Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТермоБар КС ГВС

Владимир 22

Рекомендовані повідомлення

проба текста

 

Добавлено через 12 минут

Не знаю,чи правильно зареєструвався, але якщо вдало то варто написати істинну причину. Факт, ніколи не займався подібною фігнею, але так склалося, що по рекомендаціях різних форумів купив 2 котли ТермоБар, один на квартиру 12кВт, інший на хату16 кВт. І ось через 2 роки екесплуатації круто жалію. На хаті котел витримав 2 з половиною сезони і п...ц. Автоматика клас, нагару та кіптяви в каналах немає. дизайн норма. але основне теплообмінних повна х...ня. Появились тріщини всередині симетрично в обох місцях, справа та зліва над пальниками в місці переходу вертикальних стінок за патрубками "обратки" у горизонтальну до якої кріпляться димові канали. Коротше ресурс металу вичерпався, не брак, не тріщини зварки, сам метал від нагрівання-охолодження пішов спати. Пробував варити - сталь не вариться ні автогеном, ні електро, ні інвертором. Півавтоматом ще не пробував. А на фіга тратити кошти, ітак потече в іншому місці. Гарантію витримав рівно 30 міс +3 місяці. Отак вітчизняний товаровиробник чемно кинув. Шкода, що іншим радив цей котел, адже сталь 4мм, унікальна конструкція і т.п., а толку. Зі страхом чекаю коли вилетить котел на квартирі. На улаштування котла та обв'язку пішло котел + 1000 грн на насос, манометр, зривний, бачок, різні кврани, американки і т.п. За ці гроші легко виходить якийсь Daewoo, яких в знайомих працює кілька, і всі без жодних проблем. Отакі пироги. Хто читає перекажіть іншим - нєфіг тратити чесно зароблені грн. на вітчизняну х...ню

 

Добавлено через 7 минут

Варто доповнити. При монтажі перенастроїв автоматику, мінімізував витрату газу, шляхом обмеження подачі газу на пілотний пальник (заводська настройка коло 0,8м3 газу в добу тільки на пілотному пальнику) та на основний. Порівняно із заводськими настройками зменшення на 5-7 %. Дрібниця. однак приємно.

Також при розборці котла відмічено іржавіння димоходу (котел парапетний) , на скільки стане невідомо, однак це не проблема аналогічний із нержавійки можливо зробити. Однак на фіга займатися фігнею, удосконалювати, переробляти, доробляти. Заплативши гроші хочеться спокою і тепла, а не геморою раціоналізаторського.

 

Думки приходять по черзі. Альтернатива. Стоїть паралельно АГВ-80 чудо радянське, пофарбоване автоемаллю Садолін, грунтовно удосконалене, пальник піднятий, турбулізатор 8 обертовий із шнеку від комбайна, обрізаний по діаметру внутрішньої труби, діаметр при виході із котла зменшений до 5-6 см шайбою, темп вихідних газів 115 градусів, комин полетів за 2 роки, але це скоріше показникик ефективності котла. Витрата газу на 10% більша Термобару, однак реальні строки експлуатації років 20-30, тиск до 6 атм і т.п. Задаєшся питанням чому 30 років тому за 70 рублів робили нормально, а тепер за 2500 вибускають х...ню. Оце чудо виручало 2 сезони і цього року в середині лютого, коли гавкнув Термобар КС ГВС. Також і тепла вода нормальна, і накипу при тискові в системі коло 3 атм в котлі не відчувається (без тиску немає шиплячих звуків як в електрочайнику). В мене система металопластикові труби ззовні стін, алюмінієві батареї, насос Wilo, правильно підібраний розш бак, зривний клапан. При переключені з котла на котел система відєднується від водяної мережі (валасний насос, автомати, ресивер) оскільки тиск в мережі холодної води 2-3 атм, а в Термобарі ніколи не перевищував 1,2 атм (по паспорту максимальний до 2 атм). Можливо специ із Термобару відгукнуться, можливо куплять кого треба і подібних повідомлень в неті поменшає, щоб не підривати іміджу, але поки що читайте трішки правду а не рекламну фігню.

