Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Переделка газовой трубы.

Ratel

Рекомендовані повідомлення

Есть вот такая вот труба (на фотке ниже). Хочу убрать всё лишнее и подключить только газовую поверхность гибким шлангом у самого входа в комнату. Можно ли это сделать БЕЗ участия горгаза? не нагнут ли за это? Счётчик стоит в предыдущем помещении (за стеной).

20180622_111409.thumb.jpg.7e0aa54f3f0c7535c71d60c1d76734f7.jpg

20180622_111415.thumb.jpg.95acce385efd1d8b392b28ffa9315228.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як воно відображене в проекті? Якщо в проекті просто є плита і нема цих вузлів труб - шукаєте зварювальника, який погодиться зробити - елементарно все робиться і ніхто не "нагне". У нас на Київщині при всій бюрократії такі речі робляться (особисто стикався з виносом труб від будинку при утепленні)...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какого сварщика?... зачем? там красной стрелкой показано резьбовое соединение, на котором я хочу отсоединить трубу и туда накрутить гибкий шланг, которым подключить поверхность.

А насчёт проекта... А где его взять? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В газовому управлінні має бути. І у вас має бути друга копія. Є ж лічильник - значить, мінімум в 90-х роках були зміни і мають бути документи. Я купував ділянку з комунікаціями, і то були папери 80-х років з проектом... Якщо нема проекту - тим краще, робіть як задумали
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скрутки в приміщенні заборонені

Что имеется ввиду? Как присоединить гибкий шланг газовой поверхности к трубе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, ще про крани і фільтри забули згадати :)

 

Що чув - тим поділився. Як переродляв пару років тому - крутити не дозволили. Тільки зварка. * скрутки з віком травлять. Тому іх заборонили у приміщеннях.

про підключення кінцевих споживачів в забороні не йдеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...