Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машинна штукатурка та ппу

sentor

Рекомендовані повідомлення

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає, але чомусь майстри не дотягнули штукатурку до проводів під стелею,

ACtC-3fD_r2nVq1O3u_JNqbAbwKMozxZ0NBNXrqRNVfeVBPIWcGjFJyRAs2LogOdiZG3PXM92zS6_gKUy9L0XlP_LW6UjSHvPHeJrqnD7h3lgXKHP15o_I2OQ606C2JK2HLeqBVZC8WMWlOVVXY20jwoLYoW=w1010-h758-no?authuser=0

ACtC-3f1UFxiTRMq5jcXlUR_vTM0lkL0CyE1FmhZJ5TtmPn-QFTfNyIt9TPJOhAO_iVFRyN3sO737DAejgtPS-t_Mgn1CEXOogV1ofHwbVj2sOPi9iHUTWLGidruPBE7krdnhQ_Aa8gSD873AgehlOlxML9H=w1010-h758-no?authuser=0

ACtC-3e-GLO0kkSX-bnc-a9IHSD3fjvA7BYXRXNOKCmV9unjIK29tIsL8VkzDUToXvIswjmUMjTFXsLuB7JhvJ2sqe1Jmd46n0gJulx2lQqaMUzjCiUGuRwkDXTSqiABGB1Hxq2C17iXceT0DaTbK5hs8HH5=w1010-h758-no?authuser=0

 

А я сам ці завтики не відразу не побачив.

При цьому та бригада вимурувала перестінок і зробила доп утеплення стіни

 

ППУ 4/5

Потім я по телефону домовився з Сергієм за те що він зробить мені утеплення ППУ даху і зробить мілкі доробки за додаткові гроші і він погодився.

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

Правда через деякий час, там де раніше стояли їхні ліса, я виявив розбитий відкос.:shock: Те що це вони розбили - прямих доказів не маю, хоча дуже схоже.

Ну і мені прийшлося ще трохи підмести по будинку шматки піни після їх робіт, хоча от це взагалі не критично.

 

 

Людська повіденка та взаємодія 3/5:pozor:

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно :good:

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Але, коли він приїхав робити ППУ- то я вказав на ці косяки зі стінами (його прораб погодився відразу доробити, але так і не зробив) та інші мілкі доробки про які ми домовлявся по телефону(докласти пару стін і заштукатурити їх), але в цей момент Сергій почав говорити, що це не його профіль і він не буде направляти бригаду малярів заради цього, хоча коли ми домовлялися про ППУ, я сказав, що мені це потрібно в комплексі ППУ+доробки і він сказав, що це зроблять. Ну відповідно мої подальші плани по стінам летять шкереберть і тепер їх недоробки( та потрібні мені допи) будуть дороблювати інші люди за мої гроші. Буває, просто людина відмовилася від не зручної( а місцями і геморної) роботи, на яку вона до того погоджувалася в комплексі із великим замовленням.

 

 

А тепер саме не приємне. Під час робіт по ППУ я весь час був поруч з будинком і потім коли я зайшов до себе в дім - я побачив там невідомих людей(друзів Сергія) :shock:, які приїхали до Сергія поговорити і подивитися як робиться ППУ. А я чомусь думав, що своїх друзів запрошують до себе додому, а не до замовника. Сергій відразу почав щось ліпити, що це мої сусіди з сусіднього населеного пункту:o, потім всі непрохані гості вийшли з будинку і ще щось довго обговорювали на подвір"ї.

Тобто він без мого дозволу привів якихось своїх друзів до мене в дім :mad: і потім пояснював мені, що забув попередити мене про них і вже зустрів їх в середині мого будинку, хоча чомусь координати будинку він надати їм не забув.

 

Я звісно знаю, що багато робітників(з низькою культурою поведінки) приводять лівих людей на об"єкти, але блін робити це тоді, коли власник на території - ну це як мінімум тупо і не професійно :fool:

Змінено користувачем #roofinspector
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не парьтесь так, это были просто потенциальные заказчики, очень любопытные, просто пришли посмотреть. А во вторых - это у вас не дом, а строительный объект. Успокойтесь, это норма. Сами небойсь ходили по чужим стрийкам.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логічно, при візиті до стоматолога варто попросити ще печінку перевірити і кардіограму зробити.

 

Про мілкі доробки класика жанру.

