Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дуже бюджетний ремонт в новобудові 35 кв.

Варсак

Рекомендовані повідомлення

Добрий день всім мешканцям форуму.

Я придбав квартиру в Молодіжному містечку села Крюківщина. 5- поверх 35 квадратів.

Ремонт буду робити дійсно бюджетний. Квартира буде під здачу, бо жити є де, а дітям ще рости. Може за час росту дітей хата себе вже і окупить.

 

Все буде як можна простіше та доступніше. Вже придбані матеріали для електрики - все куплене у нас на форумі. Також куплені батареї демонтовані з новобудови та котел (бо треба було для пуску газу). Наразі ГАЗ пустили і я приступаю до електрики та опалення з водовідведенням.

Я прикладаю схематично намальовані плани електрики та опалення. Прошу не критикувати за намальоване користувався тим що було на роботі проінстальоване - ніяких професійних програм тут немає.

Опалення + вода намальовані дуже схематично - не судіть строго.

Витрати буду вписувати в другий пост та оновлювати постійно щоб в кінці побачити скільки буде все коштувати.

1711553591_.jpg.35ef968460863317d70fd45caf931ed9.jpg

1355404806_.thumb.JPG.61a259466e58dc489204750b06fed0f4.JPG

363268931_.thumb.JPG.1691a21e8ebdeb8398cc51034f39425a.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось як я і обіцяв вартість ремонту. Буду додавати всі витрати в цей пост.

Те що вже придбане і не встановлено та почато

Майже все куплялось з рук нове, а барареї з новобудови демонтовані. Буду ставити примітку якщо товар був не новий.

 

Опалення

1) Батареї 1100*30 - 33 моделі з нижнім підключенням Romstal 2 шт по 800 грн = 1600 (демонтовані новобудова)

2) Батареї 400*30 - 33 моделі з нижнім підключенням Romstal 1 шт по 500 грн (демонтовані новобудова)

3)Котел Бош 4000 димохідний 24 кВа - 12000 грн

 

Електрика

1) Розетки Makel 17 шт по 17 грн = 289 грн

2) Кабель 4*2.5 50 метрів 10 грн = 500 (точну ціну не памятаю)

3) Кабель 4*1.5 50 метрів 8 грн = 400 (точну ціну не памятаю)

4) Гофра 20 мм 100 метрів -

5) Рамки для розеток 6 подвійних + 1 четверна = 130 грн

7) Вимикачі 2 подвіних + 1 потрійний =

8) Підрозетники 30 шт = 30 грн

9)реле перепаду напруги Зубр 25 = 370 грн

10) автомати АББ 20А 5 шт по (уточню) (б/у)

11) Розподільчі коробки 2 шт по 10 = 20

 

Для кімнат

1) Шпалери Rasch + Sintra 12 рулонів по 1 м по 100 грн = 1200 грн

2) МП75 - 10 мішків по 60 грн = 600 грн

3) Фарба Колорит 14 кг. 3 банки по 250 = 750 грн

4) Підвіконня 3+2м = 300 грн (демонтовані новобудова)

 

Добавлено через 36 минут

На вихідних почав робити електрику. Подивився що штроби можна робити в штукатурці підручним інструментом - сокирой та зубилом в мене чудово вийло. І я не стукав, а просто продер. Також відкрив гарну новину тим хто живе на 5-му поверсі - що перестінки виходять на 2 цеглини вще стелі і замість як дірявити стіни провід можливо просто перекинути через перестінок. Далі по сталі я веду під дошками - дуже зручно та легко. Але не забуваємо засунути провід в гофру.

 

Зрозумівши що не вистачає роботу перервав.

На вихідних продовжу далі. Візьму помічника тата та думаю, що електрику зробимо.

 

Список матеріалів на опалення+воду склав. Треба тепер купити. Знайшов контакти безпосередньо виробника поліпропіленових труб в Києві VS PLAST. Думаю на тижні завітаю до них.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно.. Требуем фото для понимания полной картины.

С почином и удачи в этом нелегком деле :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Подільська 1.

Знов провів вихідні в ремонті. Буду писати по суті і довго не розписувати процес. Якщо когось щось конкретне цікавить то я розпишу.

1) Придбано все для пайки води та опалення. Детальний список з цінами додаю. Український виробник VS Plast. Все купив за 1500 грн. До прикладу ремонтна контора ЖК пропонує те саме за 200$.

2) Зроблено світло та розетки майже скрізь. Лишились тільки ті що потребують точного визначення через встановлення водопостачання та опалення.

