Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шалені соуси Tarraba з гіркого перцю та ягід

Котяра

Рекомендовані повідомлення

Вся семья - любители остренького

Но Хабанеро даже для нас оказался слишком острымВ

 

Светлана, спасибо!

В этом году планируем и менее острые соусы!

И более острые:D

 

П. С. Соус в идеале хранить в холодильнике или в холодном погребе. Все таки продукт "живой".;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тунісців є Harissa!

А в українців є Харизма!Ж-)

 

Ми тут потроху до нового сезону чаклуємо з новим соусом, який буде мати назву "Харизма"!

 

Він харизматичний за ароматикою, він харизматичний за смаком, він харизматичний за гостротою! Ще й він користний, бо, окрім перцю та спецій, містить натуральну льняну олію холодного пресування!

 

У продажу його поки не має - рецептуру ще удосконалюємо!

А ось спробувати першу варіацію та оцінити можливо вже 2-3 березня на маркеті БудьUA за адресою пр. Д. Яворницького, 3, м. Дніпро!

Чекаємо на зустріч!:beer:

20190301_100648.thumb.jpg.0cc46e2ab0b70ebec553808e0f43e85c.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Шалені знижки на шалені соуси!

 

Подробиці на сайті www.tarraba.sells.com.ua

 

Деяків соусів є по пару штук, деякі у цьому році робити не будемо!

Гайда по смаколики до нового шашличного сезону!:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Сегодня муж забрал заказ и поэтому дома меня ждал сюрприз в виде вкуснейшего ужина, и возможности попробовать что-то новенькое. Сказать, что очень остренько, это преуменьшить насамделишний вкус. Костя, я обычно ем то, что все остальные водой запивают, но это нечто. Хочу отметить Персик Ха - вот он по моим вкусовым ощущениям самый сбалансированный и интересный, в общем понравился больше всего. А новинка Харисса очень напомнила вкус настоящей грузинской аджики, той что в Грузии, а не нашей на подобии. От всего остального даже губки заалели, нужно пробовать в очень небольших количествах.

Спасибо, удачи и вдохновения на новые интересности для нас.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А новинка Харисса очень напомнила вкус настоящей грузинской аджики, той что в Грузии, а не нашей на подобии.

 

Лена, спасибо!:Rose:

Харисса, как на мой вкус, совершенно другая! В ней основную скрипку играет зира (кумин) и фоном идет кориандр, тмин, укроп.

Я в прошлом году чуток поэксперементировал с аджикой, и...не то. Хмели-сунели забивает вкус. В этом году остановлюсь на классических четырех ингредиентах - привяленый острый перец, кориандр, чеснок и соль!

 

Ну, а новые интересности тоже планируем - соус из ежевики, чимичурри, соус из базилика (думаю будет пару видов), Харисса не острая из паприки, айвар (сербский соус), копченый перец, может и еще что-то придумается по ходу пьесы!:D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Чистого вам вечора!:beer:

Ми тут чаклували, чаклували та й начаклували!

Гадали буде Харизма та поки зробили Харису двох видів! Отакої!

 

Що воно таке!

Оооооо!

То яскрава шалена смакота!Ж-)

 

Хариса - паста-соус з перцю чилі, спецій, соку цитрина та оливкової олії першого віджиму!

 

Хариса Лагідна - соус-паста з солодкої паприки, соку цитрина та оливкової олії першого віджиму!

Для тих, хто не куштує гостре та прагне шалених гастрономічних відчуттів!

 

Використовуємо тільки оливкову олію Екстра Вірджин! Жодних компромісів! Та ви й самі побачите, коли дістаните скляночку з холодильника!

 

Соус пасує до перших страв, до м'яса, до запечених чи грильованих овочів, до макаронів, пельменів, вареників, бутербродів, інших соусів на основі йогурту. сметани чи кетчупа! А який гастроекстаз, коли ложечку Хариси змішати з гарною оливковою олією та зі свіжим хлібом чи грузинським лавашом!:Yahoo!:

 

Наразі у наявності по вісім скляночок кожного види!

Об'єм 200 мл. Поки без етикетки.

Ціна 60 грн за скляночку.

 

Завтра БЕЗКОШТОВНА доставка по м. Дніпро, при замовленні двох баночок кожного виду до 11.00!

 

Ой смачно до святкового столу та й шашликів!:beer:

20190425_184804.thumb.jpg.3b7be505f9b48a21f5eda7ff591f374e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вампірів у нас тут немає?:D

 

Бо ми зробили тіпа песто з часникових стрілок! Смакотаааа неймовірна!:good:

 

Овочі гриль (кабачки/баклажани) чи м'ясо трохи змастити і уууух! До сметані чи майонеза додати -пікантно! У перші страви додати - ароматно! На чорний хліб намастити тай з салом тай під келих оковитої - мммм!:beer:

Добавляти можно у любу страву де доречний часник!

