Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка бруківка краща: Хмельницька GLOBO чи Львівська

Нестроитель

Рекомендовані повідомлення

Усім доброго дня! ... ось я знаю одну досить хорошу фірму "Дідал" на ринку вже 20 років. Бруківка гарна (пресована і вібролита) і гарантію дають :good:

539232838_.jpeg.958d0bf97d3b580da1452190a5734b25.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Такой инфы у меня нет:unknown:. Знаю только, что она хуже "Магик" и никто из коллег её не берёт для своих клиентов.:(

взагалі зараз якість у озон набагато краща ніж у магіка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Доброго усім дня.

Підніму цю тему знову.

Хочу запитати про бруківку фірми Магік.

Пройшов тривалий час. Хотілося б почути відгуки від людей, у яких ця бруківка вже полежала цей час...

Також хотів би запитати спеців, чи не змінилася якість бруківки, яку зараз виробляє Магік?

 

Заздалегідь дуже вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Ну взагалі бруківка Озону і Дідалу краща...набагато...але вибрав дідал, бо ціни там на даний час привабливіші.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рупорам бруківки "озон", раджу приїхати в Тернопіль, на центральний майдан, наскільки я в курсі, вона ваша, і після того засунути язик в ж....:). По крайній мірі менеджери, однієї місцевої фірми мене , так завіряли, що ваша. А іх бруківка на алейках, біля фонтанів, краще збереглась.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну взагалі бруківка Озону і Дідалу краща...набагато...але вибрав дідал, бо ціни там на даний час привабливіші.

 

А що з приводу гарантії?

у Дідала чомусь нічого про гарантію на сайті не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що з приводу гарантії?

у Дідала чомусь нічого про гарантію на сайті не знайшов...

Незнаю чому на сайті нема, але гарантію дають на 25 років. То вам треба вже дзвонити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 5 місяців потому...
  • 2 роки потому...
Скажіть чим можна пофарбувати поребрик фірми глобо ? Зочу його притемнити .

 

Шукайте , щось по типу того:

mibruk.com.ua/category/275

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
взагалі зараз якість у озон набагато краща ніж у магіка

 

Буггга.:lol: Ви як пнете рекламний пост то ви хоч чимось його підкріплюйте. Якимись даними цифрами, фото, відгуками. Та хоч чимось. Хто хоч трохи знайомий з продукцією обох виробників, той точно знає чия бруківка краща. А якщо й того мало, то можна й навести приклади, коли вже за рік від озонівської бруківки зліз верхній шар. Таке не часто буває, але такі випадки мають місце. А про бруківка Магіка я взагалі тогої інфи не знаходив.

 

Добавлено через 5 минут

Гарантия 25 лет ето уловка

Нормальний виробник дає гарантію 25 років і це не уловка. Я як люди яка вже багато років займається укладанням бруківки можну надати відповідні документи від виробника. Звичайно там є інструкція згідно якої має вкладатись бруківка. Тоді й відповідно ці гарантійні зобов"язання діють. А якщо бруківка була укладена кривими руками на "глину" то ніякі гарантійні зобов"язання вам не допоможуть отримати відшкодування від виробника.

 

Добавлено через 2 минуты

Доброго усім дня.

Підніму цю тему знову.

Хочу запитати про бруківку фірми Магік.

Пройшов тривалий час. Хотілося б почути відгуки від людей, у яких ця бруківка вже полежала цей час...

Також хотів би запитати спеців, чи не змінилася якість бруківки, яку зараз виробляє Магік?

 

Заздалегідь дуже вдячний за відповіді.

Для того, щоб зрозуміти, що таке якість бруківки Магік. Поїдьте до них на виробництво чере с. Давидів. От саме дорого, яка починається з самого Даваидова була викладена бруківкою Магік і лежить вона там вже більше 15 років. Оцініть її стан і вам стане все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарантия 25 лет ето уловка

 

І ще що до гарантії. Буквально декілька хвилин знадобилось, щоб знайти інформацію на сайті одного з виробників.

magik.lviv.ua/garantija/

Не пішіть того, в чому не розбираєтесь.

Змінено користувачем irina1969
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Я купував собі в приватний двір, пару років назад, бруківку львівської компанії Озон . Великий асортимент, недорогі ціни, зручна і швидка доставка. За весь цей час бруківка виглядає, як нова.

 

Може у вас ще й фото є до і після? В чому я дуже сумніваюсь. Пост замовний по хліб не ходи.:spam::spam::spam:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...