Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

3-х кімнатна квартира на землі. Допоможіть перенести.

Дельфін

Рекомендовані повідомлення

От із цього все і почалось.

Пару років назад виникла ідея. Рік назад ця ідея трасформувалась в потребу. Сьогодні це вже не мета. Це вже завдання. Завдання - "перенести нашу квартиру на землю". Як його втілити - хз. Прийшов до вас набиратись розуму і досвіду. Посидів, почитав форум...

 

Тепер почну мучати Вас питаннями і розважати дурними-банальними запитання. Ну нічого. З чогось треба починати.

Букв буде багато.

Щоб отримати якісні поради дам багато "вводної" інформації.

Навіщо?

Мені трохи за сорок. Донька поїхала вчитись. Дасть Бог - буде тільки гостювати. :rolleyes: Нам з дружиною прийшло розуміння, що виживати на старості краще там, де ти щось вирішуєш, і не залежиш від сусідів, що не оплатили тепло чи газ. І їжа свіжа і зелена також не буде зайвою. Сидіти на старості перед телевізором і чекати смерті - це не наше. На життя "за пенсію" розраховувати марно в нашій державі. Хочеш вижити потім - щось роби... поки можеш. Ітого - нам потрібен будинок. :pardon:

 

Участок.

Не далеко від міста Чернівці у нас є спадщина. Старе господарство від діда-баби. Участок великий. Старий сад. Старе господарство. Хороший підїзд. Будуйся, живи і радій. Одна проблема - територія має нахил. :(

 

Бюджет.

Через рік-півтора наша 3-х кімнатна квартира буде вільною. От би "перенести" її на землю. Ітого: старт і 70% всього бюджету це приблизно 30-35тис тис у.е. Да, ціни впали. Що поробиш...

Все інше - дозаробляти і доробляти. Хабарів не беру, "на схемі" не сиджу. Теща гроші не шле. Заробляю в провінції, тому... маємо те, що маємо. Все сумно. Бюджет малий. :(

 

Завдання.

Головне - мати будинок! Мати не вічний НЕдострой, а будинок. Який потягнемо - такий і мати. За пів року вїхати, і жити доробляючи.

Будинок для двох+гостєва кімната. 1 поверх. Розміри - не більше 75-85кв.м. А реально більше і не треба. До нашої квартири додати котельню, і нам би вистачило...

Будинок - тепло-економний, зручний, в бюджеті. Але кухня має бути комфортна. :lol:

 

Строки.

Попереду рік-півтора до початку будівництва. 2019-го хотілось би почати.

 

Плюси. ;)

- Є участок.

- Усвідомлючи можливості і бажання готові йти на компроміси.

- Повна відсутність понтів і зобовязань здивувати сусідів.

- Пофігізм до того що "люди скажуть".

- Деяке знання про будівельні і оздолювальні матеріали.

- Голова на плечах. Звичка аналізувати і планувати.

- Вміння користуватись калькулятором. Знаю, що "коробка" це 30% будівництва.

 

Мінуси. :(

- Повна і абсолютна відсутність робочих рук. Є я, і тільки я. Все інше це наймана робоча сила.

- Обмежений бюджет

- Нахил території. Він, сцуко, серйозно впиливає на бюджет фундаменту і далі все впирається в це.

- Досить велике вітрове навантаженння з підвітрянної сторони. Крайня хата - далі красота, поля, простір, вітри...

- В нашій глушині повна відсутність РІЗНОМАНІТНИХ пропозицій щодо варіантів будіництва. Цегла, цемент, пісок та жопоруки майстри, що не змогли адаптуватись за кордоном.

 

Тепер слайди.))) Там схема участка.

 

Запрошую до розмови практиків - адептів "мінімалізму і відсутності понтів". Флуд НЕ вітається і посилається на йух! Напрямок "на південь" показую всім, хто точно знає, що його хороми єдині і найкращі, а все інше "будка для собаки"...

 

Питання, роздуми, проблеми реалізації і потреби викладу далі...

1586106369_.thumb.jpg.78cce4db48b37ae7f1e3297acd4d6ce7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планування.

Почалось все з проекту маленької цікавої хатинки

z500.com.ua/projekt/z11.html

Після ходіння із метром по будинку моєї сестри зрозуміли, що ніфіга не втіснимось в ці розміри. Треби по метру додати в довжину. А краще по 2. А якщо переробляти , то...

