Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Копка криниці

vuhasty

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

Поділіться будь-ласка досвідом і відгуками про бригади що копають криниці у Львові та близькому пригороді.

Порадьте на що звертати увагу.

Наперед Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Процес копання криниці розпочався у мене ще в липні, і триває до сьогоднішнього дня. Криниця не викопана!!!!

Перепробував три бригади (всі з газети Ваш магазин) , всі якісь мутні. В мене грунт твердий, хлопці приїдуть попробують і їдуть кажуть візьмем інструмент (перфаратори і відбійники) і вернемсія. Обіцянками годують по 2-3 тижні типу "завтра- після завтра" потім шукаєш іншу бригаду і історія повторюється. Наразі бетанні кільця лежать у мене на ділянці і сподіваються що їх все таки колись і хтось закопає :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Це у Львові?Дайте контакти,будь ласка,якщо можете,нам тоже потрібно копати криницю по весні.Буду благодарна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

096 44 57 990 Микола кольца самі привозять. І просіть знижку (мені зробили маленьку,але приємно). У мене до них претензій не було, нормально викопали (у мене там плавуни були). Надіюсь і у вас не буде.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Криницю мені викопали, здається теж Микола.

Бригада в принципі адекватна, працює досить швидко.

 

Кільця йому віз хтось інший, бо спочатку йшла розмова про Миколаївські по одній ціні, в результаті привезли Жовківські по трохи іншій, це єдине що не сподобалося.

 

Копали в листопаді, тоді було дуже мало води, довелося останнє кільце також трохи закопувати, і казали що було бажано би ще одне поставити, кількість кілець ми казали самі по відгуках від сусідів.

 

Але, трохи контролю їм не завадить, бо в мене копали самі, я лише показав де і лишив самих, їм тре було трохи розчину для з'єднання кілець, використали лише те що я їм приніс (цемент, пісок 2 відра, воду - відро), більше не просили. Хоча, може їм більше і не потрібно було.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви би могли дати ціни на криницю приблизно 15 кілець,земля пісок,складностей не буде,маемо зроблену геодезію.буду вдячна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо 15 кругів то це буде коштувати около 6 тисяч це з їхнеми кругами доставкою та роботою

 

получається "около" 400 грн. кільце.

 

ІМХО, це буде дуже добре якщо буде така ціна та ще й з доставкою.

пізніше пошукаю - скільки мені обійшлося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
даю тел 0974759328 марян . мені викопали криницю і каналізацію мають своі кільця доставляють ;)я дуже задоволений
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процес копання криниці розпочався у мене ще в липні, і триває до сьогоднішнього дня. Криниця не викопана!!!!

Перепробував три бригади (всі з газети Ваш магазин) , всі якісь мутні. В мене грунт твердий, хлопці приїдуть попробують і їдуть кажуть візьмем інструмент (перфаратори і відбійники) і вернемсія. Обіцянками годують по 2-3 тижні типу "завтра- після завтра" потім шукаєш іншу бригаду і історія повторюється. Наразі бетанні кільця лежать у мене на ділянці і сподіваються що їх все таки колись і хтось закопає :(

 

А може у вас проблемна ділянка (або місце копки криниці). Спробуйте розпитати ці горе-бригади чому вони відмовляються докопати крикицю. Якщо не зможуть дати толкової відповіді - то просто гнилюхи.

 

Добавлено через 4 минуты

0999028914 - Діма (криниці під ключ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
підкажіть скільки буде коштувати криниця і велика вигрібна яма біля дачного будинку для постійного проживання 4-6 людей, але мене цікавить ціна "від А до Я"...тобто включаючи всі подробиці. Будиночок знаходиться біля Львова с.Солонка-с.Жирівка... я розумію, що точної ціни немає, мене цікавить "від такої суми і до такої максимум". буду вдячна різним цікавим пропозціям і звичайно за відповіді на мої запитання
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
підкажіть скільки буде коштувати криниця і велика вигрібна яма біля дачного будинку для постійного проживання 4-6 людей, але мене цікавить ціна "від А до Я"...тобто включаючи всі подробиці. Будиночок знаходиться біля Львова с.Солонка-с.Жирівка... я розумію, що точної ціни немає, мене цікавить "від такої суми і до такої максимум". буду вдячна різним цікавим пропозціям і звичайно за відповіді на мої запитання

як вийшли з ситуації? теж цікавить в цьому районі що по чому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як вийшли з ситуації? теж цікавить в цьому районі що по чому.

 

Я цікавився, в Солонці криниця виходить в районі 5000грн. Ци при глибині 7-8 кілець. Дані від сусіда, з його слів, бригада хороша, приїжають з усім своїм, справляються за день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Шукаю бригаду яка б змонтувала вигрібну яму (моноліт або кільця). Будинок в Солонці. Поділіться будь-ласка контактами і відгуками. Дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

актуально! Шукаю відповідальну бригаду яка якісно викопає криницю. Можливо хтось порадить ?

 

і яка середня ціна за кільце + робота ?

Змінено користувачем Mihleo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Копаю криниці вже більш як 20 років.За весь час ні одного нарікання по якості виконаної роботи.В мене ніякої реклами,тільки конкретні відгуки від людей для яких зробив кирниці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Копаю криниці вже більш як 20 років.За весь час ні одного нарікання по якості виконаної роботи.В мене ніякої реклами,тільки конкретні відгуки від людей для яких зробив кирниці.

 

Ну а координати для зв"язку ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені копали криницю три тижні тому,дуже задоволена,приїхали зі всім своїм,працювали без зупинок,за два дні все зробили.ціна у нас більша тому що вапняк,і 11 кілець, працювали перфораторами без перестанку.я задоволена. 0673733449 Богдан.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Мені копали криницю в листопаді. Організовано й оперативно - за день справились - викопали 8 бетонів! Я дуже задоволена. А дав мені телефон сусід, в якого ті хлопці чистили криницю, теж був ними задоволений. Зберігся у мене тих хлопців телефон, може комусь знадобиться -

063 196 68 82

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Можете звернутися за цим телефоном 096 1680085. Бригада не зі Львова, але якщо в Вас є свої круги(бо до Львова доставка їх кругів трохи дорого буде для Вас), то приїдуть викопають і поставлять. Ціни нижчі за середні по Львівській області.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Доброго вечора. Дуже прошу допомоги. Живу за Винниками (с. Миклашів). Маю криницю (вірніше мала криницю :( ). Так як було дуже посушливе літо, вода зникла повністю. В сусідів теж був впав рівень води, але зараз почав підніматися. а в мене повний голяк :(. Бачу внизу сухе дубове дно. В мене дуже мілка криниця. (щось нам так нарадили були ) - 4 кільця в землі і одне зверху. Тепер не знаю що робити. Чи поглиблювати , чи копати нову. Може хтось з таким стикався. Буду дуже вдячна за пораду.:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Копаю криниці вже більш як 20 років.За весь час ні одного нарікання по якості виконаної роботи.В мене ніякої реклами,тільки конкретні відгуки від людей для яких зробив кирниці.

Дайте будь ласка телефон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Копка криниць в Чернівцях та Чернівецькій області, Новоселиця, Кельменці, Хотин, Сокиряни, Новодністровськ, поглиблення криниць, копання вигрибних ям (каналізацій), Доставка бетонних кілець (Хотинський район, Кельмененцький район) під криниці та каналізації.

 

Максимальна глибина буріння 27 метрів, копаємо малогабаритним обладнанням.

 

krunuchka.pp.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...