Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дачный/садовый дом с перспективой стать жилым домом ближе к пенсии

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

идея арендовать на ближайшие пару лет не лишена здравого смысла

 

Идею жить после кого-то уже забраковалиэ.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не такий він безпечний той масляний обігрівач, щоб залишать його без нагляду.

 

Він - "під наглядом" терморегулятора, в якому передбачена можливість вмикання та вимикання у визначеному діапазоні.

 

Добавлено через 4 минуты

скільки років ви збираєтесь підтримувати ту температуру?:) і для чого?:)

я не спец, але зі свого досвіду: у мене нормально перезимовує вагонка дерев'яна, обої та ін.

Без доп. підігріву. Сухо, не відпадає, не стріляє. Не сиро.

Не одну зиму - все ОК.

я б ніколи не залишила включений прилад без нагляду! так мама вчила: виходиш з дому - все з розетки:).

один холодильник працює, коли мене немає:).

 

Я підтримую температуру в "плюсі" тому що не зливаю воду з системи водопостачання.

Масляний радіатор в купі з терморегулятором нічим не відрізняється від холодильника.

У мене три терморегулятора-програматора - ще один стоїть у пасічному будиночку з зимуючими там бджолами.

Змінено користувачем captain Grey
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идею жить после кого-то уже забраковалиэ.

 

В моєї половинки таке саме бачення - "хочу своє" (с).

І головне аргументи є - по-перше намальовуються певна кількість меблів які або викидати (продавати то більше буде головняку ніж заробітку) або завезти на свою дачу, так само вже ввесь цей час можна буде помаленьку облагорожувати і обживати свою територію, ростити сад, газон і так далі....

 

Також аргументом є що сам будиночок планується маленьким (1-й поверх це спальня/вітальня/кухня), на двох людей передпенсійного і в подальшому пенсійного віку які вже не зв'язані школою/гуртками для дітей і хочуть спокійно звикати до землі :). Час від часу будуть набіги дітей/внуків які будуть розміщуватися на мансардному поверсі. Відповідно будиночок в режимі дача це обжитий тільки перший поверх. Мансарда облаштується вже в самому кінці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І головне аргументи є - по-перше намальовуються певна кількість меблів які або викидати

ясно

аргумент убийственный, но вполне реальный :-)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ясно

аргумент убийственный, но вполне реальный :-)))

 

Я перерахував аргументи моєї половнинки :)

Мені це так само смішно як і вам - в порівнянні з витратами на будівництво це просто гомеопатична доза. Але враховуючи чого мені коштувало взагалі отримати візу на те щоб тільки почати планувати будівництво - я не поспішаю воювати з такими "аргументами".

 

Сам я виріс на селі але зараз живу в місті - маю що порівнювати. А от дружина виросла в бетонній шпаківні і нічого іншого не знає - для неї якщо за стіною не чути інших людей то це паніка. Наприклад одне з цілком серйозних питань щодо життя в будинку - що робити коли в приміщення забіжить щур. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...