3) Почав штробити під опалення все вийшло чудово і досить безпроблемно. Ріжемо і відколюємо. Робота зупинилась бо десь заломився дріт пефаратора і він постійно зупинявся. Дома був полагоджений.

4) Встановлено підвіконня. Лишилось запінити

 

Гадаю наступні вихідні буде доштроблено та почато встановлення батарей, котла та розвід труб. Дороблено остача проводки.

Додаю фото, але особливо нічого показати. Проводки майже не видно, на відміну від сусідів.

Також познайомився з сусідами та подивився на їхні рішення моїх питань. Допоміг підключити ГАЗ на котел. Одним словом робота рухається

 

 

  • Труба поліпропіленова VS PPR-AL-PERT NEW з алюмінієвою фольгою 25 мм 20,38
  • Труба поліпропіленова VS PPR-AL-PERT NEW з алюмінієвою фольгою 20 мм 13,95
  • 1008 VS® Угол 90 ф25 2,86
  • 1008 VS® Угол 90 ф20 1,79
  • 1013 VS® Тройник ф25 * 3,93
  • 1013 VS® Тройник ф20 * 2,15
  • 1027 VS Обвод д.25 5,37
  • 1027 VS Обвод д.20 3,94
  • 1007 VS® Угол 45 ф25 2,51
  • 1007 VS® Угол 45 ф20 1,43
  • 2024 VS® крепление для смесителя внутреняя резьба ф20*1/2" 27,17
  • 2027 VS® Фильтр груб. очистки ф25 65,43
  • 1002 VS® Муфта ф25 2,15
  • 1002 VS® Муфта ф20 1,43
  • 1003 VS® Муфта редукционная ф25x20 1,79
  • 1004 VS® Муфта внутренняя резьба ф20*1/2" 9,65
  • 1018 VS® Муфта разборная наружная резьба (металическая) ф20х1/2" 24,31
  • VS® Кран шаровий ф 20 22,16
  • Утеплитель для труб, (6мм), ф22 1,00
  • Утеплитель для труб, (6мм), ф28 1,15
  • 1005 VS® Муфта наружная резьба ф20*1/2" 12,87
  • 1017 VS® Муфта разборная внутреняя резьба (металическая) ф20х1/2" 21,80
  • 1017 VS® Муфта разборная внутреняя резьба (металическая) ф25х3/4" 32,89
  • 1021 VS® Кран шаровый ф32 40,04
  • 1003 VS® Муфта редукционная ф25x32 3,22
  • Труба поліпропіленова VS PPR-AL-PERT NEW з алюмінієвою фольгою 32 мм 34,00

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фото процесу

 

послухаю, бо теж купила в новобудові, правда в Ходосовкі,

Думаю тепер теж над цим. Може хто підкаже/порадить - стіни доволі рівні як на мене, піщані. Як я розумію їх потрібно шпаклювати, потім грунтувати й потім можна клеїти обої?

 

Вам удачі і наснаги в ремонті!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mariia стіни в мене дуже пісчані. Пройшовши по сосідам я побачив що 2 квартири пповністю оббили все гіпсокартоном зі словами, цитую:

 

" пройшла зима без опалення і штукатурка почала віслоюватись. Ліпше я раз зроблю все як слід і буду жити спокійно. Бо знайомий дробив без гіпса і через 5 років все відбивав і переробляв бо почало відпадати"

 

Я буду робити бюджет і тому все буде по простому. Я однозначно буду шпаклювати і клеїти шпалери. Ваш процес я підправлю: грунтувати, старт, фініш, грунтувати, шпалери. Якщо з'єкономити і не сильно вимахуватись можна так: мультіфініш (чи поганенько старт+ фініш) і потім шпалери під покраску - на цих шпалерах не видно стиків і всі нерівності губляться. В мене буде все комбіновано. Бо є і такі і такі шпалери.

Я не буду шпаклювати, маю майстра Люсю - все мені зробить по домовленим цінам. Вона мені вже ремонтів наробила кучу. Будинок, садочок, квартира батьків, офіс. Ми вже звикле одне до одного. Трошки не відповідальна по термінам, але маляри цим всі страдають, але завжди все було дороблено. І коли я кажу бюджетно вона так і робить. Вона робить максимум за заплачені кошти. Ну це полеміка, а я обіцяв коротко і посуті.

 

Купив вчора двері з новобудови: 60 см під скло, з коробкою (трошки зломаную при демонтуванні), налічники, петлями та ручкою - цін 350 грн. Принято стратегічне рішення поставити двері лише в туалет. А інші пройоми навіть не ставити рами, так заштукатуремо.

