Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який цемент кращий?

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Вітання всім форумчанам!

Це питання оріентовано більше на мешканців західного регіону, :lol: хоча напевне і в інших куточках нашої чудової країни можуть бути думки для ціеї теми.:beer:

Питання наступне, при однаковій марці цементу, який виробник має кращий у використанні і в якісних характеристиках цемент?

До розгляду привожу 2 виробника:

"Dyckerhoff Ukraine" (Здолбунівський цементний завод) VS "Подільський цемент"

В кого які думки з практичного використання?

Буду вдячний:Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання наступне, при однаковій марці цементу, який виробник має кращий у використанні і в якісних характеристиках цемент?

 

ЗАвжди с покін віків, прислухаючись до жінки - все краще знаходится за парканом..... у сусіда!

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання всім форумчанам!

Це питання оріентовано більше на мешканців західного регіону, :lol: хоча напевне і в інших куточках нашої чудової країни можуть бути думки для ціеї теми.:beer:

Питання наступне, при однаковій марці цементу, який виробник має кращий у використанні і в якісних характеристиках цемент?

До розгляду привожу 2 виробника:

"Dyckerhoff Ukraine" (Здолбунівський цементний завод) VS "Подільський цемент"

В кого які думки з практичного використання?

Буду вдячний:Yahoo!:

 

В останні 20 років кращими характеристиками володів Кам'янець-Подільський цемент. При чому ці характеристики були кращими в рази... Так, років чотири назад ліпше було б дати 4 частини Кам. цементу, ніж 3 - Здолбунівського. З недавніх пір - близько року назад, Здолбунівський цемент став позиціюватись краще Камянець-Подільського. По-перше, став більше коштувати, а по-друге, змінив господаря на "Dyckerhoff Ukraine". Привнесли,так би мовити, західні технології... На своєму особистому досвіді мені не було нагоди зрівняти ці два цементи, як консерватор, продовжую використовувати Кам-Подільський.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання всім форумчанам!

Це питання оріентовано більше на мешканців західного регіону, :lol: хоча напевне і в інших куточках нашої чудової країни можуть бути думки для ціеї теми.:beer:

Питання наступне, при однаковій марці цементу, який виробник має кращий у використанні і в якісних характеристиках цемент?

До розгляду привожу 2 виробника:

"Dyckerhoff Ukraine" (Здолбунівський цементний завод) VS "Подільський цемент"

В кого які думки з практичного використання?

Буду вдячний:Yahoo!:

 

Камянецький цемент вже не той,що був пару років тому,якість пішла вниз,бачив реальні приклади як люди мали проблеми з використанням цього матеріалу,важко так сказати,можливо попадали на якийсь брак.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сравнивал, но использую Dyckerhoff - моё мнение цемент хороший, и мои знакомые о нём отзываются весьма положительно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dyckerhoff Ukraine-заливав собі моноліт,цемент нормальний,проблем нема.8-)

 

Напевне пішла на користь зміна власника і дещо змінені технології.

Напевне, судити про якість можна тільки в тому випадку, коли мішок купиш прям з конвеєру, тому, що як купиш в магазині, нема впевненості скільки і в яких умовах вологості він там лежить.

Скоріше всього зроблю свій вибір на користь Здолбунівсьокого цементу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріше всього зроблю свій вибір на користь Здолбунівсьокого цементу.

 

Хоча ні, ради цікавості зроблю пробну стяжку в коридорі частину Здолбунівським, частину подільським, а потім викладу фото і свої враження:Yahoo!:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купил в мае в Эпицентре неопознанный цемент М-400 (дали сертификат на ПЦ-2\Б-Ш-400 мартовской расфасовки). Само действие описано в этой ветке www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=65531

Схватывался он медленно. Потом я купил свежий ПЦ-1-500 вот здесь

www.dyckerhoff.com.ua

и делал смесь 50\50 неопознанного эпицентровского и ПЦ-1-500 (Диккерхов). Результатом доволен. Через двое суток капли\куски раствора я не мог раздавить пальцами. Только поцарапался. А экпериментальную кладку из двух-трех кирпичей не мог разломать молотком(слабой тяжести ударами) и конечно же руками. Так что, цементом ПЦ-1-500 от Диккерхов я очень доволен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купил в мае в Эпицентре неопознанный цемент М-400 (дали сертификат на ПЦ-2\Б-Ш-400 мартовской расфасовки).