Згідний, сам виноватий, при алюмінієвих батареях цикл ввімкнення-вимкнення, навіть при 12 л води в теплообміннику котла, все ж часто поторюється, таким чином котел вичерпав ресурс за 3 роки, коли при чугуннихбатареях калатав-би ще років з 10-ть., АЛЕ це потрібно зазначитати, як зазначає виробник автоматики кількість циклів пєзоелемента, сильфона і інших складових автоматики, а виробник котла, в Україні, де метал не є дефіцитом, може вікрити всі карти, чи відверто працює кидалою потенційних покупців, яких після прочитаного, надіюсь, суттєво поменшає.

Буду радий почути відгуки. Дякую.

Змінено користувачем Владимир 22
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Я вот первый раз читаю такой отзыв про парапетники термобар.

Сказать честно - не верю.

Все только хвалят эти котлы. Сам буду ставить его вместо старого котла, но только позже, после отопительного сезона.

Мастер, который будет его ставить (наш, местный) - поставил их уже более сотни. И все работают, как он говорит. И затухают от ветра они гораздо реже.

что есть из проблем, так это обмерзание дымохода. При морозах нужно раз в неделю оббивать лед. Опять-же по его словам.

А вот про Данко отзывы у него хуже.

Но любая информация это хорошо. Спасибо автору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Владимир!

Прочитали Ваше сообщение на форуме Строим Дом

Мы весьма сожалеем и приносим свои извинения за неудобства и проблемы возникшие у вас с котлом нашего производства КС-ГВС-16. Такие явления происходят у нас крайне редко.

Не смотря на истечение гарантийного срока мы готовы заменить дефектный котел на новый в кратчайшие сроки.

Если бы Вы обратились к нам с самого начала проблем, все вопросы давным давно были бы решены, так-как мы с большим уважение относимся к нашим потребителям.

Прошу сообщить ваш адрес и телефон.

С уважением главный инженер Е.Г.Хода

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Владимир!

Прочитали Ваше сообщение на форуме Строим Дом

Мы весьма сожалеем и приносим свои извинения за неудобства и проблемы возникшие у вас с котлом нашего производства КС-ГВС-16. Такие явления происходят у нас крайне редко.

Не смотря на истечение гарантийного срока мы готовы заменить дефектный котел на новый в кратчайшие сроки. На завод попала небольшая партия некачественного металла. При жалобе покупателей на качество котла мы производим его замену. Сообщите Ваши координаты для выезда представителя предприятия.

Если бы Вы обратились к нам с самого начала проблемы, все вопросы давным давно были бы решены, так-как мы с большим уважением относимся к нашим потребителям.

Прошу сообщить ваш адрес и телефон.

 

С уважением главный инженер Е.Г.Хода

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодой человек! Я бы хотел узнать у Вас о ваших познаниях о сварке котлов. Смею заметить,что Вы не корректно и не професионально ставите вопрос о не соответствии продукции,даже очень в некрасивой форме. Я подозреваю, что Вы работаете не на тех людей,Вы можете испортить Себе репутацию. Вы,должны попросить извинения у людей которых Вы подло подставляете. Если вы деловой человек,приезджайте на завод и решите вопрос,а не как извиняюсь "мальчишка".Мы все люди,так давайте ими же оставаться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За моє корито, мене ж і бито, так говорять в Україні. Цілком згідний, що я не фахівець у зварюванні котлової сталі. Логічно, що дану роботу виконував фахівець із понад 20-ти літнім стаем роботи зварювальника, останні 12 з яких на посаді зварювальника центральнго теплового району (хто не розуміє - це організація яка забезпечує централізоване теплопостачання), і якщо чесно то це йому получилось за 4-м разом!!!!! Хоч питання не в тому, а ось у чому - навіщо робити такий серйозний ремонт після такого незначного строку експлуатації.

