Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Забор из сварных секций. Обухов. СРОЧНО!

megera

Рекомендовані повідомлення

Заказ будет от сельсовета (4 км от Обухова). Нужно оградить таким забором детскую площадку. Для начала, нужно приехать и сделать замеры. СРОЧНО, до сессии сельсовета (в 10-х числах июня).

zabor_iz_setkirk_enl.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю для початку треба вказати хоч приблизні розміри майданчика. Та які потрібні додаткові роботи чи заходи. У тому числі наявність підключення 220в.

Адже варіант "прієдьте - помєряйтє - дайтє цєну - ого, а почему так дорого - а вот я нашла/нашьол дєшєвлє" вже проходили не раз.

І "вивалюється" потім твій кошторис без цифр у розділі тендерів або ж на пошту з проханням дати цифри по кожній позиції.

Поважайте час і виконавців, будь ласка.

 

Це зауваження не щодо конкретно цього запиту чи конкретно цього користувача.

Щодо запиту - тут на форумі є користувач "биржа металла", наскільки я пам'ятаю він пропонує такі паркани

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Думаю для початку треба вказати хоч приблизні розміри майданчика. Та які потрібні додаткові роботи чи заходи. У тому числі наявність підключення 220в.

Адже варіант "прієдьте - помєряйтє - дайтє цєну - ого, а почему так дорого - а вот я нашла/нашьол дєшєвлє" вже проходили не раз.

І "вивалюється" потім твій кошторис без цифр у розділі тендерів або ж на пошту з проханням дати цифри по кожній позиції.

Поважайте час і виконавців, будь ласка.

 

Це зауваження не щодо конкретно цього запиту чи конкретно цього користувача.

Щодо запиту - тут на форумі є користувач "биржа металла", наскільки я пам'ятаю він пропонує такі паркани

150-70 м. Бюджет- до 100000 грн. Є сміливці? Бо поки що попадалися лише пиз....ки, одні поміряли і тупо забили на все, не відповідають, для інших-то не обєм роботи. і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...