 

Склад: свіжі часникові стрілки. оливкова олія, яблучний оцет, морска сіль.

Скляна баночка 200 мл (без етикетки).

Ціна 70 грн.

 

В наявності лише 11 штут і у цьому році більш не буде. Екслюзив!Ж-)

 

Нагадую - по м. Дніпро у вівторок та п'ятницу БЕЗКОШТОВНА доставка у більшість районів при суммі замовлення від 200 грн. Якщо буде трохи менше - вирішемо і це питання.😉

20190613_135414.jpg.2fcebb01f37b0758652569ed7791fd16.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харіса, чимічурі, мохо верде!

 

Що об’єднує ці соуси?

Оливкова олія!

 

Так, у кожному соусі у складі є оливкова олія!

Яку олію використовуємо ми?

Тільки Extra Vergine! Тільки у скляній тарі! Тільки відомих і перевірених брендів (Carapelli, Farchioni, De Checo, Cirio).Ж-)

 

Ми не використовуємо олію с 5-ти літрових каністр (і вам не радимо!) чи суміш олій!

 

Знаєте чому?

По-перше, ми поважаємо наших клієнтів і на маркетах хочемо чесно дивитись вам в очі!

По-друге, ми й самі любимо попоїсти смачні страви зі смачними соусами!

По-третє, ну як можна духмяний чилі чи свіжі петрушку і кінзу змішати с дешевим сурогатом!?

Отакі ми перфекционісти!:p

Тож гарна оливкова олія доповнить та розкриє складові соусів, принесе користь та гарний настрій!

P. S. Нові соуси надійдуть у продаж вже найближчим часом!

20190612_114334.thumb.jpg.d35ec73f2f253b1eccc1a84f7f9f5a2a.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Мої вітаннячка!:beer:

Сім днів на кухні! Не в переносному, а в самісінькому прямому сенсі - ріжу, варю, мелю, стерилізую, розливаю, клею етикетки!:D

 

Але воно того варте!

 

Вже готові:

Хариса гостра (сухий перець чилі, часник, оливкова олія Extra Vergine, сік цитрина, зіра, коріандр, кмин, кріп, морська сіль, вода)

 

Хариса лагідна (суха солодка паприка, часник, оливкова олія Extra Vergine, сік цитрина, зіра, коріандр, кмин, кріп, морська сіль, вода)

 

Базиліо (свіжі базилік (листя), кінза, петрушка, часник, оливкова олія Extra Vergine, яблучний оцет, морська сіль)

 

Чимічурі (свіжа петрушка, часник, орегано, оливкова олія Extra Vergine, чорний перець, яблучний оцет, морська сіль)

 

Мохо Верде (свіжа кінза, часник, орегано, оливкова олія Extra Vergine, зіра, чорний перець, яблучний оцет, морська сіль)

 

Вишня часникова (вишні, часник, насіння коріандру, насіння кропу, соєвий соус, цукор, морська сіль)

 

Камберленд (червоні порічки, сік та цедра цитрина та помаранча, імбир, гірчиця, вино, цукор, морська сіль)

 

Ціни, фото на сайті www.tarraba.sells.com.ua

 

P. S. Ще залишилось два слоїчка соусу з зелених стрілок часнику з оливковою олією (200 мл 70 грн за слоїчок) та вже готов новий смачнющий соус "Ткемалі з ожини" (чекаю на етикетки).

 

Далі буде...;)

IMG-3167.thumb.JPG.7c11818178b369ed01c3a2ec83137de8.JPG

17130155_20190611_200320(1).thumb.jpg.8b69a64e18c7ca715b8233a88e1869c0.jpg

20190703_112618_HDR.thumb.jpg.3484f6722a5014796ff5fd371bfb7749.jpg

20190703_104600.thumb.jpg.a57a0fc5e84e9f2a163cfcb7dd13f2b3.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сім днів на кухні! Не в переносному, а в самісінькому прямому сенсі - ріжу, варю, мелю, стерилізую, розливаю, клею етикетки!

 

Якби не домашній кальвадос наприкінці дня, на фоні тихого літнього вечірнього неба, - то було б набагато важче...:D :beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви куштували ожиновий ткемалі?

 

Ми вже спробували!

Смажена качка ледь не крякала (чи може то був я:D)!?

 

Для поціновувачив ягідних соусів - це буде цікаве відкриття! Як само і для нас!

 

Склад: ожина, часник, кінза, кріп, фенхель, морська сіль, цукор.

Об'єм - 210 мл.

Ціна 70 грн.