По друге - поважаю всіх людей праці хто працює над виготовленням згаданої продукції. Вони чесно і якісно виконали свою роботу за що їм лише вдячний, і до підприємства вже претензій немаю, як і не мав, тому що гарантія закінчилась, просто факт залишається фактом. Підприємство дійсно не винне, тріщини пройшли через два зварних шви не розірвавши їх!!! Заводська зварка дійсно якісна. Дай Боже щоб такий факт був єдиним, адже сам перед покупкою цієї техніки перечитав безліч відгуків, форумів і надалі схиляюся до Термобару (як не дивно, адже за відгуками тих же споживачів в інших виробах проблеми ще гірші). По третє такий "вибух емоцій" відбувся після кількох телефонних дзвінків на підприємство, цілком логічної відмови про будь які заміни та спогадів колив в 30 градусний мороз будинок залишився без основного джерела обігріву. По четверте - хто реально працює чи руками чи головою розуміє як гірко втрачати те що далося тяжкою працею. Якби я був так би мовити "при баблі" поняття би не мав про котли опалення і т.п. А так все робилося своїми руками за ЧЕСНО зароблені гроші. На конкуруючі фірми не працюю, заказними текстами не займаюся. Просто так сталося зі мною, і з цим змирився, бо якщо чесно - це не ті проблеми через які втрачаються нерви і здоров'я (хоч після 5-ти процедур монтажу-демонтажу котла масою коло 60 кг, його завантаження-розвантаженням з легкової машини лише своїми силами я так не думав, тай весь живіт та ноги були в синцях від різних торчащих шпильок, ніжок, хоч в нервах цього не відчував - мороз підганяв).

Радий що відповідні служби підприємства бодай моніторять суспільну думку і пропонують реальні шляхи виходу, за що їм вдячний. За допомогою звертатися не збираюся, оскільки це не ті гроші, за якими треба жаліти, а ризик того що рішення питання буде відбуватися "конкртними пацанами" всеж таки є, оскільки дивним є той факт, що за місяць ні одного повідомлення, а останні три в стилі "пряника і кнута" тай походять не від постійних учасникі вфоруму, а зареєстрованих за останні два дні. Та й пропозиці про "испортить Себе репутацию" не підходять, тому що у суперечках людина - фірма чи людина - держава людина програє у 100% випадках. Ось такий детектив.

Котел працює на тискові 0.2 атмосфери, нехай вже краще накип утворюється, може ще прослужить якийсь час.

Реально перед всіма, хто має причетність до виробництва даної продукції, вибачаюсь! Розумію, що падіння збуту це зарплата працівників, за якими стоять їх сім'ї. Однак до інженерної групи прохання проаналізувати ситуацію і тричі перестрахуватися - нехай покупці ВАШОЇ продукції отримують лише позитивні емоції від її використання.

 

Добавлено через 1 час 53 минуты

Молодой человек! Я бы хотел узнать у Вас о ваших познаниях о сварке котлов. Смею заметить,что Вы не корректно и не професионально ставите вопрос о не соответствии продукции,даже очень в некрасивой форме. Я подозреваю, что Вы работаете не на тех людей,Вы можете испортить Себе репутацию. Вы,должны попросить извинения у людей которых Вы подло подставляете. Если вы деловой человек,приезджайте на завод и решите вопрос,а не как извиняюсь "мальчишка".Мы все люди,так давайте ими же оставаться.

Цікаво, як Ви собі уявляєте їхати на підприємство за понад 700 км з котлом на візочку напевно і рішати вопрос. Та в нормальних умовах, при першому сигналі фахівцям фірми напевно повинно було би стати цікаво, а що ж сталося, чому поломка, де прорахунки. Якщо Ви уважно почитаєте в обговореннях про українські котли, то мені пропонували новий теплообмінник за 1200-1300 грн і все!!! Хто кого "подло" підставляє? Для підприємства це лише один із багатьох моментів по оптимізації продукції задля покращення її якості (затрати фургончик 1400 км*7л/км*10грн/літр=980 грн+котел(або теплообмінник1200 грн) разом 2200 грн, та ще відрядження фахівця для вияснення причини чи допомозі у монтажі), а для мене 3-х місячна зарплата фактично майже викинута на металобрухт!!! Для мене витратити 1000-2000 грн для рішення вопроса - звісно ж нераціонально та й напевне безрезультатно. Та в світі існує практика вилучення цілих партій продукціії через незначний брак в кількох одиницях. Хоча про що говоримо. Україна ж навіть не Росія.