 

Так ми дійшли до проекту

z500.com.ua/projekt/z78.html який в принципі влаштовує. І розтащування кімнат, і розтащування будинку на місцевості. От тільки вся кухня на південній стороні - це не добре. Треба переносити на північ. А топочну тоді... треба думати.

 

Але іноді поглядаєм на

z500.com.ua/projekt/z7.html В зеркальному варіанті. Кухня зправа. Замість третьої - санвузел. Замість санвузла - котельня. Біля кухні - кладова. :rolleyes: Ну це вже якщо якось помістити в бюджет...

 

Проблема яка все визначає - нахил території. на 10м перепад висот 70-80см. Ніби не багато.

Відповідно в найнижчій стороні висота фундаменту буде=

80см глибина промерзання

70см - компенсація перепаду

30см висота фундамента.

Ітого 2(!!) метра бетону. :o 2 метра бетону по периметру будинку. Бо як пишуть в темах про фундаменти - ломаний фундамент то зло. Як і ступеньками. Всі сходяться що по низу, в землі він має бути рівний, а зверху можна спробувати ломати. Але то також зло.

По скромним підрахункам такий фундамент вийде в 5тис дол. :oКраще я 2-3 тис дол вкладу в вентиляцію СІП будинку, чим зарию в землю.

 

Тому я за:

- проект z7 розширений на 1-2м в ширину в зоні ванни, топочної, кухні. Чи z78 із зміною розташування кімнат

- каркасний будинок(можливо СІП)

- свайний фундамент

- Твердо-паливний котел обовязково. Опалення - радіатори.

Щоб "коробка" із фундаментом вийшла в 10-15 тис дол. Щоб все до стадії "оздоблення стін" поміститись в 30 тис уе.

 

 

Тепер кидайте тапочками і критикуйте мої припущення. Будь-ласка...:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені трохи за сорок. Донька поїхала вчитись. Дасть Бог - буде тільки гостювати. :rolleyes:

...

Ітого: старт і 70% всього бюджету це приблизно 30-35тис тис у.е.

...

Головне - мати будинок! Мати не вічний НЕдострой, а будинок. Який потягнемо - такий і мати. За пів року вїхати, і жити доробляючи.

Будинок для двох+гостєва кімната. 1 поверх. Розміри - не більше 75-85кв.м.

Як вам такий варіант:

060.jpg.919ff08c16a443b9c9270dbd4d440a7e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як вам такий варіант

Дом korund. Реализован.

Дом Сергей 1975. Тоже реализован.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30-35 тисяч - весь бюджет? На коробку точно вистачить, навіть вистачить щоб пощтукатурити, провести електрику, опалення. на ремонт грошей не вистачить, однозначно. Зараз все дуже дорого. Треба ще десь 10 тисяч.

 

Сам будуюся, всі роботи теж виконують інші. В мене будинок 150 кв.м. з мансардою. Розраховую вкластися в 90 тис. у.о.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як вам такий варіант:

Компактний. Симпатичний. Варіант без коридорів. Дуже класно... Не підходить мені.

Права сторона(від входу) будинку повинна бути глуха стіна і слугувати вся сторона барєром перед спальними кімнатами. Нехай вітер видуває тепло із кухні і столової.

Кухня має бути із вікном. Інше не обговорюється моєю "половинкою":D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот дом строю свекрови, 2 спальни, гостиная, вся правая сторона - техническая - кладовая с входом с улицы и топочная с входом с тамбура, выход на террасу через тамбур, вход и терраса вместе, в общем - планировка с пониманием как построить бюджетный дом, крыша - вальма

 

26ef4e35493f.jpg

house-pryanik-finish.pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом korund. Реализован.

:flag1: клас. Солома це варіант. Я би ризикнув. Але фундамент потрібно монолітний. А у мене це не варіант. І там одна кімната))

 

Дом Сергей 1975 Тоже реализован.
Вивчаю досвід поки що.

 

Наштовхнувся на тему про "жизнестойкость" будинку. Важливо, і ми це намагаємось врахувати. Бо у нас життя все більше стає схожим на виживання, а не життя.

 

Трохи про опалення, енергію, воду. Як я це бачу.

