Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто знает как "устроен" режим конвекции в электродуховке?!

putsya

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

Подскажите, светлые головы, кто знает, как устроен режим конвекции в электродуховке? Проблема в следующем: духовка (Zanussi ZOB 646) работает исправно, отлично, все режимы кроме моего любимого - конвекции... Т.е. он не совсем не работает:fool:, а не нагревает совсем (ни капельки), а вентилятор крутит исправно... Может, там какой-нибудь тэн сгорел?... Можно ли такую траблу решить своими силами или все-таки придется в наш провинциальный городок вызывать дорогого дядю-мастера из сервиса?... Муж-то у меня рукастый - если сказать, что конкретно раскрутить и заменить должен справится, но вот что там менять - вопрос!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В духовці є верхній і нижній гріль.Якщо вони оба включені разом ( або окремо ) із одночасним включенням внтилятора на задній стінці то такий режим і буде називатись конвекцією.

В остані час в духовках ще стали вводити поняття турбонагрів це коли перед вентилятором стоїть також потужний нагрівач .В такому випадку вентилятор дує гараячим повітрям.

Так що можна Вас заспокоїти конвекція у вашій духовці є !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та он-то есть (вернее был...). Раньше при включении режима конвекции вентилятор крутился и гонял очень горячий воздух, а сейчас просто крутится и как-будто настольный вентилятор воздух холодный гонит:(.

А включить одновременно гриль и вентилятор этот чертов не могу - конструкция поворотных переключателей дает выбрать только какой-то один режим! Значит, там все-таки (перед вентилятором) какой-то тэнчик сгорел... Эх, обидно, где ж его взять новый?..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В духовці є верхній і нижній гріль.Якщо вони оба включені разом ( або окремо ) із одночасним включенням внтилятора на задній стінці то такий режим і буде називатись конвекцією.

В остані час в духовках ще стали вводити поняття турбонагрів це коли перед вентилятором стоїть також потужний нагрівач .В такому випадку вентилятор дує гараячим повітрям.

Так що можна Вас заспокоїти конвекція у вашій духовці є !

 

Ну напутал, так напутал. Если тебе не 50 лет, и ты учил физику и хоть раз пробовал испечь в духовке хоть что нить, то из всего написанного верно только про турбонагрев, который на моей памяти лет 16 называется конвекцией.

ТС: разберите, сфоткайте с прикладыванием линейки и попробуйте заказать тэн через инет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну напутал, так напутал. Если тебе не 50 лет, и ты учил физику и хоть раз пробовал испечь в духовке хоть что нить, то из всего написанного верно только про турбонагрев, который на моей памяти лет 16 называется конвекцией.

ТС: разберите, сфоткайте с прикладыванием линейки и попробуйте заказать тэн через инет.

 

В школі вчився на 2-3 (20 років тому )через це про фізику сказати нічого не можу :D.

На рахунок духовок то режим конвекція в електродуховці саме такий як я і описав .Хоча не виключаю що з позиції фізики цей процес називається по другому.

Зрештою треба розуміти що це вбільшій степені реклама.

Думаю Ви не будете виставляти предяву Панасонікам або іншим фірмам за їхні турбо звуки або турбозображення.Я вже мовчу про режим "3D конвеция".

Можливо Бошу ви повірете (ссылка устарела)

Змінено користувачем AVOLEG
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В школі вчився на 2-3 (20 років тому )через це про фізику сказати нічого не можу :D.

На рахунок духовок то режим конвекція в електродуховці саме такий як я і описав .Хоча не виключаю що з позиції фізики цей процес називається по другому.

Зрештою треба розуміти що це вбільшій степені реклама.

Думаю Ви не будете виставляти предяву Панасонікам або іншим фірмам за їхні турбо звуки або турбозображення.Я вже мовчу про режим "3D конвеция".

Можливо Бошу ви повірете (ссылка устарела)

 

З оцінками- могли б і не казати ;)

Але режимом конвенції у пекарських пристроях називають режим _примусового_ нагнітання. Для фізичної конвенції потрібен лише нижній тен. Пекарі-люди хоч і вибагливі до нагріву зверху і знизу (а у індукційних печах ще й справа і зліва- все ж не називають цей режим конвекцією). Про пароконвектомати я промовчу-забагато фізики та пекарства буде

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...