Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

малий тиск води

yaroslav.zenin

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

 

 

допоможіть вирішити наступні проблеми виходячи із прикріпленої схеми води

 

1. осмос викидає багато води в каталізацію. так як вода дефіцит поки що взагалі його відключив

2. які фільтра встановити для побутових потреб? Незважаючи на те, що стоїть помякшувач води типу такого (hpcontrol.com.ua/zasib-dlja-vidalennja-zaliza-ta-pom-39-jakshuvach-vodi-cr-13-54.html) - все рівно купа вапна і вода неприємно пахне. сіль в баку є достатньо. використовую воду лише для побутових потреб, для їжі поки що купляю

 

 

пояснення по схемі

спочатку була 1 криниця, 13.5м (води тут майже немає, синяк, докопати неможливо). потім викопав ще криницю 27м, також синяк, але води тут більше і поки що хватає дуже впритик, літом хватати не буде. в кожній криниці є насос. вода іде від однієї криниці до іншої де стоїть тройник і далі іде в будинок. в кожному насосі є зворотній клапан. насос переключаю вручну туди - де є вода.

дальше стоїть автоматика включення насоса, потім акумуляторний бак, дальше фільтра, і потім стоїть помякшувач води і на вихід до кранів

на автоматиці встановив від 2.5 до 3 атмосфери тиск, але на виході тиск менший і через погану якість води фільтра забиваються швидко. тиск ще менший

 

 

на мою думку, треба було автоматику і акумуляторний бак ставити після фільтрації

- чи ставити ще насос для підвищення тиску?

- ставити окремо насос на осмос, щоб там також підвищити тиск і була менша втрата води?

- які фільтра добавити, щоб позбутись запаху та (вапно? чи що там в синяку) ?

- таке враження що насос часто підкачує, ніби зворотній клапан не працює. Продублювати ще один в приміщенні?

допоможіть зрозуміти як правильно зробити подачу води з цими умовами

water.thumb.jpg.2409f4b73ade89b6528e7d8b779beff3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!

 

 

допоможіть вирішити наступні проблеми виходячи із прикріпленої схеми води

 

1. осмос викидає багато води в каталізацію. так як вода дефіцит поки що взагалі його відключив

2. які фільтра встановити для побутових потреб? Незважаючи на те, що стоїть помякшувач води типу такого (hpcontrol.com.ua/zasib-dlja-vidalennja-zaliza-ta-pom-39-jakshuvach-vodi-cr-13-54.html) - все рівно купа вапна і вода неприємно пахне. сіль в баку є достатньо. використовую воду лише для побутових потреб, для їжі поки що купляю

 

 

пояснення по схемі

спочатку була 1 криниця, 13.5м (води тут майже немає, синяк, докопати неможливо). потім викопав ще криницю 27м, також синяк, але води тут більше і поки що хватає дуже впритик, літом хватати не буде. в кожній криниці є насос. вода іде від однієї криниці до іншої де стоїть тройник і далі іде в будинок. в кожному насосі є зворотній клапан. насос переключаю вручну туди - де є вода.

дальше стоїть автоматика включення насоса, потім акумуляторний бак, дальше фільтра, і потім стоїть помякшувач води і на вихід до кранів

на автоматиці встановив від 2.5 до 3 атмосфери тиск, але на виході тиск менший і через погану якість води фільтра забиваються швидко. тиск ще менший

 

 

на мою думку, треба було автоматику і акумуляторний бак ставити після фільтрації

- чи ставити ще насос для підвищення тиску?

- ставити окремо насос на осмос, щоб там також підвищити тиск і була менша втрата води?

- які фільтра добавити, щоб позбутись запаху та (вапно? чи що там в синяку) ?

- таке враження що насос часто підкачує, ніби зворотній клапан не працює. Продублювати ще один в приміщенні?

допоможіть зрозуміти як правильно зробити подачу води з цими умовами

 

 

анализ воды делали? какие настройки на управляющем клапане системы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

анализ воды делали? какие настройки на управляющем клапане системы?

