Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Так як на форумі є чимало жителів с. Глеваха і тих, що будують свої помешкання, то думаю корисною буде дана тема. Пропоную ділитись враженнями, контактами, обговорювати проблеми.

Багато цінної інформації є в сусідній темі Все про Васильківський р-н

Змінено користувачем N.O.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый :)

Кто-нить знает "местных" хороших штукатуров, кто б неспеша мог дом внутри пошуткатурить? Так как все сразу пока оплатить нету возможности, а так чтоб время не терялось :)

 

ЗЫ Назар, не село, а пгт :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чудово, дякую, N.O.! соррі, імені так і не знаю!

коротко про себе: мешкаю на вулиці комсомольскій, на даний момент копаю каналізацію :)

 

Добавлено через 1 минуту

Все про Васильківський р-н

 

за гілочку теж дякую, зовсім недавно кільця бетонні шукав поруч, ледь знайшов... а тут - все тобі й одразу... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завтра буде огляд керівництвом ПЗ Залізниці залізничного переїзду в Глевасі на 13-30. Бажаючих розказати чиновникам про стан запрошую. На даний момент добився "так-сяк" ремонту самого переїзду і на днях "тяп- ляп" закидали ями зі сторони одеської траси. Хотілось би добитись щоб зробили нормальний переїзд

 

Добавлено через 1 минуту

за гілочку теж дякую, зовсім недавно кільця бетонні шукав поруч, ледь знайшов... а тут - все тобі й одразу...
прошу. Будусам та заохочую інших наповнювати трохи й тут по корисних контактах суто з Глевахи
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їздив на зустріч з залізничниками, предявили, що під'їзд не їх парафія, але тим не менше перед зустріччю чуток підшаманили ями і привели до менш-більш нормального стану. Почекаю, що відпишуть.

Походу на Глевасі тепер будуть турнікети і залізнична каса, що впринципі позитивно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перешли сюда. Назар смотри я плачу интертелекому 150грн за 15000 хватает.

Фрэштел не ловит.

А фомам неверующим. Перед тем как ныть самим че нить сделать нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А фомам неверующим. Перед тем как ныть самим че нить сделать нужно.

Я тебя вообще не знаю, с какого перепуга мне падать тебе в ноги с мифическим инетом? :) Спросил, в чем именно "счастье", - не мое дело. Ну и гуд. И любителей кидать инет с Глевахи и Боярки я уже двоих видел, так что опыт для "фомы" у меня есть. Не первый день замужем.

 

По теме. У меня пиплнет, ловит нормально, но нифига не выгодно. Странички полистать и почту проверить...

 

Добавлено через 14 минут

Їздив на зустріч з залізничниками, предявили, що під'їзд не їх парафія, але тим не менше перед зустріччю чуток підшаманили ями і привели до менш-більш нормального стану. Почекаю, що відпишуть.

Походу на Глевасі тепер будуть турнікети і залізнична каса, що впринципі позитивно.

Позитивно для кого? Ты ж сам сказал, что ЖД к дорогам отношения не имеет :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тебя вообще не знаю, с какого перепуга мне падать тебе в ноги с мифическим инетом? :) Спросил, в чем именно "счастье", - не мое дело. Ну и гуд. И любителей кидать инет с Глевахи и Боярки я уже двоих видел, так что опыт для "фомы" у меня есть. Не первый день замужем.

 

По теме. У меня пиплнет, ловит нормально, но нифига не выгодно. Странички полистать и почту проверить...

 

Сюда же,

Мы уже на ты?

Нет кинуть пока есть идея. И я уже встречался с провайдерами и есть примерные сметы. Смотря от кого подключаться. Вопрос стоит в том что бы покрыть расходы самостоятельно, либо разбить сразу на 20-40 абонентов.

 

А уже на каких условиях разговор должен быть предметный и при личной встрече всех заинтересованных.

Вот так вот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы уже на ты?

Про фому и нытье не я писал. Не смахивает на обращение "вы".

 

либо разбить сразу на 20-40 абонентов

Они согласны ради такого количества абонетов прорыть 5-10 км полей и потом еще столько же разрыть дорог? Вот тут можешь называть меня фомой, ибо ниразу не верю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про фому и нытье не я писал. Не смахивает на обращение "вы".

 

 

Они согласны ради такого количества абонетов прорыть 5-10 км полей и потом еще столько же разрыть дорог? Вот тут можешь называть меня фомой, ибо ниразу не верю.

 

Ок. Был не прав. Закрываем этот вопрос. Ок?

С начала. Привет я Дима.

 

Смотри вопрос не в том что они. Вопрос в том что нужно. А нужно собрать суммы и самим все выкопать и уложить. Либо заплатить что б кто то сделал. И соответственно этот кусок уже в нашей собственности. А абоненты нужны что б сумму работ сразу разбить на всех. А не мне одному тащить 6км

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позитивно для кого? Ты ж сам сказал, что ЖД к дорогам отношения не имеет :)

позитивно, що можна буде придбати квитки, а не їхати приміром в Боярку, а можливо і зроблять зупинку швидкісної електрички, все ж тут чимало народу проживає.