Хоча дискусія цікава, прикро що кожен трактує бачення із "своєї колокольні"

Змінено користувачем Владимир 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За моє корито, мене ж і бито, так говорять в Україні. Цілком згідний, що я не фахівець у зварюванні котлової сталі. Логічно, що дану роботу виконував фахівець із понад 20-ти літнім стаем роботи зварювальника, останні 12 з яких на посаді зварювальника центральнго теплового району (хто не розуміє - це організація яка забезпечує централізоване теплопостачання), і якщо чесно то це йому получилось за 4-м разом!!!!! Хоч питання не в тому, а ось у чому - навіщо робити такий серйозний ремонт після такого незначного строку експлуатації.

По друге - поважаю всіх людей праці хто працює над виготовленням згаданої продукції. Вони чесно і якісно виконали свою роботу за що їм лише вдячний, і до підприємства вже претензій немаю, як і не мав, тому що гарантія закінчилась, просто факт залишається фактом. Підприємство дійсно не винне, тріщини пройшли через два зварних шви не розірвавши їх!!! Заводська зварка дійсно якісна. Дай Боже щоб такий факт був єдиним, адже сам перед покупкою цієї техніки перечитав безліч відгуків, форумів і надалі схиляюся до Термобару (як не дивно, адже за відгуками тих же споживачів в інших виробах проблеми ще гірші). По третє такий "вибух емоцій" відбувся після кількох телефонних дзвінків на підприємство, цілком логічної відмови про будь які заміни та спогадів колив в 30 градусний мороз будинок залишився без основного джерела обігріву. По четверте - хто реально працює чи руками чи головою розуміє як гірко втрачати те що далося тяжкою працею. Якби я був так би мовити "при баблі" поняття би не мав про котли опалення і т.п. А так все робилося своїми руками за ЧЕСНО зароблені гроші. На конкуруючі фірми не працюю, заказними текстами не займаюся. Просто так сталося зі мною, і з цим змирився, бо якщо чесно - це не ті проблеми через які втрачаються нерви і здоров'я (хоч після 5-ти процедур монтажу-демонтажу котла масою коло 60 кг, його завантаження-розвантаженням з легкової машини лише своїми силами я так не думав, тай весь живіт та ноги були в синцях від різних торчащих шпильок, ніжок, хоч в нервах цього не відчував - мороз підганяв).

Радий що відповідні служби підприємства бодай моніторять суспільну думку і пропонують реальні шляхи виходу, за що їм вдячний. За допомогою звертатися не збираюся, оскільки це не ті гроші, за якими треба жаліти, а ризик того що рішення питання буде відбуватися "конкртними пацанами" всеж таки є, оскільки дивним є той факт, що за місяць ні одного повідомлення, а останні три в стилі "пряника і кнута" тай походять не від постійних учасникі вфоруму, а зареєстрованих за останні два дні. Та й пропозиці про "испортить Себе репутацию" не підходять, тому що у суперечках людина - фірма чи людина - держава людина програє у 100% випадках. Ось такий детектив.

Котел працює на тискові 0.2 атмосфери, нехай вже краще накип утворюється, може ще прослужить якийсь час.

Реально перед всіма, хто має причетність до виробництва даної продукції, вибачаюсь! Розумію, що падіння збуту це зарплата працівників, за якими стоять їх сім'ї. Однак до інженерної групи прохання проаналізувати ситуацію і тричі перестрахуватися - нехай покупці ВАШОЇ продукції отримують лише позитивні емоції від її використання.