не робив для другої криниці

 

фільтрація була встановлена до того, як появилась друга криниця.

на днях здам на аналіз воду з другої криниці

настройки гляну вечером

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не робив для другої криниці

 

фільтрація була встановлена до того, як появилась друга криниця.

на днях здам на аналіз воду з другої криниці

настройки гляну вечером

 

сколько воды суммарно выдают крынички в час?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сколько воды суммарно выдают крынички в час?

дуже мало насправді

в місяць!!

 

одна 3м3

 

друга 10-15м3 (пройшло 3 місяці як викопав)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже мало насправді

в місяць!!

 

одна 3м3

 

друга 10-15м3 (пройшло 3 місяці як викопав)

 

это было бы смешно, если бы не было так грустно...

а что не так с городским водопроводом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слишком много вопросов, я бы на вашем месте пригласил специалиста, который по месту всё осмотрит и сделает/переделает. А вы бы тем временем сделали анализ воды.

Кроме того проверьте какое давление воздуха в гидроаккумуляторе . Для этого надо насос выключить, всю воду слить и потом манометром (например автомобильным) проверить какое давление воздуха в груше. Это самое давление воздуха должно быть согласовано с давление, которое вы выставили на реле давления.

Фильтры у вас большие колбы ББ20? 10 микрон я бы на вашем месте убрал вообще, у меня стоят первый 100 микрон, вторая была 20 микрон, но из-за частой смены, я ее заменил на 50 микрон, стало полегче.

Автоматику и гидроаккум вроде как нельзя после фильтров, иначе будут проблемы у насоса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слишком много вопросов, я бы на вашем месте пригласил специалиста, который по месту всё осмотрит и сделает/переделает. А вы бы тем временем сделали анализ воды.

Кроме того проверьте какое давление воздуха в гидроаккумуляторе . Для этого надо насос выключить, всю воду слить и потом манометром (например автомобильным) проверить какое давление воздуха в груше. Это самое давление воздуха должно быть согласовано с давление, которое вы выставили на реле давления.

Фильтры у вас большие колбы ББ20? 10 микрон я бы на вашем месте убрал вообще, у меня стоят первый 100 микрон, вторая была 20 микрон, но из-за частой смены, я ее заменил на 50 микрон, стало полегче.

Автоматику и гидроаккум вроде как нельзя после фильтров, иначе будут проблемы у насоса.

 

у человека воды нет, давление уже вторично

 

Добавлено через 5 минут

при маловодных источниках водоснабжения принято устанавливать буферные емкости.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это было бы смешно, если бы не было так грустно...

а что не так с городским водопроводом?

його ще немає

буде приблизно під кінець цього літа, але я думаю що реально десь на наступне

 

Добавлено через 7 минут

Кроме того проверьте какое давление воздуха в гидроаккумуляторе.

перевіряв, в нормі

 

Фильтры у вас большие колбы ББ20?
фільтри стандартні, малі, картріджі по 20 чи 30грн до них

Автоматику и гидроаккум вроде как нельзя после фильтров, иначе будут проблемы у насоса.

 

де можна про це детальніше почитати?

сантехніку робив один спеціаліст, десь потім пропав і закінчував інший. напевне того таке і вийшло

 

Добавлено через 2 минуты

при маловодных источниках водоснабжения принято устанавливать буферные емкости.

а чим вона допоможе? спочатку насос качає туди відповідно від поплавка а далі інший в систему?

але це ж все відбувається все рівно до етапу фільрації на схемі

 

давайте відштовхуватись від того, що води достатньо

якщо б її нехватало, напевне б спрацював сухий хід, а його немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

де можна про це детальніше почитати?

