Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Печь размером 140 на 60 с внутренней топкой!

Kamin y

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые коллеги, нужен совет! Нужно разместить пеь с внутренней топкой в следующих рамках - 140 см на 60 см. У кого какие будут варианты? Эскиз даю!

DSCN5787.thumb.JPG.71b78202b6301113a8cdbda018ad4a77.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где вы тут видите печь?

Вообще то я к печникам обращался, а вы вроде учитель .. извините , ПЕЧЬ я имел в виду. Ну опечатка/, ну и что, мордой тыкать человека и смеятся ? Ехидство не критерий ума.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые коллеги, нужен совет! Нужно разместить пеь с внутренней топкой в следующих рамках - 140 см на 60 см. У кого какие будут варианты? Эскиз даю!

1. Коренная труба на рисунке,я так понимаю уже имеется?

2. нет проблем. Тока стветую саму топку выдвинуть вперед на полкирпича а то 65 см маловато,с футеровкой получится короткая и дрова не больше 32см

3. А варианты это что? Вы ж нарисовали свою хотелку и осталось лишь спроектировать печь,вы этого ожидаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да труба существует, в том то и дело что топка короткая, а места нет. Даже если корпус печи в чверть и топку шамотом в четверть. Дело в том что мы всегда делаем щитки в четверть ,3-5 каналов. 32 см. ширина щитка.Я мог поставить как хочешь, и где хочешь в помещении. С такой формой печи не сталкивался. Люди купили дом и место уже определено. Места для маневра нет!Потому и прошу помощи, Живу на Полтавщине, холодных зим нет. Так что проршу помочь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да труба существует, в том то и дело что топка короткая, а места нет. Даже если корпус печи в чверть и топку шамотом в четверть. Дело в том что мы всегда делаем щитки в четверть ,3-5 каналов. 32 см. ширина щитка.Я мог поставить как хочешь, и где хочешь в помещении. С такой формой печи не сталкивался. Люди купили дом и место уже определено. Места для маневра нет!Потому и прошу помощи, Живу на Полтавщине, холодных зим нет. Так что проршу помочь.

хотите этими стенками вчетверть кирпича обогреть 80 квадратов?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да труба существует, в том то и дело что топка короткая, а места нет. Даже если корпус печи в чверть и топку шамотом в четверть. Дело в том что мы всегда делаем щитки в четверть ,3-5 каналов. 32 см. ширина щитка.Я мог поставить как хочешь, и где хочешь в помещении. С такой формой печи не сталкивался. Люди купили дом и место уже определено. Места для маневра нет!Потому и прошу помощи, Живу на Полтавщине, холодных зим нет. Так что проршу помочь.

 

З Ваших слів, Вам потрібно збудувати піч для обігріву 80м.кв. Розраховуватимемо 6кВт потужності в годину. Це передбачає 10-12м.кв. площі випромінювання. Для роботи потрібно буде 6кВт / 3,5кВт*год/кг = 1,7кг на годину. На 24 години потрібно буде 41кг. За мінімальних 70кг акумуляції на кілограм дров отримаємо 2800кг для двох пропалювань на добу, тому вже можна припустити, що теоретичних пропалювань буде більше 2-х.

У поданому Вами периметрі висота печі має складати близько 2м.

Якщо використаєте тонкий шамот (плити 3см, або шамотну цеглу 4см) і забезпечите 4см між накопичувальною масою та облицюванням, зможете забезпечити роботу гіпокаусту у достатньо рівномірному режимі. 4см+4см та 12см топка. Товщина дверцят нехай від 7 до 11 для подового горіння. Тобто ефективна глибина топки складе 65 - (4+4) - 12 -11 = 34см. Не погано. Ширину візьмемо 29см, тоді ми зможемо ефективно спалювати по 10кг в максимальному завантаженні.

Отже, зараз ми вже маємо дно камери, максимальну вагу завантаження та необхідну кількість дров. Відповідно до цих даних маємо: 41кг/10кг ~4 закладки на добу.

Вага акумуляції складе 90кг*10=900кг, що вже нормально для такого обмежаного об'єму.

