Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Видно , що модераторів поменшало, офтоп заполонив тему. Ну перенесіть вже в нову тему про амністію активів !!

 

По темі....як вам картина ОВГЗ....і ще виникають питання чому це курс впав нижче 25? Я здивований, що він не 23)))

PS Ще на початку 2018 року зрозумів: роби те, що роблять нерезиденти....і не слухай експертів "по 30" і це виявилось абсолютно правильною тактикою, на момент.

EEVL-wgUEAYqBcx.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По темі....як вам картина ОВГЗ....і ще виникають питання чому це курс впав нижче 25? Я здивований, що він не 23)))

Раньше было больше от МВФ, сейчас от ОВГЗ, но это все равно в долг. Будет по 23, быстрее эти кредиты проедим, и снова по новому кругу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видно , що модераторів поменшало, офтоп заполонив тему. Ну перенесіть вже в нову тему про амністію активів !!

Про "амнистию", плиз, писать в отдельную тему : https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=233363

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раньше было больше от МВФ, сейчас от ОВГЗ, но это все равно в долг. Будет по 23, быстрее эти кредиты проедим, и снова по новому кругу.

 

Сам по собі борг не є якоюсь проблемою. Головне, що вистачало коштів цей борг обслуговувати. США свої трежури продає аж гай шумить... і суми там...нам і не снились

 

До речі кредит МВФ, який ми отримали в 2014 році Україна вже виплатила в цьому році... от так непомітно. І не проїла і не вкрали..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам по собі борг не є якоюсь проблемою. Головне, що вистачало коштів цей борг обслуговувати. США свої трежури продає аж гай шумить... і суми там...нам і не снились

 

До речі кредит МВФ, який ми отримали в 2014 році Україна вже виплатила в цьому році... от так непомітно. І не проїла і не вкрали..

Кстати о кредитах. А где узнать на что потрачен был кредит от 2014 года?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В резерв пішов кредит. Плюс як завжди новими кредитами гасили попередні.

Нових фабрик та заводів там немає. Та й не на них кредит брався. А брався щоб дефолту не було.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Привата еще есть какая-то услуга по облигациям, кратная 500 тыс грн.

На вторичке можно купить от 50к грн. Вот ICU прям на минфине предлагает от 100к грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати о кредитах. А где узнать на что потрачен был кредит от 2014 года?

МВФ не дає витрачати свої кредити на казна-що, вони видаються для поповнення резервів, віддачі старих боргів і в рідкісних випадках на покриття дефіциту бюджету. При чому ця сума чітко обумовлюється .

Це не інвестиції, за них ніхто заводи не відкриває і робочих місць не створює.

Але без цих кредитів МВФ, які є зеленим світлом , більше ніхто грошей не дає.Це як ліцензія:D І МВФ видає не долари, а спеціальні права запозичень, які номінуються в доларах.

МВФ-не інвестиційний фонд, це як швидка допомога.Його задачею не є розвиток країни, а її короткостроковий порятунок.

 

Як приклад: зараз золотовалютні резерви складають 22 млрд, але чистими резервами без врахування взятих в борг коштів є лише 12. 10- це резерв,який неможливо витратити. Ну теоретично звичайно можливо))але дуже не бажано)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я зараз реагую на те все пофігістично..мені що 28, що 25..ціни в роздрібу на продукції і так ніхто не зменшує

 

але..тут на дикому заході..в кожній сімї хтось на заробітках + айтішники..з заробітками в валюті...

 

і всі, мяко кажучи..незадоволені...

 

вже готуються помаленьку до нового майдану

 

То хай працюють дома за гривну, в чому проблема. Як на мене, то я за курс 1 до одного, а Ви проти?:D

РС гривня укріплюється - майда, падає - майдан, дивні люди:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

РС гривня укріплюється - майда, падає - майдан, дивні люди:fool:

Вот эти качели и надоели

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот эти качели и надоели

 

Злазьте, якщо не подобається. У Вас мілліони в валюті, Вас це реально зачіпає? Мене, ні.

вибачте за офтоп, в голові в людей "качелі", і починати треба з цього (себе).