Етикетки затримуються:( Якщо кому не принципіально, то соус вже у продажу!:beer:

IMG_20190711_145043_070.thumb.jpg.a1e4d844b31285b66dc8a9327ff773bd.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви куштували ожиновий ткемалі?

 

Ми вже спробували!

Смажена качка ледь не крякала (чи може то був я:D)!?

 

Для поціновувачив ягідних соусів - це буде цікаве відкриття! Як само і для нас!

 

Склад: ожина, часник, кінза, кріп, фенхель, морська сіль, цукор.

Об'єм - 210 мл.

Ціна 70 грн.

Етикетки затримуються:( Якщо кому не принципіально, то соус вже у продажу!:beer:

 

А во всех ваших соусах соль морская?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А во всех ваших соусах соль морская?

 

Да. Причина проста - она более чистая!

Хотя, в продаже уже есть оптически сортированная каменная соль без серых примесей. Скорей всего, в ближайшем будущем будем использовать ее.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да. Причина проста - она более чистая!

Хотя, в продаже уже есть оптически сортированная каменная соль без серых примесей. Скорей всего, в ближайшем будущем будем использовать ее.;)

 

Я к чему....

У меня проблемы с щитовидкой и я не купила бы соус только по этому....:(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я к чему....

У меня проблемы с щитовидкой и я не купила бы соус только по этому....:(

 

Недавно в разговоре с другом, он просто предположил, а что, если поехать на море, но принимать в пищу продукты, которые блокируют усвояемость йода. Ну посмеялись пошутили, а на море жуть как хотелось. Из таких продуктов я выбрала листья салата и арахис. Несмотря на 2-х разовое посещение моря (хрумала постоянно арахис) анализы стали почти идеальными и состояние щитовидки практически нормализовалось. И это летом, в жару. Теперь и рыбу морскую позволяю себе с салатом без лишних опасений.

 

Костя, извини что не в тему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сказати декілька слів.. Камберленд - це щось неймовірне, діти сказали щоб я навіть не доторкався до банки, то все їхнє :). Лиш приніс, відразу відварив спагетті і кинув ложечку харіси лагідної - смакота. Часникове песто ще не пробував, але вже є ідеї на вихідні дні... Зовнішній вигляд - стає дедалі краще, стильно, на столі виглядає гідно, не гірше інших брендових соусів, а смакує краще.

Єдине щого мені б хотілося, оскількия не гурман і не шеф-кухар - пару рецептиків до кожного соуса. Класно було би робити це у вашому стилі -

Овочі гриль (кабачки/баклажани) чи м'ясо трохи змастити і уууух! До сметані чи майонеза додати -пікантно! У перші страви додати - ароматно! На чорний хліб намастити тай з салом тай під келих оковитої - мммм!

Добавляти можно у любу страву де доречний часник!

Можна у вигляді листівки поруч із баночкою.. ну це так - особисте побажання. Ще раз дуже дякую за смаколики :flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сказати декілька слів.. Камберленд - це щось неймовірне, діти сказали щоб я навіть не доторкався до банки, то все їхнє :).

Єдине щого мені б хотілося, оскількия не гурман і не шеф-кухар - пару рецептиків до кожного соуса. Класно було би робити це у вашому стилі

 

Дякую!:beer: Чесно - неймовірні відчуття коли чуєшь добрі слова по наших соусах! Ось так якось аж у грудях шось затремтіло!:friends:

 

Так, дизайн переробили і мені він так більш подобається. Я же розповім про причину та що він значить!;)

 

По рецептах - я люблю куховарить та й куховарю, але в мене все по простому - там м'ясо там салата там хліба окраєць. І ось тут соуси і відіграють значну міру різноматності! Але взяв собі на думку - буде щось цікаве то й обов'язково поділюсь і тут і у ФБ!;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, ще хотів написати після того як скуштував джем з перчиком... тяжко люблю соуси, але шлунок ставить обмеження на їх гостроту.. так ось, про що я - якби якось виділити окремо соуси лагідні як то манго Ха чи персик Ха, середні, як то аджички, та соуси для тих у кого сталевий шлунок :) як то ферментовані соуси :) А то на сайті дивлюся, і не знаю що піде мені, а що ні :)... То також, побажання, так би мовити

 

 

А, перепрошую, вже бачу що це є на етикетці

64308079_644350519364637_4455112053643804672_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnySTx1fjckY8xc8NTbTSptGslMr4yorP0yqL1cMCSwVULxI6LApgfD5cOpgnQC83Q&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d00c6d52a16960bfa1acea01c040d389&oe=5DB25372

Змінено користувачем interdalnoboy
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якби якось виділити окремо соуси лагідні як то манго Ха чи персик Ха, середні, як то аджички, та соуси для тих у кого сталевий шлунок :) як то ферментовані соуси :) А то на сайті дивлюся, і не знаю що піде мені, а що ні :)... То також, побажання, так би мовити

 

Ще не робив поста на цю тему!

