Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пультова охорона Києво-святошинский район

semy

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Шукаю охоронну компанію, для пультової охорони. Мій будинок розташований в с. Ясногородка. Напишіть будласка відгуки або пропозиції на рахунок охоронних компаній які надають Вам свої послуги (не обовязково в цьому селі.). Хочется всеж таки спокійно спати. Наперед вдячний.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка Євгеній а де ви мешкаєте, а саме мене цікавить, який час реагування групи ДСО до Вас. Бо до Ясногородки ДСО доберається не часто, як коли їм захочется, а якщо і приїжджають то десь за 30 хв. Так що аж ніяк спати спокійно небуду, Тай і ціни у них на 20-30% дорожчі ніж у інших пультів, Напевно все залежить від відстані до будинку,???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка Євгеній а де ви мешкаєте, а саме мене цікавить, який час реагування групи ДСО до Вас. Бо до Ясногородки ДСО доберається не часто, як коли їм захочется, а якщо і приїжджають то десь за 30 хв. Так що аж ніяк спати спокійно небуду, Тай і ціни у них на 20-30% дорожчі ніж у інших пультів, Напевно все залежить від відстані до будинку,???

я нахожусь возле Василькова.......доезжают за 7-10 мин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка Євгеній а де ви мешкаєте, а саме мене цікавить, який час реагування групи ДСО до Вас. Бо до Ясногородки ДСО доберається не часто, як коли їм захочется, а якщо і приїжджають то десь за 30 хв. Так що аж ніяк спати спокійно небуду, Тай і ціни у них на 20-30% дорожчі ніж у інших пультів, Напевно все залежить від відстані до будинку,???

 

это когда у ГСО было на 20-30% дороже??? стоимость абон.платы-никогда такого не было, стоимость монтажа-вопрос творческий (все зависит от спецификации)

Сколько работаю в сфере пультовой охраны-всегда по частному сектору (квартиры, дома) ГСО всегда дешевле(качество услуг это отдельная тема),чем частники. Вот офисы, магазины-в одной ценовой категории, что ГСО, что ЧОП.

Змінено користувачем Андрей П.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Доброго дня. Шукаю охоронну компанію, для пультової охорони. Мій будинок розташований в с. Ясногородка. Напишіть будласка відгуки або пропозиції на рахунок охоронних компаній які надають Вам свої послуги (не обовязково в цьому селі.). Хочется всеж таки спокійно спати. Наперед вдячний.

 

Если Вы еще не определились с компанией, наша как раз обслуживает Ваш регион. Я не могу вы ражать мнения клиентов, но пока на качество услуг и стоимость еще нареканий с их стороны не было. Группа компаний "Евробезопасность" готова Вам помочь. По всем вопросам завоните в наш офис 48467-17. Поможем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...