Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трап для душу в підлозі - питання по цій новинці ))

Andriy01

Рекомендовані повідомлення

Отже, у мене на зоні для душу (на підлозі) є труби теплої підлоги.

Коли проводив теплу підлогу під душем, то думав, що комфортніше буде стояти в душі, але дехто каже, що з сифону у гідрозатворі може випаровуватись вода, якщо буде включена тепла підлога. Відповідно, з’явиться запах.

 

Сифон у мене буде підлоговий - 70 см. Ширина ванни 1 метр

bt.rozetka.com.ua/styron_sty_k_70/p12666593/

 

Хто які поради дасть?

Також є проблема, що не вийде зробити в рівень з підлогою. Доведеться робити бортик з цегли по периметру?

Bezymiannyi.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариант пересыхания затвора вполне возможен. Это грозит, если уровень гидрозтвора очень мал или после длительного перерыва в пользовании.

Поинтересуйтесь, нет ли способа заменить на сухой затвор, хотя в силу цены этого трапа скорее всего нет.

 

Також є проблема, що не вийде зробити в рівень з підлогою

 

А никто в нулевой уровень никогда и не делает - всегда обеспечивается 1...4 градуса уклона к трапу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глянув трап, який у мене. Там сухий затвор, як виявилось. Лінк вище. Тим не менше, він може від нагрівання запах давати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як радите край душу зробити? Цеглою бортик вимурувати? Чи людство вже придумало гарніший варіант?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без бортика, разумеется.

При правильной организации кабинки он не нужен

 

Переходите сюда, тут схожие проблемы обсуждают

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG_20180604_201107_500.jpgi.gif

 

IMG_20180604_200834_500.jpgi.gif IMG_20180604_200840_500.jpgi.gif

IMG_20180604_200848_500.jpgi.gif

 

Дзвонив до виробників скла. Кажуть що бортик треба робити, бо без бортика вода витікатиме поза територію душу. Та й у мене без бортика не виходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас подібна душова. Ставив трап Равак Зебра:

waveshop.com.ua/slivnaja_garnitura/dushevye_trapy/ravak-zebra-750-x01433/

 

Підлогу/плитку в душовій ставили під нахилом до трапу, без бортика щоб не спотикатись :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас подібна душова. Ставив трап Равак Зебра:

waveshop.com.ua/slivnaja_garnitura/dushevye_trapy/ravak-zebra-750-x01433/

 

Підлогу/плитку в душовій ставили під нахилом до трапу, без бортика щоб не спотикатись :)

 

Покажіть фото, як реалізували трап і як у парі зі скляними дверима це виглядає:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вже бортик виходить, хто як радить його робити? Ціла цегла лежить по периметру душу? Чи, можливо, підрізати цеглу по довжині, щоб вона "не вгадувалась" за плиткою?

Поділіться досвідом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один Андрій забанений, інший дописує, чи це той самий? :)

 

Ось як зроблено в нас. Кабінка складається коли не використовується - для економії простору. Внизу дверок є гумки, які затримують воду.

 

14t3q81.jpg

 

2j5goc8.jpg

 

k0t0qu.jpg

 

ok6345.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж хочу робити таку душову, вже зробив стінку-перегородку з газоблоку, обклеїв плиткою, купив дверку Ravak ASDP3 110, трап, залишилось зробити піддон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без бортика, разумеется.

При правильной организации кабинки он не нужен

 

Ну а если залита стяжка и сам трап уже в ровень с полом нельзя поставить, то выход только поддон делать с бортиком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пристенного немає, я довгий підлоговий трап, як зробити гідроізоляцію по стяжці і яку фугу використати для швів плитки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а есть кто в Киеве можете установить грамотно трап? А то думаю что мои плиточник могут с этим не справится, могу забрать в Киеве и потом отвезти обратно!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=iHome.;4631734

Ось як зроблено в нас. Кабінка складається коли не використовується - для економії простору. Внизу дверок є гумки, які затримують воду.

