Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите правильно утеплить кирпичный дом

Lessy

Рекомендовані повідомлення

Возможно в пенопласт нужно было бы вставить островками какой-то более прочный материал, но не бетон, что-то более теплое. Возможно ситуацию бы исправили например газоблоки, уложенные через каждые 2,5-3 метра в уровень с пенопластом. У них прочность значительно выше, и это бы убрало гулкость. Но и теплопроводность у них выше. Тут к конструкторами нужно обращаться что бы просчитали варианты.

Я делал по собственному разумению и не учел фактор распространения звука. Вернее совсем не задумывался об этом. А это влияет на комфорт проживания.

Для этого есть идеальный по всем параметрам вариант: минвата PAROC SSB 1 - це негорюча кам'яна вата, яка встановлюється в якості шумоізоляційного шару під наливні "плаваючі" підлоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этого есть идеальный по всем параметрам вариант: минвата PAROC SSB 1 - це негорюча кам'яна вата, яка встановлюється в якості шумоізоляційного шару під наливні "плаваючі" підлоги.

Не совсем оно. Разговор об утеплении а не о шумоизоляции. Да и вату под стяжку пола в доме без подвала как-то рискованно класть. Влагой напитается и потеряет свои свойства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем оно. Разговор об утеплении а не о шумоизоляции. Да и вату под стяжку пола в доме без подвала как-то рискованно класть. Влагой напитается и потеряет свои свойства.

В том то и дело, что у этой модели очень низкая лямбда - 0,035.

Это звукоизолятор с исключительно хорошими теплоизоляционными свойствами, который одновременно является и теплоизолятором с хорошим коэф. звукопоглощения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передбачається прибудова до існуючого будинку. І у новій частині будинку для теплих цегляних стін планується наступна конструкція: несуча стіна 25 см рядової червоної цегли, утеплювач пінопласт 25-ї щільності 15 см і облицювання силікатною цеглою 12 см
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передбачається прибудова до існуючого будинку. І у новій частині будинку для теплих цегляних стін планується наступна конструкція: несуча стіна 25 см рядової червоної цегли, утеплювач пінопласт 25-ї щільності 15 см і облицювання силікатною цеглою 12 см

 

Подумайте хорошо на счет силикатного кирпича. Положите облицовочный. Стоимость работы по укладке одинаковая, дороже будет только сам кирпич.

Силикатный кирпич очень гигроскопичен.

Пенопласт на стены можно практически любой плотности.

Я у себя крепил пенопласт к стенам грибами, на которые наматывал нержавеющую проволоку 1,5 мм. Потом эту проволоку связывал с облицовочным кирпичом.

И еще сразу подумайте как вы будете устанавливать окна.

Можно конечно как делают все, упирать наружную часть окна в облицовочный кирпич с использованием псул.

Но я у себя окна ставил чуть глубже, на 5 см. Торец пенопласта меду наружной частью окна и облицовочным кирпичом замазывал клеем и потом красил в цвет оконного профиля. Таким образом избежал мостика холода по краю оконных рам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я у себя крепил пенопласт к стенам грибами, на которые наматывал нержавеющую проволоку 1,5 мм. Потом эту проволоку связывал с облицовочным кирпичом.

 

Для зв'язки стін планую використовувати гнучкі зв'язки зі скло-пластикової арматури з напиленням піском. На нових стінах закладатимуться в кладку, а до старих кріпитимуться через пластиковий дюбель, в який забиватиметься арматура

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для зв'язки стін планую використовувати гнучкі зв'язки зі скло-пластикової арматури з напиленням піском. На нових стінах закладатимуться в кладку, а до старих кріпитимуться через пластиковий дюбель, в який забиватиметься арматура

 

Я використовував неіржавіючий дріт тому, що він більш гнучкий. Далеко не завжди шви кладки чорнової цегли співпадають зі швами лицювальної. Окрім того я армував по периметру кожен четвертий ряд лицювальної цегли сталевим дротом 4 мм. Тонким неіржавіючим дротом досить легко було перевязувати дріт для армування.

Гнучкі склопластикові зв'язки буде важко з'єднати з армувальним дротом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я використовував неіржавіючий дріт тому, що він більш гнучкий. Далеко не завжди шви кладки чорнової цегли співпадають зі швами лицювальної. Окрім того я армував по периметру кожен четвертий ряд лицювальної цегли сталевим дротом 4 мм. Тонким неіржавіючим дротом досить легко було перевязувати дріт для армування.

Гнучкі склопластикові зв'язки буде важко з'єднати з армувальним дротом.

 

Не хочу використовувати метал, щоб не створювати додаткових містків холоду. У чорновій кладці зв'язки можна буде вмурувати і у вертикальний шов. А армування для цегляної кладки не думаю, що необхідне

 

Upd. Як розумію, у Вас 2 поверхи. У мене буде один. Думаю, для Вас армування було конструктивно доцільно.

Хоча тепер думаю, може й мені потрібно про всяк випадок використати армування у лицьовій кладці

Змінено користувачем Sergiy_
Доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу використовувати метал, щоб не створювати додаткових містків холоду. У чорновій кладці зв'язки можна буде вмурувати і у вертикальний шов. А армування для цегляної кладки не думаю, що необхідне

 

Upd. Як розумію, у Вас 2 поверхи. У мене буде один. Думаю, для Вас армування було конструктивно доцільно.

Хоча тепер думаю, може й мені потрібно про всяк випадок використати армування у лицьовій кладці

 

Додаткових містків холоду не створюється. Дріт кріпив до шляпки дюбеля, яким кріпив пінопласт. Тобто металевий зв'язок тільки до зовнішньої поверхні пінопласту.

А армуавання в мене було дуже бажаним тому, що будинок має два поверхи. Та й витрати на армування були мізерними.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Если вопрос ещё актуален позвоните +7 (929) 545-03-02

Владимир - специалист по утеплению.

 

Вот что животворящие санкции с людями делают... Сообщение-бальзам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...