Люди які займаються утепленням повинні ще тягнути з собою купу непрофільного інструменту і обладнання, і т.д. і т.п., неефективно використовувати свій робочий час...

 

Мілкі доробки, як правило, якщо хазяїн не в змозі їх сам зробити, робляться спеціальними людьми по відповідним тарифам з врахуванням проїзду і невикористаного робочого часу. Або наймаються так звані "універсали"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не парьтесь так, это были просто потенциальные заказчики, очень любопытные, просто пришли посмотреть.[/quote

Хай йдуть дивитися до Сергія додому, а не до мене

А во вторых - это у вас не дом, а строительный объект.

Це моя власність і мені якби пофігу хто як його класифікує. І якщо воно виглядає як дім, має призначення дому - то напевно це таки дім.

 

Успокойтесь, это норма. Сами небойсь ходили по чужим стрийкам.
Можливо це норма для робітників з низьким рівнем етики.

 

Добавлено через 10 минут

Логічно, при візиті до стоматолога варто попросити ще печінку перевірити і кардіограму зробити.

Якщо лікар до цього перевіряв печінку і сказав, що це зробить - то чому б і ні.

В телефонній розмові він сам погодився зробити ці доробки. Сказав би відразу, що не буде - і я б відразу знайшов інших робітників, а не втачав би час, очікувавши його приїзду

 

Про мілкі доробки класика жанру.

Люди які займаються утепленням повинні ще тягнути з собою купу непрофільного інструменту і обладнання, і т.д. і т.п., неефективно використовувати свій робочий час...

Частина з тих доробок - це його власні косяки за які він отримав гроші в повному обсязі. Тим більше в нього є нормальні працівники, які робили інші допи.

Мілкі доробки, як правило, якщо хазяїн не в змозі їх сам зробити, робляться спеціальними людьми по відповідним тарифам з врахуванням проїзду і невикористаного робочого часу. Або наймаються так звані "універсали"

Якось так і вирішив це питання

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

Здравствуйте, Денис.

Спасибо за выбор меня как подрядчика и откровенный отзыв. Все замечания обязательно будут учтены в дальнейшей работе.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає, але чомусь майстри не дотягнули штукатурку до проводів під стелею,

GchDZtWPfWsJKX189

KhbTe56euXr3tc1z8

sSbtjtAAPP7aBHm4A

А я сам ці завтики не відразу не побачив.

Я загрузил эти фото в сообщение. Там, где висят гирлянды гофр, проводов и мешает воздуховод, парни все сделали как обычно. Но не вопрос вообще, я оплачу доработку этих мест тем, кто будет продолжать у Вас отделку. Я же не отказался это поправить.

 

ППУ 4/5

Потім я по телефону домовився з Сергієм за те що він зробить мені утеплення ППУ даху і зробить мілкі доробки за додаткові гроші і він погодився.

Это не совсем так, Денис. Или совсем не так ) По телефону я не понял о чем именно идет речь и сказал Вам, что по приезду все посмотрю и мы обсудим это. Но ничего не обещал доделывать по телефону.

 

Правда через деякий час, там де раніше стояли їхні ліса, я виявив розбитий відкос.:shock: Те що це вони розбили - прямих доказів не маю, хоча дуже схоже.

В каком смысле разбитый? Ударенный по плоскости или по углу? Вполне могли и мы зацепить, но я не видел. Почему, Вы, не позвонили мне или хотя бы не прислали фото этой проблемы в вайбер, в котором до того мы замечательно общались? Тоже оплачу исправление, напишите мне, пожалуйста, сумму и карточку в вайбер.

 

Але, коли він приїхав робити ППУ- то я вказав на ці косяки зі стінами (його прораб погодився відразу доробити, але так і не зробив) та інші мілкі доробки про які ми домовлявся по телефону(докласти пару стін і заштукатурити їх), але в цей момент Сергій почав говорити, що це не його профіль і він не буде направляти бригаду малярів заради цього, хоча коли ми домовлялися про ППУ, я сказав, що мені це потрібно в комплексі ППУ+доробки і він сказав, що це зроблять. Ну відповідно мої подальші плани по стінам летять шкереберть і тепер їх недоробки( та потрібні мені допи) будуть дороблювати інші люди за мої гроші. Буває, просто людина відмовилася від не зручної( а місцями і геморної) роботи, на яку вона до того погоджувалася в комплексі із великим замовленням.

