Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянки біля Львова

olege-energy

Рекомендовані повідомлення

Вчора був в Ременові. Почали обшивати пінопластом.

Перекриття між першим і другим поверхом обезшумлювати вони не планують. Буду купляти мінвату і обезшуилювати.

Також напевно завтра буду ставити двері(заказував окремо).

Це я так щоб тему оживити))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

місяціів 4 тому тема про Трембіту Вас не напружувала

і зараз не напружує повторюсь в "н"ний раз - я за порядок на форумі

і ще раніше (на 5 сторінці в березні)я писав те саме що і зараз:

я пропоную не засмічувати тему з назвою "ділянки" і

переміститись туда, або створити окрему тему.

більш розгорнуто відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Зараз перебуваю в пошуках ділянки біля Львова для будівництва. Оскільки намагаюся купити за 10-12 максимум 15 куе то разраховую приблизно в радіусі 10 км від Кільцевої дороги (все що ближче не вкладається в бюджет, все що далі - вже гірше в плані транспорту). В принципі всі напрямки розглядаю, але найбільше цікавить південний напрямок оскільки зараз проживаю на Сихові і робота в дружини там же та й я працюю неподалік.

Розглядаю:

1. Старе село (збоку від траси але є залізничне сполучення з Сиховом і роботою)

2. Водники

3. Шоломия

4. Деревач (замаленьке село, поруч Київська траса)

5. Пустомити (районний центр - гарне сполучення зі Львовом)

6. Мшана (збоку від траси але є залізнична станція)

7. Суховоля (збоку від траси але є залізнична станція)

8. Домажир

9. Кожичі

10. Зашків (вичитав що майбутній автобан "Краковець - Львів" проляже безпосередньо біля села зі всіма відповідними екологічними наслідками)

11. Дорошів

12. Запитів (варіанти хіба в котеджному містечку, поруч київська траса)

13. Вислобоки

14. Ременів

15. Гамаліївка (знаходиться трохи в низині)

16. Старий Яричів

17. Миклашів (збоку від головних доріг але великі площі ділянок)

18. Підгірне

19. Підберізці

Якщо шось можете сказати стосовно інфраструктури чи проблем з цими населеними пунктами - буду радий дізнатися, оскільки не у всіх ше був, та й не одразу все видно.

ЗАРАЗ ПРОПОНУЮ 2 ДІЛЯНКИ В СТРАДЧІ (30 СОТИХ), І В ПОРІЧЧІ (11 СОТИХ БІЛЯ СТАВКА) 0673421901

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
а що можете сказати про с.Солонка, або прилеглі до нього...наприклад с.Жирівка?

До Жирівки погане сполучення. Автобус ходить раз на 1 год. Пішки до траси далеко та і йти треба через дачі на яких мало людей живе постійно. Та й дорога дуже погана. Шансів що дорогу зроблять напевно дуже мало. Солонка нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
ПС раді справделивості додам: Савчин (Трембіта) виконує свої обіцянки, але це може заняти багато часу. По великому рахунку я про них сильно паганого сказати нічого не можу. страдаєвесь процес через Менеджмент(управління)

 

Боюсь це вже у минулому - кажуть що колись Трембіта була інакшою, зараз ситуація міняється, є великі нарікання на містечко Княже (с. Вислобоки) - Трембіта навіть землю не в стані оформити нікому під будівництво, а, як результат, там немає ні електрики, ні газу, навіть воду, каналізацію і дороги не мають сили прокласи, зараз піднімають питання брати додаткові гроші за ці комунікації, хоча ціна мала входити в ділянку. А от обіцяти вони - майстри, шо не спитай то все за місяць-два, або навіть вже є, і то так роками триндять, а толку - нуль, повний нуль.

 

Добавлено через 4 минуты

це не поле, це окраїна села вислобоки, за 200 метрів починаються сільські хати. комунікації теж близько. все проводить фірмаі все це входить у вартість.

 

ПРойшло вже більше року післа вашого поста, і як, провели вам хоч одну коммунікацію? Бодай світло дали? Ось такі от калачі...

