Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гусячий послід під дерева

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

В якості газонокосарки завів собі гусей. Відповідно, захєзали вони мені все, що можливо. Зараз вигрібаю з газонів і городу їх какулі разом з сухою травою. Такак мульча шикарна. І виникло питання - чи можна оце все під дерева на зиму засипати? Какулі вже і висохли, стали такими собі акуратними коротенькими паличками. Чи не зашкодить то деревам?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В якості газонокосарки завів собі гусей. Відповідно, захєзали вони мені все, що можливо. Зараз вигрібаю з газонів і городу їх какулі разом з сухою травою. Такак мульча шикарна. І виникло питання - чи можна оце все під дерева на зиму засипати? Какулі вже і висохли, стали такими собі акуратними коротенькими паличками. Чи не зашкодить то деревам?

Теоретично то ні, але навесні, коли все розтане і зійде сніг-ваші деревця отримають величезну кількість азоту (який з водою промиється до кореневої системи), тобто якщо деревця молоді ( чи навіть 3-4річки) їм прийде капут, а Ви навіть не зрозумієте від чого...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене там пісок в якості грунту, може воно і непогано було б, якби азот пішов туди? Та я й небагато буду підкидати - два-три кілограми.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене там пісок в якості грунту, може воно і непогано було б, якби азот пішов туди? Та я й небагато буду підкидати - два-три кілограми.

Ну, право Ваше, тим більше якщо пісок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично то ні, але навесні, коли все розтане і зійде сніг-ваші деревця отримають величезну кількість азоту (який з водою промиється до кореневої системи), тобто якщо деревця молоді ( чи навіть 3-4річки) їм прийде капут, а Ви навіть не зрозумієте від чого...

 

подтверждаю, если молодняк, будут у вас сухие палки место сада.

сложите все награбленное у гусей в отдельную яму/ванну с травой, можете тырсы добавить для удобства использования в будущем.

 

и пусть зимо само пролежит, весной добавите под деревья

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блін, то треба йти згрібати, те, що під дерева вже розкидав?

Якщо не хочете отримати гербарій з свого саду...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Згадуючи тему скажу, що від гусячого посліду за три роки нічого в мене не погоріло. Це ж не кури.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От своих гусей и кур свежий помет разбрасываю равномерно сверху земли вокруг деревьев 2-4года и обильно засыпаю малинник, малинник этим летом вымахал по 2 метра и давал обильные урожаи,так же когда садил деревья в яму сыпал свежий гусиный помет, потом слой земли и потом деревья, все деревья развиваются отлично.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...