РС був на відпочинку в Європі, поїхали на екскурсію з земляками, війскові пенсіонери, плакались що пенсії маленькі, курс і т.д., на моє питання за який жуй ви тоді катаєтесь ( з їх слів по 2-3 рази на рік) відповіді я не отримав.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Злазьте, якщо не подобається. У Вас мілліони в валюті, Вас це реально зачіпає? Мене, ні.

вибачте за офтоп, в голові в людей "качелі", і починати треба з цього (себе).

РС був на відпочинку в Європі, поїхали на екскурсію з земляками, війскові пенсіонери, плакались що пенсії маленькі, курс і т.д., на моє питання за який жуй ви тоді катаєтесь ( з їх слів по 2-3 рази на рік) відповіді я не отримав.

Ну, если вам нравится покупать импортный товар с заложенным в него курсом по 28, тогда без проблем.

И я напомню этот ответ, когда курс пойдёт в другую сторону. Расскажите потом, какие плюсы в этом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот эти качели и надоели

Вибачте, але ви так за останні 5 років і не зрозуміли, що курсової стабільності Федоровича більше не буде?

Курс зараз не стримується ні вгору ні вниз, куди тренд тяжіє, туди і курс йде, НБУ не змінює примусово тренди.

НБУ не збирається ні гасити гривнею курс , коли гривня укріплюється, бо це спричиняє інфляційні ризики, так само не збирається зливати мільярди доларів резервів заради того, щоб зафіксувати 25 на 5 років.

Пора зивкати до нової реальності .:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але ви так за останні 5 років і не зрозуміли, що курсової стабільності Федоровича більше не буде?

Курс зараз не стримується ні вгору ні вниз, куди тренд тяжіє, туди і курс йде, НБУ не змінює примусово тренди.

НБУ не збирається ні гасити гривнею курс , коли гривня укріплюється, бо це спричиняє інфляційні ризики, так само не збирається зливати мільярди доларів резервів заради того, щоб зафіксувати 25 на 5 років.

Пора зивкати до нової реальності .:beer:

Когда человек привыкает к новой реальности то это значит что она уже устарела и что то мне подсказывает вышеописанная реальность тоже устарела.

 

Как насчет укрепление гривны к 17-18 течении 3-4 лет?

 

Верится? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене дивує інше.

В бюджет закладають курс 28. Не 26 чи 25.5

Якщо укріпиться до 18 то будуть проблеми з деякими статтями доходів.

Просісти може але навряд чи так сильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене дивує інше.

В бюджет закладають курс 28. Не 26 чи 25.5

Якщо укріпиться до 18 то будуть проблеми з деякими статтями доходів.

Просісти може але навряд чи так сильно.

В новый бюджет 2020 года закладывают такой курс? Или Вы о 2019 году пишите?

Скорее всего гривна будет укрепляться, хотя в нашем королевстве тяжело что-то предсказать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В новый бюджет 2020 года закладывают такой курс? Или Вы о 2019 году пишите?

Скорее всего гривна будет укрепляться, хотя в нашем королевстве тяжело что-то предсказать.

Звісно 2020

minfin.com.ua/2019/09/16/39072650/

 

Курс 28.2 тому в послаблення вірю. В послаблення на 2 гривні слабо віриться. Це провал деяких дохідних статей на 20 відсотків. Чим перекривати будуть?

Навіщо самим собі таку дупу підкладати ? Заклали б 26.

Хіба що на етапі прийняття скорегують.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно 2020

minfin.com.ua/2019/09/16/39072650/

 

Курс 28.2 тому в послаблення вірю. В послаблення на 2 гривні слабо віриться. Це провал деяких дохідних статей на 20 відсотків. Чим перекривати будуть?

Навіщо самим собі таку дупу підкладати ? Заклали б 26.

Хіба що на етапі прийняття скорегують.

 

Так закладати, це не значить, що воно так і буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене дивує інше.

В бюджет закладають курс 28. Не 26 чи 25.5

Якщо укріпиться до 18 то будуть проблеми з деякими статтями доходів.

Просісти може але навряд чи так сильно.