 

Добавлено через 1 час 53 минуты

 

Цікаво, як Ви собі уявляєте їхати на підприємство за понад 700 км з котлом на візочку напевно і рішати вопрос. Та в нормальних умовах, при першому сигналі фахівцям фірми напевно повинно було би стати цікаво, а що ж сталося, чому поломка, де прорахунки. Якщо Ви уважно почитаєте в обговореннях про українські котли, то мені пропонували новий теплообмінник за 1200-1300 грн і все!!! Хто кого "подло" підставляє? Для підприємства це лише один із багатьох моментів по оптимізації продукції задля покращення її якості (затрати фургончик 1400 км*7л/100км*10грн/літр=980 грн+котел(або теплообмінник1200 грн) разом 2200 грн, та ще відрядження фахівця для вияснення причини чи допомозі у монтажі), а для мене дана передчасна поломка 3-х місячна зарплата фактично майже викинута на металобрухт!!! Витратити ще додатково 1000-2000 грн для рішення вопроса - звісно ж нераціонально та й напевне безрезультатно. Та в світі існує практика вилучення цілих партій продукціії через незначний брак в кількох одиницях. Хоча про що говоримо. Україна ж навіть не Росія.

Хоча дискусія цікава, прикро що кожен трактує бачення із "своєї колокольні"

Раз така розгорнулася дискусія то варто зазначати, що дані котли призначені для роботи виключно із системами де є багато води, літрів 200-300, тобто високоінерційними, коли котел 20-30 хв гріє воду, а потім стільки ж часу "відпочиває", може в даному випадку і витримується багаторічна безвідмовна робота. Моя така думка. Хоча хто зараз на нових будівлях влаштовує опалення із стальних труб d 50-30 мм та чавунняих батарей???? Державна програма Теплий дім, за якої проводилось влаштування окремих котлів у квартирах із централізованим теплопостачанням закрита, відєднуватись від централізованих тепломереж фактично заборонено, то куди ставити подібні котли??? Якщо виробник всеж наполягає на виключній придатності таких котлів до нових систем теплозабезпечення, а мій випадок одиничний, та й то викликаний браком металу, який звісно ж Термобар не продукує, а десь закупляє на стороні, та ще той факт що виробник виловив з інтернету дискусію на цю тему і має бажання вирішити проблему власними силами - це лише вселяє впевненості майбутнім покупцям що вони НІКОЛИ не залишуться наодинці із подібними проблемами, а розраховуватимуть на підтримку виробника котлів (звісно у міру розумного)

 

Добавлено через 1 минуту

Уважаемый Владимир!

Прочитали Ваше сообщение на форуме Строим Дом

Мы весьма сожалеем и приносим свои извинения за неудобства и проблемы возникшие у вас с котлом нашего производства КС-ГВС-16. Такие явления происходят у нас крайне редко.

Не смотря на истечение гарантийного срока мы готовы заменить дефектный котел на новый в кратчайшие сроки. На завод попала небольшая партия некачественного металла. При жалобе покупателей на качество котла мы производим его замену. Сообщите Ваши координаты для выезда представителя предприятия.

Если бы Вы обратились к нам с самого начала проблемы, все вопросы давным давно были бы решены, так-как мы с большим уважением относимся к нашим потребителям.

Прошу сообщить ваш адрес и телефон.

 

С уважением главный инженер Е.Г.Хода

 

Добавлено через 21 минуту

 

Добавлено через 1 минуту

Дякую за людяність і розуміння. Наскільки я знаю обмін техніки проводится через організацію, яка продала виріб, без персоналізації покупця та розповсюдження особистих даних,а тим більше виїзду за місцем проживання.

Якщо Ви маєте реальні наміри помогти вирішити мою проблему це можна вирішити через магазин, в якому куплений котел: Опалювальна техніка, м.Тернопіль, вул.Біловірська, 38а, (район автостанції) т.52-28-75 надавши їм теплообмінник для котла КС-ГВС-16ДS. Цілого котла міняти не потрібно, все решта в ідеальному стані, та й перебрати даний котел просто. Котел законсервований 11.2008 К-11, заводський номер 3076. Новий теплообмінник заберу сам пред'явивши настанову з експлуатації, де вказаний номер котла, мокра печатка ОТК, дата купівля котла 25.06.2009 завірена мокрою печаткою магазину. Наперед дякую.

 

Добавлено через 1 час 49 минут

проба текста

 

Добавлено через 12 минут

.

Ввжаю що після пропозиції представника Термобару про заміну котла після гарантії будь-які обговорення некоректні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересное продолжение темы.