Розраховувати треба на те, що є в регіоні. А це дрова. Тому ТП котел обовязково включений в план будинку. Бажано довготривалого тління на 6-8 год. Другим опаленням буде... ще не знаю що.

 

Камін - він просто для краси. Будуть фінанси - буде камін. Для літа я би поставив водяний колектор на кришу. Хочу максимально віддалитись від "державних енергоносіїв".

 

Добавлено через 13 минут

Этот дом строю свекрови, 2 спальни, гостиная, вся правая сторона - техническая...

Я "Вас читав", Вас знаю. :D Радий бачити практиків в моїй темі. Ми з вами потім ще про каркасники поговоримо. У вас є досвід по них, я знаю;)

Бо проект це добре, а от реалізація його... це вже інше...

 

Дякую. Проект дійсно цікавий. Треба його хорошо проаналізувати, як він би встав на мою ділянку. Терасу уже бачу, що треба робити закриту із підвітряної сторони. У мене там протяг, вітри і сніг намітає. Холодна кладова - це супер. Дружина про це мріє. Але вхід неї... :( Може через котельню?

Вцілому, дякую за ідею. Є над чим попрацювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камін - він просто для краси.
Та не кажіть, у моїх родичів цегляна камінопіч обігріває взимку 120 кв.м.

А тут всього 60 ;)

Права сторона(від входу) будинку повинна бути глуха стіна і слугувати вся сторона барєром перед спальними кімнатами. Нехай вітер видуває тепло із кухні і столової.

Кухня має бути із вікном.

Нема питань! А такі варіанти?

062.thumb.jpg.36943dcba12ccdef60fbb96a2a073a15.jpg

064.thumb.jpg.a8c85af2dfe7de89974c26565bac7006.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не кажіть, у моїх родичів цегляна камінопіч обігріває взимку 120 кв.м.

А тут всього 60 ;)Нема питань! А такі варіанти?

КаміноПІЧ - вірю. Піч може. А простий камін - викидання дров. Краще вже в котел.

 

Я ви так швидко їх перемальовуєте? :lol:

1. Кімнати на підвітряній стороні - літом спека, зимую протяг. :D

2. Вхід із підвітряної сторони? :shock:

 

Права сторона - столова, кухня і різна хрень. Ліва сторона будинку - кімнати. Вхід знизу. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ви так швидко їх перемальовуєте?

у нього хист є - швидко малювати хороші планування домів і квартир))Мабуть десь в душі живе талановитий архітектор))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ви так швидко їх перемальовуєте? :lol:
В мене їх 20 штук давно вже намальованих. Ж-)

Права сторона - столова, кухня і різна хрень. Ліва сторона будинку - кімнати. Вхід знизу. Якось так...
Тю - так просто перевертаємо іншим боком:

064.jpg.1105492ecc60b9e58e6147d972e70a3e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компактний. Симпатичний. Варіант без коридорів. Дуже класно... Не підходить мені.

Права сторона(від входу) будинку повинна бути глуха стіна і слугувати вся сторона барєром перед спальними кімнатами. Нехай вітер видуває тепло із кухні і столової.

Кухня має бути із вікном. Інше не обговорюється моєю "половинкою":D

 

 

 

В ютубі є канал Александр Кваша. Будує біля нас, майже все робить сам, дуже бюджетно. Питання про фінанси є в одному з відео. Рекомендую подивитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimv,

от ми і прийшли до проекту z7 ;)

 

Сьогодні ще раз приблизно -/10 см виміряв нахил території.

Якщо у верхній точці фундамент робити 30см, то в нижній він буде 85см...:( Фасад будинку, звідки планується захід, буде мати висоту фундамента над землею 75-85см.

 

Виникає питання - якщо вже так, то чому там підвал не зробити і не використати високий цоколь. А там далі потягне перекриття... От і все кіно. Такий фундамент винесе мене на круглу суму. :cry:

Плита, чи утеплена шведська плита мені "не світить". Як зробити його дешевим - не знаю. 5-6тис. у.е. в нього вкладати не хочеться.

Так що кидайте в мене тапками, але я не бачу алтернативи сваям і легкого будинку зверху. Я правий?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так що кидайте в мене тапками, але я не бачу алтернативи сваям і легкого будинку зверху. Я правий?

я вибачаюсь, а шо в тому є поганого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вибачаюсь, а шо в тому є поганого?