IMG_20170220_210851.thumb.jpg.abc04e95369b8b56f7613cfa949df1cd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mariia стіни в мене дуже пісчані. Пройшовши по сосідам я побачив що 2 квартири пповністю оббили все гіпсокартоном зі словами, цитую:

 

" пройшла зима без опалення і штукатурка почала віслоюватись. Ліпше я раз зроблю все як слід і буду жити спокійно. Бо знайомий дробив без гіпса і через 5 років все відбивав і переробляв бо почало відпадати"

 

Я буду робити бюджет і тому все буде по простому. Я однозначно буду шпаклювати і клеїти шпалери. Ваш процес я підправлю: грунтувати, старт, фініш, грунтувати, шпалери. Якщо з'єкономити і не сильно вимахуватись можна так: мультіфініш (чи поганенько старт+ фініш) і потім шпалери під покраску - на цих шпалерах не видно стиків і всі нерівності губляться. В мене буде все комбіновано. Бо є і такі і такі шпалери.

Я не буду шпаклювати, маю майстра Люсю - все мені зробить по домовленим цінам. Вона мені вже ремонтів наробила кучу. Будинок, садочок, квартира батьків, офіс. Ми вже звикле одне до одного. Трошки не відповідальна по термінам, але маляри цим всі страдають, але завжди все було дороблено. І коли я кажу бюджетно вона так і робить. Вона робить максимум за заплачені кошти. Ну це полеміка, а я обіцяв коротко і посуті.

 

Дуже дякую Вам за коментар, можна кілька уточнюючих питань по вашому тексту?:

грунтувати, старт, фініш, грунтувати, шпалери - старт-фініш це до грунтовки відноситься чи до шпаклівки? вибачте, можливо трохи дурні питання, але я дуже новачок в цій темі)))

І якщо можна в лс контакт Вашої Люсі, мені не терміново, може через місяць-другий

наразі вибираю плитку на кухню/коридор, електрика зараз робиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо большое за такую тему, очень хотел бы узнать один момент, у нас в квартире мы решили расширить нишу, выбив старый уже заложенный камин, вот хотел узнать делал ли кто то и какие материалы использовали?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив одну палку на коробку дверей - 70 грн

Піна монтажна 2 банки 50+70= 120 грн

 

Доштробив все на опалення попакував батареї та почав паяти розводку.

 

Вчора був з маляром та обумовив фронт робіт та первинні терміни. В суботу починаємо. Я дороблю опалення та воду - вони почнуть стіни шпаклювати.

 

Тепер є питання - навіщо додаткові отвори під димоходом котла в стіні? Дивись фото.

IMG_20170301_192852.thumb.jpg.4ec811fb39fa9c4e7189490997dc0c75.jpg

IMG_20170226_172035.thumb.jpg.39865745b5830bdf9d5dc2bd89c57ad3.jpg

IMG_20170226_172043.thumb.jpg.98bf4b78cedadd2f8b2a3ecd2ef2daa7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витрати

1) Дюбеля + куточки 40 метрів пластик + ніпеля для підключення котла - 236 грн

2) 15 грн лист пінопласта

 

Тепер про процес

Розібрались з отвором в стіні. Знизу на гільзу димаря вдягається "капільнічка" і отримати її можна в відділі продажу. Потім протягується шлянг до нижного отвору і це все замуровується. Так і зробим.

 

На вихідних розпочато ремонт повним ходом. Маляри почали і до 8 березня мають зробити шпаклівку стін. Потім вона сохне і клеїм шпалери. Що зробив я.

1) Встановив 2 підвіконня.

2) Встановив всі батареї.

3) Допаяв опалення

4) встановили котел

5) Встановив двері в с/вузол

 

Ще підняв на гору 15 мішків з сумішами. Але то важко тягать мішки на 5-й поверх.

Тепер буду планувати кухню. щоб вірно зробити водопостачання та каналізацію.

 

Фото процеса додаю

IMG_20170305_142113.thumb.jpg.f009fc461439e2a99b610f1b2a59beb8.jpg

IMG_20170305_142051.thumb.jpg.7e129119fa9ba1e822499e6178141548.jpg

IMG_20170305_142033.thumb.jpg.698a88905c62272305aa2a0f376dd187.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1188251933_.thumb.jpg.cf554dc88a462a5f620ea6b3107529bc.jpg319057036_.thumb.jpg.64713f55c1df1b2c6992207997546585.jpg1407116948_.thumb.jpg.aec25e32991ea1f8f856fd59e001e1c8.jpg

ось, так як у мене

наразі зроблена розводка електрики, також закуплена плитка + клей для неї і обої, ще не вирішене питання по малярці, а також по потолку.