сантехніку робив один спеціаліст, десь потім пропав і закінчував інший. напевне того таке і вийшло

 

Яке таке? У вас нормально сделано. Если вы поставите фильтры ПЕРЕД реле и гидроаккумом, то насос будет работать на закрытую задвижку, то есть на забитые фильтры. Сквозь забитые фильтры вода не проходит, реле не срабатывает, насос работает, работает, работает и сгорает.

А вот колбы у вас детские, погуглите что такое колбы BB20.

----

У вас колонна умягчительная, как она регенерацию проводит? Где она воду берет? Вы хоть раз видели процесс регенерации?

 

Добавлено через 1 минуту

у человека воды нет, давление уже вторично

Ну не знаю, тема называется "малий тиск води" :-)

А скажите, что у автора с колонной? Ведь регенерацию она не может проводить, одно название. Воды то нет. Засыпка в колонне умерла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яке таке? У вас нормально сделано. Если вы поставите фильтры ПЕРЕД реле и гидроаккумом, то насос будет работать на закрытую задвижку, то есть на забитые фильтры. Сквозь забитые фильтры вода не проходит, реле не срабатывает, насос работает, работает, работает и сгорает.

А вот колбы у вас детские, погуглите что такое колбы BB20.

----

У вас колонна умягчительная, как она регенерацию проводит? Где она воду берет? Вы хоть раз видели процесс регенерации?

 

Добавлено через 1 минуту

 

Ну не знаю, тема называется "малий тиск води" :-)

А скажите, что у автора с колонной? Ведь регенерацию она не может проводить, одно название. Воды то нет. Засыпка в колонне умерла?

дякую, зрозуміло

BB20 буду ставити

 

 

> У вас колонна умягчительная, как она регенерацию проводит? Где она воду берет? Вы хоть раз видели процесс регенерации?

процес регенерації відбувається приблизно через 7 кубів води

забирає на регенерацію десь 700л води

сіль вимивається із бака поруч

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перевіряв, в нормі

в якій нормі? давление воздуха в гидробаке должно быть меньше, чем давление включения насоса примерно на 10%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки я зрозумів дійсно проблема в тому, що фільтра у мене малі і треба ставити BB20, тоді і швидше буде фільтруватись і відповідно буде більший тиск

 

Добавлено через 2 минуты

в якій нормі? давление воздуха в гидробаке должно быть меньше, чем давление включения насоса примерно на 10%.

2 атмосфери

насос включається в коридорі від 2.5 до 3 атмосфери

- чи безпечно буде підняти тиск ще більше? до 4 наприклад (труби у мене поліпропілен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забирає на регенерацію десь 700л води

А где она берёт 700 литров воды? И с каким давлением колонна получает эти 700 литров? Ведь эти 700 литров надо прокачать сквозь ваши маленькие фильтры 10-20 мкм, какое же давление на входе в колонну? 0?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где она берёт 700 литров воды?

зараз приблизно запас 3 куба в криниці

коли закінчується - я переключаю на іншу

тобто буває момент, коли спрацьовує сухий хід і я переключаю на іншу криницю, 3 дні там, потім неділю на іншій, потім знову на першу

 

 

 

 

> И с каким давлением колонна получает эти 700 литров? Ведь эти 700 литров надо прокачать сквозь ваши маленькие фильтры 10-20 мкм, какое же давление на входе в колонну? 0?

ось це незнаю

встановлю ще додатково манометр щоб бачити тиск після фільтрів який в системі

але це після вихідних уже буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось це незнаю

встановлю ще додатково манометр щоб бачити тиск після фільтрів який в системі

Та там и знать нечего. Ваша колонна должна получать давление на входе, в инструкции к ней написано какое. Давление воды ей нужно для промывок, для заполнения бака. Наверное, это давление минимум 2 бара. Хотя мне говорили, что желательно иметь все 2,5. Потому что колонна должна пропустить через себя 700 литров воды, как вы сами и говорите. Но у вас перед колонной два небольших забитых фильтра, как же после них на входе колонны может быть 2 бара? Они ведь убивают всё давление после себя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...