Та ніби нічого. Просто рухаюсь морально від традиційного і знайомого до альтернативного і невідомого. Може хто із земляків підскаже де глянути, але, станом на сьогодні, я навіть подивитись не маю де, як воно ВЖИВУ виглядає - сваї і каркасник.

Мене мене сильно тривожить нерівномірність просідання свай з часом. Бачив багато відео де кут часом просів, а середина ні. Це ж стовбчик - на нього натиснув сніг і він просів глибше. А десь ні. Будинок перекосився. А через 10 років не хочеться вирівнювати будинок.

 

Ще по сваям у мене проблема - їх нема де глянути і вибрати. Те що ПЕРЕПРОДАЮТЬ - ціни неадекватні. Брати у виробника нормального - лотерея. Бо отримаю їх, а потім вже побачу що. Буде брак - повертати? А вони десь із Сум, Дніпра чи Києва...

 

Далі монтаж - нема кому. Не знайшов я поки у нас спеців. Є любителі, які "можуть зробити", але вони таке роблять один раз в рік. І то навряд чи. Хочу помилятись. Але поки я бачу це так.

 

Ринок свай і послуг їх монтажу в Чернівецькій-Франківській області на любительському рівні. Це реальна езотика в будівництві. ИМХО. Виправіть мене якщо не правий.

 

Тому - нічого поганого нема, рухаюсь морально від традиційного і знайомого до альтернативного і невідомого. І думаю як це реалізувати.

Вся ж мою тема це пошуки ПРАВИЛЬНИХ способів реалізації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постройте на винтовых сваях СИП-панельный дом. В доме сможете жить даже без внутренней отделки.

Glavnaya-1.jpg.7eefd72a5bb096e8e6280f22d939d1b2.jpg

1142-300x178.jpg.826c6749bb7703724c3a93f9a6f17e07.jpg

dlya_sayta39.jpg.5ba324e3679bdc6c354b2965278fd3f0.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз рахую варіант - мій дорогий фундамент і дешеві стіни із газоблока.

Поки ніфіга у мене воно не складається в бюджет 10-15 тис на кробку, щоб бути альтернативою коробки із СІПА чи каркаса.

Шукаю варіанти, читаю чужі теми, слухаю поради, пишу тут що надумав.

Маю надію, що коли буду не правий в своїх висновках - мене поправлять. :rolleyes:

 

Добавлено через 10 минут

Постройте на винтовых сваях СИП-панельный дом. В доме сможете жить даже без внутренней отделки.
Без оздоблення? Із голими стінами із ОСБ плити? Нє, ну я хочу бюджет, але не сарай же. Ви мене щось не так зрозуміли...:pardon:

СІП прораховував. Поки що цей варіант один із основних у мене. В якості стін, а не оздоблення. :lol:

тут та сама проблема що із сваями. Ми далеко один від одного. ОК. Домокомплект виробник привезе. Монтаж? Знову ті хто "в принципі бачив як роблять і може зробити"? Не варіант. Монтаж від виробника. Варіант. Тут треба рахувати витрати, бо така далеке відрядження їм оплачувати буде мені дорого.

 

Поки що я на стадії сумнівів - який фундамент, які стіни, хто збере.

Вибір у мене багатий, називається - роби що хочеш... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у верхній точці фундамент робити 30см, то в нижній він буде 85см...:( Фасад будинку, звідки планується захід, буде мати висоту фундамента над землею 75-85см.
Ну і в мене приблизно так само.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постройте на винтовых сваях СИП-панельный дом. В доме сможете жить даже без внутренней отделки.

А как эти сваи устанавливают в землю? Интересный вариант для подтапливаемых территорий, как думаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сип на винтосваях. Через полгода от начала стройки вселитесь, думаю, даже с ремонтом.

Не то, чтоб рекомендую, но на слуху контора сервус. Может, кто работал с ними- дайте отзывы. Есть готовые решения за 12-15 тыс плюс сборка. Загуглите

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сип на винтосваях. Через полгода от начала стройки вселитесь, думаю, даже с ремонтом.

Не то, чтоб рекомендую, но на слуху контора сервус. Может, кто работал с ними- дайте отзывы. Есть готовые решения за 12-15 тыс плюс сборка. Загуглите

 

Через пол года вселиться можно в абсолютно любой дом.

Первично определить ЧТО строить, а потом - КАК

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...