Если поменяют - респект и уважуха руководству и сервису завода.

Купил и я себе маленький парапетничек этого бренда.

Посмотрим, конечно, как он в работе будет. Но пока мне все нравится.

Термобар, так держать!:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Продовження історії має місце: з котлом нічого не змінилося, ні привіту ні котла, ні теплообмінника. А от за результатами зимової епопеї: після двиганини порушення в хребті, наслідок - невралгія в грудній клітці, на фоні сильного нервового потрясіння та травми хребта - проблеми із органами черевної порожнини, поки що лікарі лікують все по черзі, на жаль малорезультативно. Ось така ціна здавалося рядової поломки, а залізяка як стояла, так і стоїть. Кожен раз заходячи в паливну каюсь за свій вибір, але якби ж то знаття що буде попереду. До речі вартість ліків та всяких узд вже дойшла до половини вартості котла.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Владимир.

После переписки на форуме, нашим предприятием были произведена доставка теплообменика по указанному Вами адресу, а именно г.Тернополь, ул.Беловерская, 38а. Теплообменник находится там с 27.04.2012 г.. Для решения проблем по замене обратитесь к нашему представителю -Федору Владимировичу, контактный телефон 0995619009. Если необходима помощь по замене обратитесь по телефону 04341 2-14-13.

 

С уважением начальник ОТК Кузьмик А.В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Не вірилось, але реально теплообмінник привезли на гуртівню в Тернопіль. Поміняв на старий. Із вартості потратився лише на таксі з дому до Тернополя. Сьогодні змонтував, не тече, працює нормально і тихо. Не ризикуватиму піднімати тиск понад 0,2 атм, надіюсь що вода в системі мінятися не буде через поломки, а отже і накипу не утворюватиметься. Головне цій історії, що навіть після закінчення гарантії, завод все ж таки праявив розуміння і надав новий теплообмінник. Можливо це дійсно поодинока та непитова ситуація для продукції Термобару. Також зі слів власника гуртівні дане підприємство взагалі без проблем співробітничає при поломках в період гарантії, а з мого випадку і в післягарантійний термін, що не скажеш про інших вітчизняних виробників (це слова власника). Для себе зробив висновок, що в емоціях можна зашкодити лише власному фізичному здоров"ю, а залізо було,є і буде залізом і не більше. Також про піднімання тягарів пора забути назавжди, така порада всім користувачам вітчизняної техніки. Після своєї епопеї став ще більш фаховим і в ортопедії, неврології і інших галузях здооров'я, хоча до цього часу петрав лише в інженерних науках. Дякую заводу за розуміння та людяність у вирішенні моєї проблеми. Для всіх читачів наголошую, що це не рекламний трюк, не замовні статті і тому подібне на вигоду чи то конкурентам чи Термобару, це просто реальна ситуація і не більше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел КС-ГВ-16 ДS пропрацював 2 місяці і почались проблеми.При користуванні гарячою водою, при закритті крана в котлі з"являється удар. В системі з"являється додаткова вода.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановна Інна! Це не проблеми. При закритті крана, особливо шарового, відбувається незначний гідроудар, який розширює змійовик теплообмінника водяного контура, який в свою чергу вдаряється об стінку чи димовий канал котла і від цього цей звук. У мому попередньому котлі була аналогічна ситуація, неприємно звісно ж але привик. Хоч в цьому є позитивний момент - в такому теплообміннику, за завіренням виробника, не накопичується накип, оскільки він злущується від постійних ударів - ось така проста протинакипова система. Питання чи довго такий теплообмінник - пружина витримає, адже при найменшій трішині, вода із контура гарячого водопостачання просочиться в основний теплообмінник, і не факт, що він витримає, адже тиск у водяних мережах, особливо у нічний період понад 0,2 МПа (2 атмосфери). ну тоді повний капець. В мене індивідуальне водопостачання і я, при установці даного котла, насторїв автоматику глибинного насоса на максимальний тиск 1,8 атмосфери на всякий непердбачуваний випадок, наприклад як вищеописаний. Тиск в системі піднімається напевно через негерметичність зєднання на патрубкахгарячого водопостачання, адже там мідна трубка розвальцьована і затиснута до стальних патрубків конусом із диркою. Коротше, акуратно ключем дотягнути ці патрубки і все. (це десь приблизно навіть не четверта частина оберту) вода в ситстемі не повинна прибувати. Про те, що змійовик тріс десь посередні не варто переживати через незначний термін експлуатації. На майбутнє навчіться плавно і поволі закривати кран гарячого води і гуркіт як не припинеться то суттєво буде нищим. Ось такі особливості експлуатації вітчизняної техніки. Також варто добавити, що гаряче водопостачання від подібних котлів має одну перевагу (решта недоліки) обєм води може бути мінімально-достатнім, а це важливо при митті посуди без бризків та лишньої перевитрати. У імпортних котлах мінімальний обсяг води для включення її нагріву повинен бути понад 2-2,5 літрів за хвилину, що на мою думку забагато для кухні, хоча для ванни душу якраз норма. Отак.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

