когда я слышу про энергоэффективный дом, я хватаюсь за пистолет я спрашиваю про кратность воздухообмена . Юзаю анализатор СО2, из того что видел - если настроить систему вентиляции на приемлемый воздухообмен, несмотря на рекуперацию, энергоэффективный дом перестает быть таковым

Читайте себе частіше, тоді дивіться в оба... тоді заходьте в гості, я Вас ознайомлю з своїм вінчестером, семизарядним, котрий мені дуже в пригоді стає, особливо відганяти телебачення, котре, на весь світ хоче показати, як я роблю блаудортест, котре хоче всім показати, як же я добиваюсь повітрообміну різних класів енергоефективності, які рекуператори в мене стоять, яким же газоаналізатором я користуюсь, і чому мені вистачає повітря, коли іншим бракує.... хо вони того й нерозуміють???... і т.д.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читайте себе частіше, тоді дивіться в оба... тоді заходьте в гості, я Вас ознайомлю з своїм вінчестером, семизарядним, котрий мені дуже в пригоді стає, особливо відганяти телебачення, котре, на весь світ хоче показати, як я роблю блаудортест, котре хоче всім показати, як же я добиваюсь повітрообміну різних класів енергоефективності, які рекуператори в мене стоять, яким же газоаналізатором я користуюсь, і чому мені вистачає повітря, коли іншим бракує.... хо вони того й нерозуміють???... і т.д.:lol:

 

Винчестер со скобой Генри? В США их продают в комплекте со шляпой «Стетсон» и ковбойскими сапогами со шпорами :D

Берите что-то скорострельное, с возможностью быстрой перезарядки, телевиденье сейчас настырное :lol:

 

Если без лирики - что там в цифрах? Сколько раз в час воздух в доме меняем?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как одеваетесь, если не секрет? Я люблю босиком, по дереву-теплому полу, максимум майку могу одеть

 

Хлопок "пижамного" типа.

 

Это практически круглогодичная форма одежды дома, летом я дома одет теплее, чем на улице))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если без лирики - что там в цифрах? Сколько раз в час воздух в доме меняем?

Дім 248м2, в кубах це 750м3.

При тиску q50, замінюється 0,58 м3.

Є чотири точечні Ревенти 150, котрих вистачає, при повній нагрузці для трьох людей.

Коли приходять гості, то поважно провітрюємо. (думаю доставити декілька рекуператорів для цього...)

Постійно моніторю, бо люблю свіже лісове повітря (поруч сосновий ліс)

 

2t2ozrcsd4j0mn3sfqjijwu2s.jpg tp7ntv6tnobncrwtxv42zgbjs.jpg

 

При температурі теплоносія 36,6 С" променевого тепла вистачає, щоб ніжитися в самих майтках, і ходити набосяка і при18,0С"

Вінчестера мені досить, щоб відлякати непрошених гостей... :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При таком раскладе, сколько у Вас, например, в спальне, после ночи, ppm CO2 ?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При таком раскладе, сколько у Вас, например, в спальне, после ночи, ppm CO2 ?

 

Це фото (вище) якраз в спальні, після ночі, без сексу, (годинник на табло не виставлений, кожен раз, як блимне світло збивається)...

 

А коли, як я вже писав, в домі гості, особливо внуки, котрі полюбляють товктися в спальнях, тоді підіймається вуглекислий газ і до 1000, (хоч і рідко, однак і до 15000)

Тому доводиться додатково провітрювати... :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...