Ви тут на дибки не ставайте, гг

Смотри вопрос не в том что они. Вопрос в том что нужно. А нужно собрать суммы и самим все выкопать и уложить. Либо заплатить что б кто то сделал. И соответственно этот кусок уже в нашей собственности. А абоненты нужны что б сумму работ сразу разбить на всех. А не мне одному тащить 6км

я так і зрозумів, що роботи на проведення покладаються на учасників, потім готові кабелі підключаємо і виходимо на провайдера 1го рівня, заключаємо договір і вперед. Час покаже, якщо частину кабелю ютіпі все ж можна тягти по повітрю, то це реально, а так копати кілометри в місцях де вже заселено - нереально. Взагалі ці роботи можна виконати хіба нелегально і бути готовим, що кабель будуть періодично рвати, погоди дозволи з інстанціями це анріал. Я думаю, що майбутнє все ж за технологіями типу вай фай для негустонаселеної місцевості, це значно дешевше
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет я Дима.

Привет, Богдан :)

 

Либо заплатить что б кто то сделал.

Золотой интернет будет в нашей Глевахе...

А самим - у кого сейчас во время стройки есть время?.. Это по ее окончанию, когда проявится скука за телодвижениями типа "копать", - можно подумать.

 

позитивно, що можна буде придбати квитки, а не їхати приміром в Боярку

Имеешь в виду на поезда? Тебя уверили в том, что эти кассы будут продавать такие билеты, а не только на электричку? Если будет комфортная останавливаться, то даже очень гуд.

 

Я думаю, що майбутнє все ж за технологіями типу вай фай для негустонаселеної місцевості, це значно дешевше

Согласен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет, Богдан :)

 

 

Золотой интернет будет в нашей Глевахе...

А самим - у кого сейчас во время стройки есть время?.. Это по ее окончанию, когда проявится скука за телодвижениями типа "копать", - можно подумать.

 

Ну я копать то и не собирался. Для этих целей есть специально обученные люди. Ну и плюс я уже переехал и просто достраиваюсь ))) А нет после 100мб\сек на 1сб\сек это тяжко. вот и ищу варианты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеешь в виду на поезда? Тебя уверили в том, что эти кассы будут продавать такие билеты, а не только на электричку? Если будет комфортная останавливаться, то даже очень гуд.

це мої припущення

побачимо, думаю до виборів закінчать

шкода, що Засуха не добралась до нашого села, мабуть слабке електроральне поле, ось в Путрівці і Калинівці тротуари зробили

 

п.с.

2229126306.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це мої припущення

побачимо, думаю до виборів закінчать

шкода, що Засуха не добралась до нашого села, мабуть слабке електроральне поле, ось в Путрівці і Калинівці тротуари зробили

 

 

Оффтоп: в В.Дмитровичах також тротуари зробили... до дня села (6 жовтня), але прізвище "Засуха" витало в повітрі.

Змінено користувачем apxitektop
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чомусь мені підказує моє внутрішнє чуття, що зроблено це коштом держави під гучні фанфари п. Засухи
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O., а сдайте пожалуйста контакты вашего провайдера, попробуем и мы с ними пообщаться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O., а сдайте пожалуйста контакты вашего провайдера, попробуем и мы с ними пообщаться.

0674440537 Володимир

пора просити знижку за рекламу:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересующимся инетом: а вы не смотрели всторону Кристалла? мне кажется в Глевахе он есть.

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересующимся инетом: а вы не смотрели всторону Кристалла? мне кажется в Глевахе он есть.

(ссылка устарела)

не плутайте багатоквартирні будинки з приватним сектором

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не плутайте багатоквартирні будинки з приватним сектором

я нічого не плутаю, вони проводять інет і в приватні будинки. після того, як нам спочатку відмовили і прийшов іншмй провайдер на нашу вулицю - одразу захотіли протягнути нам:D

запитайте в них, вони просто беруть з користувача вартість кабелю і саме підключення. але при умові шо ви є в їхніх планах або вам пощастило жити поруч з їхніми трасами;)

але як показала практика, дуже швидко ви стаєте в них в пріоритеті, коли підключитесь до іншого провайдера:ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль у нашому районі кабель відсутній, найближчий кабель тільки в будинках за переїздом
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Добрый день уважаемые соседи! Живу на улице Киевской. Рубикон затянул кабель уже и в поселок. НО .... дозваниваюсь им уже месяц с просьбой приехать и решить вопрос с возможностью подключения. В ответ совершенно невнятные ответы о том, что скоро доедут. Т.е. по факту скорее всего ничего у них нет. Продолжаем страдать на ЮМСе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Після чергового грізного листа Черпаку у Васильківську РДА мене таки ощасливили і зробили ремонт щебено-бітумом парочки грандіозних ям на дорозі за переїздом. Пора ставити скриньку для пожертв на листи з марками
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Другий день дістаю нашого улюбленого голову щоб почистив дорогу. Зранку сьогодні на дорозі був триндєц повний, ледве догріб до переїзду. Сьогодні з піною сказав, що трактор працює. Ввечері побачу. Ще хтось йому телефонує крім мене?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...