Мінімальна довжина ходу димових газів має бути 4,7м по осі від камери згоряння до димовідвідного каналу. 1м вниз, 1,2м вверх і маєте поряд з топкою 2,2м ходу каналів. Решту 2,5-3,5м поворотами розташувати над топкою. А можна весь канал поряд розмістити. Вже можна прикинути живе січення подачі повітря буде близько D125мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да труба существует, в том то и дело что топка короткая, а места нет. Даже если корпус печи в чверть и топку шамотом в четверть. Дело в том что мы всегда делаем щитки в четверть ,3-5 каналов. 32 см. ширина щитка.Я мог поставить как хочешь, и где хочешь в помещении. С такой формой печи не сталкивался. Люди купили дом и место уже определено. Места для маневра нет!Потому и прошу помощи, Живу на Полтавщине, холодных зим нет. Так что проршу помочь.

Труба с каналом 27/14 а нарисовал квадратную. Типа сами догадайтесь как она расположена?

надо сделать нормальную теплоемакую печь,что б протопил раз в сутки и забыл. С стенкам в 12 см конечно. У вас же пмж а не дача

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труба с каналом 27/14 а нарисовал квадратную. Типа сами догадайтесь как она расположена?

надо сделать нормальную теплоемакую печь,что б протопил раз в сутки и забыл. С стенкам в 12 см конечно. У вас же пмж а не дача

 

Вы же понимаете что раз написано 27 * 14 ,т о это 27*14, рисунок эскиз. Просто в нашей зоне теплоемких печей в пол кирпича не делают. Хватает щитков в чверть. Я не могу в указанных пределах разместить каналы для хода дыма. (Тупой )видно. Потому и прошу помощи! Щитков сделаных на 3-5 каналов, не сощитать, и под газ и под дрова, а тут....Не хватает (каналов) в голове! Так что не подумайте что я ущербный, раз не знаю то говорю не знаю. Без понтов!.Жду конкретных схем. С уважением. Ах да, они хотят временами экономить наш ЗОЛОТОЙ газ собственной добычи, что остается после дерибана!

 

Добавлено через 10 минут

З Ваших слів, Вам потрібно збудувати піч для обігріву 80м.кв. Розраховуватимемо 6кВт потужності в годину. Це передбачає 10-12м.кв. площі випромінювання. Для роботи потрібно буде 6кВт / 3,5кВт*год/кг = 1,7кг на годину. На 24 години потрібно буде 41кг. За мінімальних 70кг акумуляції на кілограм дров отримаємо 2800кг для двох пропалювань на добу, тому вже можна припустити, що теоретичних пропалювань буде більше 2-х.

У поданому Вами периметрі висота печі має складати близько 2м.

Якщо використаєте тонкий шамот (плити 3см, або шамотну цеглу 4см) і забезпечите 4см між накопичувальною масою та облицюванням, зможете забезпечити роботу гіпокаусту у достатньо рівномірному режимі. 4см+4см та 12см топка. Товщина дверцят нехай від 7 до 11 для подового горіння. Тобто ефективна глибина топки складе 65 - (4+4) - 12 -11 = 34см. Не погано. Ширину візьмемо 29см, тоді ми зможемо ефективно спалювати по 10кг в максимальному завантаженні.

Отже, зараз ми вже маємо дно камери, максимальну вагу завантаження та необхідну кількість дров. Відповідно до цих даних маємо: 41кг/10кг ~4 закладки на добу.

Вага акумуляції складе 90кг*10=900кг, що вже нормально для такого обмежаного об'єму.

Мінімальна довжина ходу димових газів має бути 4,7м по осі від камери згоряння до димовідвідного каналу. 1м вниз, 1,2м вверх і маєте поряд з топкою 2,2м ходу каналів. Решту 2,5-3,5м поворотами розташувати над топкою. А можна весь канал поряд розмістити. Вже можна прикинути живе січення подачі повітря буде близько D125мм.

