Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Для чого потрібні відливи?

jack74

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Збираюсь замінити вінка і от задумався, а для чого взагалі потрібні відливи? Ну підвіконня всередині приміщення - це ясно, а от зовні - для чого?

Щоб під час бокового дощу вода з вікна не стікала прямо на стіну, як пояснюють деякі сайти - це смішно, так як якщо той дощ потрапляє на заглиблене вікно, то й на стіну під вікном тим більше дощ потрапить...

Мені здається, що відливи виконують чисто декоративну функцію, а значить при бажанні його можна викинути взагалі, а вікна встановлювати в площині стіни, а не втоплювати в нішу, завдяки чому збільшиться корисна площа внутрішнього підвіконня...

 

Якщо я помиляюсь - розтолкуйте, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви будете утеплювати примикання вікна до стіни в цьому випадку? І як запобігти потраплянню будь-якої вологи між вікном і стіною, особливо на тому місці, де мав би бути відлив. І зимою щоб там нічого не замерзло і потім не розперло кригою.

 

П.С. я не спеціаліст, якщо щось ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви будете утеплювати примикання вікна до стіни в цьому випадку?
А що, воно спеціально якось утеплюється? - ні. Утеплюється відкос, а тут його як такого не буде. Просто утеплення стіни зайде трішки на вікно, перекриє стик, та й все.

 

І як запобігти потраплянню будь-якої вологи між вікном і стіною
так само, як і у "звичайному" варіанті - закриється чим-небудь. Чи-то планкою якою декоративною, чи-то тим же утепленням стіни, чи ще якось

 

... особливо на тому місці, де мав би бути відлив.
та вставиться там якийсь невеличкий профіль, сантиметрів 5, та й все
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та вставиться там якийсь невеличкий профіль, сантиметрів 5, та й все
І чим це буде відрізнятися від відливу?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І чим це буде відрізнятися від відливу?

ну я к чим - глибиною :) і втраченою глибиною внутрішнього простору

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну я к чим - глибиною :)
Відлив глибиною 5 см - це той же самий відлив глибиною 15 см, тільки з меншою глибиною.

Тему можна закривати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короче, я зрозумів, для чого (підштовхнули на іншому форумі)

 

Так, відлив потрібен для того, щоб прикрити "карниз" стіни, котрий утворюється в місці встановлення вікна, від зовнішніх осадів.

В дійсності питання я задав, так як хтів зрозуміти, для чого ж вікно "втоплюють" в стіну, а не ставлять "заподліцо".

А вікно заглиблюють для того, щоб встановити його в "плюсовій" температурній смузі стіни, тобто зсувають його глибше "точки роси" вглиб стіни. Інакше б внутрішні відкоси постійно плакали б.

А так як вікно мусово заглиблювати, то й відлив необхідний.

 

Всім дякую, тему можна видалити, як "чайниковську" :oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вікно заглиблюють для того, щоб встановити його в "плюсовій" температурній смузі стіни, тобто зсувають його глибше "точки роси" вглиб стіни.
Зараз новий тренд - це монтаж у зону утеплювача або "заподліцо". :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
монтаж у зону утеплювача або "заподліцо".

Так то "заподліцо" зі стіною до утеплення мабуть? А потім утеплення 100мм з нахлестом на раму вікна?

 

Добавлено через 1 минуту

Так то "заподліцо" зі стіною до утеплення мабуть? А потім утеплення 100мм з нахлестом на раму вікна?

 

Чим поганий варіант такий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний варіант, але в зону утеплювача вважається кращим. Хоча й складнішим і, відповідно, дорожчим.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...