Все верно, я не занимаюсь доделками и переделками, тем более это невозможно было бы сделать параллельно с напылением ППУ в кровлю (как Вы просили), т.к. находиться в здании во время работ можно только в полнолицевой фильтрующей маске, т.е. в противогазе и защитном костюме. Как бы рабочие в противогазах доделывали бы необходимую Вам кладку стен и сразу же их доштукатуривали, я себе представить не могу, даже если бы я и привез с собой бригаду.

 

 

А тепер саме не приємне. ....

Тобто він без мого дозволу привів якихось своїх друзів до мене в дім :mad: і потім пояснював мені, що забув попередити мене про них і вже зустрів їх в середині мого будинку, хоча чомусь координати будинку він надати їм не забув.

Это действительно мой косяк. Я не подумал, что коллега из Василькова приедет в Барахты за 10 мин. и просто не успел спросить у Вас разрешения. А т.к. на стройке нет ни забора, ни какого либо ограждения, то он видя мой бус просто зашел на объект. Я на месте несколько раз извинился перед Вами за этот инцидент, но если этого мало, то прошу прощения еще раз публично.

 

...тупо і не професійно :fool:

Ваша оценка нашей работы очень важна для нас, мы стараемся стать лучше, чем были.

Удачного Вам продолжения строительства, Денис.

688975246__viber_2020-08-12_16-20-14.thumb.jpg.81b2fce941abc6e8e219605926b4a38a.jpg

899473835__viber_2020-08-12_16-20-17.thumb.jpg.f6f7a9d1076a44a91e07bb3dd1fb6451.jpg

3142873__viber_2020-08-12_16-20-19.thumb.jpg.dd58642e41341d6ef23a73c0f7a0dc40.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну перше і друге фото, електромонтажники могли відступити від стіни 200мм. Хоча би для того щоб, правилом підлізти можливо було. Штукатури теж люди:) а третє фото, там взагалі того куска видно не буде. Або коробом закриєтся, або стеля опустится. Но, Ви власник Вам відніше.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Це моя власність і мені якби пофігу хто як його класифікує. І якщо воно виглядає як дім, має призначення дому - то напевно це таки дім.

 

Ещё раз для... Вашей собственностью этот объект станет только после внесения в реестр о праве собственности. Если Вас так легко можно обидеть, тогда стройку надо было начинать с трехметрового забора, колючей проволоки и кулемётников.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё раз для... Вашей собственностью этот объект станет только после внесения в реестр о праве собственности. Если Вас так легко можно обидеть, тогда стройку надо было начинать с трехметрового забора, колючей проволоки и кулемётников.

 

Теперь я догадываюсь, как размышляют те кто шарится по стройкам и тащит что плохо лежит. А что, участок открыт, дом недостроенный - это не собственность, можно и переночевать если что.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вашей собственностью этот объект станет только после внесения в реестр о праве собственности.

 

подозреваю, что право собственности на участок давно зарегано и есть запись в реестре. Т.е. посторонние на частной территории. Я бы тоже психовал.

Тут прокол Сергея, не поспоришь.

 

По недотянутости штукатурки на кабеля - имхо все правильно сделали. Все равно отвалится, да и нет смысла.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[Q

Ещё раз для... Вашей собственностью этот объект станет только после внесения в реестр о праве собственности. .

 

Не стосовно цієї ситуації, просто стало цікаво щодо будівельних обєктів , а до введення в експлуатацію хто завгодно може приходити туди , можливо щось виносити або навіть оселитись?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё раз для... Вашей собственностью этот объект станет только после внесения в реестр о праве собственности.

 

Ну тоді ще раз спробую пояснити. Земля та будинок знаходяться в моїй приватній власності, що підкріплено відповідними правоустновчими документами і порушення приватної власності - це є злочин згідно нашого законодавства. ст. 162 КК та 30стаття Конституції kodeksy.com.ua/konstitutsiya_ukraini/statja-30.htm

Учіть мат частину, перед тим як писати таку єресь.:pozor:

 

Чи у вас є докази того, що мій будинок та земля - це не моя приватна власність ? :lol:

 

Если Вас так легко можно обидеть, тогда стройку надо было начинать с трехметрового забора, колючей проволоки и кулемётников.

Від тих хто хоче привести своїх друзів - це не спасе. Тут повинна бути вихованість та певні моральні установки у робітників.

 

Добавлено через 7 минут

По недотянутости штукатурки на кабеля - имхо все правильно сделали. Все равно отвалится, да и нет смысла.

