Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сторічна хатина в Карпатах

Ігор

Рекомендовані повідомлення

Більш ніж столітня дерев"яна хата, дуже добре збережена, поверх днрев"яної лупки накрита шифером. Дві пічки. Комора з антикварним непотребом...

Високий стрих, що легко перетворюється в мансарду. Є доїзд до самого подвір"я. На подвір"ї унікальна криниця, глибиною 36 метрів в скельній породі, вся викладена каменем... чистіщої джерельної води годі собі уявити. Велика стайня з стодолою. Сад. 22 сотки землі. Терміново!

storchna-derevampquotjana-khata-v-karpatakh-fotografii.jpg.350c8ef1f70159503184f700a9afa07a.jpg

storchna-derevampquotjana-khata-v-karpatakh-lvov.jpg.07c1b960cfad7b25974de1e155cd1aad.jpg

Змінено користувачем Ігор
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це село Либохори Сколівського району. На трасі Сколе-Славськ, в селі Тухля, не доїжджаючи 6 км. до Славська, поворот на ліво і ще 4 км. в глиб Карпат в сторону Магури...

Вартість 30000 дол.

Особливих цінностей там немає, єдине прялка... особисті речі людей, що там жили, прості скрині, бочки... одяг (стилізований)...

 

Вид на Либохори з гори Хітер, та вид на Магуру:

a915ad941138.jpg.c8fa98e9cf4b0d4a3c0fbf3870420814.jpg

7e13ee70f023.jpg.5918a7b815a367d3baa158cd4f204bea.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не посередник. Це будинок, котрий ми з дружиною придбали для себе... так би мовити, щоб жити там на старість років... та наслідки кризи змушують продавати...

Опустимо ще тисячу-дві!:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте, будь ласка, координати гугл.

І опишіть подробиці по тому, що навкруги. Хата в селі? Якщо так, що в селі є, чи живуть там люди, чи є якась водойма і т.п.

Дякую:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Координати Гугл не вмію, та спробую пізніше.

Хатина в самому селі. Якщо центр села це церква, школа, сільрада, то від церкви до хати 7 хв ходьби пішки трохи догори. З подвір"я вид на село, як на долоні. Поруч такі самі скромні хатини, городи... по селу протікає кілька річечок, до найближчої зо 350 метрів. В селі є єдиний готель з банькою та ставком.

Я теж збудував на ділянці 45 соток баньку та зробив ставок на гірському потічку, обклав його каменем, зробив пляж,... але це інша історія і коштує біля 100000евро.

(ссылка устарела)

khatka-banka-stavok-lvov_rev003.jpg.2f10dfe90a935153bc5e4f26e8e5672c.jpg

khatka-banka-stavok-doma-dachi-prodam-kuplju_rev003.jpg.90f6a73bc197c45f53d2298c367a49f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

;):):(:rolleyes:Ж-):drinks::no::smile::rolleyes::)

Дізнався точно. Висота над рівнем моря від 589 до 660 м.

 

Вікіпедія:

"Либохо́ра — село в Україні, Сколівському районі Львівської області. Населення становить 918 осіб. Орган місцевого самоврядування — Либохорівська сільська рада.

Розташування

 

Село Либохора віддалене на 20 км. від м. Сколе (районного центру). На південь від с. Либохора розташована Нижня Рожанка, на захід і північ — Тухля.

 

Через село протікає річка Цигла (Либохорка) на захід, а потім на північний захід у напрямі с. Тухлі, де впадає в р. Опір. Цигла має чимало приток. Найбільші праві притоки — Дашковець, Зворець, Звір, Потік — течуть з північного сходу на південнй захід. Ліві притоки: Багінське, Багникувате, Драгунець.

 

На схід від села розташована друга за висотою вершина Львівської області — гора Магура (1362,7 м.). На півночі підносяться пасма гір Зелем'янки, а також г. Буковець (1171 м.), Дашковець (1128 м.), Матачів (1120 м.) і Убіч (889 м.), а на межі з с. Тухля — г. Кіндрат. (1158 м.). На заході і на півдні від цих лежать Звір, Ляхова Розтока, а на північний Захід — Мельничне (до 750 м). На лівому березі Цигли — Середниця (954 м.), Бачна (920 м.), Осовня (878 м.), Драгунець (780 м.).

 

Селянські забудови лежать на правому березі Цигли, менша частина забудов на лівому березі. Розкидані селянські хати у долинах протоків.

 

Село Либохора — одне з найдавніших сіл району і звичайно ж овіяне Легендами. В одній з них розповідається, про те, що в давнину на місці села росли непрохідні ліси. Ніхто не порушував вільного життя птаства, ніколи не ступала тут нога людини. Аж Якось з’явились тут мисливці за куницями. В шалі полювання вони зайшли далеко в ліси. Багато було зловлено звірини, можна було і назад вертатись. Але ватажок загону ніяк не міг вполювати ту куницю, що здавалась йому найкрасивішою. Легко перестрибуючи з дерева на дерево, заманила вона мисливця вглиб лісу і раптом зникла, невідомо куди. Стомлений і розчарований захотів мисливець повернутись назад. Але це було не легко: всі дерева були однакові, звідусіль оточували цього густі хащі. Невідомо скільки бродив невдаха – мисливець, шепчучи: «То якісь лихі бори, лихі бори…» Вкрай знесиленого знайшли його товариші. З того часу довго мисливці оминали це місце й інших застерігали: « не ходіть туди, бо то лихі бори». Згодом і тут з’явились поселенці, вирубали ліси, а назву залишили. Лихі бори згодом стали Лихоборою, а пізніше — Либохорою."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Більш ніж столітня дерев"яна хата, дуже добре збережена, поверх днрев"яної лупки накрита шифером. Дві пічки. Комора з антикварним непотребом...

Високий стрих, що легко перетворюється в мансарду. Є доїзд до самого подвір"я. На подвір"ї унікальна криниця, глибиною 36 метрів в скельній породі, вся викладена каменем... чистіщої джерельної води годі собі уявити. Велика стайня з стодолою. Сад. 22 сотки землі. Терміново!

 

Предложение актуально! Немного уступлю в цене!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Предложение актуально! Немного уступлю в цене!

 

Может, 10ку кто и даст. От большой любви к Карпатам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 роки потому...
А можна дізнитися де саме садиба знаходиться? .посилання на гуглмапс ))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я за копійки не віддам... :)

 

А от маю декілька лишніх дубових ванн. Може є бажаючі?

 

8f0f22540094.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если там все гуд - то сдавайте..

славско удобный горнолыжный курорт.. также там летом много туристов..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Я бы не продавал.Из тех краёв очень интересные новости приходят.А тут я так понимаю сказочное место.

 

delo.ua/business/vladelec-okko-postroit-kurort-v-slavskom-334509/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Я бы не продавал.Из тех краёв очень интересные новости приходят.А тут я так понимаю сказочное место.

 

delo.ua/business/vladelec-okko-postroit-kurort-v-slavskom-334509/

 

люди предпочитают жить вблизи к подъемникам. так что километров 7 от Славского-это не самые козырные участки. туризм весь в самом пгт. а так, то на любителя где-то зарыться поглубже и отдохнуть подальше от всех.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...