Але коротенько - у цьому році ми вводимо кольорову ідентифікацію соусів!

Буде три кольори - зелений, жовтий та червоний! Як світлофор!:D

 

Так ось, зелений колір кришки чи наліпки на кришці, а також ободка логотипа означає, що соус можна практично всім, навіть дітям, він не гострий, хоча в більшості соусів є часник!

 

Жовтий колір кришки, наліпки та логотипа - увага, це вже гостренько чи гірко (Часникова паста, гірчиці)

 

Красний - обережно, це гостро (маринований перець, аджики, харіса та інші). Так у них різний рівень гостроти і комусь аджика буде не гостра.:lol: Але ж вони зроблені основною масої з гострого перцю, так що обережно!

 

На прикладі фото Харіси та Харіси Лагідної це добре видно.

 

Залишилось придумать якусь фішку для супергострих соусів! Хоча там буде дуже специфічна пляшка! Але хай це поки буде інтригою!:beer::D

 

П. С. Часникове песто - підсмажче посолені та порізані вздовж завтовшки до 1 см кабачки чи/та баклажани, та злегта змажте песто, багато не тре. Як любите з майонезом, то змішайте песто з ним та на кабачки та бакли! Смакота!;)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ох, джемчики - то просто смакота!

Я б так само сказав, але шлунок каже що не варто :)

 

Костя, а що значить продукт "живий" - я про травяні соуси... І яка гострота у ваших гірчиць? :) Як козацька чи міцніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, а що значить продукт "живий" - я про травяні соуси... І яка гострота у ваших гірчиць? :) Як козацька чи міцніше?

 

Живий - без термообробки! Травяні - пряні трави перемелюєм, дадемо, спеції, яблучний, сіль та оливкову олію. Таким чином, зберігаємо усі поживні та корисні речовини! Але зберігати треба тільки в холодильнику!

 

Гірчиці - то залишки. Поки робить не буду. Може на осінь. Козацька - то міцна штука!Ж-) Наші, мені здається, пом'якше. Ферментована - сама легка, бо робили тільки з жовтоїї гірчиці. Портер - більш міцна з цікавою гіркотою і чисто з зерен чорної гірчиці. З копченим чилі - дуже цікавий вийшов експеримент, у ній поєдналися гіркота гірчиці та гострота перцю, ще й ароматика складкна! Гірчиці, до речі, теж без термообробки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тукі-тукі!:beer:

Ми до вас з новинкою - Часникова паста!

 

По-перше, це мега корисно! Свіжий український часник перемелюється, додається сіль та оливкова олія. Ніякої термообробки! Всі корисні та поживні речовини часнику зберігаються та доповнюються користю оливкової олії!

 

По-друге, це мега зручно! Буває, знаєте ото, тре до соуса один зубок часнику! Почисть, видави, помий ножа, помий чеснокодавилку! А бува жінка борщу полумисок до обіду подасть і таааак гріночку з часником закортить під чарочку оковитої! Знову чистити, давити, мити.

Інша справа - дістав з холодилька слоїчок нашої пасти тай роби, що заманеться!:)

 

По-третє, це дуже смачно! Без варіантів!

 

До чого пасуватиме? До усіх страв, де доречний часник!

 

Склад: свіжий український часник, оливкова олія Extra Vergine, яблучний оцет, оптично сортована кам'яна сіль.

Об’єм 190 мл.

Продукт «живий». Строк придатності – 9 місяців, при температурі до +5С.

20190725_123923.thumb.jpg.55c6505cce64ea204d0f83f86d791358.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ми тут трохи нахалапеніли!:D

 

Халапеньйо - чудовий перець! І на грилі чудовий, і смажений з начінкою пикантний, і цукати з нього дивні, і маринований він хрумкий!

 

Цукати халапенські: дивні солодко-кисло-гострі смаколики, які чудово смакуватимуть з м'ясом, у канапках, салатах, з сиром!

 

Маринований халапеньйо - хрусткий, яскравий, помірно гострий! Смакуватиме і з першими стравами, і з другими, і з міцними третіми:beer:, і з м'ясом, і в канапках, і в салатах! Універсальний бомбічний смаколик!

 

Слоїк 250 мл, 70 грн.

 

Замовити можливо на сайті www.tarraba.sells.com.ua

Доставка - кур'єрська по м. Дніпро та Нова Пошта по Україні!

 

П. С. Десь за тиждень буде Халапеньйо Итальяно - маринований халапеньйо в оливковій оліі!

20190821_110530.thumb.jpg.548ac2bd5978d56e36e07c67439da251.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...