монтую та обслуговую котли різних моделей та виробників.Термобар- самі проблемні!!!!!!! з Колві-ніколи проблем не виникало.

Термобар 5ти Квт-більше ставити не буду(задовбався до них бігати) 7-ка 10-ка 12-ка зразу при монтажі треба зашивати бічні отвори(завод перестарався). комін щоб змонтувати зразу треба удосконалювати(плотності приставання до котла нема) .яб сказав-РЕШЕТО. В моєму районі продажі Термобар скоро закінчаться-я постараюсь зробити антирекламу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На работу взяли 50-ку ТермоБар. Сварные швы не понравились и есть брызги от сварки. "Дырка" в месте сварки трубки дымохода.

Ну и основное - пришлось отключить датчик обратной тяги - с ним не запускался. К тому же он даже не прикручен на месте, а просто валялся внутри котла....

Единственный "+" - цена. 10 000 против 18 000 Колви.

Хотя с Колви тоже были проблемы - 3 раза врили теплообменник. Из-за этого пришлось и менять....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Здравствуйте! Хочу и я поделится своим маленьким опытом покупки украинского котла. Делал СО у флигеле. Решил приобрести котёл Термобар КС ГС 5С. Честно признаться, сложилось мнение, что на заводе ОТК существует только на бумаге! Вот как можно пропустить такие элементарные вещи:

1. Вытяжная труба с "пропалом" от сварки. 2. Кожух котла смещён к трубе для подсоединения газа(газовый шланг прикрутить невозможно) 3. Одна шпилька присоединения вытяжной трубы вкручивается криво. Но, в принципе, после доработок своими руками котёл запустился и уверенно проработал 1,5 часа на 60 градусах. Отопительный сезон (надеюсь, что не один) внесёт свои коррективы в мой отзыв о этом котле. Хотелось бы ещё отметить, что я оставил вопрос по монтажу котла на сайте завода и в течении часа человек мне перезвонил и всё рассказал, что меня интересовало!

IMG_20150826_121338.thumb.jpg.2e4958830a5b786a8d2edbd69d7c0854.jpg

IMG_20150904_103213.thumb.jpg.78f2770af2957ef1522fe7b07b844bd5.jpg

IMG_20150826_121346.thumb.jpg.fd123a61b3aa36efc6b5349d9cb8603f.jpg

Змінено користувачем ovrviktor
добавка текста
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Я тоже купил котел отопительный газовый кс-гс-12.5 дs термобар, через 2 дня он потек, с трудностями поменял его в магазине. Дали новый, при установке обнаружили, сто новый тоже течет. Только на доставку потратил 500 грн. Спрашивается - кому нужно такое фуфло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

При какой температуре достигается максимальное КПД данного котла при открытой система литров на 300? Есть ли какой-то мануал по очистке теплообменника от сажи? Есть подозрение что его с момента установки никто не чистил а это 13 год.

Так же интересует добавить второй контур в данный котел, если верить то различие между одноконтурным и двух небольшая.

От себя скажу заметил что негативные отзывы пишут пользователи с 1 сообщением, думаю сознательные люди понимают что это антиреклама.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...