 

Різний рівень недотягнутої штукатурки понижає і так не високий рівень кріплення натяжної стелі. Якби воно було не дотягнуто по одному рівню - в мене не було б питань, а занижати стелю через те що можна було зробити відразу нормально - я не бачу змісту

 

Добавлено через 1 час 5 минут

Я загрузил эти фото в сообщение. Там, где висят гирлянды гофр, проводов и мешает воздуховод, парни все сделали как обычно.

не однорідність висоти штукатурки понижує максимальну точку кріплення натяжної стелі і ці точки були значно нижче, ніж виступаючі воздуховоди та гофри. От взагалі не бачу змісту понижати стелю, там де можна було дотягнути штукатурку трохи вище.

 

Я же не отказался это поправить.

Тоді як розуміти ваші слова про те, що ви не збираєтесь направляти штукатурів ? :) Виглядала як дуже чітка відмова.

 

Это не совсем так, Денис. Или совсем не так ) По телефону я не понял о чем именно идет речь и сказал Вам, что по приезду все посмотрю и мы обсудим это. Но ничего не обещал доделывать по телефону.

Якесь дуже дике непорозуміння :( Я чітко сказав, що мені потрібно зробити напилення ППУ в комплексі з цими доробками і ви погодилися. Чіткої відмови від цих переробок я також не почув до моменту вашого приїзду.

 

В каком смысле разбитый? Ударенный по плоскости или по углу? Вполне могли и мы зацепить, но я не видел. Почему, Вы, не позвонили мне или хотя бы не прислали фото этой проблемы в вайбер, в котором до того мы замечательно общались? Тоже оплачу исправление, напишите мне, пожалуйста, сумму и карточку в вайбер.

ударили в кут, що аж вигнувся профіль. Десь на висоті 1.8-2м. Проблема в тому, що я також це не побачив в день робіт. Ну і який зміст був вам писати про це, якщо ви відмовилися від доробок своїх косяків на першому поверсі ?

 

Все верно, я не занимаюсь доделками и переделками, тем более это невозможно было бы сделать параллельно с напылением ППУ в кровлю (как Вы просили), т.к. находиться в здании во время работ можно только в полнолицевой фильтрующей маске, т.е. в противогазе и защитном костюме. Как бы рабочие в противогазах доделывали бы необходимую Вам кладку стен и сразу же их доштукатуривали, я себе представить не могу, даже если бы я и привез с собой бригаду.

В тому то і справа, що я не просив робити ППУ і ваші переробки /мої допи одночасно, я хотів, що б ви їх в принципі зробили. Ну і якщо ви приїхали без штукатурів - то це звучить не логічно, щоб я вимагав від вас цих всих робіт робіт одночасно. Тим більше я говорив, що доробки повинні бути зроблені після ППУ. А треба було якраз навпаки :)

 

Это действительно мой косяк. Я не подумал, что коллега из Василькова приедет в Барахты за 10 мин. и просто не успел спросить у Вас разрешения. А т.к. на стройке нет ни забора, ни какого либо ограждения, то он видя мой бус просто зашел на объект. Я на месте несколько раз извинился перед Вами за этот инцидент, но если этого мало, то прошу прощения еще раз публично.

Так а навіщо було давати координати будинку не спитавши власника?

 

Мега огорожа у вигляді двох дерев"яних стовпчиків Ж-)через які можна було заїхати - була, але це не зупиняє тих, хто хоче потрапити в середину. Тут або є розуміння, що не можна заходити без спросу - або нема і в останньому випадку ніяка огорожа, таблички не допоможуть.

 

І якби вибачення - це не те, що повинно лунати у професійно-ділових відносинах (послуга-гроші), тим більше від професіоналів з гарною репутацією.

 

Удачного Вам продолжения строительства, Денис.

Вам також успіхів з Вашим будівництвом!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заради об"єктивності напишу ще раз свій відгук, оскільки попередній видалили з ціє теми і перенесли його куди подалі з відси :)

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає, але чомусь майстри не дотягнули штукатурку до проводів під стелею, що понижувало рівень кріплення натяжної стелі.

 

ППУ 4/5

Потім я по телефону домовився з Сергієм за те що він зробить мені утеплення ППУ даху в і зробить мілкі доробки по стінам/переробки косяків зі штукатуркою і він погодився.

 

Питань до якості роботи по утепленню в мене нема. Там все чудово

 

Правда через деякий час, там де раніше стояли їхні ліса, я виявив розбитий відкос.