Дякую за відповідь, але конкретніше будь ласка! Як канали розмістить? Я розумію що третя частина каналів буде над топкою, а далі?Димохід виходить по діагоналі від дверець топки, а як з камери хайло розмістить? ззаду ,зверху, набік?Хотів зробить каталізатор , сухий шов як в печах СДГ Кузнєцова. піч можна вздовж робить пополам, а поперечно як ? Змійкою , чи в паралель рух газів.Що запропонуєте? З повагою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же понимаете что раз написано 27 * 14 ,т о это 27*14, рисунок эскиз. Просто в нашей зоне теплоемких печей в пол кирпича не делают. Хватает щитков в чверть. Я не могу в указанных пределах разместить каналы для хода дыма. (Тупой )видно. Потому и прошу помощи! Щитков сделаных на 3-5 каналов, не сощитать, и под газ и под дрова, а тут....Не хватает (каналов) в голове! Так что не подумайте что я ущербный, раз не знаю то говорю не знаю. Без понтов!.Жду конкретных схем. С уважением. Ах да, они хотят временами экономить наш ЗОЛОТОЙ газ собственной добычи, что остается после дерибана!

 

Добавлено через 10 минут

 

Дякую за відповідь, але конкретніше будь ласка! Як канали розмістить? Я розумію що третя частина каналів буде над топкою, а далі?Димохід виходить по діагоналі від дверець топки, а як з камери хайло розмістить? ззаду ,зверху, набік?Хотів зробить каталізатор , сухий шов як в печах СДГ Кузнєцова. піч можна вздовж робить пополам, а поперечно як ? Змійкою , чи в паралель рух газів.Що запропонуєте? З повагою.

Могу подкинуть Красноярскую. Только дров надо - 100кг. Забуть про теплоемкие печи. Ставь нормальную Грубку в простенки.У нас / Мариуполь/ уже опробывали -теплоемкие. Разобрали и выкинули.

11_13_3_.JPG.4f3f72709fc83b3df94c8db85816ebae.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як канали розмістить? Я розумію що третя частина каналів буде над топкою, а далі?Димохід виходить по діагоналі від дверець топки, а як з камери хайло розмістить? ззаду ,зверху, набік?

Очевидно, перший канал піде до низу збоку від печі. Слід вихід з топки зробити збоку, ближче до задньої стінки.

 

Хотів зробить каталізатор

У ньому немає потреби. Каталізація потрібна, якщо вже запороли всю попередню роботу з топкою. Якщо все згоріло до <0.01% CO, то що каталізувати? Якщо підібрати правильну подачу повітря, оптимальний розмір топки (достатній для об'єму згоряння і одночасно не надто великий, щоб у топці трималась висока температура, то для топок з конфігурацією дна a/b < 1,5, де а - глибина топочної, а b - ширина, то можна і без вторинної подачі обійтись, хоча це теж варіативно, адже у безруштових системах буває, що через дверцята напряму важко забезпечити необхідне січення для повітря, особливо після 230 см.кв.).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же понимаете что раз написано 27 * 14 ,т о это 27*14, рисунок эскиз. Просто в нашей зоне теплоемких печей в пол кирпича не делают. Хватает щитков в чверть. Я не могу в указанных пределах разместить каналы для хода дыма. (Тупой )видно. Потому и прошу помощи! Щитков сделаных на 3-5 каналов, не сощитать, и под газ и под дрова, а тут....Не хватает (каналов) в голове! Так что не подумайте что я ущербный, раз не знаю то говорю не знаю. Без понтов!.Жду конкретных схем. С уважением. Ах да, они хотят временами экономить наш ЗОЛОТОЙ газ собственной добычи, что остается после дерибана!

 

1. Понимаю. Только где 27 а где 14 не пойму

2. Не делают-не аргумент. Сделаете -будут завидовать.

3.там и с стенками в 12см легко ксналы размещаются. Про 1/4 тем более. Вы не тупой а упрямый и некомпетентный:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же понимаете что раз написано 27 * 14 ,т о это 27*14, рисунок эскиз. Просто в нашей зоне теплоемких печей в пол кирпича не делают. Хватает щитков .

2. Не делают-не аргумент. Сделаете -будут завидовать.