Змінено користувачем dim67
заголовок
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як результат, там немає ні електрики, ні газу, навіть воду, каналізацію і дороги не мають сили прокласи, зараз піднімають питання брати додаткові гроші за ці комунікації, хоча ціна мала входити в ділянку. А от обіцяти вони - майстри, шо не спитай то все за місяць-два, або навіть вже є, і то так роками триндять, а толку - нуль, повний нуль.

 

читайте договір, вимагайте виконання. не підписували договір, не брали розписки в отриманні грошей, хто в тому винен?

 

ПРойшло вже більше року післа вашого поста, і як, провели вам хоч одну коммунікацію? Бодай світло дали? .

 

проблема скорше всього в тому що в Княжому будує одночасто три "фірми". Том, юрійович і ще хтось....

 

в нас теж не все ще зробили, але процес іде. Світло на решті передають РЕМу, КТП нове підключили ще на різдво,

Каналізація- всі труби до місця розташування очисних довели, лишилось встановити вклад.

Воду будуть переробляти. Вона є, тільки слабий тиск. Вже є проект по втановленню насосної станції.

 

Хоча в нас це теж мало бути зроблено ще в 2010-2011 році.

 

ПС в нас теж багато незадоволених Савчиним, але таке життя.....йому цікавіше зараз таунхаузи будувати- більше заробить. на містечках він "попав" і то круто....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читайте договір, вимагайте виконання. не підписували договір, не брали розписки в отриманні грошей, хто в тому винен?

 

 

 

проблема скорше всього в тому що в Княжому будує одночасто три "фірми". Том, юрійович і ще хтось....

 

в нас теж не все ще зробили, але процес іде. Світло на решті передають РЕМу, КТП нове підключили ще на різдво,

Каналізація- всі труби до місця розташування очисних довели, лишилось встановити вклад.

Воду будуть переробляти. Вона є, тільки слабий тиск. Вже є проект по втановленню насосної станції.

 

Хоча в нас це теж мало бути зроблено ще в 2010-2011 році.

 

ПС в нас теж багато незадоволених Савчиним, але таке життя.....йому цікавіше зараз таунхаузи будувати- більше заробить. на містечках він "попав" і то круто....

 

 

... незадоволених Савчиним....Таке буває...потрібно чіткіше вимагати ,коли вже папери підписані..:x:x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... незадоволених Савчиним....Таке буває...потрібно чіткіше вимагати ,коли вже папери підписані..:x:x

 

це Ви мені відповідь написали?

я вже 3 роки живу в побудованому Юрійовичем будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це Ви мені відповідь написали?

я вже 3 роки живу в побудованому Юрійовичем будинку.

ну і слава Богу...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
ЗАРАЗ ПРОПОНУЮ 2 ДІЛЯНКИ В СТРАДЧІ (30 СОТИХ), І В ПОРІЧЧІ (11 СОТИХ БІЛЯ СТАВКА) 0673421901

Хто в курсі ,хотів би купити ділянку (незавершене будівництво 1.5 будинок - побудований приблизно 20 років назад) - 8 соток .газ і електрика поруч але непідключине.знаходиться біля Рясне-Руська.Скільки вартує така ділянка - 8 соток ! і скільки зараз коштує підключення електрики і газу ? до них максимум 50 метрів. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По електриці,

стандартне під'єднання до низької напруги до 300 метрів коштує (по закону) 0,76 тис грн за кіловат при однофазному приєднанні і 1,32 тис грн за кіловат за 3 фази. Але із стандартним зараз засада - не підключають, у всякому разі в нас звелося до нестандартного - ми за свої гроші виконали всі роботи + заплатили за кіловати.

ставки - www.toe.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=137&Itemid=35

закон - zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0236-13

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
підкажіть будь ласка , маю можливість отримати землю під савдівництво Домажир або ж Старий Яричів , де краще ? відстань від Львов не має значення.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
  • 2 роки потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...