 

 

Коломойский на проводе

thepage.com.ua/exclusive/u-menya-net-nikakih-pravil-eksklyuzivnoe-intervyu-s-biznesmenom-igorem-kolomojskim

 

— Например, я вам на вскидку скажу одну из основных проблем, которая меня, как предпринимателя, волнует. Это сальдо внешней торговли и курс доллар-гривна. Хотя курс у нас якобы независимый и Национальный банк регулирует. А это влечет большой вызов для правительства уже сейчас. Бюджет недовыполняется и еще что-то. Бюджет у нас посчитан из расчета курса, насколько я помню, 29, а сейчас уже 24,5 или 24,75. И как акционера предприятия, которое занимается экспортом, меня это тоже волнует. Потому что экспортеры сегодня страдают неправомерно и непонятно зачем. Я считаю, что Национальный банк занимается саботажем и диверсией против экономики страны. Перед новым правительством эта новая задача стоит. Они должны показать всем, себе, президенту, что регулятор у нас занимается политической деятельностью.

 

— По вашему необходимо девальвировать гривну?

 

— Надо вернуть то, что было раньше. Два месяца назад курс был 27. У нас отрицательное сальдо внешней торговли. Когда у нас отрицательное сальдо внешней торговли, то не может курс гривны при этом расти.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коломойский на проводе

thepage.com.ua/exclusive/u-menya-net-nikakih-pravil-eksklyuzivnoe-intervyu-s-biznesmenom-igorem-kolomojskim

 

рекомендую , очень интересный материал ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коломойский на проводе

thepage.com.ua/exclusive/u-menya-net-nikakih-pravil-eksklyuzivnoe-intervyu-s-biznesmenom-igorem-kolomojskim

 

Коломойский обвиняет НБУ в выпуске ОВГЗ (из-за которого собственно и рост). Я все верно понял?

Я то думал, что ОВГЗ в ведении минфина, который уже имеет министра от Зеленского.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коломойский обвиняет НБУ в выпуске ОВГЗ (из-за которого собственно и рост). Я все верно понял?

Я то думал, что ОВГЗ в ведении минфина, который уже имеет министра от Зеленского.

Обыкновенная хуцпа тут все ясно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коломойский обвиняет НБУ в выпуске ОВГЗ (из-за которого собственно и рост). Я все верно понял?

Я то думал, что ОВГЗ в ведении минфина, который уже имеет министра от Зеленского.

 

Не верно.

Коломойский жалуется, что НБУ занизило курс при отрицательном сальдо внешней торговли.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не верно.

Коломойский жалуется, что НБУ занизило курс при отрицательном сальдо внешней торговли.

 

Для того, чтобы НБУ повысило курс (доллара), надо было бы резко ввалить на рынок мешки гривны навстречу мешкам долларов для ОВГЗ от нерезов, что ускорило бы инфляцию.

Тогда мы бы имели ровный курс гривны и инфляцию 7-5% в месяц.

НБУ снова был бы виноват.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того, чтобы НБУ повысило курс (доллара), надо было бы резко ввалить на рынок мешки гривны навстречу мешкам долларов для ОВГЗ от нерезов, что ускорило бы инфляцию.

Тогда мы бы имели ровный курс гривны и инфляцию 7-5% в месяц.

НБУ снова был бы виноват.

 

Сначала вы придумали, что Коломойский обвинил НБУ в выпуске овгз.

Теперь придумали мешки с гривной и долларами.

НБУ имеет достаточно рычагов влиять на курс. НБУ может с 5.20 сделать 4.60, или с 4.60 сделать 8. Или с 15 сделать 27 и тут же опустить до 22. И все это без мешков.

Достаточно всего лишь

Более того, во избежание разночтений Нацбанк уточнил, что действующий e-лимит в размере 2 млн евро в год для инвестиций юридических лиц-резидентов за границу распространяется также на приобретение ценных бумаг иностранных эмитентов и облигаций внешнего госзайма Украины.

 

Очередные валютные ослабление утверждены постановлением правления НБУ и вступают в силу 10 сентября 2019 года.

delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/nbu-otmenil-valjutnye-limity-na-vyvod-deneg-dlja-357792/

Вот откуда мешки долларов:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...