)

Иван Данилович у нас нет дров / лесов/. Уже пробывали. 4 часа -только -разогнать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Доброго дня. Прошу прощения топикстартера)) хотел бы оживить тему. Итак есть булерьян (01 если не ошибаюсь), который верой и правдой дотапливает 60 м2. С осени по весну уходит 3-4 м3 дров дуба. Температура в доме примерно 19С (помогают электро конвекторы). Начали задумываться о грубе/печи. Есть ли смысл менять железо на кирпич? Будь ласка, посоветуйте, или обоснуйте, стоит, или нет заморачиваться? Есть "хотелка" вот такой кирпичной:

esli-vy-planiruete-slozhit-pech-vesom-bolshe-750-kg-nuzhno-zalit.jpg.fffc2e96db823922693646478b3ceb3f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть ли смысл менять железо на кирпич?

Булерьян.Горят дрова-есть тепло.Сгорели дрова-нет тепла.

Печь.Горят дрова-тепло,сгорели дрова,всё равно тепло.До суток.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Прошу прощения топикстартера)) хотел бы оживить тему. Итак есть булерьян (01 если не ошибаюсь), который верой и правдой дотапливает 60 м2. С осени по весну уходит 3-4 м3 дров дуба. Температура в доме примерно 19С (помогают электро конвекторы). Начали задумываться о грубе/печи. Есть ли смысл менять железо на кирпич? Будь ласка, посоветуйте, или обоснуйте, стоит, или нет заморачиваться? Есть "хотелка" вот такой кирпичной:

 

Воплощайте "хотелку" в жизнь - ни разу не пожалеете!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воплощайте "хотелку" в жизнь - ни разу не пожалеете!

 

Запитання №2)) А сколько это будет примерно стоить, и есть ли желающие воплотить (сложить) "хотелку" в жизнь? Или нужно перейти на другую ветку форума?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бросьте клич прямо тут. За результативность не поручусь, но в ЛС напишу.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бросьте клич прямо тут. За результативность не поручусь, но в ЛС напишу.

 

Бросаю клич: кто умеет класть правильные печи/грубы - налетай! я работу предлагай!!

 

Правка: булерьян 02, диаметр дымохода 150 мм, высота от пола до кирпичной трубы 3 м, высота кирпичной трубы 5,5 м.

Змінено користувачем wetoo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бросаю клич: кто умеет класть правильные печи/грубы - налетай! я работу предлагай!!

 

Правка: булерьян 02, диаметр дымохода 150 мм, высота от пола до кирпичной трубы 3 м, высота кирпичной трубы 5,5 м.

а на чем стоит кирпичная труба? Я так понимаю сделать нужно лишь собственно печь а труба уже есть?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а на чем стоит кирпичная труба? Я так понимаю сделать нужно лишь собственно печь а труба уже есть?

 

Булерьян на 1 этаже, от него до второго этажа идет нержавейка. Дальше бетонная панель перекрытия с отверстием, на которой начинается кирпичная труба. Сделать нужно только печь с "объединением" ее с существующей кирпичной трубой. По полу 1200 мм на 800 мм, но можно гулять как на длину, так и ширину +- сантиметры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Булерьян на 1 этаже, от него до второго этажа идет нержавейка. Дальше бетонная панель перекрытия с отверстием, на которой начинается кирпичная труба. Сделать нужно только печь с "объединением" ее с существующей кирпичной трубой. По полу 1200 мм на 800 мм, но можно гулять как на длину, так и ширину +- сантиметры.
ваша печь 114/63см. Вам срочно или можно подождать до весны?

IMG_20170330_141237.thumb.jpg.5fa9c4605cdff7702e78bc8b951b21cd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

судя по тормозу с ответом печь нужна к веснеЖ-)

 

Да можно хоть завтра начать. Что по чем? И сколько по времени займет? Дякую.

 

Добавлено через 1 минуту

ваша печь 114/63см. Вам срочно или можно подождать до весны?

 

Хотелось бы)) Только выход на трубу с противоплолжной стороны. А так, оно!!))

 

Добавлено через 26 минут

судя по тормозу с ответом раньше весны ответ не ждать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...