 

Ну і мені прийшлося ще трохи підмести по будинку шматки піни після їх робіт, хоча от це взагалі не критично.

 

 

Людська повіденка та взаємодія 3/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і взагалі молодці.

 

Але, коли він приїхав робити ППУ- то я вказав на ці косяки зі стінами (його прораб погодився відразу доробити, але так і не зробив) та інші мілкі доробки про які ми домовлявся по телефону(докласти пару стін і заштукатурити їх), але в цей момент Сергій почав говорити, що це не його профіль і він не буде направляти бригаду малярів заради цього, хоча коли ми домовлялися про ППУ, я сказав, що мені це потрібно в комплексі ППУ+доробки і він сказав, що це зроблять. Ну відповідно мої подальші плани по стінам летять шкереберть і тепер їх недоробки( та потрібні мені допи) вже переробили за великі гроші інші люди . Буває, просто людина відмовилася від не зручної( а місцями і геморної) роботи, на яку вона до того погоджувалася в комплексі із великим замовленням.

 

 

А тепер саме не приємне. Під час робіт по ППУ я весь час був поруч з будинком і потім коли я зайшов до себе в дім - я побачив там невідомих людей(друзів Сергія):shock:, які приїхали до Сергія поговорити і подивитися як робиться ППУ. А я чомусь думав, що своїх друзів запрошують до себе додому, а не до замовника. Сергій відразу почав щось ліпити, що це мої сусіди з сусіднього населеного пункту, потім всі непрохані гості вийшли з будинку і ще щось довго обговорювали на подвір"ї.

Тобто він без мого дозволу привів якихось своїх друзів до мене в дім і потім пояснював мені, що забув попередити мене про них і вже зустрів їх в середині мого будинку, хоча чомусь координати будинку він надати їм не забув.

Після того я перепитав в нього що це таке було і він вибачився пару раз.

 

Я звісно знаю, що багато робітників(з низькою культурою поведінки) приводять лівих людей на об"єкти, але блін робити це тоді, коли власник на території - ну це як мінімум тупо і не професійно :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черговий раз пишу умовно-позитивний відгук із певними н"юансами. Для декого вони можуть бути суттєві, для декого ні. Тут треба вирішувати самостійно. Але його вже в котре витирають, що б не омрачати цей священний топік

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає, але чомусь майстри не дотягнули штукатурку до проводів під стелею,

 

А я сам ці завтики не відразу не побачив.

При цьому та бригада вимурувала перестінок і зробила доп утеплення стіни :good:

 

ППУ 4/5

Потім я по телефону домовився з Сергієм за те що він зробить мені утеплення ППУ даху і зробить мілкі доробки за додаткові гроші і він погодився.

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово :hlop:

Правда через деякий час, там де раніше стояли їхні ліса, я виявив розбитий відкос.:shock: Потім Сергей оплатив переробку.

 

 

Людська повіденка та взаємодія 3/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно :good:

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Але, коли він приїхав робити ППУ- то я вказав на ці косяки зі стінами (його прораб погодився відразу доробити, але так і не зробив) та інші мілкі доробки про які ми домовлявся по телефону(докласти пару стін і заштукатурити їх), але в цей момент Сергій почав говорити, що це не його профіль і він не буде направляти бригаду малярів заради цього, хоча коли ми домовлялися про ППУ, я сказав, що мені це потрібно в комплексі ППУ+доробки і він сказав, що це зроблять. Ну відповідно мої подальші плани по стінам летять шкереберть і тепер їх недоробки( та потрібні мені допи) переробили інші люди за мої гроші. Частину грошей за ці переробки Сергей повернув.

 

 

А тепер саме не приємне=@. Під час робіт по ППУ я весь час був поруч з будинком і потім коли я зайшов до себе в дім - я побачив там невідомих людей(друзів Сергія) :shock:, які приїхали до Сергія поговорити і подивитися як робиться ППУ. А я чомусь думав, що своїх друзів запрошують до себе додому, а не до замовника. Сергій відразу почав щось ліпити, що це мої сусіди з сусіднього населеного пункту:o, потім всі непрохані гості вийшли з будинку і ще щось довго обговорювали на подвір"ї.