 

Так я в західних Епіцентрах доволі часто бачу Дікерхофф.

Напевне віддам перевагу сучасним технологіям Дікурхофф. Хоча для чистоти експерименту як і обіцяв зроблю пробну стяжку обома виробниками, для порівняння. Зараз ще чекаю доставку армуючої фібри і починаю заливати!:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Ну, от і настав час відписуватись по гарячих слідах.

Змагання було абсолютно чесне, однаковий пісок, однакова вода, однакова пропорція, однакова основа, одна людина замішувала))):lol:

Цемент Дікергофф ОДНОЗНАЧНО і БЕЗУМОВНО :Yahoo!:переміг подільський!!!:p

Як по показникам пластичності, як по міцності, він перемагає.

Навіть стяжка з подільського пішла на 2 день після заливки при ходьбі виділяти пісок з тіла стяжки, це навіть жахливе відчутя згрібати і втягувати пісок пилосмоком:O:(:bad::shock::cry:

зате Дікергофф стоїть як справжній камінь!!!

Армуюча фібра показала себе з хорошої сторони, хоча ліпше її використовувати при замішуванні в бетонозмішувачі хоч по 1/4 куба бетону, тому, що при замішуванні в звичайному відрі міксером маленькими порціями, не дуже вдається покласти потрібну частину фібри:( також коли робиться стяжка, то фібра тягне за собою розчин, і приходиться заново починати все з початку..:unknown:

найближчими днями викладу порівняльне фото для огляду народом!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теж за Здолбунівський бо живу біля Рівного

 

але як на мене то порівнювати треба не на 2 день

гляньте на сайт там є різні марки 500 цемента з різними домішками

одні твердіють довше інші повільніше і порівнювати треба саме в кінці твердіння + треба додати ще однаковий та правильний догляд за стяжкою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але як на мене то порівнювати треба не на 2 день

гляньте на сайт там є різні марки 500 цемента з різними домішками

одні твердіють довше інші повільніше і порівнювати треба саме в кінці твердіння + треба додати ще однаковий та правильний догляд за стяжкою

 

Так у мене питання не по твердінню, а по іншим показникам. твердіння нормальне у обох виробників, у мене претензії до подільського по невтриманню подільським цементом наповнювача піска в тілі розчину, причому догляд (мінімальне бризкання з побутового пульвелізатора для білизни) був однаковим. Тобто як я і писав, умови ПОВНІСТЮ однакові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені дуже хвалили балаклеєвський "Євроцемент". Один знайомий пінобетонщик тільки його і використовує.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені дуже хвалили балаклеєвський "Євроцемент". Один знайомий пінобетонщик тільки його і використовує.

 

Мені дуже хвалив подільський цемент мужик, який робить бордюри і ним задоволений))):lol: а я особисто не можу сказати, що він ДУЖЕ поганий, але і важко сказати, що він ідеальний...В протистоянні подільського і Дікергофф, Здолбунівський краще,

Скільки людей, стільки і думок!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут есть еще один момент. На сколько я знаю, заводы (по крайней мере Каменецк-Подольский) не не фасуют в мешки по 25кг. Т.е. если вы используете цемент в мешках по 25кг то это кот в мешке. Может там 500-й а может 400-й, а может еще чего...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не фасуют в мешки по 25кг. Т.е. если вы используете цемент в мешках по 25кг то это кот в мешке. Может там 500-й а может 400-й, а может еще чего...

 

Я використовував мішок по 50 кг кожного цементу, доречі питання до всіх, чому все-таки виходить пісок з розчину? пісок був кар"єрний (з маленькими комочками глини), пропорція 1 цемент на 3.5 піску. консистенція не суха, води достатньо, поверхня прогрунтована і перед виливанням змочена водою з "бризкалки"

Де помилка? Я грішу на фібру, бо ділянка залита без неї (для експерименту) не віддає пісок...:sorry:

В кого які думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я використовував мішок по 50 кг кожного цементу, доречі питання до всіх, чому все-таки виходить пісок з розчину? пісок був кар"єрний (з маленькими комочками глини), пропорція 1 цемент на 3.5 піску. консистенція не суха, води достатньо, поверхня прогрунтована і перед виливанням змочена водою з "бризкалки"

Де помилка? Я грішу на фібру, бо ділянка залита без неї (для експерименту) не віддає пісок...:sorry:

В кого які думки?

 

использую подольский, с песком проблем нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...