потолок планую просто зашити гіпосокартоном, просто буде рівний.

Можливо підкажуть знатоки, для того щоб зашити гіпсокартноном, зрозуміло скільки його потрібно, це легко порахувати, а скільки потрібно металу (профілю) для того щоб його підбити під стелю. я так розумію там підбивається профіль квадратами, яка має буть площа квадрату, наприклад якщо кімната 5,00 на 3,68.

наперед дякую всім

також питання до автора, а який у вас балкон і що там? бо у мене наприклад, просто металеві перегородки, і я думаю їх демонтувати, закласти по пояс газоблоком і поставити склопакети.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марія ви трошки намагайтесь гуглити бо відповідати на такі питання тут вам ніхто професійно не буде. Перша зсилка з ілюстраціями

ksmshop.ru/gkl/gkl_raschet_materialov_potolok_karkas.html

І на майбутьне створіть свою тему та питайте такі речі там. Якщо у вас є питання по облаштуванню вашої квартири то пишіть в особисте.

 

Нікого не хочу образити, але свою тему хочу зберегти темою про мою квартиру і з радістю буду читати вашу тему та давати там поради.

 

Наразі намалював кухню - думаю до 4000 грн.

1142232079_.jpg.54f9c2d4a43c0c0dc1536ffbab94af15.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

електрику краще переробити людськими проводами,такі як ввг-нгд 3*2,5 3*1,5,виробник ЗЗЦМ або Одесса кабель

 

особливо це стосується стелі,і кращерозділити на групи-кімнати,кухня,ванна з сан вузлом,коридор, так і по освітленю з розетками

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vitalik12007 а де написано, про марку провода? чи ви по ціні судите? і де написано, що не рознесено по групам. Подивіться малюнок в першому повідомленні. там окремий провід окремим кольором. Чи ви вважаєте, що я всі провода повішу на ввідний автомат?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vitalik12007 а де написано, про марку провода? чи ви по ціні судите? і де написано, що не рознесено по групам. Подивіться малюнок в першому повідомленні. там окремий провід окремим кольором. Чи ви вважаєте, що я всі провода повішу на ввідний автомат?

 

може і сплутавна на фото дуже схоже на ПВС,і що то за провід під плінтусом,телевізійний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні то провід для розеток. а що не можна його вкладати понизу? там штроба і він сховається під шпаклівкою.

я чесно не розумію розвід до кожної розетки свій провід. то для того щоб показати що робота проведена. на моїй схемі видно все як я спланував. мінімум витрат та швидкість монтування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні то провід для розеток. а що не можна його вкладати понизу

 

краще підняти,всо одно штроба

 

 

мінімум витрат та швидкість монтування.

 

потім якщо захочете нагрузить цей провід обігрівачем,бойлером,пралкою може не витримати

 

і яка у Вас марка проводу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

штроба по низу гарно ховається. В мене провід 4*2.5 - для розеток я його скрутив вдвічі і отримав 2*5. Скажіть який обігрівач не витримає?

2.5 - 5.9 кВа - відповідно у мене десь 9кВа. і це вже 40 ампер. вмене вхідний автомат на 20 стоїть :) - запаса в 2 рази.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

марка провода це шввп,пвс,ввг

В мене провід 4*2.5 - для розеток я його скрутив вдвічі і отримав 2*5

а заземлення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ksmshop.ru/gkl/gkl_raschet_materialov_potolok_karkas.html

І на майбутьне створіть свою тему та питайте такі речі там. Якщо у вас є питання по облаштуванню вашої квартири то пишіть в особисте.

 

Наразі намалював кухню - думаю до 4000 грн.

 

дуже дякую за ссилку

кухня Ваша сподобалась, в мене теж не кутова

ще раз дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для бюджетного ремонта нужны не дорогие материалы. Я недавно нашёл решение вот оно stroyploshadka.ua/

 

я переважно в Анжіо купляю, плитку купила в виробників, шпалери лиш тільки вчора в епіцентрі, а так все переважно в Анжіо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі питання плитки я ще не опрацював до кінця. можливо щось порадите. потрібно як завжди. контакти виробника чи того хто продає по гарній вартості.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дякую, а де конкретно у Вишневому - мені там дуже підходить

можете написати тут чи у особисте. мені нажаль особисте заблокували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...