Тобто він без мого дозволу привів якихось своїх друзів до мене в дім :mad: і потім пояснював мені, що забув попередити мене про них і вже зустрів їх в середині мого будинку, хоча чомусь координати будинку він надати їм не забув. Потім коли я спитав що то було - Сергей пару раз вибачився

 

Я звісно знаю, що багато робітників(з низькою культурою поведінки) приводять лівих людей на об"єкти, але блін робити це тоді, коли власник на території - ну це як мінімум тупо і не професійно :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привели людей. В дом. На этапе штукатурки?

 

Вы правда это ставите в претензию?

 

Представьте, что это были стажеры, например.

Или представители поставщика.

 

Вы на сервисе авто тоже зорко следите, чтоб посторонних в боксе не было?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы на сервисе авто тоже зорко следите, чтоб посторонних в боксе не было?

 

Не в боксе, а в салоне авто. Пока мастер делает ремонт, пригласил друзей посидеть внутри - вот правильная аналогия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, ладно :)

 

Меня всегда умиляли заказчики, затягивающие скотчем и пленкой свежеустановленную сантехнику.

 

Ручаюсь , ее вам перед сдачей уже не раз основательно проверили самым естественным путем.

 

 

Аналогично и тут - нет ни одной стройки, где не было бы посетивших в процессе монтажа знакомых мастеров, других заказчиков, стажеров и прочих мало имеющих прямого отношения к процессу.

Если хотите такой приватности, оговаривайте это еще до начала всех работ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хотите такой приватности, оговаривайте это еще до начала всех работ.

 

А почему не наоборот: хочешь привести в чужой дом, спроси хозяина?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черговийl:

вы что не знали, что это не топик святой. а кто попадает в белый список стает святым при жизни)

я тоже не так давно кстати святой стал))

 

вы не видели случайно,что вашу тему перенесли в негативные отзывы?:) так что не задротствуйте)

 

Добавлено через 2 минуты

Ой, ладно :)

 

Меня всегда умиляли заказчики, затягивающие скотчем и пленкой свежеустановленную сантехнику.

 

Ручаюсь , ее вам перед сдачей уже не раз основательно проверили самым естественным путем.

 

 

Ат.

 

чтобы вы не посцали типа ?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привели людей. В дом. На этапе штукатурки?

 

Вы правда это ставите в претензию?

 

Представьте, что это были стажеры, например.

Или представители поставщика.

В своё время так попал на дом к медведчуку на Стугну.

не считаю, что это правильно, тем более,что мне подрядчик хотел показать на примере товарища Са-ах, какого человека,

что можно фуфлыжить и ничего страшного, так сойдёт.

(сантехники) :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черговий раз пишу

Денис, изучите правила форума, пожалуйста. В следующий раз к Вам будут применены санкции по п.6 правил.

 

Добавлено через 1 минуту

Потім я по телефону домовився з Сергієм за те що він зробить мені утеплення ППУ даху і зробить мілкі доробки за додаткові гроші і він погодився.

Это неправда, Денис. Я не соглашался на эти допработы ни по телефону, ни в живую. Вы, вероятно, с кем-то меня путаете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, ладно :)

 

Меня всегда умиляли заказчики, затягивающие скотчем и пленкой свежеустановленную сантехнику.

 

Ручаюсь , ее вам перед сдачей уже не раз основательно проверили самым естественным путем.

 

 

Аналогично и тут - нет ни одной стройки, где не было бы посетивших в процессе монтажа знакомых мастеров, других заказчиков, стажеров и прочих мало имеющих прямого отношения к процессу.

Если хотите такой приватности, оговаривайте это еще до начала всех работ.

 

Хм, работало на обьекте 10+ бригад (стройка в 5-7 минутах езды от сьемного жилья, т.е. бывали часто + камеры), всех знала в лицо, никаких лишних гостей не было (про визиты всех потенциальных заказчиков всегда договаривались заранее), слишком скромные попались, да?:) Вот сантехнику ставили на днях, Сергей, наверное, просто постеснялся при мне "качественно проверить", т.е. теперь стоит задуматься о качестве монтажа?

 

P.S. Я не поддерживаю ТС, простого извинения за провтык и неповторения ситуации в будущем мне бы лично было достаточно чтобы забыть о подобном "инциденте". Но сам факт подобного отношения лично для меня является неприемлемым.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Денис, изучите правила форума, пожалуйста. В следующий раз к Вам будут применены санкции по п.6 правил.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Это неправда, Денис. Я не соглашался на эти допработы ни по телефону, ни в живую. Вы, вероятно, с кем-то меня путаете.

 

пусть скинет запись разговора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...