 

Яка у Вас фуга? Як робили гідроізоляцію біля трапа і примикання стіна-підлога?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а есть кто в Киеве можете установить грамотно трап? А то думаю что мои плиточник могут с этим не справится, могу забрать в Киеве и потом отвезти обратно!

 

Выгоняйте нафиг такого плиточника!Это его прямая обязанность-проверить установку трапа после сантехника и стяжечника и если необходимо-переустановить.Лично я занимаюсь стяжками,трапов этих установил уже не одну сотню,но зачастую при предварительном общении с плиточниками они сами просят не выставлять при заливке стяжки.Точно также все форумские сантехники подтвердят-я тоже прошу их не выставлять точно трапы,а просто установить с возможностью люфтов,мм ловлю лично я при заливке.

 

Ну и по отделке.Стандарт это латексная гидроизоляция с заходом на стены и проклейкой стыков стена-пол и трап-пол лентой.Мы предпочитаем Киилто фабергум.Швы в таких кабинках положено фуговать эпоксидными фугами,производитель значения не имеет.Кстати,умение работать данными фугами и делать гидроизоляцию это,как и выставление трапа,маркер профессионализма плиточника.

Ещё один нюанс-не рекомендую применять пластиковые трапы,гидроизоляция в принципе не может на них приклеится и возможны проблемы.Как полумера-создать на пластике шероховатость.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выгоняйте нафиг такого плиточника!Это его прямая обязанность-проверить установку трапа после сантехника и стяжечника и если необходимо-переустановить.Лично я занимаюсь стяжками,трапов этих установил уже не одну сотню,но зачастую при предварительном общении с плиточниками они сами просят не выставлять при заливке стяжки.Точно также все форумские сантехники подтвердят-я тоже прошу их не выставлять точно трапы,а просто установить с возможностью люфтов,мм ловлю лично я при заливке.

 

Ну и по отделке.Стандарт это латексная гидроизоляция с заходом на стены и проклейкой стыков стена-пол и трап-пол лентой.Мы предпочитаем Киилто фабергум.Швы в таких кабинках положено фуговать эпоксидными фугами,производитель значения не имеет.Кстати,умение работать данными фугами и делать гидроизоляцию это,как и выставление трапа,маркер профессионализма плиточника.

Ещё один нюанс-не рекомендую применять пластиковые трапы,гидроизоляция в принципе не может на них приклеится и возможны проблемы.Как полумера-создать на пластике шероховатость.

И все же, сможете установить правильно его?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене склалась наступна ситуація, плитка на стінах душової вже є крім 1 нижнього ряда, трап ще не встановлений, мої дії наступні: 1 встановити трап з розрахунку на пінопласт, стяжку, плитку, 2 встановити екструдований пінополістирол(в мене заведено в душ трубу ТП) , 3 залити стяжку (чи потрібно додавати в неї наприклад рідке скло чи ще щось? ) , 4 зробити гідроізоляцію Киилто фабергум, + лента. 5 поставити плитку (на який клей, я так розумію простий Ферозіт Супер не підходить) 6 стіни в душі вже зафуговані фугою Sopro Saphir, (купувати на підлогу душу епоксидну?) хто що порадить?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И все же, сможете установить правильно его?)

Я не занимаюсь разовыми работами,моё время стоит слишком дорого.Но если Вы готовы его оплатить,то я могу установить абсолютно любой трап.Если у Вас не хватит высоты,то прийдёться делать бортик.В столице буду всю следующую неделю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який варіант розміщення трапа кращий? Взагалі чи можна трап розміщувати над трубами?

IMG_20180622_211057.thumb.jpg.798df4229e8d0dfdb2cacf3107b0f83b.jpg

IMG_20180622_211036.thumb.jpg.67480bda09e7eeed576e649d6a98fa31.jpg

Змінено користувачем Mlyki
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бортик виходить, приблизно, висотою 6-7 см, шириною біля 8 см.

потім загідроізолюю трап і на 20 см по бокам, викладу плитку з уклоном 1 см на метрі. сподіваюсь, все вийде вірно

 

IMG_20180628_123509.jpg IMG_20180628_123522.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...